Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım sakin ol,çok zor bir akşam geçirmişsin,yaşadıkların çok zor. Yazdıklarından şunu biyorum ki,sen ibadetlerini yapan inançlı bir kızsın,lütfen inancımız gereği bu yaşadıklarımızı bir sınav olarak görmeli,sabretmeliyiz.Bu dediklerim kolay değil biliyorum,daha dün kanamam başladı ve bebeğimi düşürüyorum sanırım,benimde 4. düşüğüm. uğurlu sayı diyorum ve 5. de tutacak diyorum,umut fakirin ekmeği,umudumuzu kaybetmicez,sabredicez,ödülümüzü alıcaz. Tamam mı canım ,kendini ve eşini üzme.

bende kendime böyle telkin ediyoduk benimde dört düşük ben beş te tutturacam diyodum.ne olduysa eşimin o bebeği sevmesi beni kahretti.eşimin bu kadar bebek sevdiğini bilmiyodum.ama biliyorum bu bi sınav allah bizi sınavı kazananlardan eylesin...:Saruboceq::Saruboceq:

smilie_girl_170.gif
[/URL][/IMG]

Ozporcugum kocis cok canini yaktiginda vur kafasina birtane.
Sana tokatmi atti sende aynen yukardaki gibi yap bak bakalim birdaha sana el kaldirabiliyomu.
Kuzu gibi olur ozaman

smilie_girl_170.gif
[/URL][/IMG]

Ozporcugum kocis cok canini yaktiginda vur kafasina birtane.
Sana tokatmi atti sende aynen yukardaki gibi yap bak baklam birdaha sana el kaldirabiliyomu.
Kuzu gibi olur ozaman

CANIM YA BEN HAKETTİM TOKATI.ADAMI DELİ ETTİM.BENDEN BOŞAN DİYE PAÇASINA SARILDIM.ADAM DAYANAMADI ARTIK SENİ ÇOK SEVİYORUM DEDİ.VE GÖZLERİMİN İÇİNE BAKARAK AĞLADI.VE EN GÜZEL LAFIDA ŞU OLDU.BEBEK ACISI DEĞİL BU LAFIN BENİ ÖLDÜRDÜ DEDİ.NEYSE BARIŞTIK ZATEN BİDE KENDİ KENDİME DİYOM YA BENDEN BOŞANSAYDI.BU SEFER KAFAYI YERDİM GALİBA...a.sa.s

CANIM YA BEN HAKETTİM TOKATI.ADAMI DELİ ETTİM.BENDEN BOŞAN DİYE PAÇASINA SARILDIM.ADAM DAYANAMADI ARTIK SENİ ÇOK SEVİYORUM DEDİ.VE GÖZLERİMİN İÇİNE BAKARAK AĞLADI.VE EN GÜZEL LAFIDA ŞU OLDU.BEBEK ACISI DEĞİL BU LAFIN BENİ ÖLDÜRDÜ DEDİ.NEYSE BARIŞTIK ZATEN BİDE KENDİ KENDİME DİYOM YA BENDEN BOŞANSAYDI.BU SEFER KAFAYI YERDİM GALİBA...a.sa.s

OZPORcum biz maalesef depresyonun kıyısında yaşayan insanlarız.
sende şuan pskolojik bir bunalımın içerisindesin.ama inan bunun tek ilacı sensin güzelim.
ben 1 ayda toparlamıştım kendimi.sende daha yeni düşük yaptın.emin ol toparlıycaksın kendini.
insan pskolojisinde bazı başarısız durumların yada hayatında istenmeyen durumların yaşanması durumunda insanlar bu mutsuzlukları kendilerine mal ederler.
bende yaşadım kendimde bunu.
gep dedim ben yaptım acaba şunu yapmasaydım kalbi belki durmazdı vs.. gibi şeyler dedim hep.
o nedenle sende kocana bu tarz şeyler diyerek bu durumun bire bir örneğini yaşıyorsun.
biraz silkin bakalım sen.benimde 3 tane düşüğüm oldu dördüncüde olabilir 5.de 6.da bunun önüne geçemeyiz.
tek allahtan isteğimiz sağlıklı bebeklerimiz olsun olabilir.
biz senin yanındayız canım.
sevgiler:teselli:

Kislar ben dün doktora gittim. Benim uyusuk prof. bakti bakti bakti.... ölctü bicti..kafamçokkarıştı
Ayyy ben zaten o sinir oldugum sandelyede yatiyorum adamda ruh gibi hic gig bile cikarmadan yumurtalarimi ölctü CADIARZU ben saydim 4-5 tane falandi büyüklükleri 27mm 18mm 12mm 10 mm debileyim iste öyle birseydiler galiba.:1shok:
Neyse bittik nihayetinde ben sormasam adam ha bire birseyler yaziyo.
Benim cenemde düsük tabi sordum sordum adam hiiii , hiiii diye kendi kendine söylendi.
Sonunda elime bir kagit tutusturdu .
Sinir oldum, Sordugumda kactande yumurta var diye oda 4- 5 falan iste , ay ne iyi yada kötü demedi.
Kagitta yazilana göre tekrar iki ignede daha aldim dün ve bügün vurulduktan sonra yarin gece 21:30 catlatma igensini vurulacagim :çok üzgünüm:ve Insallah Cuma Sabah Saat 09:30 Narkosla yumurta toplanacak.
Pazarteside rahime yerlestirilecek eger tabiki Insallah :Saruboceq:döllenirse yoksa yok.
Yani döllenmesse bütün cektigin cile bosuna ...mafoldumben Iste böyle kizlar simdi bekliyorum. Allahimda hayirlisini diliyorum.
Yanliz kocis dün moralimi bozdu.:mymeka:
Bunda tutar tutar tutmassa artik bitti :eek:lmaz:: ben senin daha fazla aci cekmeni istemiyorum ,yeteri kadar cektin dedi. Istemiyorum ben cocuk falan dedi.

canım inşallah tutar.sen içini ferah tut.
kocan konusunda da sen inatçı ol.
o istemiyorum diyor diye pes etmek yok çalışmalara devam:hulya:
o sen yıpranıyorsun diye böle davranıyor zaten.burada da görev sana düşüyor.sen kocana
"allah böyle yaratmış benide bizde elimzden geleni yapıcaz.allah beterinden saklasın "
diyceksin canım

ama umutluyum ben sen gebe kalıcaksın.inşallah ikizlerin olur.biri kız biri de erkek:emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlarrr tasınma dolasaıyla gıremedım gecmısı de okuyamdım ınsalllah bu sure zarfında hep guzel seyler olmustur hepınızı cokkk optttt

slm kızlarrr tasınma dolasaıyla gıremedım gecmısı de okuyamdım ınsalllah bu sure zarfında hep guzel seyler olmustur hepınızı cokkk optttt

canım büşra kürtaj olucaktı en son ve iki arkadaşımızın da kanamaları var.ama kimlerdi şuan çok yorgun olduğum için hatırlayamadım.

Kahvelokum , canım doğum günün kutlu olsun...Bende bir dahaki doğum gününde bebişinin kucağında olmasını diliyorum...
Çalıkuşum , dualarım seninle , inşaallah ilk seferde tutar canım...
Canderyacaım , bence bebişin şu an göbüşünde :) Ayrıca seninde doğum günün kutlu olsun...
Dinamiscim gözün aydın , güzel haberlerler dönmüşsün...Bende Eyüp Ekiciye gitmiştim , bana bir resim vermişti hala saklarım...Ayrıntısıyla bebeğimin tüm yüz hatları resimde görünüyor ...Sende resim aldın mı?
Umut-sevgim nasıl gidiyor canım , her şey yolunda mı?

Kislar ben dün doktora gittim. Benim uyusuk prof. bakti bakti bakti.... ölctü bicti..kafamçokkarıştı
Ayyy ben zaten o sinir oldugum sandelyede yatiyorum adamda ruh gibi hic gig bile cikarmadan yumurtalarimi ölctü CADIARZU ben saydim 4-5 tane falandi büyüklükleri 27mm 18mm 12mm 10 mm debileyim iste öyle birseydiler galiba.:1shok:
Neyse bittik nihayetinde ben sormasam adam ha bire birseyler yaziyo.
Benim cenemde düsük tabi sordum sordum adam hiiii , hiiii diye kendi kendine söylendi.
Sonunda elime bir kagit tutusturdu .
Sinir oldum, Sordugumda kactande yumurta var diye oda 4- 5 falan iste , ay ne iyi yada kötü demedi.
Kagitta yazilana göre tekrar iki ignede daha aldim dün ve bügün vurulduktan sonra yarin gece 21:30 catlatma igensini vurulacagim :çok üzgünüm:ve Insallah Cuma Sabah Saat 09:30 Narkosla yumurta toplanacak.
Pazarteside rahime yerlestirilecek eger tabiki Insallah :Saruboceq:döllenirse yoksa yok.
Yani döllenmesse bütün cektigin cile bosuna ...mafoldumben Iste böyle kizlar simdi bekliyorum. Allahimda hayirlisini diliyorum.
Yanliz kocis dün moralimi bozdu.:mymeka:
Bunda tutar tutar tutmassa artik bitti :eek:lmaz:: ben senin daha fazla aci cekmeni istemiyorum ,yeteri kadar cektin dedi. Istemiyorum ben cocuk falan dedi.

canım benim allah sana klylık versin inşlah ilkinde tutarda daha fazlasına gerek kalmazzz
kocişte haklı ama napalım bizide böyle yaratmış allah gücümüzün yettiği kadar tedavimizi arıcazz biz elimizden geleni yapalımda sonra keşke dememek için allah işini rast getirsin canımm

doğumgünün kutlu olsun canımcım,.yukarıdaki bebik senin için:1hug:

bana değil mi bu.. tşkler... çok güzel olmuş ... a.s.

Kahvelokum , canım doğum günün kutlu olsun...Bende bir dahaki doğum gününde bebişinin kucağında olmasını diliyorum...
Canderyacaım , bence bebişin şu an göbüşünde :) Ayrıca seninde doğum günün kutlu olsun...

tşkler canım...amin diyorum en içten ... a.s.

[

Dinamiscim gözün aydın , güzel haberlerler dönmüşsün...Bende Eyüp Ekiciye gitmiştim , bana bir resim vermişti hala saklarım...Ayrıntısıyla bebeğimin tüm yüz hatları resimde görünüyor ...Sende resim aldın mı?
Umut-sevgim nasıl gidiyor canım , her şey yolunda mı?

amin canım ya inşallah:Saruboceq:
yeni yaşımda bir anne olmak istiyorum artık.

CANIM YA BEN HAKETTıM TOKATI.ADAMI DELı ETTıM.BENDEN BOŞAN DıYE PAÇASINA SARILDIM.ADAM DAYANAMADI ARTIK SENı ÇOK SEVıYORUM DEDı.VE GÖZLERıMıN ıÇıNE BAKARAK AĞLADI.VE EN GÜZEL LAFIDA ŞU OLDU.BEBEK ACISI DEĞıL BU LAFIN BENı ÖLDÜRDÜ DEDı.NEYSE BARIŞTIK ZATEN BıDE KENDı KENDıME DıYOM YA BENDEN BOŞANSAYDI.BU SEFER KAFAYI YERDıM GALıBA...a.sa.s
Kizlar varya bence bütün erkekler ayni.
Benimkide ayniii laflari demisti bana bebek acisina katlanirim ama senden ayrilmaya dayanamam diye, ay cok duygulandim...
Galiba biz bu heriflere biraz haksizlik ediyoruz mafoldumben

canım inşallah tutar.sen içini ferah tut.
kocan konusunda da sen inatçı ol.
o istemiyorum diyor diye pes etmek yok çalışmalara devam:hulya:
o sen yıpranıyorsun diye böle davranıyor zaten.burada da görev sana düşüyor.sen kocana
"allah böyle yaratmış benide bizde elimzden geleni yapıcaz.allah beterinden saklasın "
diyceksin canım
ama umutluyum ben sen gebe kalıcaksın.inşallah ikizlerin olur.biri kız biri de erkek:emir_bebek::emir_bebek:
Haklisin canim bende öyle düsünüyorum aslinda cocuklara cani cikiyo ama iste ben cok yiprandigim icin böyle diyor.
Hakkimizda hayirlisi Insallah
smilie_girl_225.gif
[/URL][/IMG]

canım benim allah sana klylık versin inşlah ilkinde tutarda daha fazlasına gerek kalmazzz
kocişte haklı ama napalım bizide böyle yaratmış allah gücümüzün yettiği kadar tedavimizi arıcazz biz elimizden geleni yapalımda sonra keşke dememek için allah işini rast getirsin canımm

saol zeynosum Allahim bu yolda kimseyi oyalamasin cok zor
smilie_girl_239.gif
[/URL][/IMG]

smilie_girl_104.gif
[/URL][/IMG]

smilie_girl_092.gif
[/URL][/IMG]

smilie_girl_069.gif
[/URL][/IMG]

ohhh bici bici bitti biraz kokoslanayim bu siralar doktor tüp bebebk derken bayagi bir dagitmistim kendimi. Kocis eve gelince beni biraz güsel görsün demi. Aksama misafirlige gidicez

kızlar ben diziport.com'a gidiyorum
benim dizimin 6. sezonu başlamış
adı:grey's anatomy
şu bizim türklerin çevirdiği doktorlar dizisinin orjinali.
hadi gece tekrar dönerim ben.

kahvelokum canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere.

ravza canım galiba bugün gidecektin bebişini görmeye canım inşallah herşey yolundadır. inan hergün aklımdasın ne yaptın diye. ve dualarımdasın. yağmur kızımız en kısa zamanda allahın izniyle toparlayacak kendini. nasıl oldu canım sancın mı geldi suyun mu geldi merak ettim. en güzel haberlerinizi alırız inşallah:Saruboceq: gelişmelerden bizleride haberdar et canım öptüm seni.

X