Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bende dün saçlarıma bi güzel röfle yaptırdım.bide takı tasarım kursuna yazıldım .biraz kafa dağıtalım be!sonra bas gaza devam.yorulacam ama neyse:)kaydirigubbakcemile3

bende yazıldım kursa fazla odaklanmamak için ama her akşam rüyalarımda görüyorum bebegimi nasıl psikolojıyse

canım hiç moralini bozma olucağı varsa tek yumurtayla bile tutar canım.bende tüpbebek tedavimde 4 yumurta oluştu sonra bitanesi boş çıktı diğer 3 taneyi döllediler ama 2si döllendi ve yerleştirdiler.benim moralimde çok bozulmuştu ama ikiside tuttu .tabi herzamanki acı son düşükle sonuçlandı.yani rabbim isterse herşey olur.istemezse biz neyapsak boş canım.allahım tedavini hayırlısıyla bitirip bebişlerine kavuşmayı nasip etsin.öpüyorum canım..

zaten onu için ayrı bi test gerekmiyo o kanpıhtılaşmasıyla alkalı bihastalık olduğu için test dökümanlarında o dayazıyo normal yada değerler yazıyo.yani bu hastalıklar birbirleriyle zincirleme hastalıklarmış.yani kanpıhtılaşması olanlarda bu durumlarda söz konusu oluyomuş..canım seni aydınlatabildiysem ne mutlu banayerimseniben

canım çok geçmiş olsun böyle durumlarda kelimeler yetersiz kalıyo ama duygularını çok iyi anlıyorum.rabbim birdaha yaşatmaz inşallah .bu son olur canım.lütfen kendini yıpratma .herşey gönlünce olsun canım...opuyorumnanaktan

Canım dualarım bebeğinle ve seninle,Allah yardımcınız olsun,Allah hayırlısıyla,sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.

valla sana katılıyom bende salmadım kendimi geziyorm kurslara katılıyorum.ne yapalım hayat devamediyo.:enbuyukkk:

mbbvlmnb
vmvbcgvvıvn

hummucum hergün coraspin alıyomusun bana aldımıyordu doktor.zaten eksik tedavi yüzünden kaybettim bebeğimi şimdi de diyoki keşke diyo 0,4 iğne vursaydık diyo.tövbe dedim çok kızdım birdaha o kadına tövbe gitmem.düşünsene folbiol ve b vitaminini bile hafta 2 defa aldırıyodu bana neyse olan oldu bana da ders oldu.bir daha gitmem o kadına.kötükedihüso

Canım Allah sabırlarversin,Allah en kısa zamanda bu üzüntüyü atlatmayı nasip etsin,neler çektiğini çok iyi anlıyorum,ayrıca şuan hamileyim yeni öğrendim,aynı korkuları yaşıyorum.Allahım sen arkadaşıma yardım et sabır ver,sen bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip et yarabbim.

Hummucum,sen ne kadarlık hamilesin,ne durumda bebişin,hamilelik nasıl gidiyor?ben yeni öğrendim hamile olduğumu ve çok tedirginim.

Büşra44 ; canım ne desem bilemiyorum büyük geçmiş olsun ve bu son olsun inşallah allah başka üzücü olaylar yaşatmasın.. herşeyde bir hayır aramak lazım belki doğması daha kötü olacaktı canım.
hepimiz kaybettiğimiz bebeklerimiz için çoğu zaman böyle düşünüp teselli bulduk,sakat veya hasta bir bebek bizi daha çok üzerdi belki böylesi daha iyi,
doktorum bana sağlıklı olsaydı bu bebeği kaybetmezdin demişti..yani ne bileyim inşallah bi daha yaşamadan sağlıklı sıhhatli bir bebeği kollarına alırsın
tekrar geçmiş olsun canım

Ravza1818; canım benim hayırlısı olsun ,ikinizinde iyi olmanıza sevindim sağlıcakla hastaneden çıkıp güzel bir anneliğe adım atmanı dilerim..

yok canım var bendede heterozigot gen mutasyonu,faktör V problemlerim ve protein C VE S de de sorun var,4 ve 11 haftalık 2 bebek kaybettim malesef,ama arkadaş farklı birşey yazmış gbi geldi,bişey daha o zaman tüp bebek veya aşılama tedaviside tehlikeli bizim durumumuzda olanlara çünki direkt hormon alıyorlar

OZPOR bu bölümde çok eskiden beri yazıyorum yani uzun zamandır bu skıntıları beraber paylaşıyoruz hatta kan pıhtılaşmasının ne olduğunu da ilk burdan duydum ve trmbofili paneli tahlilleri yaptırdı hepsinden Allah razı olsun, özellikle celen ve şen in çok yardımı oldu bana ama bu rahatsızlık okadar derinki hergün bir sıkıntısı daha çıkıyor malesef(

BÜŞRACIĞIM çok üzüldüm canım inan böyle kayıplar hepimizi çok içten sarsıyor ama malesef ateş düştüğü yeri yakıyor RABBıM sana sabır versin en güzel hayırlı evlatlarla mükafatını versin

ne bileyim canım ya! ben zaten olayın akışına bıraktım olursa olur olmazsa allahın bi bildiği vardır ben her kaybettiğim bebek için elimden geleni yaptım.anacığım.adım bile attırmadı bana ne yapsak boş yaşayacağı varsa yaşardı zaten.herşey boş allah ne derse o oluyo.duadan başka yapacak bişeyimiz yok.:1shok:

tuğçeciğim senin bebeğin varmı?akannehir

canım geçmiş olsun güle güle büyüt bebeğini .hayırlısıyla küvezden çıkıcak inşallah dualarım seninle ve bebeğinle canım.allahım hayırlı ömür versin inşallah.allaha emanet olun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…