Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım ya cok uzuldum gecmıs olsun allah bır dahakı bebklerıne saglık sıhhat versın ınsallah hayırlısı kısmet degılmıs demmekı neden odukı ıgnenın dozumuu az geldı acaba?

Saol canım. Nedenini bilmiyorum doktorda bilmiyor heralde kürtajdan sonra belli olacak.

canım ya bende kürtaj olalı 15 gün oldu. nedesek boşiçin yanıyo biliyorum.bende tam dört bebek kaybettim.allah sana sabır versin.ben de doktoruma onu benden alma ölüsü bile içimde yaşasın demiştim.ama ne yapalım hayat devem ediyo güçlü olmak zorundayız. biz iyi olucaz ki bizi sevenlerde iyi olacak. kendini toparlaki tekrar sağlıklı bebek dünya ya getirme gücümüz olsun allah hiç birimize bir daha yaşatmasın.inşlh hepimiz en kısa zaman da kucaklarımıza bebeklerimizi alırız...:çok üzgünüm:

Benimde bu 3.kaybım canım canım çok yanıyor şuan o kadar kötüyümki hiç bir şey beni teselli etmiyor hiç bir şey göz yaşlarımı azaltmaya yetmiyor Allahım ne olurrrrr bu acıyı kimseye yaşatma

Saol canım. Nedenini bilmiyorum doktorda bilmiyor heralde kürtajdan sonra belli olacak.

Benimde bu 3.kaybım canım canım çok yanıyor şuan o kadar kötüyümki hiç bir şey beni teselli etmiyor hiç bir şey göz yaşlarımı azaltmaya yetmiyor Allahım ne olurrrrr bu acıyı kimseye yaşatma

bitanem kıyamam sana ne olur kendini toparla yada git hemen o bebeği şimdi aldır.çünkü o içinde durdulca daha kötü oluyosun ben hemen gidip özelde aldırmıştım.yapma böyle ya!ne olur canım benim emin ol bizde anne olucaz sabredelim bu hastalık sabır işi.istersen beni ara bi konuşalım.

kızlar lütfü bey bana email atmış valla ban atmaz diyodum.yazdıklarıda şu tüm raporlarınızı bana getirin.ben sadece iğne dozunu size göre ayarlayabilirim.demiş.ama bu tür düşüklerin hepside kanpıhtılaşmasından olacak diye bi kaide yok demiş,ve bu konuda malesef biz ve tıp bişey yapamıyoruz.elimizde eksik ve açıklanamayan bilgiler çok demiş.yani pek iç açıcı değil demi msj yani dene dur diyo .ya tutarsa tutacak...

yani bu hastalık hakkında net bir bilgi yok hiç bi doktor aynı noktada buluşmuyorlar.olanda bize oluyo bazı kadınlar iğneye yanıt verebiliyorlar.bazılarıda vermiyo benim bi tanıdığım bu iğneyi deneye deneye tam 10 da anne oldu.o da sabır ve cesaret işi allahım bize yardım et herşey senin elinde sen ol dersen herşey oluverir.ne olur hepimizi enkısa zaman da anne yap.ne olur annelik duygumuzu yarıda bırakma.

Kızlar şimdi hastaneden geldik ve çok kötüyüm
Yine bebeğimin kalbi durmuş p.tesi kürtaj olcam
Canım çok yanıyor p.tesi canımdan canımı alıcaklar
Yine meleğimi benden alacaklar
Şuan meleğim karnımda ve cansız içim yanıyor

büşra cım nolur kendini yıpratma şunu düşün ya sakat doğsaydı ya doğunca ölseydi yada 4-5 ylık iken kalbi dursaydı:gitme:
nolurr bunları düşün güzelim.2-3 ay sonra tekrar deniyceksin bunları düşün.
bende 11 haftalık kaybetmiştim bebeğimi ama şimdi 3 ay geçti bak tekrar deniycez ama
salmamaya çalıştım kendimi.spor yaptım gezdim arkdaşlarımla vakit geçirdim.
noolur sende bunları yapmaya çalış.biz senin yanındayız canım.:teselli:
allah sabır versi:Saruboceq:

evet canım ben bu durumu bilmeden kullanmıştım ve derin ven trombozu oldu ondan sonra araştırıldı ve kan pıhtılaşması çıktı ve bütün dr lar hiç bi şekilde doğumkontrol hapı ve hormon ilacı kullanmıycaksın dedi

evet canım benim doktorda yasaklamıştı.sende ime hormon ilaçları pıhtılaşma faktörünü dahada yükseltiyormuş.boşver bizde içmeyiz.sakın doğum kontrol hapı felen kullanma

SAĞOLUN kızlar yaa şimdi üzüldüm bende pcosta varya bunlar olmayınca bazen adet olamıyorum,neyse doğru bizde kullanmayı veririz ne yapalım,öpüyorum hepinizi sağolunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.

asıl zaten protein c etkiliyomuş kan pıhtılaşmasını bende var o rahatsızlık.ama ben heterozigottum.

evet canım anladım.
aöa ben hetero mu homozigot muyum bilmiyorum. hatta bu terimleri bu topiğe girince duymuştum ilk.
bunu nasıl anlıycaz peki onun ayrı bir tahlili mi var yoksa
değerlerin düşüklüğü ve yüksekliğinle falan mı alakalı:uhm:

evet canım ben bu durumu bilmeden kullanmıştım ve derin ven trombozu oldu ondan sonra araştırıldı ve kan pıhtılaşması çıktı ve bütün dr lar hiç bi şekilde doğumkontrol hapı ve hormon ilacı kullanmıycaksın dedi

canım derin ven veya gen trombozu ne oluyor???

yani bu hastalık hakkında net bir bilgi yok hiç bi doktor aynı noktada buluşmuyorlar.olanda bize oluyo bazı kadınlar iğneye yanıt verebiliyorlar.bazılarıda vermiyo benim bi tanıdığım bu iğneyi deneye deneye tam 10 da anne oldu.o da sabır ve cesaret işi allahım bize yardım et herşey senin elinde sen ol dersen herşey oluverir.ne olur hepimizi enkısa zaman da anne yap.ne olur annelik duygumuzu yarıda bırakma.

amin canım inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar benım ıĞnelerım artmıŞtı ıhtıyacı olan olursa gÖnderebılırım,hep ıyı Şartlarda muhafaza edıldı soĞukta yanı,0,3 fraxıparıne dÜŞÜnen olursA

Son düzenleme:
Kızlar şimdi hastaneden geldik ve çok kötüyüm
Yine bebeğimin kalbi durmuş p.tesi kürtaj olcam
Canım çok yanıyor p.tesi canımdan canımı alıcaklar
Yine meleğimi benden alacaklar
Şuan meleğim karnımda ve cansız içim yanıyor

şu an bu yazıyı okuyunca göz yaşlarımı tutamadım:gitme::gitme: sitem edesim geliyor...ama yakıştıramıyorum kendime...sanki büşra ben yaşıyorum senin yaşadıklarını allahım ne zorlukla getirmeye calışıyoruz onları dünyaya içim acıyor şu ansenağlamasenağlama ..hemde cokkkkkkkhiç biey diyemiyorum alahım bizimde yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda:Saruboceq::Saruboceq:

Arkadaslar ben erken doğum yaptım hastaneden şimdi çıktım izmir ege kadın doğum evinde doğum yaptımm bebeğim şuan kuvezde şimdilik durumu iyi dualarınızı beklıyorumm kendime iyi hissettiğim an size tekrar yazacam lutfen bebeğim için dua edin hepinizi çok öpüyormm allaha emenat olun

ay çok şaşırdım ama bizim başımıza gelebilecek bi durum canım bebegin iyidir inş...şimdide hastane yollarını git gel yapacan ne zahmetle oluyor allahım ..canım benim bebegin saglıklı olsunda tek duam bu rabbim sabır versin

şu an bu yazıyı okuyunca göz yaşlarımı tutamadım:gitme::gitme: sitem edesim geliyor...ama yakıştıramıyorum kendime...sanki büşra ben yaşıyorum senin yaşadıklarını allahım ne zorlukla getirmeye calışıyoruz onları dünyaya içim acıyor şu ansenağlamasenağlama ..hemde cokkkkkkkhiç biey diyemiyorum alahım bizimde yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda:Saruboceq::Saruboceq:

hummucum nasılsın canım eminim herşey yolundadır
sana bi dua yazayım elini karnına koy ve hergün 99 defe el mübdi de bebek düşmesini önlüyomuş

şu an hamileyim ama hiç umutlanmak istemiyorum ...inş bebegimde beni bırakmaz büşradan dolayı çok üzgünüm ...umutlarım gidiyor...

canım derin ven veya gen trombozu ne oluyor???

canım sen taşıyıcı değilsin bence yani heterozigot ve homozigotlar taşıyıcı yani biz bu hastalıkları ailemizden almışık genlerimiz bozuk otomatik olaraka hamile kaldığımızda taşıyıcı olduğumuz için bu hastalığı bebeğede sarıyoruz.sanırım senin kendi hastalığın taşıyıcılıkla alkası yok.

hummucum nasılsın canım eminim herşey yolundadır
sana bi dua yazayım elini karnına koy ve hergün 99 defe el mübdi de bebek düşmesini önlüyomuş

iyi olmaya calışıyorum ne zammana kadar diken üstünde oturacam bilmiyorum ...
sen nasılsın bugun
tamam canım bi deneyim...düşmeside bi dert degil kalbi durmasa saglık lı ilerlese hepsi bi riks allahım :Saruboceq:

şu an hamileyim ama hiç umutlanmak istemiyorum ...inş bebegimde beni bırakmaz büşradan dolayı çok üzgünüm ...umutlarım gidiyor...

korkma canım ama ben senden çok umutluyum istersen buaralar girme bu siteye moralin bozulmasın bol bol dua et kuran biliyosan yasin oku.ne bileyim elinden geleni yap.herşey rabbimin elinde bitanem.olacak olacak korkma...vereliniortak

iyi olmaya calışıyorum ne zammana kadar diken üstünde oturacam bilmiyorum ...
sen nasılsın bugun
tamam canım bi deneyim...düşmeside bi dert degil kalbi durmasa saglık lı ilerlese hepsi bi riks allahım :Saruboceq:

bende dün saçlarıma bi güzel röfle yaptırdım.bide takı tasarım kursuna yazıldım .biraz kafa dağıtalım be!sonra bas gaza devam.yorulacam ama neyse:)kaydirigubbakcemile3

korkma canım ama ben senden çok umutluyum istersen buaralar girme bu siteye moralin bozulmasın bol bol dua et kuran biliyosan yasin oku.ne bileyim elinden geleni yap.herşey rabbimin elinde bitanem.olacak olacak korkma...vereliniortak

canım benim her gün okuyorum yasini elimden geleni yapıyorum...gerisi allaha kaldı...
midem bulantım çok var hemde aşırı sabahtan akşama kadar inş.. saglıklıdır pazartesi konturole gitcem diken üstündeyim bi cocuk dogurana kadar eriyip bitecem...:emir_bebek:mafoldumben

X