Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bende diyorum bu kız ne yazıyo :roflol:

canım 0.4 lük igne verdi doktorum kullanıyorum bakalım ama çok tedirginim inşş bana uygun olandır kaynanamgil duymuş hemen gelmişler şu an evime götürdüm çok seviniyolar ama ben korkular içinde sevinçimi gösteremiyorum bakalım diyorum

tşkedrim bitanem ya! bende de dört düşük var.hemen hemen hastalığımız aynı allahın izniyle inşlh bizde anne oluruz.bize umut oldun tşk edrim...

İNŞALLAH canım benim yardımcı olabildiysem ne mutlu,ben inanıyorum birgün bu topikte anne olmayan kimse kalmayacak listeye ekleyeceğiz İNŞALLAH bütün kalbimle diliyorum RABBİM çok yücea.s.

relaks ol ,iyi düşün iyi olsun mevlem onun kaderinde yaşamak yazdıysa zaten yaşar.allha bırak herşeyi.tamammı bitanem öptm seni.:dance:

İNŞALLAH canım benim yardımcı olabildiysem ne mutlu,ben inanıyorum birgün bu topikte anne olmayan kimse kalmayacak listeye ekleyeceğiz İNŞALLAH bütün kalbimle diliyorum RABBİM çok yücea.s.

tuğçeciğim,hep karnımın büyüyüp,hamilelik kıyafeti giymek çok istemişimdir.ama benim karnım hiç büyümedi karnım büyümeden aldılar bebeğimi.allah bizede nasip etsin o kıyafeti giymeyi .bide bi yakınım beni hamile duyunca bebek kıyafetleri örüp göndermiş bana elimde kala kaldı o kıyafetler giydirmek nasip olmadı bebeğime şimdi bakamıyorum o örgüleri.koklayıp duruyom sadece.:Saruboceq:

ben çıkıyorum kızlar kocam geldi malüm yemek yiyecez hummucum üzme kendini tamam hadi byyyyyyyyyyy

alman doktorlari bilirim tatlim herseyin hayirlisi olsun ins ne umuyorsan rabbim onu versin

Amin canim...
:Saruboceq:
Silayacigim canim haklisin tutacak olduktan sonra bir tanede yetiyo.
Hayirlisi bakalim artik . Sende igneleri bitirdin he canim, bitanem artik korkma bak bebis kocaman olmus, internetten arastir sende dogal gidalardan kan sulandiricini almaya calis canim. Hersey gönlünce olsun. Bizleri bu kadar uzun süre habersiz birakma.
Büsra canim inan ne diyecegimi bilemiyorum mafoldumben ben bugün hastaneye giderken aklima geldin birden, bilmiyorum ama birden seni düsündüm eve gelince okuyuncada cok kötü oldum.
Canim biliyotum cok zor ama dayan canim. Bundan sonra Insallah Allahim birdaha bu aciyi yasatmaz hic kimseye.

Canim benim evet haklisin herseyin hayirlisi.
Bizim gibilerinde cilesi bitmiyo hamile kalabilmek ayri bir dert bebegin saglikli bir sesilde gelismesi ayri bir dert.
Onun ícin artik ne hayirliysa onu nasip etsin Rabbim demekten baska birsey gelmiyo elimizden.
Bizler elimizden gelenleri yapiyoruz ne acilar cekiyoruz , yikiliyoruz her düsükten sonra.
Rabbim isterse inanin hic bir ilac almadanda yasatir ama kismette yoksa ne yapsak bosuna.

kizlar biliyorsunuz dün doktora gittik kontrol icin doktor iki gün daha kullan igneleri pazartesi gel dedi.
3 Igneyi birbirine katip vuruyom. Ignen daha varmi dedi bende evet var dedim ama biri tüpün icinde onu ben sadece ml ayarlayip diger ignelere katip vuruluyordum yani o tüpün icerisindeki siviyi göremiyordum.
Ay eve geldik gece kocisle ignemi hazirlarken anaaaaa birde baktik o tüpteki ilac bitti zar zor bir vurusluk cikardik.
Sabah doktoru aradim e birde cumartesi bugün sadece öglene kadar hastanedeymis.
Buraya gelmen lazim sana recete verecegim alip vurulursin dedi.
Ay sinir oldum bize o sehir zaten uzak yetismek icin kostur kostur , neyse 10 dakika vardi kapanmasina yetistik receteyi verdide Allahtan onlarin calistigi bir eczane varmis o ilaci ordan alabilirsin dedi yoksa bu ilacin gelmesi iki gün sürüyo, ay gidip alipta geldik kocisle .
Canim cikti leyn bu veletlerin nedir bize bu cektirdikleri , simdinen canimiza okuyorlar he.

canım benim ya inan çok üzülüyorum ama inanç çok önemli benim hep dediğim şuydu İNŞALLAH benim çocuğum olacak derdim belki bugün değil belki yarın da değil ama birgün olacak derdim ve hamd olsun RABBİME,bende aynısını yaşadım bebek kıyafetleri,biberon,hatta mama takımı bile aldım tabi sonra dağıttım görerek moralimi bozmak istemedim son hamileliğimde ilk işim gidip hamile kıyafeti almak oldu ve bebeğimi mor renk çorap aldım, bide eşimle 1 tulum beğenmiştik demiştim ki bu ay hamile kalırsam sana o tulumu al diyeceğim sende anlaki hamileyim demiştim aynen oldu eşim işteydi aradım ve söyledim hemen tulumu alıp gelmiş,canım birgün olacak ama hep umutlu ol ne olur umudunu kaybetme senin göbüş şişecek sende eşinde onu orada sevmeye başlayacaksınız İNŞALLAH.

benım en son kÜrtajım bayaĞı bÜyÜktÜ 11-12 haftalık kayınvalıdem hırka baŞlamıŞtı ve annemın arkadaŞı bır sÜrÜ mendıl,battanıye yapmıŞ yelek ÖrmÜŞ gÖndermıŞtı Şımdı kızım kullanıyor Çok ŞÜkÜr

aaa canım cok sasırdım hayırl olsun bebegıne bısıy olmıycak annesı dua edıyoruz suprız yamıs sıze allah saglıklı sıhhatlı analı babalı butusun ınsallah canım normal dogummu yaptın

CANIM BENIM ILKINDA 19 YUMURTAM OLMUSTU AMA BENCE SEN UZME SAKIN KENDINI ONLAR OLANLARIN HEPSINI DOLLUYOLAR EN IYILERINDEN BIR YADA IKI TANE KOYUYOLAR INSALLAH EN IYISI BEBISIN OLUR KUCAGINA ALIRSIN CANIIMopuyorumnanaktan

off canım ya ne desemkı tesellı etmek zor bılıorum ama napalım nasıp degılmıs senın ıcın hayırlı degılmıs canım cok zor ama ama saglam durmaya calıs ve sakın ısyan etme buda sınavın cok gcmıs olsun canım

senağlama Canım çoook üzüldüümmm , İnşaallah bu son olur bitanem , lütfen kendini hemen bırakma...Bundan sonra senin için her şey çok çok güzel olur inşaallah...

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)---------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu-----------------???

(bkale) mthfr:heterozigot------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A--------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek-------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot-------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot-------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------0.3 fraxiparine,folik orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot----------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot--------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek-------coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot----------------------------Coraspin+fo lbiol+0,3 fraxparine

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ---------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot----------- bebek asprini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot-------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-ibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot---------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok……………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G-------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot.................... ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10............günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot protein C düşük....... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............???

(smmm06 )protrombin heterozigot --------- 0.6 fraxparine coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) mthfrC677T heterozigot ----------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 )b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20) mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot--------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot...........0,2 fraxparine

(ARUB) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot.................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot.............0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot .............0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ...............0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot........0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

(canderya200 ) Protein C EKSİKLİĞİ..........CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT(11HAFTALIK KALBİ DURDU BAŞARISIZ

(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZİGOT..............ELEVİT+FOLBİOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3

(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 heterozigot .......FOLİK+CORASPİN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

(kelebek01) Faktör V: heterozigot .............. Folbiol, Coraspin Bemiks B12... hamile kalınca Coraspin

(aslihan1806) mthfr: homozigot.................. 100 mg corasprin,folbiol,elevit,fragmin 5000

(özpor) 677mthfr heterozigot...........0,2 clexene folbiol,bemiks coraspin hamile kalınca iğne

(zeynom_10)genetikler yapılmadı protein s eksikliği troid.................100mg aspirin,folic plus,hamile kalınca iğne

(seydam) Protein s eksikligi..........................asprin + folik asit+magnezyum hamile kalmadan basladim ama basarisiz)

(tuğçe8) heterozigot gen mutasyonu,faktör 5 leiden,protein c ve s bozukluğu......................................aspirin+folbiol+frexiparine0,3+magnezyum+elevit+gyno ferro sanol (sonuçelif sena:)))

canım bununla ilgli ne şimdi ne de daha önce test yapılmadı...tahmini verdi dr...düşük ve erken doğumum olduğu için...

canım senin kaç düşüğün oldu hiç bi test yaptırmadınmı dr neyden şüphelendi ve verdii

faktor v yapıldı ve eşimle genetik araştırmamız yapıldııı

demekki mutantlarda bişi yokmuş canımmm

canımm yaa şuan ne desem bilemiyorumm cok üzüldüm acını anlayabiliyrum biliyorum bizim söylediğimiz hiç bir söz sana tesseli vermicekk ama kendini cok yıpratma noolurr canım benimmm yaaaaa allah abırlar versin inşlah bidaki seferee

özlemcimm
lütfü hocaya nerden mail atmıştın canım banada söylermisin

hummucum nasılsın canım eminim herşey yolundadır
sana bi dua yazayım elini karnına koy ve hergün 99 defe el mübdi de bebek düşmesini önlüyomuş

özlemcim o duayı banada yaz emi tatlım sana zahmet olmazsaayerimseniben

şu an hamileyim ama hiç umutlanmak istemiyorum ...inş bebegimde beni bırakmaz büşradan dolayı çok üzgünüm ...umutlarım gidiyor...

canım benimm öle düşünme bebeğide etkileme hep pozitif düşün senide anlıyorum düşürse hazırlıklı olmak istiyosun ama öle bişiii olmucakkkkkkkkkkkkaydirigubbakcemile5

canımm benim bak atlattın cok şükürr artık iii görüyorum senii işte böle yaaaaazemuszemus

kızlar bende hep BUHARı hazretlerinin hizbini okudum,diyorki''eğer bu duayı başında ve sonunda selevat getirerek,gündüz okursan akşama kadar,akşam okursan sabaha kadar yerden ve gökten başına bir musubet gelirse bana lanet etsin''demiş ALLAH ın evliyası(r.a) çok yüce bir insan. ben hep onu okudum hergün 100 tövbe ve 300 de ''LA ıLAHE ıLLALLAH''çektim ve ALLAH IN izniyle neler atlattım neler

canım ben google prof. lütfü önderoğlu kimdir yazdım orda çıkıyo zaten msj gönder diye tam 5 gün sonra cevap geldi.

benim o inancım hep var zaten umudum hiç eksilmedi.allahın istediği zamanda ben de anne olucam sanki artık allah zamanını yaklaştırıyor gibi geliyo.bizim için dua et arkadaşım allah sevincimizi kursamızda bırakmasın...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…