Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bana bu sinir doktorlar nedenmthfr testi yapmıyor yaaa.
daha heteromu homozigotmuyum bilmiyorum:umursamaz:
ya bu tahliller ünv. hastanesinde yapılmıyor mu??

yanlış bir karar olmaz canım lütfü hocaya gitmek insan kendini güvende hissediyor.ama çok fazla konuşmuyo. o yüzden hep sorucan. bak sorarsan cevaplıyo. ultrason yaparken ben heyecandan sormamıştım.çoğu test senin üzerinde yapılıyo canım. birde eşinin. histereskopiden hiç korkma canım bana lütfü hoca yaptı anesteziyle hiç birşeyduymadım. isterse senden detaylı konuşuruz

ya kızlar dr bana tahlil yapmadan iğne verdi?? bişey olmaz demi..hemde 600lük yapıyorum...

canım benim cok şükür hadi gözün aydınn:sm_cool:
tmm canım gidimm de ne isteyecek bakalım yzarım sizleredee opuyorumnanaktan

ya kızlar dr bana tahlil yapmadan iğne verdi?? bişey olmaz demi..hemde 600lük yapıyorum...

inşlah bişi olmaz canım
önceki değerlerine göremi verdi canımm peki neden yenden test istemedin bazı dr.lar test yapmadan önceki değerlere göre veriyorlar

Arkadaslar ben erken doğum yaptım hastaneden şimdi çıktım izmir ege kadın doğum evinde doğum yaptımm bebeğim şuan kuvezde şimdilik durumu iyi dualarınızı beklıyorumm kendime iyi hissettiğim an size tekrar yazacam lutfen bebeğim için dua edin hepinizi çok öpüyormm allaha emenat olun

canım benimm dualarımız seninle ve minik yavrumuzla neyse ki durumu iyiymiş şükürlerr olsunn neden erken doğum yaptın peki ravzacım.anlaşılan sabırsız bi kızımızz varr merak etme annesi sabırsız kızımız evine gitmek içinde sabırsızlanır vee biran önce iyileşiverir sen canını sıkma olurmu canımm.ya rabbim sen minik yavrumuzu annesi ve babasına bağışlaaaa:Saruboceq:

kızlar ben geldim kuafördeydim saçlarıma röfle attırdım pazarteside takı tasarım kursuna başlıycam iyi olur değilmi kızlar biraz kendime geleyim.dedim.

ay canım çok sevindim.allah senide bebeğinide korusun darısı başımıza kocaman öptm seni...:1hug:

inşlah bişi olmaz canım
önceki değerlerine göremi verdi canımm peki neden yenden test istemedin bazı dr.lar test yapmadan önceki değerlere göre veriyorlar

canım bununla ilgli ne şimdi ne de daha önce test yapılmadı...tahmini verdi dr...düşük ve erken doğumum olduğu için...

Ravzacım vabıım, dualarım seninle, allahım ikinizi de esirgesin kurban olduğum :Saruboceq:

Ozporcum iyi yapmışsın be gülüm ooohh sefan olsun

resicim gözün aydın kuzuumm

canlarım hanımın çiftliği başladııı

hem ağlarım hem izlerim ))

çok acıklı ama ben pek bi sevdim yaf bu diziyi, çok ii oyunuyo herkesss

öpüldünüz canlarım, haftasonu şehirdışındayız kocişle, pzt. görüşmek üzere

Canim benim seninde az kaldi. Hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder Rabbim.opuyorumnanaktan

Masallah canim benim

Canim Kahvelokumum demek cemrenin dogum günü.
Daha nice nice saglikli senelere Insallah.:Saruboceq:
Ya kac zamandan beri ne celen nede sen giriyo.:çok üzgünüm:
Terk edildik canikom mafoldumben
Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr,ellerim,ayaklarım,bütün vücudum titriyor.Ben HAMİLEYMİŞİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.

:teytey::teytey::teytey:
Canim gözün aydin.

çalıkuşu, gelevera,papatya, esraben, funda nerelerdesiiiniz?
opuyorumnanaktanŞeniz Gelevera nirelerde :uhmnu bende bilmiyom valla
çalıkuşu nerdesin canım??
opuyorumnanaktanŞeniz geldim canim

Canim bende almanyada bu igneleri bana yazacak doktor bulmak icin anam agladi.
Ve cok sükür sonunda buldum.
Pes etme canim. Istersen sana bazi sehirlerde bu igneyi yazacak doktorlarin e-maillerini yazarim ben böyle araya araya bana en yakin olan doktoru buldum.
Canim benim dogum günün kutlu olsun. Şeniz

Ya kızlar geleverayla calıkusu yoklar benmı gozden kacırdımkı nerelerdesınız canlarım
Canim Limburgum geldim canim opuyorumnanaktan
Aslihan canim bende senin gibi bu ignelere adetimin 15. gününden itibaren baslayip tekrar adet olana kadar kullaniyordum. Evet bosu bosuna aci var ama bencede deger.kaydirigubbakcemile5
Canim gülayim dualarim seninle. Insallah diger bebebisini saglikli bir sekilde kucagina alirsin

Cok sükür reisdevrimim cok sevindim canimopuyorumnanaktan

Canim okuyunca agzim acik kaldi.:1shok:
Canim ravzam yaaa daha bugün aklimdaydin birkac günden beri girmiyon diye düsündüm acaba iyimi diye sordum kendi kendime.
Canim hayirlisiyla dünyaya geldiya Rabbim Insallah onu korur.:Saruboceq: Zaten 7 aylik dogan cok insan var. Dualarim bebisinle , kendini toparlayinca yaz canim, bizi merakta birakma.

çalıkuşuuuum canımm çoğul çoğulların anası allhın izniyle :Saruboceq:

Lidyos gittinmi:çok üzgünüm: Bendemi baslasam su hanimin cifligine bakmaya herkes cok met ediyo.
Ay merak ettim simdi neyse internetten ben en bastan bakayim en iyisi.
Zaten bugün iki haftalik izine ayrildim.
Canim sana iyi tatiller Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…