Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım doğum günün kutlu olsun,kalbinden geçen tüm dilekleri gerçek olsun.

ya kızlar...
ağustosta bisürü tahlil yaptırdım ama içlerinde gene
mthfr diye bi sonuç çıkmadı :1shok:bu tahlili nasıl yaptırıcam yaaaaaaaa CADIARZU
protein c eksikliği var da bende homozigot mu heterozigot mu bilmiom!!!!!!!!!

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr,hwpinize çokkkkkkkkkkkkkk teşekkür ediyorum,tüm dua ve dilekleriniz için.Allah hepinize nasip etsin,tabi sağlıkla kucağımıza alalım en önemlisi o.Ben hala şoktayım,inanamıyorum.Ctesi lekelenmem olduğu için ben bu ayda olmadı dedim. Hatta doktoruma gittim vajinal ultrason uyguladı,sonra biraz daha kanamam oldu,kesin adetim başlıyo dedim.(zaten şimdi korkuyorum vajinal ultrason bir terslik oluşturmaz inşallah)
Tedaviyle oldu,tedavim şu şekilde kızlar sizde bunu doktorlarınıza bi danışırsanız sevinirim en azından teyit almış oluruz.
Hergün corasprin 100 mg+elevit+folbiol
adetimden itibaren 13,gün yumurta çatlatma iğnesi pregnyl kullandım ve aynı gün kan sulandırıcı iğne olan fragmin 5000 kullanmaya başladım.
15,gün itibariylede progestan günde 3 kez.
adet olunca progestan ve fragmin 5000 i kesiyorduk.

şimdi sizlerin aklını karıştıran şu olur,neden hamile olduğunu öğrenmeden iğnelere başladın.Doktorumun şöyle bir tezi var. Bebeklerde nöral tüpün kapnama zamanı 5,hafta.(Yani hamile olduğumuzu öğrendiğimiz hafta). Yani hamile olduğumzuzu öğrendiğimiz zaman iğnelere başlarsak geç kalmış oluruz diyor.Doktorumun kendiside bizlerle aynı rahatsizlığa ship ve iki tane evladı var. Kendisine bu şekilde tedavi uygulamış.

Kahve lokumcum,benide uğurlu listeye eklermisin?Uğur getirecek herşeye ihtiyacım var. :).

ya ruhunu teslim ediyosun zaten o durumda :bbo:.çok canın istemesede ruhsuzlaşman yuzsuzleşmen gerekiyor bebek için maalesefkafamçokkarıştı
erkeklerde sanırım bunun farkındalar diyolar ki hepbiz mi yalvarcaz alın şimdi siz bize muhtaçsınız şimdide sizyalvarınakannehir

amakadın milleti bu şeytani düşünceler ile kötükedihüso gene biz kazanıyoruz:hooray:
ahhahaaahahaha:lepi::lepi:

evet farkli ve benim istegimi kiramayacak allahim bana bebisimi vercek buna inaniyorum bu azimde sinirlenmekten geliyor galiba:sm_confused:sen nasilsin cnm ?:1hug:

iyi olmaya çalışıyorum bitanem ya ne yapalım dört düşükten sonra insan nasıl iyi olursa öyle iyiyim işte ama umudum kocaman var allah inancımda sonsuz bu bi gripti geldi geçti gözüyle bakıyorum.ben yeni kürtaj oldum 10 gün oldu daha sonra 3 ay sonra korunayım allahın izniyle yine devam ama doktorumu değiştirdim bende herkes gibi lütfü hocaya gidecem zaten ankarad oturuyorum bana yakın.bakalım allah hepimizin yardımcısı olsun...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

işte bu yaaa:lepi:
benim hep aklıma takılan buydu bende aynısını uyguluycam.
bunu paylaşman süper oldu canım. bu ay bende aynısını uyguluycam çünkü çok mantıklı.
bu tedavi şeklini doktoruma mail olarak atıcam.bakalım ne diycek.

güzelim bu şans ya hamile değilsek o zman boşunamı iğne felen olucaz bunu ben doktoruma söylediğinde bana çok güldü.anlıycan bütün doktorların farklı inanışları var.bizlerde kobayız.bakalım sonumuz ne olacakkk

pekala hamile olunca neden iğneleri bırakıyor.sen şuanda iğne oluyomusun.ben senin tedavinin aynısını banada uyguladılar.yani yumurtalırımı felen çatlattılar.iğnede oldum .ama o ay adet oldum.malesf bende iğne çatlatmaya rağmen hamilelik oluşmadı.sen şanslıymışsın.o yüzden ben başırısızdım...

canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu sağlık dolu yıllar dilerim...a.s.

ozpor valla hepimiz kobayız haklısın.
ama maalesef herşeyi düşünmemiz gerek artık sığınacak bişeyler arıyoruz.
ama bana mantıklı geldi doğrusu.

krizantem doğum günün kutlu olsun.
allah yeni yaşında bol bebekler doğurtsunopuyorumnanaktan

a.s.

opuyorumnanaktan ewt canım kim istemezki nice senelere canımm iyiki doğdun

canım ne demek biz burda neiçin toplanıyoruzz
canım benimde protein s eksikliği var genlerede bişi varmı bilmiyorum cünkü yapılmadı 3.üncü hamileliğimde iğne tevisi verdi dr ama genetikler yapılmadığı için umutlanma dedii 1 yıldan beride hamile kalmayı bekliyorum ama daha fazla bekleyemeyeceğimmmm

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr,ellerim,ayaklarım,bütün vücudum titriyor.Ben HAMİLEYMİŞİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM.

(zeynom_10)genetikler yapılmadı protein s eksikliği troid.................100mg aspirin,folic plus,hamile kalınca iğne

aslıhancım
tebrikler canımcımm allah tamamına erdirsinnn kucağına almayı nasip etsinnn darısı bizlere inşlah

krizantemcim ben 2 hamileliğimdede hiç bişi takip etmeden hamile kalmıştım 1 yıldan beride denemediğim yöntem kalmadı napcam bilmiyorumm olmuo olmuooomafoldumben
bendemi ankara lütfü hocaya gelsemm herkes cok memnun ama hamile kalamadığım içinmi yoksa kandaki pıhtılaşmadan ötürü gidecem bilmiyorumm bide hamile kalınca yol tehlikeli diyolar nasıl dewm edecem lütfü hocaya ben her iki hamileliğimdede uzun yola gitmiştim(öle denk geldi 2sindede hamile olduğumdan hbrm yoktuu şanssızlık işte)ne yapayım karar veremedim canımm yaaa sen nasıl yapacaksınn hamile kaldığındada gidecekmisinCADIARZU

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN CANIM ALLAH YENI YASINDA SANA BIR BEBEK NASIP ETSIN INSALLAHHHH

CANIM COK TESEKKUR EDERIM NERELERDESIN SEN YA OZLETTIN VALLA BENDE SENI OPUYORUM CANIM
canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu huzurlu sağlık dolu yıllar dilerim...a.s.[/QUOTE SEN NASILSIN CANIM HER ZAMAN GIREMIORSUN SAIRIM YADA DENK GELEMIORUZ

Ya kızlar geleverayla calıkusu yoklar benmı gozden kacırdımkı nerelerdesınız canlarım

çiceklaracım cok tebrik ediyorum seni canımm allah analı babalı büyütsün:hulya:
limburgcum darı sana canım allah kly geçitten geçirsin sağsağlim al denizimizi kucağına:Saruboceq:

Kızlar bi yanlış annlaşılma oldu sanırım,onu hemen düzeltiyim.hamile olunca iğneleri bırakmıyorum.Adet olunca bırakıyorum.Evet hamile değilsek iğneleri gereksiz yere kullanmış oluyoruz ve tabi acı çekiyoruz.Ama hamileysek bebeğimizin sağlıklı olma ihtimalini yükseltiyoruz.O nedenle bence acı çekmeye değer.

kızlar ben geldim annemdeydim eve yeni geldim ordada internet olmadıgından yazamadım doktor 15gün dinleneceksin dedi pazartesi tekrar bakacaklar hematoloji doktoru kanınla ilgili bir sorun yok dedi iynelere devam dedi kanla ilgili olsaydı ikiside ölürdü dedi bu 15gün benim ve bebegim için çok önemli kızlar dualarınızı eksik etmeyin olurmu

aslihan1806opuyorumnanaktan
ebrar_53opuyorumnanaktan
canderyaopuyorumnanaktan
zeynomopuyorumnanaktan
lımburgopuyorumnanaktan
hepınıze ayrı ayrı cok tesekkur ederım ıyı dıleklerınız ıcın ıyıkı varsınız sızlerde bu kadar guzel duaya ınsallah gelecek seneye bebegımle beraber olurum ınsallah tum ısteyenler ıstedıgı zamanda bebegıne kavusur.hepınızı opuyorumopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…