Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ahhh ahhhh olsada keşke X diye çağırmaya bile razıyım-tatlicadiarzu-sırnaşık şey

Reisdevrimcimm canımm sağol bacım içimi açtın valahi sabah sabah mucccck opuyorumnanaktan

inşallah benimde bugün öğledin sonra kromozom sonuçlarını öğrenince içim açılır bacım:kedi:eğer çıktıysa haftaya ankara yolu gözüküyo bizekaydirigubbakcemile2

krizantem... doğum günün kutlu olsun canımm.. iyi ki doğdun... mutlu bir yaş diliyorum... Rabbim inş. gelecek yaşını kucağında bebeğinle kutlamayı nasip eder...

canım, ben de öpüyorum seni.. benim de misafirim vr, temizlik yapacağaım ve yemek... ama daha başlayamadım...birazdan :)
kolay gelsin sana da...

benim kahvemlokumum nerde bu sabah yaaa(( kız yine poğça yumurtamı yiyon napıyonnnnnnnnnnnnnnn:)))

ay ayy ayy.. canım arkadaşım beni mi merak etmiş.. burdayım.. ya sen müneccim misin...evet yumurta yaptım yine.. tam keyifle yemeye hazırlanırken, bi baktım, bir haftdır bitiremediğim ekmek bozulmaya başlamış.. ee ekmek yemezsem doymam.. bari dolaba koyduğum poğacaları çıkarayım dedim... ısıtmak için tavaya koyup kk ya geldim.. yazdıklarınızı okurken pohoçalarım yanmış :kedi:

(seydam)Protein s eksikligi..........................Ass 100<aspirin,Folio forte<folikasit,medyn<folik asit,Magnesium verla< magnezyum eksikligi icin,(hamile kalmadan basladim ama basarisiz)

(özpor)677mthfr heterozigot protein c eksik..........................................coraspin folbiol bemiks,hamile kalınca clexene 0,2 iğne(malesaf tedavi başarısız)

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 9 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........3 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........3 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........3 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 2 haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................37 haftalık (kız)
sılaya..........................36 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............32 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........29 haftalık (kız)
smmm06.....................28 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................20 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........19 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........18 haftalık (kız)
nilüfersahh....................17 haftalık (erkek)
kardelen86.....................13 haftalık
simge............................12 haftalık
aslgkh...........................13 haftalık(kalp atışları duyuldu)
gulsummm....................12 haftalık
_beray_.........................11 haftalık
göbete.........................10 haftalık
umutluyuz ....................10 haftalık
gülay30........................9 haftalık
büşra44........................9 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................9 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................8 haftalık
kelebek01.....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................5 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-4 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

kahvelokumum evet canım merak ettim seni. kız yazık hem ekmek yok hem poğaçalar yandı kıyamam ben sana açmı kaldın sen bacımmmmmmmmmmmmm:))

iyiym bitanem ya biraz kendime geleyim lütfü hocaya gitcem buarada sen gidiyodun değilmi

canım ben dusukten hemen sonra gıttım lutfu hocaya ınsallah ımkanlarım el verdıgı surece hamıle kalınca arada gıtcem ben cok sevdım kendısını burdakı doktorum okadar ayrıntılı ıncelemıyo ultrasonda sende gıt bı bakalım belkı ekleyecegı seyler olur bellımı olur.

kaydirigubbakcemile3
buarda doğum günün kutlu olsun allah gönlünden geçen en güzel şeyi sana versin....alkisalkisalkis

saol bıtanem gonlumden gecen en guzel sey en cok ıstedıgım sey saglıklı bı bebegım olması allah ınsallah herkesın gonlunden gecen bebek ıstegını ozlemını faazla bekletmeden verır.

gidicem canım artık yeter işin ehlimiş belki faydası dokunur sana ne diyo yani şansımız varmı.bazı doktorlar artık denemeyin bile deyip dosya yı kapatıyormuşlar.biliyosun benim dört düşük o yüzden endişeliyim.

tabıkı her zaman sansımız var canım sakın oyle dusunme sadece dogru tedavı seklını bulmaya calsııyoruz o tur doktorlara bakma ınsanın psıkolojısını bozmaktan baska bısey yapmıyolar bana lutfu bey aralıga kadar korun demısıt ama ben dayanamadım bıraktım sımdı burdaakı doktorum bana 0,2 lık ıgne vermısıt yetmedı lutfu hoca0,3 luk veya 4 luk ıgne verecegını soledı aspırıne devam dedı hıc olumsuz konusmadı zaten okadar olumsuz bı durum yok ıgnemızın ayarı ıyı olduktan sonra ınsallah neden bızım bebegımız olmasınkı allah korusun kısır degılızkı hamıle kalabılıyoruz bu cok guzel bısey ve ınsallah olcakta oyle dusunelım oyle olsun.

tebrik ederim Allah kucağına sağlıklı bir şekilde almayı kısmet etsin. Sakin ve huzurlu bir hamilelik diliyorum senin için darısı isteyenlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…