Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

MERYEMıMMMM canım benim doğumdan sonra yazamadım sana. hoş yazdım tebrik ettim aslında ama sen yoktun o ara topikte. canım benim tekrar dan allah anneli babalı büyütsün diyorum. sağlıklı bir şekilde inşallah. haberlerini uykusuz günlerini okuyoruz burdan kızlarla birlikte. sağlığın falan iyi dimi. dikiş yerlerin iyileştimi? aman dikkat et ağır falan kaldırma. o serseriyi de öp benim için olurmu. kıyabilirsen hatta ısırrrrrr:)))))))))

ayy ilahi varya gülmekten öldüm özelliklede sırt kaşıma konusunda kızzz:mymeka: yaşlılar gıbı benı babaannem ole sırtını kasırtıırıdı aa cok ayıpp.kaydirigubbakcemile3

canım ben ınsallah yarın 22 olcam esım30 yasını boyle soyledımı duysa keser benıÇok üzgünüm çoook yasında esımde 30lu yıllara baslıcak ama masallahımız var hıc odevımızı aksatmayız yanı aman memnunum bıde onun nazıyla falan ugrasamam ıyıyız bole:hulya:
kızz baya cadısın-tatlicadiarzu- sen heralde adama kökmü söktürüyon arada bende yapıyom ama okadar deıl. sende haklısın aksama kadar calısınca yoruluyosundur tabı ama calsımalar baslayınca duymayım bak yoruldum sırt kasıyoz falan dıye hııııııılmaz:

canım benim çok saol..
çok şükür iyiyim dikişlerim felan hiçbi sıkıntım yok..
kız ısırmayı bırak öpmeye kıyamıyorsun biliyormusun..içim içimi yiyo öpmek için ama şimdilik babası ve ben sadece kokluyoruz

arkadaşlar...
şimdi çiçeklarayı aradım.. yarım saat sonra girecekmiş doğuma... ay çok heyecanlandım ya.. meşgul etmeyeyim diye, ayrıntılı bir şey de sormadım ama çok merak ediyorum onu... dualarınızı eksik etmeyin lütfen.. sağlıkla alsın çiçeklaramız kuzusunu kucağına...
ya şu hikmete bak.. aynı gün iki tane bebişmizin gelmiş oluyor dünyaya.. biri bir yıl önce.. biri de bugün.. çifte bayram bugün..
ayy çokmutlu oldum ben ya... bir yanda yeni bir hayat başlıyor... diğer yanda ilk yıl bitiyor, büyüyoruz.. Rabbim herkese nasip etsin bu duyguları...
ohh ne güzel bir gün...

Son düzenleme:
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 8 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........3 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........3 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........3 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 2 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.) (Doğuma girmek üzere.. dualrınızı eksik etmeyin :) )
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................37 haftalık (kız)
sılaya..........................36 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............32 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........29 haftalık (kız)
smmm06.....................28 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................20 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........19 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........18 haftalık (kız)
nilüfersahh....................17 haftalık (erkek)
kardelen86.....................13 haftalık
simge............................12 haftalık
aslghh...........................12 haftalık
gulsummm....................12 haftalık
_beray_.........................11 haftalık
göbete.........................10 haftalık
umutluyuz ....................10 haftalık
gülay30........................9 haftalık
büşra44........................9 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................9 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................8 haftalık
kelebek01.....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................5 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-4 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

gözün aydın limburg.. Biz de senin kadar heyecanlanıyor, seviniyoruz bebişlerimizin güzel haberleriyle... Eee, teyze olmak kolay mı:)
canım cok saol yaaa ınsallah en kısa zamnda bızde senın ıcın boyle sevınıcez

ahh cnm cok sükür senin adina cok sevindim insallah darisi basimiza
allah razıolsun olsun canım ınsallah en kısa zamanda...

ayy masallah ona yesınler demek bır yasında haabızlerede o gunlerı nasıp et ınsallah celencım bızım ıcınde op kokla yavrucugunu

ınsallah hayırlı haberlerle donersın canım

canım inan çok sevindim, inşallah hep böyle güzel güzel büyüyecek sonra da kollarına gelecekkaydirigubbakcemile5
ınsallah canım ınsallah cumlemızınkıne

ınsallah bu ay guzel haberler v erır sevındırırsın bızı canım

ınsallah hayırlı baberler alırsın canım

allahım birgün bizim bebeişde buraya eklemeye nasip et..:cüvcüv:
ayy ayyy yerım ben o zıllıyı allahım adıda hazır masallah canım sen hıc uzme kendını gıttıgınde hersey yolunda olacak suyun yeterlı olacak tek derdın kızını tam olarak gremedıgın olacak sıgmıolarya ekrana artık ondan masallah onlara ayyyyy canlarımm

ne guzel yaaa rabbım hayırlısıya kurtarsın kucagında koklasın bebısını ınsallahhhhh

kelebek azından bal damlıyor valla.inşallah inşallah.
diğer arkadaşlarlarımda hamiş kalır bu ay inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)-------------------------------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k--------------------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu------------------------------------???

(bkale) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A----------------------------------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek--------------------------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------------------------------------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot------------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------0.3 fraxiparine,folik ast,progesteron,clomifen,orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot--------------------------------------------------------------------------------------------0.6 cexane

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------------------------------------------------------0.4 cexane

(baharçelik) mthfr1298,677:heterozigot-----------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek------------------------------------------------------------------------------ coraspin100lük günde 1 folıc plus günde 1 şimdilik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot-------------------------------------------------------------------------------Coraspin+fo lbiol (şimdilik)

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ----------------------------------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot-------------------------------- bebek aspirini+elevit+0.2clexane (bebek aspirini kanama olduğu için 7. haftada kesildi)

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot--------------------------------------------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------------------------------------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-fibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot-----------------------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------------------------------------------------------------------------------------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok………………………………………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G---------------------------------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı kızım kollarımda)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot .................................................. ....?????

Canderya200 PROTEİN C eksikliği ..............0.4 kleksan coraspirin100(BAŞARISIZ()

ÖFF VALLA HİÇ YAPASIMDA YOK.ZATEN HAFİF BİR SOĞUK ALGINLIĞIM VAR...ARTIK BEBİŞ İÇİN KATLANCAZkafamçokkarıştı

SAOL CANIM.BAKALIM BİRDE BÖLE DENİYEYİM...İNŞALLAH OLUR:Saruboceq:

iyi dileklerin için tşkler....:dance:

VALLA KIZ YARILDIM YAZINI OKUYUNCA.ZATEN SENİNLE BENİM KOCAM AYNI BİLİYOSUN.
ARTIK BU KANDIRMA DAVASI SIKIYO BENİ.VURCAM KIÇINA TEKMEYİ ALCAM BAŞKA KOCA :teytey:
KIZ 5 YILDA BİR KOCA DEĞİŞTİRSEK NE İYİ OLUR DEMİ.:lepi::lepi:

ay canım çok güzel yazmışsın ya!ne diyeyim biraz da biz gülelim hep ağlıyacak değiliz ya banada eşim senin eşin gibi diyo ikinci bi özleme katlanamam diyo valla haklısın ana kız öldürürüz adamı.ay çok gükdüm ben ya! allahta seni güldürsün.

kızlar merhaba ben yeni üye oldum pek giremiyorum girdiğimdede eski sayfaları okumaya çalışıyorum birşey dikkatimi çekti heterezigot homozigat diye bahsedilen durum nedir

(özpor)=677 mthfr heterozigot aktif protein c rezisansı 89=tedavi 0.2clexene iğne folbiol,coraspin=tedavi başarısız malesef

kızlar merhaba ben yeni üye oldum pek giremiyorum girdiğimdede eski sayfaları okumaya çalışıyorum birşey dikkatimi çekti heterezigot homozigat diye bahsedilen durum nedir

heterozigot tek bir gende bu hastalığı taşıyosun demek bu gruptakiler daha şanslı homozigot iki gende bu hastalığı taşıyosun demek şans biraz az ama istadikler ister homozigot olalım isterse heterozigot olalım böyle hastalarında sağlıklı bebek dünya ya getirme oaranlarını %70 %75 olduğunu söylüyorlar tabii iyi bi doktor ve tedavi sonucu güzelim...a.s

bende pek bilmiyorum.CADIARZU
iyi bilen bi arkadaş açıklayabilir mi?:uhm:

bilgi için saol canımzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…