Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Arkadaşlar, hamilelik öncesinde kan sulandırıcı iğne kullananan oldu mu? Ne kadar sıklıkta ve ne kadar dozda kullandınız?

ama senin hastalığın ne ben kullandım yinede bebeğimi kaybettim ben mthfr heterozigotum.coraspin haftanın dört günü içtim.herşeye rağmen bebeğimi kaybettik.

0,3 veya 0,4 lük oluyo canım.0,3lükle beraber mutlaka aspirin gerekiyo.ama 0,4lükle aspirinsiz de geçiren var aspirinle de.buna doktorun karar vermesi lazım.

benim iğne derecem az gelmiş doktor öyle dedi en büyük hatam her gün coraspin vermedi bana doktor.şimdi doktorumu değiştiricem.aslında şu yada bu allah isteseydi.hepside yaşardı demek ki bu bizim allah tarafından sınavımız.allah yar ve yardımcımız olsun.

simge senin bebeğin varmı yoksa kaç düşüğün var hastalığın ne öğrenebilirmiyim.

cok gecmis olsun canim simdi nasil kayinpederin?kanamanin durmasina sevindim canim bebisinde iyidir insallah

sensiz topik olmaz.. gel çabuk akşama.. merak ederiz seni.. inş daha iyisindir canım şimdi.. geçmiş oolsun..
ben söyleyecektim, sen söylemişsin.. benden çok yaşayacaksın :)(

Tesekkür ederim canim benim opuyorumnanaktan

çalokuşum ağrıyan dişine karanfil koy ve bastır biraz uyuşturur orayı iyi gelir dene canım biraz rahatlarsın belki bende çıkıyorum canım akşama görüşürüz

opuyorumnanaktan Dün dayanamadim eczaneye gittim bir jel verdiler eve gittim sürdüm hemen gecti cok sükür kaydirigubbakcemile2 Bilseydim karanfili denerdim, bütün gün cektim mafoldumben

cok gecmis olsun canim dis agrisi hicbir agrio benzemior antibiotiksiz gecmez canim al bi tane yat dinlen
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

"
Çalıkuşum[/COLOR] seninde transfere az kaldı , bütün iyi dileklerim seninle canım...
Evet canim az kaldi Rabbim insallah benimde yüzümü güldürür :Saruboceq:

oy kıyamamm geçmiş olsun fena zonklar şimdi oooosenağlama
opuyorumnanaktan

Canim cok gecmis olsun

Herkese selam bende pıhtılaŞma proplemİ yaŞayanlardanım
Şuan 11 haftalık hamİleyİm İĞne vurulma ya baŞladım

Merhaba canim gözün aydin. Allahim kucagina almayi nasip eder Insallah.

Herkese selam bende pıhtılaŞma proplemİ yaŞayanlardanım
Şuan 11 haftalık hamİleyİm İĞne vurulma ya baŞladım
hosgeldin cani aramiza ALLAH saglikla hamileligini devam ettirmek nasip etsin

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 6 Misafir)
LIMBURG1985, aslihan1806, calikusu1978+, hummu85, kahvelokum+, kelebek01
canlar nasilsiniz optum sizleria.s.

ya kızlar ne çabuk çıktınız bi ev toparlayayım dedim hepiniz yok olmuşsunuz yokmu benle konuşacak ya?zaten bebeğimde terk etti dördü de terk etti beni.of of...

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 6 Misafir)
LIMBURG1985, aslihan1806, calikusu1978+, hummu85, kahvelokum+, kelebek01
canlar nasilsiniz optum sizleria.s.

ben iyiyim canım benim diger arkadaşlarda inş iyidir ...biliyorsun yeni hamileyim diken üstündeyim kesemin yanında kan pıhtısı oluşmuş her an lekelenmelerin ve kanaman olabilir dedi doktor...ignelerime başladım kimse beni sormadı ama dün ilk ignemi vuruldum rabbim bu ignelerden yana bize sabır versin...bu arada bende seni öpüyorum :1hug:

ya kızlar ne çabuk çıktınız bi ev toparlayayım dedim hepiniz yok olmuşsunuz yokmu benle konuşacak ya?zaten bebeğimde terk etti dördü de terk etti beni.of of...

canım burddayız bak kendini sıkıyosun rahat ol hepimiz aynısını yaşoruz malesef ki ...
sıkma kendini

zeynom KIZ SEN BANDIRMADAMISIN?

ewt canım yakınız birbirimize sen canakkale merkezdemisin

kızlar bebeklerden birini kaybettik şükür öbürü şuanda iyi göründügünü söylüyorlar doktorlar

ahh canım cok geçmiş olsun neyse ki diğeri duruo benimde ilk gebeliğim ikizdi malasef ikiside düştü allahım ötekini bebişi korusunn:Saruboceq:

bugün hemotologa randevum var kanıma bakacak sizleri gelişmelerden haberdar ederim ve inşallah güzel şeyler duyup güzel şeyler yazabilirim inşallah allahın izniyle

inş canımm inş üzme kendini sıkıntı yapmaa sakın bebişte etkinlenmesinn

ozporcum canım nedir sendeki bu telaşş nie sankinleşemiosun bi türlü tamm unutması zor ama hep geriye bakarak yaşarsan olmazz tmm olan olmuş biten bitmişş şimdi geleceğe bakma zamanı cok karamsar gördüm seni bak 4 kere hamile kalabilmişsin ne güzell doğuştan rahmi olmayanlar var(allahım onlara dayanma gücü versin) lütfen kendini toparla allahım izn verirse herşey hallolur yaterki sana bişey olmasınn kendini ve kocişi cok yıpratıosun anlaşılan.böle giderse evliliğin zarar görür.kalk bi silkin bi toparla cıkar aklında 4 düşüğü tabiki sende anne olcaksın hemn pes etme neler yaşayanlar var aramızda hiç biri umudunu kaybetmemiş sende kaybetme okeyyy hadi öptm seni k.i.b

Hummu cum ben de 7. haftada kanama geçirdim, oluşan kan pıhtısının sonucuymuş bu. Ama allaha şükür şimdi 20. haftamızda ve iyiyiz.
Benim bugüne dek birçok kez pıhtı oluştu ama sadece ilk olan (7. haftadaki) dışarı vurdu ve kanama yaptı, diğerleri kendiliğinden dağıldı.
Doktorun verdi mi bilmiyorum ama ben bir de progestan kullanmıştım. Ve kan pıhtısı oluştuğunda iğneye devam edip aspirini kesmiştik.
Bir de doktorumun önerisi ile yaklaşık 40-45 gün sürekli yattım canım. Sen de mümkün olduğunca dinlenmeye çalış canım, sakın yorma kendini. Ayakların uzat ve dinlen.

ınşallah sende oluşan pıhtı dışarı vurmaz, kendiliğinden dağılır gider ve bir daha da oluşmaz canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…