Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr Merhabaaaaaaaaaa;
Nasılız bugün?
Ben dün doktora gittim,aşılamaya karar verdi ,tüp bebekten önce aşılama deniyelim dedi.2 . bebeğim de aşılama şekliyle olduğu için biraz umutlandım ne yalan söyliyeyim. Aslında umutlanmamam lazım. Arkadaşlar iyice moralim bozuk,çok acele ediyorum sanırım.Sabrım tükendi.

hayırlısı güzelim.aşılama ile de tutuyor bak.sabret canım.
peki aşılaman hangi tarihte?

selam kızlarr,
yaa biliyorsunuz çok giremiyorum bu yüzden çoğu şeyden haberim yok.. geçmişi okuma fırsatım da olmuyor..
çiçeklara funda papatyasüreyya ... doğumu yaklaşanlar nasılsınız hadi allah sağlıklı doğumlar versin..

diğer hamile arkadşlar umarım sizin durumlarınızda iyi ve herşey yolunda gidiyordur..

bekleyen arkadaşlar; allahım en kısa zamanda göndersin bebişlerinizi..

biz uyku sorunu dışında gayet iyiyiz..oğlum kısa kısa uyuyor,hemen acıkıyor o yüzden bende onunla uyuyp uyanıyorum bu nedenle uyku saatlerim düzensiz..ancak fırsat bulursam girebiliyorum işte
hadi öpüyorum şimdilik görüşmek üzere

canımcım ALLAH tan hiçbizaman ümit kesilmez,.benimde iki düşüğüm oldu,.şimdi üçüncü hamileliğim.ALLAHA şükür,çok iyi gidiyo,:lepi:tabiki yinede diken üstündeyim,acaba iğnenin dozu yeterlimi diye,.ama yinede kötü düşünmeyim,.genelde pozitif olmaya bakıyorum..zemuszemus

iğne dozun ne canım.ve kaç haftalık hamilesin?

Canım bu ay adetim saçma sapan bir şekilde ilerliyor. Ctesi ilk açık renk lekelenmem oldu dün akşama kadar hiç birşey yoktu,dün akşam çok az kırmızı kanamam oldu. ama yine bişey yok. Eğer dün akşamı ilgün sayarsam 12-13 gün sonra olacak. sanırım senin adetinde sıkıntılı olmuş.

Canım,adetim bu ay saçma sapan bi şekilde ilerliyor. ctesi açık renk lekelenmem oldu. sonra kesildi,dün akşam biraz rengi koyulaştı. Doktorda ilk kırmızı kanamanın olduğu günü ilk gün say 12-13 gün sonra gel dedi.senin adetinde sıkıntılıydı di mi bu ay? bu kadar ilaç iğne olursak o da sapıtır tabii.:)

güzelim böyle kendini üzme bak halen hayattayız en azından hamile kalabiliyoruz.
kendini böyle yıpratırsan iyice pskolojin bozulur.
belki sağlıklı bir gebelik değildi.belki özürlü olacaktı olsaydı allah korusun.
bende hep kendimi suçladım sonuncu kaybımda .iğnelerimi sıcakta bırakmıştım.soğukta muhafaza edilmesi gerekiyor ya normalde.
ama buradaki arkadaşlar sağolsun hep destek oldu bana.şimdi 3 ay geçti bile.
umudunu hiç yitirme noolur canım.
biz seninleyiz burda:teselli:

hastalığımız aynı bende protein c rezinsası var.bak hamile kalırsan bana yaz tam.benim üç ay var denememe

kızlar GLUKOFEN 1000 MG 100 FıLM TABLET kullanan var mı?doktor bu ay bana bu ilacı verdi. Bilgisi olan varsa memnun olurum vallahi,niye kullanıcam şimdi bunu ben.

kızlar selam nassınız bakim hamişler ve doğmuş pamuk bebişler hepcinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

kızlar bebeklerden birini kaybettik şükür öbürü şuanda iyi göründügünü söylüyorlar doktorlar

kızlar bebeklerden birini kaybettik şükür öbürü şuanda iyi göründügünü söylüyorlar doktorlar

aaaaa cok uzuldum canımm yaa aman sen fazla uzulme obur bebısıne bısey olmasın hıc kafana takma allah obur bebegıne saglık versın ınsallah onu kucagına almayı nasıp etsın.gecmıs olsun canımm.

kızlar özellikte hamile olanlar.kaçıncı denemenizde sağlık bebeklare hamile kaldınız iğne kullanmanıza rağmen bebeklerinizi kaybettinizmi.

aaaaa cok uzuldum canımm yaa aman sen fazla uzulme obur bebısıne bısey olmasın hıc kafana takma allah obur bebegıne saglık versın ınsallah onu kucagına almayı nasıp etsın.gecmıs olsun canımm.

sagolasın canım elimden geldigince üzülmemeye çalışıyorum

ay canım ya allah diğerini korusun kucağına almayı nasip etsin.

bugün hemotologa randevum var kanıma bakacak sizleri gelişmelerden haberdar ederim ve inşallah güzel şeyler duyup güzel şeyler yazabilirim inşallah allahın izniyle

ahhh canım kalan bebeğe sağlık versin rabbim canım üzülme inş bişi olmayacak dualarımdasın
bir bebek için nasıl çırpındığını çok iyi biliyorum stres yapma canım rahat ol olur mu

dünbiryerden duymuştum bu sözü aynen şöyle diyordu BENİM KÜÇÜK Bİ HASTALIGIM VAR AMA ÇOK BÜYÜK Bİ ALLAHIM VAR ben çıkıyorum gelince yazarım

X