Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Amİn İnŞallah hepİmİz ÇoÇuklarımı saĞlıklı bİr Şekİlde dÜnyaya getİrİrİz
ben İĞneyİ kendİm vurabİleceĞİmİ sanmıyorum Çok yakyor kolumdan vuruluyorum bacaktan ve gÖbekten vurulunca daha azmı yakıyor
kendİnİz İĞneyİ nesıl yapıyorsunuz bende uĞraŞsam yapabİlİrmİyİm

canım ben dünyanın en korkak insanıyım,önceden sağlık ocağında yaptırıyodum bende,biz yaptığımız iğneleri atmıyoruz biriktiriyoruz hatıra diye :) .baktım iğneleri tam vurmamışlar içinde 1 damla da olsa kalmış sıkınca fışkırıyo.sonra bi cesaret geldi kendim yaptım,en azından sonuna kadar sıkıyorum ilacı onu biliyorum.ben yaptıktan sonra herkes yapar yani.

selamlar arkadaşlar,.kahve lokum canımcım cinsiyeti belli oldu bebikimin,bi oğluşum olacak,eklersen sevinirim.bu arada iğne konusuna gelince bende kendim yapıyorum,koldan ve bacaktan yapınca nedense çok acıyo,ama göbüşümden yapınca sıfır acı oluyo,nedendir acep,..CADIARZUama dört ayı geçtiğim için göbükten yapmaya korkuyorum,şimdi bacağa geçtim,.çok acısada mecburen yapmaya devammmm:lepi:bebikler için herşeye değerrr:lepi:zemuszemus

kızlar hamile kalanlar kaç düşükten sonra sağlıklı hamiş oldunuz.bende aranıza yeni katıldım sayılır bende dört düşük var mthfr heterozigot daha yeni oldu bebeğimi kaybedeli tedavinin eksik olduğu için bebeğimi kaybettik sizce tekrar deneyeyeimmi.

selamlar arkadaşlar,.kahve lokum canımcım cinsiyeti belli oldu bebikimin,bi oğluşum olacak,eklersen sevinirim.bu arada iğne konusuna gelince bende kendim yapıyorum,koldan ve bacaktan yapınca nedense çok acıyo,ama göbüşümden yapınca sıfır acı oluyo,nedendir acep,..CADIARZUama dört ayı geçtiğim için göbükten yapmaya korkuyorum,şimdi bacağa geçtim,.çok acısada mecburen yapmaya devammmm:lepi:bebikler için herşeye değerrr:lepi:zemuszemus

nilüfer banada yardımcı olursan sevinirim.bende düşüklere rağmen anne olurmuyum

kızlar kalçadan denediniz mi hiç.
ben denemiştimkaydirigubbakcemile3

kızlar hamile kalanlar kaç düşükten sonra sağlıklı hamiş oldunuz.bende aranıza yeni katıldım sayılır bende dört düşük var mthfr heterozigot daha yeni oldu bebeğimi kaybedeli tedavinin eksik olduğu için bebeğimi kaybettik sizce tekrar deneyeyeimmi.

güzelim senin yaş kaç?

BENİM 3 DÜŞÜĞÜM VAR HİÇ BEBEĞİM YOK:gitme:

Konuyu Toplam 11 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
canderya200, alarahan, aslihan1806+, ELABDA, hulya59, ozpor+, SıMGE+, zeynom_10

bu saatte bile kalabalığız kızlarkaydirigubbakcemile3

nilüfer banada yardımcı olursan sevinirim.bende düşüklere rağmen anne olurmuyum

canımcım ALLAH tan hiçbizaman ümit kesilmez,.benimde iki düşüğüm oldu,.şimdi üçüncü hamileliğim.ALLAHA şükür,çok iyi gidiyo,:lepi:tabiki yinede diken üstündeyim,acaba iğnenin dozu yeterlimi diye,.ama yinede kötü düşünmeyim,.genelde pozitif olmaya bakıyorum..zemuszemus

endişelenme canım ben de 12 ekimde 30 'u doldurucam.
bu arada doktorun düşükten sonra ne dedi.
iğne dozajı ile ilgili bir yorum yaptı mı?

doktor kurbanı oldum iğnemin dozu 0,2 clexene ama bana hergün coraspin yutturmuyodu.aspirin yutmadığım günler çok endişeli oluyodum.ve bi akrabam doktor o da iğnenin dozunun az geldiğini söyledi vede coraspirini her yutsaydın dedi.bide ben hamileyken pıhtılaşma dereceme hiç bakmadı doktor meğersem bazen iğne o dereceye bakılsydı yükseltilirmiş.yavrumun kalbide atıyodu.anlıycan pisi pisine öldü.

Arkadaşlar, hamilelik öncesinde kan sulandırıcı iğne kullananan oldu mu? Ne kadar sıklıkta ve ne kadar dozda kullandınız?

senin hastalığın ne iğneye rağmen mi bebekler öldü.ben iğne oldum ama yinede öldü.

evet 3 tane düşüğüm var.şöyle anlatayım ilk 5 haftalık kimyasal gebelik.istenmeyen bir gebelikti.
2.si 7 haftalıktı bebek kesede hiç oluşmadı.
bu iki düşükten sonra yapılan testlerde protein c eksikliği çıktı.
ve 3. gebelikte kleksan 0.4 lük iğne ve coraspirin ile 11 haftalığa kadar gebelik devam etti sonra kalp atışları durdu. şuan 3. adetimi oldum bu ay deniycez tekrar.

doktor kurbanı oldum iğnemin dozu 0,2 clexene ama bana hergün coraspin yutturmuyodu.aspirin yutmadığım günler çok endişeli oluyodum.ve bi akrabam doktor o da iğnenin dozunun az geldiğini söyledi vede coraspirini her yutsaydın dedi.bide ben hamileyken pıhtılaşma dereceme hiç bakmadı doktor meğersem bazen iğne o dereceye bakılsydı yükseltilirmiş.yavrumun kalbide atıyodu.anlıycan pisi pisine öldü.

güzelim böyle kendini üzme bak halen hayattayız en azından hamile kalabiliyoruz.
kendini böyle yıpratırsan iyice pskolojin bozulur.
belki sağlıklı bir gebelik değildi.belki özürlü olacaktı olsaydı allah korusun.
bende hep kendimi suçladım sonuncu kaybımda .iğnelerimi sıcakta bırakmıştım.soğukta muhafaza edilmesi gerekiyor ya normalde.
ama buradaki arkadaşlar sağolsun hep destek oldu bana.şimdi 3 ay geçti bile.
umudunu hiç yitirme noolur canım.
biz seninleyiz burda:teselli:

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrr Merhabaaaaaaaaaa;
Nasılız bugün?
Ben dün doktora gittim,aşılamaya karar verdi ,tüp bebekten önce aşılama deniyelim dedi.2 . bebeğim de aşılama şekliyle olduğu için biraz umutlandım ne yalan söyliyeyim. Aslında umutlanmamam lazım. Arkadaşlar iyice moralim bozuk,çok acele ediyorum sanırım.Sabrım tükendi.

X