Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlaaarrrr listeye dikkat ettinizmi ? ''annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz '' bölümündeki bebeklerimizin cinsiyetleri genelde bir kız , bir erkek şeklinde devam ediyo...Böyle devam ederse bana erkek bebek geliyo :)

merhaba canlarım

mersinden dün döndüm, herşey çook güzeldi hamdolsun çok iyi vakit geçirdik, bir yenilendik tazelendik

ofisteyim, geçmişe uzun uzun bakamadım ama bayağı bir okudum

Limburgcum evet bacım anneme anlatınca kuş gibi hafifledim, haklıymışsın

Çalıkuşum kıyamam canının acısı mükafataın olsun inşallah :Saruboceq:

Nergiscim canım iyi olmana sevindim, bırak kendini oluruna, istemiyorum veya istiyorum diye bile şartlama, herşey zamanında allahın izniyle...

Ozporcum allah bir daha yaşatmasın, sebat et allaha sığın bacım, hepimiz bazen çok sınırlara geliyoruz isyanlara nerdeyse, tövbe de ve inancını kaybetme canım benim

Hummucum tebrikler canımm, allah devamını sağlıkla nasip etsin ve doğurmayı inşallah :Saruboceq:
hoşgeldin sefalar getirdin....eksikliğin çok hissedildi hemen oraları dordur tatlım olmuyo bak...kaydirigubbakcemile2

UMUTLUYUZ canım genelde bünyeye göre değişiyor bulantılar benim 16. cı haftaya kadar sürmüştü belki senin erken sona ermiştir merak etme korkulacak bişey yoktur canım sen ve bebişin allaha emanet ol

ravzacım bişey sorcam hani şu hamile kalmadan önce yapılamsı gereken tetkikler vardı. bi arkadaş paylaşmıştı ama hatırlayamadım senmiydin ?

guatr tahlilleri biokimya. mtfharler rahim filmi gibi koca bi liste vardı.. ama kimin paylaştığını bulamadım

Kızlaaarrrr listeye dikkat ettinizmi ? ''annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz '' bölümündeki bebeklerimizin cinsiyetleri genelde bir kız , bir erkek şeklinde devam ediyo...Böyle devam ederse bana erkek bebek geliyo :)

:ecrin_bebek: göreceğiz bakalım :kedi:

ama senden önce ikizlerimiz var belki onlar değiştirirler sırayı :)

Son düzenleme:
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 2 Ekim)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........10 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........2 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........2 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........2 haftalık
meryemmeryem......Hakan .... 1 haftalık (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................38 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................37 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................36 haftalık (kız)
sılaya..........................35 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............31 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........28 haftalık (kız)
smmm06.....................27 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................19 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........18 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........17 haftalık (kız)
nilüfersahh....................16 haftalık
kardelen86.....................12 haftalık
simge............................11 haftalık
aslghh...........................11 haftalık
gulsummm....................11 haftalık
_beray_.........................10 haftalık
göbete.........................9 haftalık
umutluyuz ....................9 haftalık
gülay30........................8 haftalık (ikiz)
büşra44........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................8 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................7 haftalık
kelebek01.....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................4 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 2 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

çiçeklara... canım.. sıra sende... nasılsın? nasıl hissediyorsun kendini?

ozpor canım iyiyim sen nasılsın moralin iyi değilmi dediğimiz gibi kendine işkence etmek yok tamammı

nergiz canım troitlerle ilgili olan benim gebelikten önce bakıtmadıysan muhakkak bakıt tekrarlayan düşüklerde çok büyük etkisi var bu arada sen genetik tahlillerini yaptırmadınmı canım

UMUTLUYUZ canım genelde bünyeye göre değişiyor bulantılar benim 16. cı haftaya kadar sürmüştü belki senin erken sona ermiştir merak etme korkulacak bişey yoktur canım sen ve bebişin allaha emanet ol

sağol canım çok gerginim bugün az önce annem iğnemi yaparken ağladım kendimi hiç iii hissetmiyorum

merhaba canlarım

mersinden dün döndüm, herşey çook güzeldi hamdolsun çok iyi vakit geçirdik, bir yenilendik tazelendik

ofisteyim, geçmişe uzun uzun bakamadım ama bayağı bir okudum

Limburgcum evet bacım anneme anlatınca kuş gibi hafifledim, haklıymışsın

Çalıkuşum kıyamam canının acısı mükafataın olsun inşallah :Saruboceq:

Nergiscim canım iyi olmana sevindim, bırak kendini oluruna, istemiyorum veya istiyorum diye bile şartlama, herşey zamanında allahın izniyle...

Ozporcum allah bir daha yaşatmasın, sebat et allaha sığın bacım, hepimiz bazen çok sınırlara geliyoruz isyanlara nerdeyse, tövbe de ve inancını kaybetme canım benim

Hummucum tebrikler canımm, allah devamını sağlıkla nasip etsin ve doğurmayı inşallah :Saruboceq:

hoşgeldin canımmmm

Canim benim Annen bilmiyordu demi, ay kiz varya iyi dayandin canim ya akannehir ben olsam catlardim söylemesem.
Ama haklisin simdi daha güzel bir süpriz olacak anneanne icin, ay nasil sevinir ya.

Her gece iki tane vuruyo kocis mafoldumben canim bu ignelerden sonra sadece fraxiparine baslayacagim adetimin 15. falan.
Allahima Sükürler olsun sadece 7 gün kaldi bu iki ignenin bitmesine.
Cuma günü doktora gidecem oda yumurta almak icin gün verecek canim sonrada bebisleri yerlestirecekler hepsi bu kadar :sm_confused:

Canim üzme kendini Insallah hersey yolunda gider.:teselli:

inşlah canım snin geçmişteki yazdığın ameliyatını okudum cok üzüldm tatlım yyaa nekadar acı çekmişsin rabbim mükafatını versin inşlah:Saruboceq:
çalıkuşum ben cok korkuyorumm inan:1shok: gitmesemmi dr.a ama hep aklımda kalırr bilmiyorum ne yapsamm biraz dahamı beklesemm offf cok kafm karıştıkafamçokkarıştı

aferin sana :mymeka: bukadar kendini niye harap ediyon sen bakimm

adet dönemim geçtikten sonra hep hamilemiyim acabalarla hiç bişi yapamıyrm fırsat bu fırsat kış temizliği yapim dedimm reglim yenden başladı şimdilik bişi yok dwm etseydi dr.a gitcektim

Üsme kendini yine gelecek :teselli:

inşlah canımm inşlahh

kendimi sende görüyorum canim benim, :teselli: bende aynen 4. düsükten sonra kocise ayni laflari demistim, demistimde iyimi yaptip yooo , onuda kendimide yedim bitirdim, sonradan anladimki beterin beteri var eeee simdide artik hamile bile kalamiyom yumurta yollari kapandi buda bana ters olsun.:mymeka:
Rabbim neylerse güzel eyler vardir bundada bir hayir yeterki inancini kaybetme ona saril canim gerisi kendiliginden gelir :teselli:

:Saruboceq::Saruboceq:

bende seni özledim canim seni tekrar aramizda görmek güzelŞeniz

delikafadulden:teytey: Allah hayirli etsin canim

haaah söyleeeee iste. Birazdaha iyi olduguna sevindim canim bu dünyayi nasil tutarsan öyle gider boooossssssverrrrrrr dertlere kaydirigubbakcemile2

ohhhh ohhhh Masallah Hosgeldin canim Şeniz
:Saruboceq::Saruboceq:

Disim Agriyoooooooooo

oy kıyamamm geçmiş olsun fena zonklar şimdi oooosenağlama

KIZLAR OKULDAN GELDİM ÇOK YORGUNUMkafamçokkarıştı
BİRDE NÖBETÇİYDİM.
NEYSE YA BENİM KANAMALA Bİ TUHAF OLDU.1.GÜN AZ 2.GÜN ÇOOOK 3.GÜN KESİLİYOR.
SİZCE NORMAL Mİ?

canım benimde öle oluo ama 3 günden sonraa leke halinde gelio ben umursamamıştımm umursamalımıyımmm kii CADIARZU.hoş dr gayet normal der gönderirdi yineee gıcıııııııkkkkkk:mymeka:

Canım 4 hafta 4 gÜnlÜk 0.4 lÜk İĞne ve protestan ve bebek aspİrİnİ verdİ tedavİye

ooh ohhh tatlım inş son günlerinide böle sayrsın
canım progestan ne oluo geçmiş sayfalardada gözüme takıldı merak ettimmzemuszemus

bir gün ben ve bebeğimde bu listede olucaz....
insallah canim inan sabret Rabbimin izniyle olacaksin tabiki

evet canım, kalabalık bir liste oldu ne güzel.. maşallah herkese.. ve amin bizler içinde :)
saol canim amin hep dua ediyorum inan bana

kızlar bana kimse cevap yazmamış :KK43:
canim benim hic bulantim olmadi bisiy diyemiycem sadece cevap yazmak istedim

ne guzel canim insallah saglikli sihhatli olsunlar en basta bu onemli

zeynom sen bu doktora baya kızmışsın.en iyisi değiştir.
heralde bu kanamalar normaldir.senle aynı bizim.3.gün bitiyor sonra lekelenme devam ediyor.
kız bu gidişle biz senle aynı gün hamiş kalırızkaydirigubbakcemileopuyorumnanaktan

X