Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

meryem meryem gözünaydın canım allah sağlıkla büyütmeyi nasip eder inş hakanımızı öpüyorum ayy çok tatlı annesi nazar değmesin maşallah 41 kere

kızlar günaydın. ya benim kromozom tahlilleri 45 ğün oldu hala çıkmadı yaa:KK43:( normalde 1 ayda çıkıyomuş. bizimki neden çıkmadı acaba bir bozukluk varda ondanmı çıkmıyo ne dersiniz? böyle gecikiyo:KK43:(

cnım benimde son gebeliğimde mol gebelikten şüphelendiler koorkuttular bizii ama şükür temiz cıktıı takma kafanıı burası türkiye testlerin bozuk olması (inş bozuk değildirr) cıkma süresini etkilemez aklına kötü şeyler getirmee

kızlar hamileyim ..........................

canım inşlah sağlıkla kucağına alırsın bizeede dua ettt:Saruboceq:

kızlar günaydın. ya benim kromozom tahlilleri 45 ğün oldu hala çıkmadı yaa:KK43:( normalde 1 ayda çıkıyomuş. bizimki neden çıkmadı acaba bir bozukluk varda ondanmı çıkmıyo ne dersiniz? böyle gecikiyo:KK43:(

Canım telaş yapma bence de bozuklukla falan ilgisi yoktur. Öyle olsa bozuk olduğu anlaşılır sonucu gene çıkar ama bu süreyi uzatmaz bence.
Senin testlerin temiz çıkacak inşallah, hep böyle geliyor bana, bir dahaki hamişliğinde sağlıkla geçecek, içini ferah tut canım benim.

merhaba canlarım

mersinden dün döndüm, herşey çook güzeldi hamdolsun çok iyi vakit geçirdik, bir yenilendik tazelendik

ofisteyim, geçmişe uzun uzun bakamadım ama bayağı bir okudum

Limburgcum evet bacım anneme anlatınca kuş gibi hafifledim, haklıymışsın

Çalıkuşum kıyamam canının acısı mükafataın olsun inşallah :Saruboceq:

Nergiscim canım iyi olmana sevindim, bırak kendini oluruna, istemiyorum veya istiyorum diye bile şartlama, herşey zamanında allahın izniyle...

Ozporcum allah bir daha yaşatmasın, sebat et allaha sığın bacım, hepimiz bazen çok sınırlara geliyoruz isyanlara nerdeyse, tövbe de ve inancını kaybetme canım benim

Hummucum tebrikler canımm, allah devamını sağlıkla nasip etsin ve doğurmayı inşallah :Saruboceq:

Simgecim allahım esirgesin, gözün aydın canım benim..darısı tüm isteyenlere bizlere inşallah :Saruboceq: sağlık ve sıhhatle sonuna kadar

merhaba canlarım

mersinden dün döndüm, herşey çook güzeldi hamdolsun çok iyi vakit geçirdik, bir yenilendik tazelendik

Nergiscim canım iyi olmana sevindim, bırak kendini oluruna, istemiyorum veya istiyorum diye bile şartlama, herşey zamanında allahın izniyle...

Ozporcum allah bir daha yaşatmasın, sebat et allaha sığın bacım, hepimiz bazen çok sınırlara geliyoruz isyanlara nerdeyse, tövbe de ve inancını kaybetme canım benim

Hummucum tebrikler canımm, allah devamını sağlıkla nasip etsin ve doğurmayı inşallah :Saruboceq:
ilgin için tşkler

Canım telaş yapma bence de bozuklukla falan ilgisi yoktur. Öyle olsa bozuk olduğu anlaşılır sonucu gene çıkar ama bu süreyi uzatmaz bence.
Senin testlerin temiz çıkacak inşallah, hep böyle geliyor bana, bir dahaki hamişliğinde sağlıkla geçecek, içini ferah tut canım benim.

canım inşalah dediğin gibi olur allah umarım dualarımızı kabul eder ne diyim:KK43: eşimde zaten hormonlarda bir problem çıktı onunda araştırılması gerekiyo. bu ara üst üste geldi. bakalımhayırlısı sen naptın nasıl gidiyo. ufak bir sorun var galiba ama bu küçük kız neleri atlatmadıki emin ol bunuda atlatıcak hayırlısıyla ve sağsağlim kucağına alıcaksın merak etme güzelim

çalıkuşum canım valla bide tatlı yedim kocaman bi tabaktı bayadır yemiyordum kimsem yokki yanımda açıp yapsın biliyorsunki hala annemde bilmiyo annem bilse koşar gelir ama neyse neticede afiyetle gitti mantı kızım bayram etti dünhihoyyythihoyyyt
Canim benim Annen bilmiyordu demi, ay kiz varya iyi dayandin canim ya akannehir ben olsam catlardim söylemesem.
Ama haklisin simdi daha güzel bir süpriz olacak anneanne icin, ay nasil sevinir ya.

çalıkuşum sen iğneyi her günmü yoksa gün aşırımı kullanıyon bu iğnelerden sonra tamam değilmi daha iğne vurulmayacaksın
Her gece iki tane vuruyo kocis mafoldumben canim bu ignelerden sonra sadece fraxiparine baslayacagim adetimin 15. falan.
Allahima Sükürler olsun sadece 7 gün kaldi bu iki ignenin bitmesine.
Cuma günü doktora gidecem oda yumurta almak icin gün verecek canim sonrada bebisleri yerlestirecekler hepsi bu kadar :sm_confused:

senağlama

hımm teşekkür ederim canım verdiğin bilgilerden ötürü senin dediğin tetkikleride yaptıriimde artık ondan sonra bakarızz ne yapılması gerekiyosa yaptırırm cokta korkuyorum ama mecburumm herşeyy bebeşimm içinn senağlama
Canim üzme kendini Insallah hersey yolunda gider.:teselli:

iim canım saoll temizliğe vurdum kendimi 2 günden beri dur durak yok bana o yüzdenmiiii bilmiyorum ama biten reglim yeniden başladı korkuyorum bişi olmaz inşlahh:bbo:

Aferin sana :mymeka: bukadar kendini niye harap ediyon sen bakimm

:kedi: bebişim kocişş vee ben bayaaa olaylar cıkardık ama düştüü canımm yaa aldırırmıyım hiçç onun yüzünden erken evlenmek zorunda kaldık ama odaa bırakıp gittiii:eek:
Üsme kendini yine gelecek :teselli:
kızlar nasılsınız ben yine evde yalnızım kocam kafamı şişiriyo yine deniycez diye ben istemiyorum.artık yeter diyorum dört tane kürtaj ve bebek kaybı beni çok yıktı.bende eşime benden boşan dedim.seni baba yapamıyorum dedim anlıycanız tartıştık sinirlerim çok gergin bıktım artık.dayanamıyom.allahım çok zor sınav ne olur bize sabır ver.
kendimi sende görüyorum canim benim, :teselli: bende aynen 4. düsükten sonra kocise ayni laflari demistim, demistimde iyimi yaptip yooo , onuda kendimide yedim bitirdim, sonradan anladimki beterin beteri var eeee simdide artik hamile bile kalamiyom yumurta yollari kapandi buda bana ters olsun.:mymeka:
Rabbim neylerse güzel eyler vardir bundada bir hayir yeterki inancini kaybetme ona saril canim gerisi kendiliginden gelir :teselli:

Canım teşekkür ederim, içimi rahatlattın.
Bu dediğin testi de mutlaka soracağım. Hiç haberim yoktu, iyi ki söyledin.
Allahım en kısa zamanda sana da tüm bekleyenlere de sağlıklı gebelikler versin inşallah.

Bugün eşimle birlikte gezerken bir bebek mağazasına girdik ilk elbisesini aldık, allahım giydimeyi de nasip etsin:Saruboceq:

Allahım inşallah hepimize nasip eder sağlıkla yavrularımızı büyütmeyi:Saruboceq:
:Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kızlar çok özledim sizleri inş bundan sonra daha sık yazıcam
bugün işe başladım evde net yotu ondan ayrı kaldım canlarım öptüm hepinizi
geçmişi daha sonra okuycam inş şu an neler olduğunu bilmiyorum ve çook merak ediyorum
bende seni özledim canim seni tekrar aramizda görmek güzelŞeniz

delikafadulden:teytey: Allah hayirli etsin canim

iyiyim bitanem sayenizde dahada iyi olacam tekrar namzlarıma başlayıp hepimiz için dua edecem.çünkü allh ol derse herşey olur.herşey onun elinde kürtaj olalı birhafta oldu.ilkgünlere nazaran daha iyiym.allah birdaha hiçbirimize yaşatmasın allah enkısa zamanda hepimize sağlıklı sıhatli bebek versin diyorum ne olur beni buaralar yalnız bırakmayın...:a015:

haaah söyleeeee iste. Birazdaha iyi olduguna sevindim canim bu dünyayi nasil tutarsan öyle gider boooossssssverrrrrrr dertlere kaydirigubbakcemile2

merhaba canlarım

ohhhh ohhhh Masallah Hosgeldin canim Şeniz
:Saruboceq::Saruboceq:

0c1a85c33ba533091673545b0d36af4b.gif

Dertler benim, hasret benim
Ömrüm senin, senin olsun

Ben daha ne çile, dertlere yolcuyum
Ben alnina dert yazilan kader mahkumuyum
Farketmez yasamam, sen mesut ol yeter
Dertler bana gönül vermis
Ben ask sarhosuyum

Dilerim her arzun gercek olsun
Hayat bu, sansin hep açik olsun
Hatiralar, hasret benim
Ömrüm senin senin olsun
Dertler benim, çile benim
Hayat senin senin olsun

allah senden razı olsun ravza buaralar çok desteğe ihtiyacım vardı ben ankarada oturuyorum.yanımda kimsem yok bütün ailem zonguldakta.yani dertleşecek kimsem olmadığı için içim dolu içimi boşaltmak istedim.tşkedrim hep msjlarıma yanıt yazdın artık bende inanıyorum anne olacağıma yılmak yor....

canım benim önemli değil bende gurbetteyim kimsem yok burda bi yaralı kuş misali ordan oraya eşimin peşinde sürüklenip gidiyorum umudunu hiç kaybetme canım bu bizim sınavımız işallah bu sınavı başarıyla verecez yavrularımızı kucağımıza alacaz ilk önce buna sen inankiiçinde dayanma gücün olsun burdaki arkadaşlarımın hepsiyle derdimiz aynı hepimiz bi bebeğin hasretiyle yanıp tutuşuyoruz bak pek çok arkadaşım mutlu sona kavuştu yavruları kollarının arasında işallah bizde kavuşucaz birbirimize dua edelim ve yüce rabbimden ümidimizi hiç kesmeyelim sıkıldığın zamanlarda rabbime sığın ve sabır iste işallah sende bir gün yavruna kavuşacaksın anne olacaksın allahım o günleri hepimize göstersin işallah

slm çalıkuşum nasılsın geçmişi okuyordum seni görünce yarım bırakıp geldim neler yapıyorsun

canım benim çokkkkk sevindim işallah sağ salim sağlıklı bi şekilde geçirirsin hamişliği
allahım isteyen herkese umutla hamişliği bekleyen herkese yaşatsın bu duyguyu allahım nazarlardan saklasın:nazar::teytey::nazar:

X