Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kahvelokum cum. beni de o uğurlu listeye eklediğin için çoook teşekkür ederim canım. emeğine sağlıkkk....

zevkle ekledim.. ve her hafta ilerleteceğim Allah'ın izniyle... problemsiz bir hamilelik geçirmen dileğiyle... sevgiler...

cherry76, tebrik ederim. Allah tamamamına erdirsin.

kahvelokum, beni de uğurlu listene ekle, 12 yıldır bebeğimi bekliyorum.:1closedeyes:

alarahan, seni listeye eklemem için sıkı çalışmalısın... ancak o zaman ekleyebilirim
çünkü benim listem hamilelerin listesi maalesef ve kendim bile o listede değilim hala
umarım listemiz gerçekten uğurludur da seni hemen ekleyiveririm, inş...

KIZLARRRRRRRRR
Ben Rabbıme sukur 10 haftaya gırdım.Bılgısayar zararlı olur dıyolar acaba bılgısı olan varmı bebege zararlımı?

hımm senin işin zor geçmiş olsun canım.
allah beterinden saklasın.
senin durumun farklı benim bu konuda bilgim yok açıkçası.arkadaşların arasında belki vardır.
sabretmemiz gerekli.:teselli:

zaten beklicem artık...
ama benim adet günümden 1 gün evvel testlerim çıkıyor cuma günü bidaha yapıcam.sonra kan testi ve sonuç belli olur zaten.

KIZLARRRRRRRRR
Ben Rabbıme sukur 10 haftaya gırdım.Bılgısayar zararlı olur dıyolar acaba bılgısı olan varmı bebege zararlımı?

evet canım zararlı pc.
ama şöleee uzaktan uzaktan yaz diyolar.ona göre kolları çalıştır azcıkopuyorumnanaktan
varsın hamileopuyorumnanaktan olda uzaktan yaz gülümmkaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar merhaba bende 3 ay önce ilk bebeğimin kalbinin durması sonucu kürtaj oldum.8 haftalıkken kalbi durmuş 10+4 de rutin kontrollerde belli oldu.3 ay folic asit kullandım.Bir dizi test yapıldı ve en son genetik bölümünde yapılan kan testi sonucunda kan pıhtılaşması çıktı.Dr um hamile kalır kalmaz heparin adlı bir iğneye başlayacağımızı ve 9 ay bu iğneyi kullanacağımı söyledi.Benim emrak ettiğim bu durumda olup da tekrar hamile kalan arkadaşlar ne kadar zaman sonra hamile kaldı yaşayan varsa ve payşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

günaydın herkeseeeeopuyorumnanaktan

umarım herkes iyidir bu aralar topicimiz cok fazla ilerlemiyor nedennnn herkes iş başında sanırım reiscim nerlerdesin arkadasım kac gundur goremıyorum senı?diğre kıslarda iyisinizdir ınsallah

canderyacım nasıl gidiyor testler varmı bi gelişme belirti falan?

kahvelokumcumsen nasılsın varmı bı seyler büyük gün yarın sanırım insallah herkesten hayırlı haberler alıırz.

Günaydınlar :)

Nasılsınız kızlar, biz iyiyiz, cumartesi kontrolümüz var ve yarın 20. haftaya giriyoruz :)
Artık cumartesi hanımefendi mi beyefendi mi olduğumuz da netleşir inşallah, kızım kızım diyorum ama doktordan kesin diye duyayam da emin olarak söylim istiyorum.

Burcup35 canım çok geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın. Ben ilk düşüğümden sonra, doktorumun da önerisi ile 3 ay ara verdim, folic asit ve bebe aspirini kullandım.
Doktorum yeniden hamile kalmadan önce bir süre folic asit ve bebe aspirini kullanmanın çok faydalı olacağını söylemişti.
Korunmayı bıraktığım ayda da hamile kaldım.
Bu rahatsızlık hamile kalmana engel değil meraklanma canım, önce allahın sonra da iğnelerin yardımı ile de inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucaklayacağız.

geçmiş olsun canım.
ben de 3 düşük yaptım aralarda 2 ay bekledim.
sana doktor aksi bişey söylemediyse 2 veya 3 adet beklemen yeterli.

daha yok bişey negatiff(
ama benim diğer gebeliklere baktım ilişkiden 15 gün sonra pozitif çıkıyor. yani varsa eyer c.tesi belli olur idrarda.ama ben cuma kan testide düşünüyorum.bakalım.adet belirtilerimde başladı ama hayırlısı.

günaydın arkadaşlar nasılsınız ?
BURCUP35 CANIM ıLK GEBELıKTEN SORA BEN 2 AY ARA VERDıM VE HEMEN HAMıLE KALABıLDıM BU ENGEL DEGıL AMA HER DÜŞÜK Bı BAŞKA SORUN YAPABıLıYOR KÜRTAJ FALAN KAH YARA OLUŞUYOR YADA ıNTıHAP DıKKATLı OLMAK LAZIM

gelevera, esraben, canderya ve diğer bütün arkadaşlar umarım herkes iyidir....
sağol canım iyiyim opuyorumnanaktan

canım çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin ay çok sevindim canım ya süper süpeeeeeeeeeeerrrrrrr bir haber bu ne güzel bir hamişimiz daha oldu

maşallah canımm maşallah
canım iyiyim ama güzel haber vereceğimi sanmıyorm reglime 5 gün var ama hiç test yapasım gelmiyor içimden.... hayırlısı olsun inşallah
beşin ara sıra sana şaka yapıyor demekki inşallah hep orta olacak ve uzunnnnnn yıllar yaşıyacak bebişin
kıss gelevera hamiiş kalınca da bi iç sıkıntısı basıyor bazen insana ilk başlarda, sakın ondan olmasııınnn :tomato:
ay canım çıkmasın senin tatlım yok kız hiç sanmıyorum test yapmadım ama ne regl belirtisi var ne de gebelik belirtisi şu an belirtisiz bir şekilde yaşıyorum
seveyim senin oğluşunu
geçmiş olsun canım

cherry76 saol canım bugün karın ağrısı yaşıyorum biraz.testlerimde daha negatiff.
yani pek iyi sayılmaz...

Herkese Merhaba

İşlerden dolayı çok sık giremiyorum.Arkadaşlar sizden bir ricam olacaktı.Bu hafta sonu Lütfü Hocaya gitmeyi düşünüyorum.Kürtaj dan sonra biraz zaman geçmesini bekledim. .Çünkü gün içerisinde az da olsa lekelenme oluyor.Tamamen bitsin gideyim dedim.Ama 3 haftadan fazla oldu kürtaj olalı.(Gerçi ilk kürtajımda da baya uzun sümüştü lekelenme.)Artık gidiyim diyorum Muayene telefonunu ve adresini yazabilirseniz sevinirm.Teşekkürler.

cherry76, tebrik ederim. Allah tamamamına erdirsin.

kahvelokum, beni de uğurlu listene ekle, 12 yıldır bebeğimi bekliyorum.:1closedeyes:

sağol canımm çok teşekkürler. darısı başına ve tüm isteyenlerin başına.
opuyorumnanaktan

canıııııııııııııııımmmmmmmmmm çoooookkkkk sağooollll. amin canım allahım mutluluğumuzu (kimsenin de tabii ki) yarım bırakmasın. evet aramızda 3 hafta var birbirimizi takip ederiz artık. zemuszemus opuyorumnanaktan

Cherry76 tebrikler canımzemuszemus

Allah sağlıkla kucağına almayı ve sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsin inşallah:Saruboceq:

amin canım amin çok teşekkürler.... hepimizin inşallah opuyorumnanaktan

Cherry76 tebrikler;
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah. Allah bebişinizi size sizi bebişinize bağışlasın. Darısı bizim başımıza :)

sağol güzelim darısı başınıza inşallah opuyorumnanaktan

cherry 76 canım tebrikler ,,,,inşallah sağlıkla bebişini koklamayı nasip eder Allahım

amiiiiiiiiinnnnnnnn canım çok teşekkürler opuyorumnanaktan

sağol canım opuyorumnanaktan

cherry76 saol canım bugün karın ağrısı yaşıyorum biraz.testlerimde daha negatiff.
yani pek iyi sayılmaz...

hayırlısı canım. allahtan hep hayırlısını versin diye dua etmek lazım. biliyorsun benim ilk hamileliğimde yaşadıklarımı. o yüzden artık kendim için de herkes için de hayırlısını diliyorum allahımdan. çok üzülme ne olur. biliyorum çok zor ama dayanmak zorundayız. şimdi düşünüyorum da karar verdiğimizden itibaren ilk 2 ay olsaydı stresten ve korkudan çok zor günler yaşardım. şimdi allahıma şükür daha rahatım. o yüzden herşeyin bir zamanı var demekki. opuyorumnanaktan

Merhaba Burcup35;
Benim doktorum 3 ay yeterli bir süre demişti. Ama bende bu sitede yeniyim,tecrübeli arkadaşlar daha çok yardımcı olabilir sanırım. Allah hepimize en kısa sürede sağlıklı bebekler nasip eder inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…