Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hımm senin işin zor geçmiş olsun canım.
allah beterinden saklasın.
senin durumun farklı benim bu konuda bilgim yok açıkçası.arkadaşların arasında belki vardır.
sabretmemiz gerekli.:teselli:

Canım senin tedavi şeklin nedir? Sanırım testlerin negatif olması moralini bozmuş bir hayli. Ben hep diyorum ki şu testleri iki çizgi göreyim,bebeğimi kucağıma alınca çerçeveletip asıcam. Bıkana kadar bakıcam. :) .O iki çizgiyi öyle özlemle bekliyoruz ki.
Hadi üzme o güzel canını Allah büyük, bak arkadaşlarımıza vermiş bizede verecek ben inanıyorum.

Canım senin tedavi şeklin nedir? Sanırım testlerin negatif olması moralini bozmuş bir hayli. Ben hep diyorum ki şu testleri iki çizgi göreyim,bebeğimi kucağıma alınca çerçeveletip asıcam. Bıkana kadar bakıcam. :) .O iki çizgiyi öyle özlemle bekliyoruz ki.
Hadi üzme o güzel canını Allah büyük, bak arkadaşlarımıza vermiş bizede verecek ben inanıyorum.

bende protein c eksikliği var
gebelikte kleksan 0.4 iğne coraspirin 100mg folbiol kullandım.
şuan ise 2 aydır hergün folbiol ve coraspirin kullanıyorum.
ben cuma ve c.teside test yapıcam o zamana kesinleşir zaten.
artık tutmazsa önümüzdeki aya inşallah.

Umut sevgim , canım demek kızın alacakmış :) Çok sevindim tatlımm...

tesekkur ederım canım hala ınananmıyorum gecenlerde arkadasım aradı kızn olacakmıs dedı kımın falan dedım:) rabbım ısteyen herkese yasatsın saglıcakla kucagımıza aldıgımız gunlereıde gostersın ınsalllah....

umut sevgim tebrikler canım kızın oluyormuş sağlıkla kucağına alırsın inşallah

,tesekkur ederım canımmm

Herkese Merhaba

İşlerden dolayı çok sık giremiyorum.Arkadaşlar sizden bir ricam olacaktı.Bu hafta sonu Lütfü Hocaya gitmeyi düşünüyorum.Kürtaj dan sonra biraz zaman geçmesini bekledim. .Çünkü gün içerisinde az da olsa lekelenme oluyor.Tamamen bitsin gideyim dedim.Ama 3 haftadan fazla oldu kürtaj olalı.(Gerçi ilk kürtajımda da baya uzun sümüştü lekelenme.)Artık gidiyim diyorum Muayene telefonunu ve adresini yazabilirseniz sevinirm.Teşekkürler.

canım ınternetten gır adresı cıkıyo zaten sanada gecmıs olsun ınsalllah rabbım bı dha yasatmaz.......ulasamzsan sana ozelden atarım

HERKESE GUNAYDIN KIZLARRRRRR......................

günaydın herkeseeeeopuyorumnanaktan

umarım herkes iyidir bu aralar topicimiz cok fazla ilerlemiyor nedennnn herkes iş başında sanırım reiscim nerlerdesin arkadasım kac gundur goremıyorum senı?diğre kıslarda iyisinizdir ınsallah

canderyacım nasıl gidiyor testler varmı bi gelişme belirti falan?

kahvelokumcumsen nasılsın varmı bı seyler büyük gün yarın sanırım insallah herkesten hayırlı haberler alıırz.

Canım çok aşırı derecede yoğunum bazen kaçamak girmeye çalışıyorum ancak özeldeki mesajlara yanıt verebiliyorum. birde burdan sizin yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum geri kalmamak için. naptın sen canım çalışmalar sonuç verdimi:sm_cool:

merhaba zeynom..... benim eşim de Bandırma'lı. belki de tanışıyorsunuzdur bile :)

cherrycim sennde gözün aydın canım allah kucağına almayı nasip etsin darısıda bizim başımıza inşlah.senin koçiş hangi mah. oturuyodu hayatm belkim ailesinden birilerini tanıyorumdur

Canım çok aşırı derecede yoğunum bazen kaçamak girmeye çalışıyorum ancak özeldeki mesajlara yanıt verebiliyorum. birde burdan sizin yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum geri kalmamak için. naptın sen canım çalışmalar sonuç verdimi:sm_cool:

allah kolaylık versın canım.napıyım bende arada test falan yapıyorum ama daha bı sey cıktıgı yok:1no2: belkıde bu ay olmıycak adet olana kadar ümidim var:1rolleyes: bakalım ınsallah hayırlısıyla vardır deyıp dua edıyorum bol bol.yorma kendını canım unutma burayıda gır arada.:1hug:

Günaydınlar :)

Nasılsınız kızlar, biz iyiyiz, cumartesi kontrolümüz var ve yarın 20. haftaya giriyoruz :)
Artık cumartesi hanımefendi mi beyefendi mi olduğumuz da netleşir inşallah, kızım kızım diyorum ama doktordan kesin diye duyayam da emin olarak söylim istiyorum.

Burcup35 canım çok geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın. Ben ilk düşüğümden sonra, doktorumun da önerisi ile 3 ay ara verdim, folic asit ve bebe aspirini kullandım.
Doktorum yeniden hamile kalmadan önce bir süre folic asit ve bebe aspirini kullanmanın çok faydalı olacağını söylemişti.
Korunmayı bıraktığım ayda da hamile kaldım.
Bu rahatsızlık hamile kalmana engel değil meraklanma canım, önce allahın sonra da iğnelerin yardımı ile de inşallah hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucaklayacağız.

canım çok teşekkür ederim seninde Allah yardımcın olsun sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin darısı başıma inşallah...

geçmiş olsun canım.
ben de 3 düşük yaptım aralarda 2 ay bekledim.
sana doktor aksi bişey söylemediyse 2 veya 3 adet beklemen yeterli.

Çok teşekkür ederim cnm Alah hepimizin yardımcısı olsun.benimde bu ay korunmadığım ilk ay bakalım hayırlı haberlerle dönerim inşallah size

günaydın arkadaşlar nasılsınız ?
BURCUP35 CANIM İLK GEBELİKTEN SORA BEN 2 AY ARA VERDİM VE HEMEN HAMİLE KALABİLDİM BU ENGEL DEGİL AMA HER DÜŞÜK Bİ BAŞKA SORUN YAPABİLİYOR KÜRTAJ FALAN KAH YARA OLUŞUYOR YADA İNTİHAP DİKKATLİ OLMAK LAZIM

Cnm inşallah bende hemen hamile kalabilirim çok istiyorum çünkü çok teşekkür ederim ilgin için

kızlarr ben adet oldum yaaa bu ayda yok bebiş ben nie hamile kalamıorumm offfffff doktorumu değiştirecem bu ay karar verdim ama herşeyimide bu dr biliyo karasızım ne yapsamm

kızlarr ben adet oldum yaaa bu ayda yok bebiş ben nie hamile kalamıorumm offfffff doktorumu değiştirecem bu ay karar verdim ama herşeyimide bu dr biliyo karasızım ne yapsamm

üzülme canım ya napalım kısmet degılmıs allah bu ay olmasını ıstemems demekkı ınsallah gelecek ay olur uzulme sıkma kendını herseyın hayırlısı daha hayırlısı degılmıs de oyle dua et olur ınsallah.

allah kolaylık versın canım.napıyım bende arada test falan yapıyorum ama daha bı sey cıktıgı yok:1no2: belkıde bu ay olmıycak adet olana kadar ümidim var:1rolleyes: bakalım ınsallah hayırlısıyla vardır deyıp dua edıyorum bol bol.yorma kendını canım unutma burayıda gır arada.:1hug:

canım benimde daha negatiff.
8 eylül adetimin 1. günüydü.
4 ekim adet tarihim o güne kadar benimde ümidim var.
senin zamanların ne canım??

canım benimde daha negatiff.
8 eylül adetimin 1. günüydü.
4 ekim adet tarihim o güne kadar benimde ümidim var.
senin zamanların ne canım??

canım benımde 3 eylul adetımın bırıncı gunuydu
4 ekımde falan olmam lazım
gecen kan testı yaptırdım negatıf bu sabahta ıdrar deneyım dedım oda negatıf acaba erkenmı yapıyorum daha dıyorum
aynen benımde adet olana kadar umıdım var hergun atesımı olcuyorum dusmedı daha ınsallah dusmezde hamıle cıkarım dıye dua edıyorum.sende hıc belırtı yokmu kasıklarda goguslere uyku halınde v.s?

üzülme canım ya napalım kısmet degılmıs allah bu ay olmasını ıstemems demekkı ınsallah gelecek ay olur uzulme sıkma kendını herseyın hayırlısı daha hayırlısı degılmıs de oyle dua et olur ınsallah.

cok sağol krizantemcim ama her ay böyle diyorum kendimi teselli etmekten yoruldum allaha dua etmekten başka çarem yokk allahım benide böyle sınıyor ama cok ağır gelmeye başladı artık eşimde cok istekli olunca kendimi suçlu hissediyorum ona bi cocuk veremiyorum die beni en iyi sizler anlarsınız içim yanıyo yaaaa allahım sen bana ve benim gibilere sabır ver ya rabbim taşıyamıyacağımız yükler yükleme sırtımıza:çok üzgünüm:

cok sağol krizantemcim ama her ay böyle diyorum kendimi teselli etmekten yoruldum allaha dua etmekten başka çarem yokk allahım benide böyle sınıyor ama cok ağır gelmeye başladı artık eşimde cok istekli olunca kendimi suçlu hissediyorum ona bi cocuk veremiyorum die beni en iyi sizler anlarsınız içim yanıyo yaaaa allahım sen bana ve benim gibilere sabır ver ya rabbim taşıyamıyacağımız yükler yükleme sırtımıza:çok üzgünüm:

canım hepımızın allaha dua etmekten baska caremız yok allahda bızı bu sıkıntıyla ımtıhan edıyor bak ne guzel söyledın tasıyamayacagımız yukler vermesın rabbım allah korusun sakat bı cocugumuz olsa veya baska bı hastalıkla dunyaya gelse bunlardan allah sakınsın bızlerı yada hıc cocugumuz olmasa ne guzel hamıle kalabılıyoruz demmekı zamanı gelmemıs daha ınsalah mutlaka bır gun olcaktır kendını esıne karsı suclu hıssetme canım allah eslerımızle bıze aynı kaderı yazıyor esınınde bunları yasamasını ıstemıs demekkı allah ıkınızı bırdn sınıyor esınde emınım bunu anlıyordur hıcbı zaman boyle dusunme allah ne zaman verırse o zaman kabulumuz dıycez verene kadarda sabretmeyı beklemeyı ogrencez.uzulme fazla uzuntu bıze hıc bısey kazandırmıyo maalesef.bende 3 dusuk yaptım hepsınde ayrı ayrı uzuldum agladım ama sımdı sonuc elımde kalan 0.tekrar yenıden baslıyoruz yenıden denıyoruz demekkı allah bıze o kaldırabılme gucunu vermıs tatlım.uzulme kendıne de ıyı bak.opuyorumnanaktan

canım hepımızın allaha dua etmekten baska caremız yok allahda bızı bu sıkıntıyla ımtıhan edıyor bak ne guzel söyledın tasıyamayacagımız yukler vermesın rabbım allah korusun sakat bı cocugumuz olsa veya baska bı hastalıkla dunyaya gelse bunlardan allah sakınsın bızlerı yada hıc cocugumuz olmasa ne guzel hamıle kalabılıyoruz demmekı zamanı gelmemıs daha ınsalah mutlaka bır gun olcaktır kendını esıne karsı suclu hıssetme canım allah eslerımızle bıze aynı kaderı yazıyor esınınde bunları yasamasını ıstemıs demekkı allah ıkınızı bırdn sınıyor esınde emınım bunu anlıyordur hıcbı zaman boyle dusunme allah ne zaman verırse o zaman kabulumuz dıycez verene kadarda sabretmeyı beklemeyı ogrencez.uzulme fazla uzuntu bıze hıc bısey kazandırmıyo maalesef.bende 3 dusuk yaptım hepsınde ayrı ayrı uzuldum agladım ama sımdı sonuc elımde kalan 0.tekrar yenıden baslıyoruz yenıden denıyoruz demekkı allah bıze o kaldırabılme gucunu vermıs tatlım.uzulme kendıne de ıyı bak.opuyorumnanaktan
cok sağol canım bol bol duamı ediyorum zten hepimize. eşim beni üzmemek için pek sık dile getirmiyor bile ama ben anlıyorum bizimle birlikte evlenen arkadaşlarımızın bebekleri var bize geldiklerinde onlar bebeklerini severken yada onlardan bahsederken cok mahsun kalıyor cok üzülüyorum bende belli etmiyorum tabii.allahım benim güzel rabbim bizede verecek inş diyorum hiç bi zamn olmayacak hissine kapılmadım ama bu bekleme evresi cok yoruyor insanı sinirlerimde bi hayli yıprandı düşüklerimde cok zor olmuştu zaten inş aynı şeyleri bi daha yaşatmaz rabbim sanki bebeğimi kucağıma alınca bütün sıkıntılarım dertlerim bitecek sanıyorum dünyanın en mutlu insanının ben olacağım sanıyorum insan oğlu kanaatkar diil işteee

canım dr guvenıyosan hıc degıstırme derım guvenmıyosan ayrı tabbııı aaaaa kızlar stres yok valla ne kadar cok ıstesekde rabbım verecegı zmanı degısmıyo dılerım en guzel zamanda bebeıslerımıze kavusuruz saglıcakla ınsalllahh.. canderya krızantem dularım sızınle ınsalllah rabbım tez zamanda gobıslerınızı doldursun
[]

inş umutsevgim dktruma güveniodum önceden ama şimdi özel bi hastaneye geçti ve pek fazla ilgilenemiyor o yüzden kararsız kaldım canım bende dua istiyorum ama dualarında benide atlama olurmu

zeynım_10 aminnnnn
biizimde imtihanımız bu.bende senin gibiyim eşim çok istiyor hatta benden daha istekli
ama sırf ben üzülmiyim diye konusunu bile açmıyor sağolsun
ama abisinin bebişini her kucağına alışında ona bite bitee bakışına çok içerliyorum :sinifsinif:
inşallah bizimde sıkıntılarımız dinecek,dualarımız kabul olunacak inşallahhh :Saruboceq:

kızlar bende dün rahim filmi çekildim
allaha şükür temiz hiçbir tıkanıklık yapışıklık veya anomali yok
gayet temiz ve güzel
sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz inşallah dedi çok mutlu oldum
yarında heralde bi aksilik olmazsa şişlideki doktora gideceğiz inşallah
bakalım heralde oda genetik testleri verecek bir takım testler vericem dedi telefonda
bakalım hakkımızda hayır olsun...

X