Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

merhabalarr

evet kızlar 25 eylül sabah 05:30 da evden çıktık ,hastaneye gittik,
önce damar yolu açıldı önlük giydirdiler,doktorum geldi biraz sohbet ettik
hadi gidelim bebeğini görelim dedi doktorum
ameliyathaneye gittik
oradaki tüm görevliler gayet iyi ve anlayışlıydı
bana anestezi uygulandı ve doktorum uyuyorsun dedi....ve sonra uyandığımdabir bebek ağlaması duydum bana hadi kalk bebeğin ağlıyo dediler ve göğsüme koydular oğlişimi..
odamıza geldik ve babamızı görünce çok duygulandık..
inanılmaz anlatılmaz bir duygu sanki...
ameliyatımız zaten 15 dk felan sürmüş,her ikimizde gayet iyiz.sadece dikiş yerlerim birazcık ağrıyo..
ilk gün bebeğimi emzirme sorunu yaşadım sütüm gelmedi :KK43:
ama şimdi şapur şupur içiyor sütünü oğlum..

bu arada ismini Hakan koyduk..eşim birden çok istedi bu ismi bende kıramadım tamam dedim..
fotoları ilk fırsatta koyucam

evet kızlar acelece durumumu yazıverdim sizlere..

tüm hamile arkadaşlarıma sağlıklı sorunsuz doğumlar diliyorum
bekleyenlerede allahım en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin...

öpüyorum herkesi

meryemcim gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün ve bizlerede o duyguyu yaşamayı nasip etsin güzel allahımm

çalıkuşum canım benim sen nasılsın son durum nedir bilmiyorum kusura bakma takip edemiyorum çünkü ama en kısa sürede güzel haberlerini bekliyorum canım benim izemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan

gelevera canım sen nasılsın test yapırabildinmi durum nedir bak en kısa sürede güzel haber bekliyorum senden tembellik yapmak yok .....

ve diğer bebek isteyen bütün arkadaşlarımdan tabiki allah muradınızı bir an önce versin inşallah........

bizim oğluş bugün biraz korkuttu bizi hareket etmedi öğleye kadar ... birde sürekli burun kanaması yaşamaya başladım baş ağrılarımda arttı hayırlısıyla kucağıma bir alaydım bütün sıkıntılarım bitecek inşallah....

hoşçakalın kızlar yarın doktor kontrolüm var annemlere geçersem yazarım size .... hihoyyyt
FUNDACIM , geçmiş olsun tatlım .Geçen hafta da ben burun kanaması yaşadım , yazmıştım bilmiyorum okuyabildin mi ? Tansiyonun normalse korkulacak bişey yokmuş merak etme. Bugün kontrolüm vardı , doktorum her ihtimale karşı bi tahlil yaptırdı , neye ilişkin bilmiyorum , bakıp sana yazabilirim.

Canım çok az bi zamanın kaldı , sıkıntılar arttı biliyorum , ben de yaşıyorum ama çok şükür diyelim , biraz daha sabredelim canım. Allahım esirgesin seni ve oğlunu , çok öpüyorum...

MERYEMCıM , çok tebrik ediyorum canım. Allah anneli babalı büyütsün oğlunu , hayırlı kaderler yazsın Allahım. ıyi olmanıza çok sevindik. Darısı da hepimizin başına inşallah. Sevgiler..

bugün 3+6 zemuszemus

Canım benım gözün aydın.Saglıkla kucagına almayı nasıp etsın Rabbım...Darısı hamılelık bekleyen dıger arkadaslarımıza...Benım mıde bulantılarım cok fazla.O yuzden pek gıremıyom sureklı yatıyom.Fırsat buldukca ıyı hıssettıkce okuyorum.:nazar:

KIZLARRRRRRRRRRRRR,
Benım mıde bulantım cok fazla.1 gun ıyı olsam 2 gun bulantılı gecıyor.Su bıle ıcemıyorum.Zararı varmıdır.Ne yapmalıyım bılgısı olan varmı?

cherrycim tebriklerrrrrrrrr

umutsevgimcim allah kızını sana bağışlasın tatlım

gobete zararuıook faydası var :dance:
bebiş senin stoklardan yiyor zaten, sen otur yatmana bak bacım, bulansın bulansın iyiidiirrr

kıss gelevera hamiiş kalınca da bi iç sıkıntısı basıyor bazen insana ilk başlarda, sakın ondan olmasııınnn :tomato:

Limburg sağol güzelim, sen nasılsın, iyisinizdir umarımopuyorumnanaktan

COK SUKUR CANIM IYIYIZ BUGUN OGLUSUMLA EVI TEMIZLEDIK DIP BUCAK AMA KENDIMI SILISTIRMADAN YAVAS YAVAS ALISSIN ODA SIMDIDEN DIMIkaydirigubbakcemile3SIZDE IYISINIZ CANIM DIMI YARINDI DIMI RANDEVUN HADI BAKALIM NAZLI KIZIMIZ GOSTERSIN KENDINI ARTIK CANIM YAAA

herkese merhaba kızlar şu anda iş yerine uğradım fırsatta istifade sizlere bir merhaba demek istedim .....

Meryem canım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün . şansıda bahtıda açık olsun ... Canım çok sevindim ... Allah size bağışlasın hakan beyi .... Oğluşunu kokla bizim için olurmu ... Allaha emanet olun sevgiler...

Kızlar hepinizi teker teker öpüyorum yine fırsat bulursam girerim ,, hoşçakalın

bızde senı opuyoruz canımmmmm bebısınde sende ıyısınız masallahh

kızlar herkese merhaba. Uzun zamandır giremedim yoğunluktan.

papatyacım geçmiş doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu huzurlu yaşlara inşallah. Bebişinle ve ailenle.....

meryemcim çok çok tebrik ederim. Allah anneli babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlat etsin.

çiçeklera hadi gözün aydın az kaldı. Sıra sende. Allah sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin....

limburg canım geçmiş olsun. Korktum okurken ama çok şükür ki bebişiniz iyiymiş. Hep iyi olsun inşallah.

cok saol canım benım yoktun sende ne zamnadır ozlettın kendını optum

meryemcim tebrik ederim...sağlıkla bebeğini büyütmeni diliyorum...
cherry ,canım naptın , varmı güzel haberler...hadi inşaallah canım :)
arkadaşlar bugün bebişimi görmeye gittim.6+6 ama 7+1 çıktı...lütfü hocanın ultrasonundada öyle çıkmıştı , demekki erken döllenme...her şey normal dedi doktorum , 11 mm olmuş miniğim :))
canderya , canım ben 6+2 de başladım iğneye , kalp atışlarından sonra yani , telaşlanma lütfen...her şey gönlünce olsun canım...

ayy masallah ona canım ne kac cmler olacak annesı

[papatyasüreyya] canım ınsallah hamıssındır bazen yerlesme kanaması oluyo tahlıl yaptır ve bı tedavın varsa hemen basla derımm optt

cherry ,canım naptın , varmı güzel haberler...hadi inşaallah canım :)

Arkadaşlar bugün bebişimi görmeye gittim.6+6 ama 7+1 çıktı...Lütfü hocanın ultrasonundada öyle çıkmıştı , demekki erken döllenme...her şey normal dedi doktorum , 11 mm olmuş miniğim :))

veeeee evet kıslaaarrrr allahıma binlerce şükür olsun ki hamileyiimmmmmmm :)))))) adetime 2 gün var ve kan testinde çıktı. lekelenmemin sebebi gerçekten de buymuş.... :teytey: :dance: :sm_cool: allahım noolur bizlere yardım et sağ salim bebişlerimizi dünyaya getirelim. isteyen herkese de nasip et allahım...

melekçim süperrr canım allahım sağlıkla tamamına erdirmeyi nasip etsinn

AYYYY CANIM BU SUPER OLDU ISTEEEEEEEdelikafaduldendelikafadulden MASALLAH MASALLAH HADI HAYIRLISI INSALLAH RABBIM SONUNA KADAR ERDIRSIN SAGLIKLA SIHHATLE INSALLAH

kızlar bugun dr geldım kızım olacakmıss sonunda gosterdı bıze bende oglum dıye sevıyodum esek sıpasını sukurler olsun bugunude gosterdı rabbım dıleyen herlkese nasıp etsın ınsalllahhh

[ı]
veeeee evet kıslaaarrrr allahıma binlerce şükür olsun ki hamileyiimmmmmmm :)))))) adetime 2 gün var ve kan testinde çıktı. Lekelenmemin sebebi gerçekten de buymuş.... :teytey: :dance: :sm_cool: Allahım noolur bizlere yardım et sağ salim bebişlerimizi dünyaya getirelim. Isteyen herkese de nasip et allahım...

Tebrıkler canım rabbım kucagın alamayıda nasıp etsın ınsalllahhh.....

hayırlı olsun canım kızın ayy ne guzel artık kızım dıye seversın ben eskıden hep yavrum derdım ondan bahsederken yada onu severken sımdı hep oglum dıorum oyle sevmesı daha guzel oluyor

X