Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Melelcigim iyi olmaniza cok sevindim canim kaydirigubbakcemile5

Cherry76 canim gözün aydinnn :teytey::teytey:delikafadulden

kızlar bugun dr geldım kızım olacakmıss sonunda gosterdı bıze bende oglum dıye sevıyodum esek sıpasını sukurler olsun bugunude gosterdı rabbım dıleyen herlkese nasıp etsın ınsalllahhh

veeeee evet kıslaaarrrr allahıma binlerce şükür olsun ki hamileyiimmmmmmm :)))))) adetime 2 gün var ve kan testinde çıktı. lekelenmemin sebebi gerçekten de buymuş.... :teytey: :dance: :sm_cool: allahım noolur bizlere yardım et sağ salim bebişlerimizi dünyaya getirelim. isteyen herkese de nasip et allahım...

tebrıkler canım rabbım kucagın alamayıda nasıp etsın ınsalllahhh.....

kızlar bugun dr geldım kızım olacakmıss sonunda gosterdı bıze bende oglum dıye sevıyodum esek sıpasını sukurler olsun bugunude gosterdı rabbım dıleyen herlkese nasıp etsın ınsalllahhh

veeeee evet kıslaaarrrr allahıma binlerce şükür olsun ki hamileyiimmmmmmm :)))))) adetime 2 gün var ve kan testinde çıktı. lekelenmemin sebebi gerçekten de buymuş.... :teytey: :dance: :sm_cool: allahım noolur bizlere yardım et sağ salim bebişlerimizi dünyaya getirelim. isteyen herkese de nasip et allahım...

tebrıkler canım rabbım kucagın alamayıda nasıp etsın ınsalllahhh.....

cok sevındım nıhayet bı hamıle haberı alabıldık allah ınsallah sonuna kadar saglıkla gıtmeyı nasıp etsın.sonucun kac cıktı degerın?

çok teşekkür ederim arkadaşlarım. opuyorumnanaktan
umut_sevgim amin canım. hepimize inşallah.
tebrikler. maşallah kızına ve sana. allah sonuna kadar sağlıklı sıhhatli gitmeyi nasip etsin.

krizantemcim sana da en kısa zamanda nasip etsin allahımm...

umutsevgim hayırlı olsun demek kızmıs ne guzel allah saglıklı uzun ömürler nasip etsin.bizede göstersin o günleri insallah.

[papatyasüreyya] canım ınsallah hamıssındır bazen yerlesme kanaması oluyo tahlıl yaptır ve bı tedavın varsa hemen basla derımm optt

cherry ,canım naptın , varmı güzel haberler...hadi inşaallah canım :)

Arkadaşlar bugün bebişimi görmeye gittim.6+6 ama 7+1 çıktı...Lütfü hocanın ultrasonundada öyle çıkmıştı , demekki erken döllenme...her şey normal dedi doktorum , 11 mm olmuş miniğim :))

melekçim süperrr canım allahım sağlıkla tamamına erdirmeyi nasip etsinn
[/

ay ay ay canım benim maşallah allah nazarlardan saklasın allah tamamına erdirsin sorunsuz bir şekilde inşallah çok seviindim.... allah emeklerini boşa çıkarmasın inşallah:emir_bebek::teytey::teytey::teytey::nazar:

çalıkuşum canım benim sen nasılsın son durum nedir bilmiyorum kusura bakma takip edemiyorum çünkü ama en kısa sürede güzel haberlerini bekliyorum canım benim izemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan

gelevera canım sen nasılsın test yapırabildinmi durum nedir bak en kısa sürede güzel haber bekliyorum senden tembellik yapmak yok .....

ve diğer bebek isteyen bütün arkadaşlarımdan tabiki allah muradınızı bir an önce versin inşallah........

bizim oğluş bugün biraz korkuttu bizi hareket etmedi öğleye kadar ... birde sürekli burun kanaması yaşamaya başladım baş ağrılarımda arttı hayırlısıyla kucağıma bir alaydım bütün sıkıntılarım bitecek inşallah....

hoşçakalın kızlar yarın doktor kontrolüm var annemlere geçersem yazarım size .... hihoyyyt

canım çok az kalmış doğumuna bende lütfü beyin hastasıyım bişey sorcam sana normal doğum olursada lütfü bey giriyomu doğuma okonuda konuştunuzmu sen doğumu nerde yapcaksın burada

canım ben doğumu hacettepede yapacağım ama lütfü bey normal doğumlara girmiyorum dedi asistanları yaptırıyormuş herhalde .

kahvelokumcum:
bugün doktordaydım RAbbim'in izniyle ekimin 7 ya da 8 inde doğumumu yaptıracak. listeye yazarsan çok sevinirim..

[/COLOR][/I][/B]

gözün aydın.. çok sevindim.. Allah tamamına erdirsin.. darısı biz bekleyenlerin başına...

kahvelokumcum:
bugün doktordaydım RAbbim'in izniyle ekimin 7 ya da 8 inde doğumumu yaptıracak. listeye yazarsan çok sevinirim..

tamam canım zevkle.. Sorunsuz bir doğum olur inş...

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 28 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........9 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........1 haftalık
meryemmeryem...........Hakan aramızda.. rabbim güzel bir ömür versin inş.. (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................37 haftalık (kız) (7/8 Ekim'de aramızda olacak kızımız inş.)
funda1980....................36 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................35 haftalık (kız)
sılaya..........................34 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............30 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........27 haftalık (kız)
smmm06.....................26 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................18 haftalık
limburg1985.[arzu]........17 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........16 haftalık (kız)
nilüfersahh....................15 haftalık
kardelen86.....................11 haftalık
simge............................10 haftalık
aslghh...........................10 haftalık
gulsummm....................10 haftalık
_beray_.........................8 haftalık
göbete.........................8 haftalık
umutluyuz ....................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................7 haftalık (kalp atışları duyuldu tatlı ikizlerimizin)
büşra44........................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................6 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................5 haftalık
Cherry76.........................3 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 3 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Son düzenleme:
herkese merhaba kızlar şu anda iş yerine uğradım fırsatta istifade sizlere bir merhaba demek istedim .....
opuyorumnanaktanmerhaba canım

gelevera, esraben, canderya ve diğer bütün arkadaşlar umarım herkes iyidir....
bugün 3+6 zemuszemus

oleyyy oleyyy oleyyy:teytey:işte budur..canımmmm gözün aydın,rabbim tamamına erdirsin..inan çok sevindim alkisalkisalkisçak kaydirigubbakcemile5

X