Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ya neden kimse yok.
ben ğinelere başlayayım mı adetime yarın 6 gün var...

merhabalarr

evet kızlar 25 eylül sabah 05:30 da evden çıktık ,hastaneye gittik,
önce damar yolu açıldı önlük giydirdiler,doktorum geldi biraz sohbet ettik
hadi gidelim bebeğini görelim dedi doktorum
ameliyathaneye gittik
oradaki tüm görevliler gayet iyi ve anlayışlıydı
bana anestezi uygulandı ve doktorum uyuyorsun dedi....ve sonra uyandığımdabir bebek ağlaması duydum bana hadi kalk bebeğin ağlıyo dediler ve göğsüme koydular oğlişimi..
odamıza geldik ve babamızı görünce çok duygulandık..
inanılmaz anlatılmaz bir duygu sanki...
ameliyatımız zaten 15 dk felan sürmüş,her ikimizde gayet iyiz.sadece dikiş yerlerim birazcık ağrıyo..
ilk gün bebeğimi emzirme sorunu yaşadım sütüm gelmedi :KK43:
ama şimdi şapur şupur içiyor sütünü oğlum..

bu arada ismini Hakan koyduk..eşim birden çok istedi bu ismi bende kıramadım tamam dedim..
fotoları ilk fırsatta koyucam

evet kızlar acelece durumumu yazıverdim sizlere..

tüm hamile arkadaşlarıma sağlıklı sorunsuz doğumlar diliyorum
bekleyenlerede allahım en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin...

öpüyorum herkesi

allahım bebeğine uzun ömürler versin inşallah:Saruboceq:

bURADAKİ BAZI ARKADAŞLARIN DOKTORLARI
KAN SULANDIRICI İĞNELERİNİ
ADETTEN 3-4 GÜN ÖNCE KULLANMAYA BAŞLAYIN DEMİŞTİ...
HANİ HAMİLE İSELER İYİ OLUR DEDİĞİNİ HATIRLIYORUM.
KİMLERDİ ACABA BU ARKADAŞLAR??
canım dr.lar bile fikir birliğinde değil ki kimi dr. kalp atışı olmadan başlatmıyor iğneye,kimi dr. keseyi görünce başlatıyor iğneye(Allah korusun kimyasal gebelik ya da dış gebelik olma ihtimaline karşı)
baharçelik,reis devrim,fransiyum arkadaşlarımdı galiba erken başlayan iğneye umarım yanlış hatırlamamışımdır.doğum yapan melek annelere sorsak ne zaman başlamışlardı iğneye acaba fırsat bulunca yazabilirler mi bize

merhabalarr

ameliyathaneye gittik
bana anestezi uygulandı ve doktorum uyuyorsun dedi....ve sonra uyandığımdabir bebek ağlaması duydum bana hadi kalk bebeğin ağlıyo dediler ve göğsüme koydular oğlişimi..
ameliyatımız zaten 15 dk felan sürmüş,her ikimizde gayet iyiz.sadece dikiş yerlerim birazcık ağrıyo..

bu arada ismini Hakan koyduk..eşim birden çok istedi bu ismi bende kıramadım tamam dedim..

öpüyorum herkesi

canım benım ınan satırları okurken oglunun aglama seslerını falan duyman sankı o anı yasattı bana cok guzel bı duygu olsa gerek rabbım ısteyen herkese yasatsın ınsalllah gule gule buyut canımm.....

canım dur hemen telaslanma derım ben hamıleysen zaten 3_4 gune kadar bellı olur ozamn baslarsın ınsalllah bu sefer hersey yolunda gıder canım sen 2, ıdrar testını yaptınmı ben gecmıs sayfaları okuyamadımda rabbım gonlune gore versınn.....

İyi akşamlar kızlar:)

Meryemmeryem canım nasıl sevindim bilemezsin, inşallah güzel günlerde sevdiklerinle birlikte sağlıkla mutlulukla büyütürsün beebğini, allahım yavrularımızın hep sevinçlerini, güzel günleri göstersin bizlere inşallah:Saruboceq:

Limburg canım tebrik ederim, cinsiyeti de öğrenmişsin :) Yüeğim ağzımda okudum yazdıklarını ama maşallah sonu güzel bitmiş. İnşallah hep böyle sağlıkla sonuna dek gidecek kucağına alacaksın oğluşunu .

Canderya canım inşallah hamilesindir, ama bu kadar stres yapma, değilsen de üzülme lütfen, önümüzdeki ay kalıverirsin.
İğnelerle ilgili soruna gelince ben de adetime 1 hafta kala başlamıştım. Ama doktorum adet olmadan 1 hafta kadar önce kan testi yaptırabileceğimi ve olumlu sonuç alırsam da iğnelere başlayacağımızı söylemişti. Ben de yaptırmıştım kan testinde adete 1 hafta kala çıkmıştı benim, keseyi görmeden başlamıştık yani iğneye.

Gelevera canım dualarım sizlerle, inşallah sen de hamilelik bekleyen tüm kızlar da bu ay hamişsinizdir:Saruboceq: tatlım

:

Limburg canım tebrik ederim, cinsiyeti de öğrenmişsin :) Yüeğim ağzımda okudum yazdıklarını ama maşallah sonu güzel bitmiş. İnşallah hep böyle sağlıkla sonuna dek gidecek kucağına alacaksın oğluşunu .

COK SAOL CANIM SORMA KOTU ANLARDI AMA SONU COK SUKUR GUZELDI INSALLAH CANIM HEPIMIZIN SONUNA KADAR IYI GECSIN VE KUCAKLAYALIM YAVRULARIMIZI HAYIRLI VE SAGLIKLI BI SEKILDE OPTUK SIZI

merhabalarr

ameliyathaneye gittik

öpüyorum herkesi
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşallah canım allah mutluluğunu daim etsin rabbim ömürlü kılsın inşallah... evet yaaaa rabbim bizede o günleri göstersin inşallah... canım fırsatın olursa yazarsan sevinirim listeden baktım seninde değerin protrombin heterezigot varmış bende de var o yüzden tedavini istiycektim tam olarak ne zaman ne şekilde başladın....
biliyorum yorulursun yazamazsın ama fırsatın olunca yaz canımmmmmmm :teytey:
yaaaaaa hakkaten senin durumun hiç iyi değil bilen arkadaşlar yazsın ama sen bu kadar tedirgin olacağına erinme git bir kan testi yaptır :1no2:

Meryemmeryem canım nasıl sevindim bilemezsin, inşallah güzel günlerde sevdiklerinle birlikte sağlıkla mutlulukla büyütürsün beebğini, allahım yavrularımızın hep sevinçlerini, güzel günleri göstersin bizlere inşallah:Saruboceq:

Canderya canım inşallah hamilesindir, ama bu kadar stres yapma, değilsen de üzülme lütfen, önümüzdeki ay kalıverirsin.
İğnelerle ilgili soruna gelince ben de adetime 1 hafta kala başlamıştım. Ama doktorum adet olmadan 1 hafta kadar önce kan testi yaptırabileceğimi ve olumlu sonuç alırsam da iğnelere başlayacağımızı söylemişti. Ben de yaptırmıştım kan testinde adete 1 hafta kala çıkmıştı benim, keseyi görmeden başlamıştık yani iğneye.

Gelevera canım dualarım sizlerle, inşallah sen de hamilelik bekleyen tüm kızlar da bu ay hamişsinizdir:Saruboceq: tatlım

canım sadece benim için yazdığın değil bütün arkadaşlar için yazmış olduğun iyi dileklerin için sonsuz teşekkürler ve duaların için canı gönülden AMİİİİİİİİNNNNNNN rabbim bana ve benimgibi isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı gebelikler nasip etsin.... gebelerede sonuna kadar devam eden gebelikler ve güzel neticelenen doğumlar nasip etsin... opuyorumnanaktan

kızlar bu arada ben 8hafta 5 günlük hamileyim listeye ekleyebilirsiniz

canım sen listesin zaten :) azıcık geri kalmışsın listede düzeltiyorum hemen...

ayy canım ellerıne saglık hemen yazmıssın cok mutlu oluyorum burda her hafta ılerledıgımı gordugumde bıde oglusum yazılmıs daha da mutluyum hakkını helal et canım benım

öptüm seni de, oğluşunu da... :)

kendimi düzelttim 8 haftalık diye canımcım
canım ben düzelteyim.. çünkü listeyi güncellerken kendi sayfama girip ordan kopyalıyorum, topik içerisinde bulmam zor oluyor..
maşallah diyelim bebişimize..:nazar:

merhabalarr

ameliyathaneye gittik

öpüyorum herkesi

ben de duygulandımm.... canım gözün aydın.. Adıyla yaşasın..Allah acısını göstermesin..:nazar:

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 24 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........9 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........1 haftalık
meryemmeryem...........Hakan aramızda.. rabbim güzel bir ömür versin inş.. (25 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
çiçeklara......................37 haftalık (kız)
funda1980....................36 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................35 haftalık (kız)
sılaya..........................34 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............30 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........27 haftalık (kız)
smmm06.....................26 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................18 haftalık
limburg1985.[arzu]........17 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........16 haftalık
nilüfersahh....................15 haftalık
kardelen86.....................11 haftalık
simge............................10 haftalık
aslghh...........................10 haftalık
gulsummm....................10 haftalık
_beray_.........................8 haftalık
göbete.........................8 haftalık
umutluyuz ....................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................7 haftalık (kalp atışları duyuldu tatlı ikizlerimizin)
büşra44........................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
melek76.......................6 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................5 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 3 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

kızlar, şimdi işe geldim.hızlıca bi okudum, içime sevinç doldu çünkü sizler bana güç veriyorsunuz.

işte herşey o kadar garipleşti ki, yeni yeni başvurular olacak, mülakatlar....kontratım bitiyor, ben keşke uzamasa diyorum ama gelin görün ki yeni başvurularda beni de istiyorlar...allah hayırlısını versin ne diyeyim ki..işte bu hengamede sizler bana sevinç ve güç veriyorsunuz...tek isteğim bebeğime sağlıcakla tez zamanda kavuşmak..gerisi pek de dert ettiğim şeyler değil artık...herşeye dışardan bakmaya çalışıyorum yoksa bu iş ilişkileri yıpratır adamı maalesef.

neyse canlarım kısacası iyi ki vasrınız.

limburgcum amiin canım amin inşallah. tez zamanda hayırlısıyla isteyen herkesle birlikte ben de inşallah kurban olduğum Yarabbim :Saruboceq:

meryemcim, ağlattın beni..analaı babalı sağlıkla inşallah tatlım..darısı başımıza :Saruboceq:

şımar tabii geleveracım şımar bacım

hepinizi öpüyorum şimdilik canlarım benim!

Kızlar hepınıze gÜnaydın meryem canım hadı gÖzÜn aydın aldın kucagın mınık prensını allah bu mutlulugunu katlaya katlaya daım etsın canım

Dınamıs benım ılk defa ıgneden gÖbegımde beze oluŞtu nasıl yok edrım bu bezeyı kolonyalı pamuk koysammı Üzerıne

ıyiyiiz sanırım canım ya, bilmiyorumki bakalım bu hafta sonunda kontrolümüz var, görmek için gün sayoyorum:)

Sen de iyisin değil mi gülaycım, kalmadı şikayetlerin inşallah?

Son düzenleme:
Dİnamİs benİm İlk defa İgneden gÖbegİmde beze oluŞtu nasıl yok edrİm bu bezeyİ kolonyalı pamuk koysammı Üzerİne

Canım bilmiyorumki benim de bazen sertleşmeler oluyor bacağımda ama bişe yapmıyorum ben kendiliğinden geçiyor. İğneden sonra hemen biraz kolonyalı pamuk ya da iğne yaptığın yere buz koymayı deneyebilirsin, ama ben üşendiğimden onu da çoğu zaman yapmıyorum.

merhabalarr

ameliyathaneye gittik

öpüyorum herkesi

meyemcim canım allah analı babalı büyütsün hakan bebişede allah sağlıklı uzun ömürler versin kendine ve bebişine çok ii bak

canım iyiyim çok şükür herşey yolunda. yaa evet az kaldı heyecanlıyım bende. herşeyi hazır kızımın yarın dolabının içini yerleştireceğim. bide doğum öncesi evin temizletilmesi kaldı o da çok önemli değil zaten:) canım ben normal doğum yapacağım için şimdilik tarih belli değil. 37. haftada coraspirini kesiyorum doğuma kadar da iğneye devam dedi lütfü bey. iğneyi vurduğum gün bile doğum yapsam hiç bir sakıncasının olmadığını söyledi içim rahatladı. 15 ekimde tekrar randevum var o zaman doğum şekli iyice netleşecek şimdilik normal doğum yapmam için hiçbir engelin ve sakıncanın olmadığını söyledi doktor. ama eğer 31 ekime kadar doğum gerçekleşmezse o zaman sezeryan olacak dedi. bakalım bir heyecanla bekliyoruz 4 haftam kaldı. tabi benim zilli o kadar beklerse erken falan gelirse daha da az kaldı. benden havadisler böyle canım sen ve senin prensesin nasılsınız? keyifler yerinde mi yoksa başladımı hamileliğin sıkıntıları? sizi öpüyorum canım görüşürüz byeeea.s.
.

canım çok az kalmış doğumuna bende lütfü beyin hastasıyım bişey sorcam sana normal doğum olursada lütfü bey giriyomu doğuma okonuda konuştunuzmu sen doğumu nerde yapcaksın burada

iyiyiiz sanırım canım ya, bilmiyorumki bakalım bu hafta sonunda kontrolümüz var, görmek için gün sayoyorum:)

sen de iyisin değil mi gülaycım, kalmadı şikayetlerin inşallah?

daha dur sen onun ne günlerini göreceksin allahın izniyle dogumunu emeklemesini yürümesini sen saglıklı bi kadınsın torununun torununu bile görürsün inşallah allahım hep mutluluk göstersin canım benim bende iyiyim yarın kontürolüm var bakalım allahın izniyle güzel haberlerle dönecegim inşallah öyle hissediyorum

X