Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canderyacım ınsallah senınkı erkendır daha bole dusunmektense benım gıbı gıt kan testı yaptırıver. ınsan bıraz daha rahatlıyor

ya kızlar Rabbim'in izniyle doğum sırası bana gelmiş. heyecenlabdım bak şimdi. Bakalım nasipse yarım kontrolüm var doktorum ne diyecek ama Allah'ın izniyle önümüzdeki bir hafta içinde yaptırır doğumu. Sualarını eksik etmeyin nolur.

canderyacım ınsallah senınkı erkendır daha bole dusunmektense benım gıbı gıt kan testı yaptırıver. ınsan bıraz daha rahatlıyor

canım hayırlısı olsun senin için biraz erken olabilir 1 hafta varmış daha
benim 3gün gecikti idrar testinde daha çıkmadı.salı 3.te randevu aldım dr.dan ben strese giriyorum kan testinde, ultrasonda görsün dr. benim dr.keseyi görünce verecekti iğneyi ondan biraz sakin olmaya çalışıyorum ama genede stres oluyor.Allah hakkımızda hayırlısını versin canım

ya kızlar Rabbim'in izniyle doğum sırası bana gelmiş. heyecenlabdım bak şimdi. Bakalım nasipse yarım kontrolüm var doktorum ne diyecek ama Allah'ın izniyle önümüzdeki bir hafta içinde yaptırır doğumu. Sualarını eksik etmeyin nolur.

canım benım rabbım yardımcın olsun rabbım ol deyınce hıcbırsey manı olamıyo dılerım sende dogumunu yapıp bızımle dogum hıkayenı paylasırsın dualarım senınle canımmm

çiçeklara hayırlısı inşallah canım
kızlaaaaaaarrrrrrr heyyyy neler oluyor panik yok :eek:lmaz: hamile olucaksınız bu ay olmadı ikinci tur :eek: olmadı şeref turunda yani en geç üçüncü ayda olucak :emir_bebek: inşallah biliyorum bir an önce istiyorsunuz ama lütfen panik yapmayın... benimde reglimin 21. günü ama test yapmak bir defa bile aklımdan geçirmedim.... relax olmak kural buuuuu zemuszemus

yarın gene idrar testi yapıcam bakalım nolcak ona göre bişeyler düşünücem.ya sevk al falan uzun işler.olmazsa cuma dersim yok perşembeden sevk alırım cuma günü kan testi yaptırabilirim.

kızlar adetımın 20.gÜnÜ bugun.
Ya hamıleysem dıye ıĞnelere baŞlasammı.
Evde 8-10 tane ıĞnem vardı eskıden kalan.
Napayım.

canım hayırlısı olsun senin için biraz erken olabilir 1 hafta varmış daha
benim 3gün gecikti idrar testinde daha çıkmadı.salı 3.te randevu aldım dr.dan ben strese giriyorum kan testinde, ultrasonda görsün dr. benim dr.keseyi görünce verecekti iğneyi ondan biraz sakin olmaya çalışıyorum ama genede stres oluyor.Allah hakkımızda hayırlısını versin canım

bURADAKı BAZI ARKADAŞLARIN DOKTORLARI
KAN SULANDIRICI ıĞNELERıNı
ADETTEN 3-4 GÜN ÖNCE KULLANMAYA BAŞLAYIN DEMıŞTı...
HANı HAMıLE ıSELER ıYı OLUR DEDıĞıNı HATIRLIYORUM.
KıMLERDı ACABA BU ARKADAŞLAR??

meryemcim hadi gözünaydın allah bebegınle sana multu hayrılı uzun omurler nasıp etsın ınsallah.darısı hepımızın basına.

allahım noolur hamile olayım :CüvCüv: ve sonundada sağlıklıca doğurayım:Saruboceq:.
ve hatta ikiz olsunda
bebek istemeyen kocam kaffayı yesin.kötükedihüso

yarın gene idrar testi yapıcam bakalım nolcak ona göre bişeyler düşünücem.ya sevk al falan uzun işler.olmazsa cuma dersim yok perşembeden sevk alırım cuma günü kan testi yaptırabilirim.

canım bana kalırsa idrar testlerıyle ugrasma vakıt kaybedersın onların erkenden cıkma ıhtımalı cok cok dusuk bırde ıgneye baslasammı dıye dusunuosun bence en kısa zamanda kan testı yaptır. senı bıraz panık gordum cok stres yapma akısına bırak yada kan testı yaptır ıcın rahatlasın.kafana fazla takma.

çiçeklara hayırlısı inşallah canım
kızlaaaaaaarrrrrrr heyyyy neler oluyor panik yok :eek:lmaz: hamile olucaksınız bu ay olmadı ikinci tur :eek: olmadı şeref turunda yani en geç üçüncü ayda olucak :emir_bebek: inşallah biliyorum bir an önce istiyorsunuz ama lütfen panik yapmayın... benimde reglimin 21. günü ama test yapmak bir defa bile aklımdan geçirmedim.... relax olmak kural buuuuu zemuszemus

tamam tamam kızma
bundan sonra relaks.
benimde 20.günüm.
daha rahat olmamız gerek haklısın.
sen nezamn yapcaksın test

Son düzenleme:
hem bak daha ilk ayımız hemen olabılır dıye bısey yok olmama ıhtımalınıde goz onunde tutmalıyız stres yaptıkca gunler gecmıyor hersey dahada zorlasıyor farzetkı bu ay calısma yapmadınız hıc bole bı dusunce yok kafandaa. bıde bu sekılde dusun.tamam bende cok ıstıyorum benımde ılk ayım dun kan testı yaptırdım cıkmadı demekkı %95 yokkk napalım obur ay olur ınsallah dıyorum.
sende fala sıkma kendını en kısa yoldan ogren kafan rahatlasın tatlım.

allahım noolur hamile olayım :CüvCüv: ve sonundada sağlıklıca doğurayım:Saruboceq:.
ve hatta ikiz olsunda
bebek istemeyen kocam kaffayı yesin.kötükedihüso

canım bı alemsın yaaa ınsallah hıslerın dogru ıkarda hamıs kalırsın ve dedıgın gıbı kocısınde kafayı yerrrr:)

hem bak daha ilk ayımız hemen olabılır dıye bısey yok olmama ıhtımalınıde goz onunde tutmalıyız stres yaptıkca gunler gecmıyor hersey dahada zorlasıyor farzetkı bu ay calısma yapmadınız hıc bole bı dusunce yok kafandaa. bıde bu sekılde dusun.tamam bende cok ıstıyorum benımde ılk ayım dun kan testı yaptırdım cıkmadı demekkı %95 yokkk napalım obur ay olur ınsallah dıyorum.
sende fala sıkma kendını en kısa yoldan ogren kafan rahatlasın tatlım.

kaydirigubbakcemile5 doğru söylüyorsun sağlık olsun canım bendede yok sanırım regl belirtileri yavaş yavaş kendini gösteriyor umudum yok pek o yüzden sallamıyorum :umursamaz: ama reglime 3 gün kala test yaparım herhalde........... gamyoncuiremsu

ayyy kızlarr bende inş o listeye girerimm önümüzdekii ayy bu ayy pek umudum kalmadı dünkü testten dolayıı
senağlama

merhabalarr

evet kızlar 25 eylül sabah 05:30 da evden çıktık ,hastaneye gittik,
önce damar yolu açıldı önlük giydirdiler,doktorum geldi biraz sohbet ettik
hadi gidelim bebeğini görelim dedi doktorum
ameliyathaneye gittik
oradaki tüm görevliler gayet iyi ve anlayışlıydı
bana anestezi uygulandı ve doktorum uyuyorsun dedi....ve sonra uyandığımdabir bebek ağlaması duydum bana hadi kalk bebeğin ağlıyo dediler ve göğsüme koydular oğlişimi..
odamıza geldik ve babamızı görünce çok duygulandık..
inanılmaz anlatılmaz bir duygu sanki...
ameliyatımız zaten 15 dk felan sürmüş,her ikimizde gayet iyiz.sadece dikiş yerlerim birazcık ağrıyo..
ilk gün bebeğimi emzirme sorunu yaşadım sütüm gelmedi :KK43:
ama şimdi şapur şupur içiyor sütünü oğlum..

bu arada ismini Hakan koyduk..eşim birden çok istedi bu ismi bende kıramadım tamam dedim..
fotoları ilk fırsatta koyucam

evet kızlar acelece durumumu yazıverdim sizlere..

tüm hamile arkadaşlarıma sağlıklı sorunsuz doğumlar diliyorum
bekleyenlerede allahım en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin...

öpüyorum herkesi

X