Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cok saol canim yakinda seninkinide ogrenicez insallah saglikli olsunlarda o cok onemli nereye vuruyorsun canim igneni optum

valla ben cok merak edıyorum esım nedense merak etmıyo kız veya oglan rabbım saglıcakla versın dıyo ama kız ıstıyo bakalım bızımkı ne zmnan gosteredekkk canım ben gobege vuruyorum dun oyle bısey olunca korktum vallaaa ah su bebıslerrr sız bı gelın bakın bız neler yapcaz sıze.......:eek:klava::eek:klava:

RAVZAMMM
vallla dr verdıgı ılacıkullandım bıde bol bol su ıctım bıseyım kalmadı ınsallahh senın bulantılar tekrardanmı basladı kızz bıde sacı oluncada mıden bulanır derler ama bol bol yemeye calıs canım benım opttt

[

kızlar bugün ayağa kalkarken kasığımın sol kısmı acıdı bebişime birşey olmamıştır di mi[/QUOc

canım sana bısey soylıyımmı kac gundur sabahları tık oldu heralde 20 kere hapsuruyorum ve kasıklarımı tutuyorum hapsurunca cunku bı ara yerınden cıkackalar gıbı oluyo esım hatta doguma boyle hapsur hıc zorlanmazsın dıyo valla bende korkuyorum bısey olacak dıye ınsalllah saglıcakla yerınde pıt pıtları atıyodur canımmm

CANDERYA AAA yaptınmı canım testı bak meraktayızzz......

Meryemcım yaŞı uzun olsun canım darısı benım ve tÜm hamıle arkadaŞların baŞına. Bende 3 gÜn oldu ıĞneyı bıraktım. Bakalım rabbım'ın ıznıyle ÖnÜmÜzdekı hafta olucak herhalde benımde. Pzt gıdıcem bakalım doktora. Ya ıneyı bıraktım ama aklım hep onda acaba yapsammı dıyorum kendı kendıme.,
arkadaŞlarn yardmm edın bana nbu konuda..

selam kızlar,
dün sabah sezeryan doğumla oğluma kavuştum,çok şükür ikimizde sağlıklıyız,
bugün çıktık hastaneden evdeyiz gayet iyiyiz..
fırsat bulunca detaylı yazıcam.öptüm herkesi

canım benım aklımız sendeydııı ayyy sukur kavustun bebeısıne rabbım saglıkı gunlerde buyutmeyı nasıp etsın ınsallah canım darısı bızlereeee:dance:

UMUT_SEVGıM canım bulantılarımın sebebi mide ağrım yüzünden oldu o yüzden iştahım kapanmıştı ama şimdi iyiyim canım benim enfeksiyon tekrarladı tam kurtulamadım ben dün tek kullanımlık toz antibiyotik içtim bakalım bu sefer iyi gelir işallah o yüzden sordum sana ilacını ihmal etme diye öptüm canım

ıyıyım canım sen nasılsın? nasıl gıdıyor hamılelık:CüvCüv: kac haftalık oldun?

doktorun hala alı acar dımı?bızdede bu ay bır surprız olabılır bakalım kısmet artık ınsallah hayırlısıyla olur dua edıyorum bol bol.

alı beye ılk muayneye gııttıgınde hamıleyken kac haftalıktın yanı sana ıgneyı ne zman verdı keseyı gorupte mı gormeden mı verdı?

ayy cok soru sordum pardon:kedi:yerimseniben

krizantemcin iyi sayılırım bulantı kusmaların dışında sen de inş. yakında güzel hbrler verirsin..11+4 olduk Allah ım korusun...kalp atışlarını duyduk gelişimi normal şimdiye kadar inş.kucagımıza alana kadar böyle gider...evet canım sürekli gittiğim doktor ali acar başkasına güvenemiyorum nedense..ama anıt taki naciye hanıma ve farabi deki suna hanıma da gittim canım ama ali acarın yerini tutmuyor tabi bana göre...onlara gitmemin sebebi de olurda ali acara ulaşamam doğumda deveam ettiğim bi dr daha olsun diye...canım benim gebeliği öğrendiğimizde ali hoca seminerdeydi mecburen cuma öğrendik salı gittik ve gittiğimiz gün başladı hibor 3,500 kullanıyorum ayrıca folic coraspirin nerox B ...böyle canım bekliyorum hbrlerini ne zaman belli olacak ne yapmayı düşünüyorsun hamileysen kime gidiceksin yani...öptmm:nazar::nazar:

selam kızlar,

meryemcim hayırlı olsun...sağlıklı uzun ömürlü olsun canım..darısı başımıza...:nazar::nazar::nazar:

BKALE canım nasılsın neler yapıyorsun mutlu sona az kaldı işallah doğum tarihini konuştunuzmu doktorla minik kızının her şeyi hazırmı sıra sana geliyo senden sonrada bize geliyo çok heyecanlanıyorum canım kendine ve prensesine iyi bak öptümmmm allaha emanet olun

ohhhh calıkusum sen gezzzz kız evde benımde canım sıklıdı gezecek kımseler yok gecerken benıde alınnnnkaydirigubbakcemile2

yakin olsak birlikte gezerdik ne güzel kiz kiza daha eglenceli oluyo bence opuyorumnanaktan

canım arkadaşlarım görebiliyor

:eek: oh gez tatlım gez sefan olsun

gezdim valla tatlim :icecream: hava süperdi şakkıdı yazin son günlerinin tadini cikartmak lazim bunalmistim kac gündür iyi geldi vallazemuszemus, ay birazda kendimizi düsünelim demi zaten dertler kederler kendiliginden :nazar: geliyo azicikta bosvermek lazim herseye kaydirigubbakcemile2

selam kızlar,

Meryemcigim gözün aydin canim Şeniz Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin canim.:Saruboceq:
Ogluna saglik uzun ömür diliyorum Rabbimden.opuyorumnanaktan
Adini ne koydunuz

UMUT_SEVGİM canım bulantılarımın sebebi mide ağrım yüzünden oldu o yüzden iştahım kapanmıştı ama şimdi iyiyim canım benim enfeksiyon tekrarladı tam kurtulamadım ben dün tek kullanımlık toz antibiyotik içtim bakalım bu sefer iyi gelir işallah o yüzden sordum sana ilacını ihmal etme diye öptüm canım

Canim cok gecmis olsun dikkat et kendine bitanem :çok üzgünüm:

kizlar igne saatim geldi kocisle o isi halledelim yine gelirim kaydirigubbakcemile3

smiliegirl156.gif
[/URL][/IMG]

BKALE canım nasılsın neler yapıyorsun mutlu sona az kaldı işallah doğum tarihini konuştunuzmu doktorla minik kızının her şeyi hazırmı sıra sana geliyo senden sonrada bize geliyo çok heyecanlanıyorum canım kendine ve prensesine iyi bak öptümmmm allaha emanet olun

canım iyiyim çok şükür herşey yolunda. yaa evet az kaldı heyecanlıyım bende. herşeyi hazır kızımın yarın dolabının içini yerleştireceğim. bide doğum öncesi evin temizletilmesi kaldı o da çok önemli değil zaten:) canım ben normal doğum yapacağım için şimdilik tarih belli değil. 37. haftada coraspirini kesiyorum doğuma kadar da iğneye devam dedi lütfü bey. iğneyi vurduğum gün bile doğum yapsam hiç bir sakıncasının olmadığını söyledi içim rahatladı. 15 ekimde tekrar randevum var o zaman doğum şekli iyice netleşecek şimdilik normal doğum yapmam için hiçbir engelin ve sakıncanın olmadığını söyledi doktor. ama eğer 31 ekime kadar doğum gerçekleşmezse o zaman sezeryan olacak dedi. bakalım bir heyecanla bekliyoruz 4 haftam kaldı. tabi benim zilli o kadar beklerse erken falan gelirse daha da az kaldı. benden havadisler böyle canım sen ve senin prensesin nasılsınız? keyifler yerinde mi yoksa başladımı hamileliğin sıkıntıları? sizi öpüyorum canım görüşürüz byeeea.s.
.

BKALECıM canım çok şükür iyiyim kızımda çok iyi tepikleyip duruyo teyzesi sen neden normal doğum yapıyorsun canım daha doğrusu normal doğum riskli değilmi canım benim hakkında hayırlısı olsun demek her şeyi hazır ayyy minicik minicik ne güzeldir kıyafetleri onun şimdi o 4 haftada gelir çabucak geçer işallah dediğin gibi senin kız bi süpriz yapmasa kendine ve bebişine iyi bak canım öptüm

ÇALIKUŞUM saol canım şimdi çok iyiyim sen nasılsın bu kaçıncı iğnen daha kaç tane daha olacaksın bundan sonraki işlem ne ..hemen transfer işlemi olacakmı senden ne zaman alacaz hayırlı haberi sende kendine iyi bak canım

gelevracım maaşallah bu ne güzellik bacım

limbrgcum oğluşuna maaşallah suphanallah

büşracım merak etme hayatım, geç döllenmedir allahın izniyle

test yapmayı düşünenler heyecanınız bana da geçti bacııımmm, hadi yapıııın :eek:

saol lıdyacım canım yakında sende oglusuma yıgen geldı haberını verıceksın ınsallahhhh

selam kızlar,
Fırsat bulunca detaylı yazıcam.öptüm herkesi

masallah canım ıkınızde ıyısınız cok sukur allah analı babalı buyutsun ınsallah

valla ben cok merak edıyorum esım nedense merak etmıyo kız veya oglan rabbım saglıcakla versın dıyo ama kız ıstıyo bakalım bızımkı ne zmnan gosteredekkk canım ben gobege vuruyorum dun oyle bısey olunca korktum vallaaa ah su bebıslerrr sız bı gelın bakın bız neler yapcaz sıze.......:eek:klava::eek:klava:

Ravzammm
vallla dr verdıgı ılacıkullandım bıde bol bol su ıctım bıseyım kalmadı ınsallahh senın bulantılar tekrardanmı basladı kızz bıde sacı oluncada mıden bulanır derler ama bol bol yemeye calıs canım benım opttt

[

ya canım kızı oglanı farketmıo nasıl beklıoruz bız onları bır bılseler ama ınsan ne oldugunu merak edıyor ıste.bısey olmaz canım endıse etme ahh ahhh dedıgın gıbı dogurmadan bu korkular gecmıcek bızden rabbım yardım etsın cumlemıze gonlumuze ferahlık versın ınsallah

gelevracım maaşallah bu ne güzellik bacım
teşekkürler canımıniçi şımarayımmı kaydirigubbakcemile2 Şeniz
selam kızlar,
maşallah canım allah analı babalı büyütsün ve ömürlü kılsın inşallah :nazar: :nazar:
kızlar bugün ayağa kalkarken kasığımın sol kısmı acıdı bebişime birşey olmamıştır di mi
allahım yarabbim ne kadar nazlıyız... olmamıştır tatlım olmamıştır inşallah
kizlar igne saatim geldi kocisle o isi halledelim yine gelirim kaydirigubbakcemile3
:lepi: kaydirigubbakcemile3
smiliegirl156.gif
[/URL][/IMG]
:lepi: kaydirigubbakcemile3

BKALECİM canım çok şükür iyiyim kızımda çok iyi tepikleyip duruyo teyzesi sen neden normal doğum yapıyorsun canım daha doğrusu normal doğum riskli değilmi canım benim hakkında hayırlısı olsun demek her şeyi hazır ayyy minicik minicik ne güzeldir kıyafetleri onun şimdi o 4 haftada gelir çabucak geçer işallah dediğin gibi senin kız bi süpriz yapmasa kendine ve bebişine iyi bak canım öptüm

canım lütfü bey normal doğumun riskli olmadığını söyledi. aslında kafam karışık bu konuda bilmiyorum 15 ekimde kesin belli olacak sanırım.ama ben normal doğum şansım varsa ilk onu denemek istiyorum. iyi olmanıza çokkk sevindim canım allaha emanet olun öpüyorum :))

kislar ben geldim

smiliegirl240.gif
[/URL][/IMG]

igneden sonra kocisle bogustuk bu hale geldim o beni kizdirdi bende onun kolunu isirdim

X