Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

UMUT_SEVGıM nasılsın hamişlik nasıl gidiyor bebişin nasıl hareketlerini hisstemeye başladınmı cinsiyetini öğrendinmi öptüm canım allaha emanet ol

daha bir haftası vardı ravzacımm ama cok net bi negatifti yani pek umudum kalmadı desem yeridir neyse inş öteki kıslar hamiştirrde onlardan hbrleri alırızz

zeynocum daha bir haftan varmış umudunu kaybetme kimbilir belkide hamişsindir ben hiç bir zaman eczaneden aldığım testlerle öğrenmedim gebeliğimi teste yok çıkıyordu kanda öğreniyordum o yüzden belli olmaz hakkında hayırlısı olsun

ben azsoora test almaya çıkıcam akşama doğru sonucu yazarım.ilişkiden sonra bir hafta geçti,belki erken ama çatlıyom ben dayanamıyorum.

kız bacımmmm çok heyecanlandım valla çabuk yapta bizede haber ver işallah hamişsindir yüce rabbim gönlünün muradını versin HABERİ ÇABUK VER BEKLETMEEEEEdelikafadulden:sm_cool:delikafadulden

inşlah dediğin gibi olur canımm hepimizin hakkında hayırlısı rabbim sabrımızın mükafatını verir inşlah

SÜLAL canım özele mesaj bırakmışsın bende sana yazmak istedim özelden başaramadım ben iyneye hamile kalmadan önce başladım boyum 1.70 kilom 85 canım protein s eksikligim var 35 çıkmıştıbirde heterozigot mthfr mutasyonu C677T saptanmıştır diyorbenim bildigim birtek sorunlarım bunlar umarım yardımcı olabilmişimdir senin deyerlerin neydi yazarsan bi ara bakarız burdaki arkadaşlar da sana fikir verebilirler bu konuda aramızda çok deneyimli arkadşlar var

ben yaptım duramadım koskacamn bi negatif gördümm off gel artk bebişim nasıl beklendiğini görr

canım hemen oyle moralını bozma rabbım hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın ınsalllahhh

UMUT_SEVGİM nasılsın hamişlik nasıl gidiyor bebişin nasıl hareketlerini hisstemeye başladınmı cinsiyetini öğrendinmi öptüm canım allaha emanet ol

sagol canımm benım valla sımdılık ıyı gıdıyo sukurler olsun bu hafta uclu test yaptıracam ıns sonuc ıyı cıkar yok kız cınsıyetını bızımkı gostermıyo ınadımıza yapıyo sankı:) ama hep agzımdan oglus dıye cıkıyor rabbım saglıklısını nasıp etsınde cınsıyetı onemlı degıl hareketlerınıde hıssetmıyom sen nasılsınn bebeıs ıyımııı

[

merhaba arkadaslar bendede kan pıhtılaşması varmış iki düşük yaptım.dokttorum hamile kalınca iğnelere başlıcaz dedi.en son ocak ayında kürtaj olmuştum.5 ay korundum.ama 4 aydır korunmuyoruz hamile kalamıyorum.çok üzgünüm

canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim işallah 3 lü testinde iyi çıkar benim zilli iyi teyzesi 27 haftalık olduk kızım 1 kilo civarı olmuş doktor çok hereketli bir kızın var uzun uzun bacakları var dedi anlayacağın zillinin keyfi yerinde ben şiddetli mide ağrısı çekiyorum bunun yanında bulantı ve kusma yaşıyorum iştahım tamamen kapandı kocişin zoruyla 1 2 kaşık yiyorum ilaç kullanıyorum işallah iştahım biraz açılacak işte böle buna şükür canım yüce rabbim bizi bebişlerimize kavuştursun
senin enfeksiyon rahatsızlığın ne oldu tamemen geçtimi sakın ihmal etme ilacını kullan yoksa benim gibi uğraşırsın öptümmmmm canımmmmm kendine ve bebişine iyi bak

cok saol canim yakinda seninkinide ogrenicez insallah saglikli olsunlarda o cok onemli nereye vuruyorsun canim igneni optum

canim biliyorum cok zor beklemek ama en azindan adet gunune kadaer bekle derim ben insallah cift cizgiyi gorursun canim

evet canim cok sukur gelicek insallah hadi fazla oyalanma sende oglusuma yigenler lazim canim

merhaba kızlar bugün birşey okudum sizlerlede paylaşmak istedim belki bazılarınızın haberi vardır ama ben yeni öğrendim sarımsak kanı sulandırıyormuş aranızda kullanan varmı okuduğum kadarıyla bir zararı yokmuş eğer kullananlar varsa bana bilgi verirmi çünkü ben bu gün bir diş yedim bile

geleveracım albümü göremedim bennnn nerdeeeee???
canım arkadaşlarım görebiliyor
kislar disarda hava müthis ben kocisle gesmelere gidiyom öpüldünüzzzzzz
oh gez tatlım gez sefan olsun
1 hafta falan varr benımde canım meraktan oluyom gunler gecmıyo gıbı 1 hafta nasıl geccek bılmıyorum.

benimde son düşükten sonra süt hormonum yükselmişş tedavi gördüm düştü birazz şeytanın aklına taş düşürüyosun valla bendemi yapsamm test ya cıkmazsa kahrolurumm
kızlar kızcam amaaaaaaa durun çatlamayın insanıda çatlatmayın benimde on günüm var ama hiç merak etmiyorum yasakkelime durun bakıymmmmmmm
canderya kızları yoldan çıkarmaaa :mymeka:
geçmiş olsun canım allah kolaylık versin
canim ya bune guzellik kirk bir kre masalahhhhhhhdelikafadulden
bitanemmmm gönlünün güzelliği senin

:uhm: :uhm: :uhm:

bende öle bişi duymuştum canım ama cesaret edemedimm yemeğee birde sizlere bişi sorcam hamile kalınca hangi dozda iğne vuracaklarını yenden test yaparakmı belirliyorlar yoksa önceki testin sonucuna göremi arkadaşlar

gelevracım maaşallah bu ne güzellik bacım

limbrgcum oğluşuna maaşallah suphanallah

büşracım merak etme hayatım, geç döllenmedir allahın izniyle

test yapmayı düşünenler heyecanınız bana da geçti bacııımmm, hadi yapıııın

selam kızlar,
dün sabah sezeryan doğumla oğluma kavuştum,çok şükür ikimizde sağlıklıyız,
bugün çıktık hastaneden evdeyiz gayet iyiyiz..
fırsat bulunca detaylı yazıcam.öptüm herkesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…