Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ahhh ahhh aklima getirdin yine sorma bacim herif almadi,:çok üzgünüm: kac gün boyunca kendi kendine söylendi " 48 tane kristal bardagi ne yapacaksin ben asil onu cok merak ediyom " CADIARZU söyleye söyleye evde dolasiyo kacik gibi .delikafadulden:roflol:
Bende ona küstüm zaten birdaha gitmemizde kesin biter , gönlümü almak icin lolipop varya hani , bende cok severim gitmis bitane almis gelmis ,kocamandi akannehir hala yemedim cok tatli duruyo hala ama tabi ben yinede onu affetmedim :umursamaz:

delikafadulden çalıkuşum sen çok yaşa e mi?hep gül ve güldür
allah gönlünün muradını versin tez zamanda,canımsın yaaaa

demek lolilop aldı kocamannn sırnaşık şey maaşallah çok tatlısınız bence siz

göster gösteeeerrrr alkisalkisalkis

hoşbulduk likyacım, aranızda biraz heyecanlıyım ve de çömezim tabi.artık yardımcı olursunuz açılmama diye düşünüyorum.

herşey güzel olacak inşallah hepimiz içina.s.

umut sevgimm sağol canım benim
nasıl da özlemişim keratayı turkbayragi
amin canım benim amin inşallah :Saruboceq:

dtekincim hiiç merak etme canım benim

ben de 1-1,5 aydır bu güzel yerdeyim, herkes hemen kucaklar burda seni

yaraların sarılır, umut ve moral bulursun sen de bizler gibi inşallah burda tatlım

55197495.jpg
[/URL][/IMG]

aman ben de bardak manyağı oldum bak hahahaaa kaydirigubbakcemile3

lolipopa demek istedim

ayy gerçekten kocamannnnn

ye bacım sen onu ye vallahi afiyetle çok leziz görünüyor cokacimcoook

Lidyaaaa kinalalarimida gördünmü delikafadulden kocis sürdü ama ben desen cizsin istedim o sadece yuvarlak nokta yapti parmaklarima ve elimin ortasinada yine kocaman bir yuvarlak yapti :nazar: ben hani hint kislari ellerine yapiyorlarya haa iste öyle yap dedim oda bana ben ressammiyim be :mymeka: gel iste birseyler yapayim dedi. Veee ortaya böyle birsey ciktiakannehir

kiyamiyom aslinda tadi degil görüntüsü cok sirin duruyo onun icin seviyom kaydirigubbakcemile3 :icecream:

haahahahahaaaa ay ben de diyorum düğünde kına gecesinde olsa böyle yakılmaz

hahahahaaa kaydirigubbakcemile3 maaşallah çok tatlısınız çok alemsiniz yaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

X