Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

günaydın kızlar ben fragmin 5000 ünite iğne kullanıyorum iğnenin dozajını neye göre seçiyor doktorlar biliyormusunuz benim tüp bebek tedavisi gördüğüm hastanede bana bu dozaj verildi birde bebe aspirini her gün bir tane,bir arkadaşımız hamileyken tekrar test yapmış ona göre iğnenin dozajını değiştiriyorlarmış,iğneni dozajını hamileyken değiştiren varmı

GÜNAYDINNN KIZLAAAARR ..

Bugün güzel bi gün olur inşallah hepimiz için..Bugün benim doğum günüm..Bu doğumgünümde daha ayrı bi mutluyum.Eşime , aileme bana bu defa hediye falan almayın diyorum. Zaten en güzel hediyeyi Allahım bahşetti bu doğumgünümde.Kızımla beraber kutluyoruz yeni yaşımı..

Bugün Meryem için de özel bi gün. Şu sıralar oğluna kavuşmuş olmalı.Müjdeli haberlerini alacağız inşallah..

Hepinizi öpüyorum.Herkese tekrar güzel bi gün gün diliyorum , yarın da haftasonu , iyi haftasonları da diliyorum. Çok sevgiler...

canım yapma boyle bence ınsanlardan kacarsan dahada ıcıne kapanırsın bence bırazcıkta hayatındakı ıyı seylerı dusun hayata boyle bakmayı dene ınsallah kısa zamanda ıstedıgın tum seyler gerceklesır herseyın bı zamanı var canım benım sıkma canını olurmuuu

kızlar bişey sorucam.. benim adetime daha 5 gün filan var ama biraz önce çok hafif kahverengi bir akıntı geldi. sizce ne demek acaba bu? geçen hamileliğimde de hafif kanamam olmuştu ama 6-7. haftalarda filan. merak ettim

canım ınsallah hamıssındır bazen yerlesme kanaması oluyo tahlıl yaptır ve bı tedavın varsa hemen basla derımm optt

Fransiyum arkadaşım şu şişlideki dr'a gidince haber verirmisin canım.Çok merak ediyorum ben de.Sen memnun kalırsan ben de gidicem de.

hulyacım aradım muayenehanesini sanırım tatili bitmemiş doktorun açan yok
cebini aramak istiyorum ama ne dicemi bilemedğim için özel cebinide aramaya çekiniyorum
gidince haberdar ederim seni canım aklımdasın

keşke yakınlarda olsaydın canımmmmmmm

evet yakin olsaydik sizler gelirdiniz bana bende kendimi yanliz hissetmezdim :çok üzgünüm:

Ay ben onun minik elini yerim yerim cokacimcoook

Canim hayirli haberlerle gel insallah Şeniz

Evet bende artik kapatiyorum gözlerimi gercektende faydasi oluyor.kaydirigubbakcemile3
kızlar hepinize günaydıınnnnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
Canim sanada Merhaba opuyorumnanaktan

fransiyum sanada hayirli cumalar canim opuyorumnanaktan

canserya daha adetine bayagi var bence biraz daha sabret lmaz:, hem olmasada sakin üzme kendini Insallah birdahahi sefere dersin önemli olan kendiliginden hamile kalabilmen canim er yada gec mutlaka bebisin gelicek sana :teselli:

Papatyaaaaaaaaaaaammmmmmm opuyorumnanaktan canim benim iyiki dogdun canim.Şeniz
Sana Alahtan saglik mutluluk huzur diliyorum canim hersey gönlünce olsun.:Saruboceq::Saruboceq:
Seneye Insallah bebisinle kutlarsin dogum gününü.:ecrin_bebek:
Öpüyorum canim

canım doğum günü kutlu mutlu umutlu olsun inşallah
en güzel hediyeler senin olsun diyeceğim ama Allahım sana zaten dünyalar güzeli bi hediyeyi verdi inşallah
buda benim hediyem donu benden minik prensesimizn donatması annesi ve babasından :1rolleyes: opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $hediye.gif
    6,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
kızlar doktordan geldim,bebişimiz kocaman olmuş.herşeyi yerli yerinde çok şükür,gelişimi normalmiş,çok mutluyum.darısı isteyen herkesin en kısa sürede başına.ikili test için kan da verdik bugün.1 haftaya çıkacakmış sonuçlar.12. haftamız bitiyor,doktor bebek ölümlerinin en çok ilk 10 hafta içinde olduğunu söyledi,risk her zaman vardır ama dedi,giderek azalıyor dedi.böyle işte

Canim sana neden igne verildiki kan pihtilasmasimi var??
Tüp bebeklemi hamile kaldin canim ?
Benim bildigim dozu önceden ayarlaniyor ama eger kan testinde kanin cok fazla incelirse doktorlar daha az doz verebiliyorlar.
Ilk baslarda iki haftada bir senden kan alinmasi lazim kanin inceligini takip mecbur böyle igne kullananlara

sana da günaydın krizantemcim..nasılsın...var mı güzel haberler inş....öptmm

ıyıyım canım sen nasılsın? nasıl gıdıyor hamılelık:CüvCüv: kac haftalık oldun?

doktorun hala alı acar dımı?bızdede bu ay bır surprız olabılır bakalım kısmet artık ınsallah hayırlısıyla olur dua edıyorum bol bol.

alı beye ılk muayneye gııttıgınde hamıleyken kac haftalıktın yanı sana ıgneyı ne zman verdı keseyı gorupte mı gormeden mı verdı?

ayy cok soru sordum pardon:kedi:yerimseniben

PAPATYACIMMM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUUNNNNNNopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.

evet bende kan pıhtılaşması var tüp bebek tedasiyle hamile kaldım benden hiç iki haftada bir kan alınmadı zaten bu kan pıhtılaşma testinide kendi zorumla yaptırdım tedaviyi yaptığım yer ankarada bende vanda yaşıyorum ilk gebeliğimi bu yüzden kaybetmiştim haberim yoktu ama şimdi ne yapılması gerekiyorsa yapıyorum ama bu konuda fazla bir bilgim yok o yüzden biraz endişeliyim

kardelen canim cok gecmis olsun.
Sen doktora sorbi bu kan sayimi mutlaka yapilmasi lazim, ona göre ignenin dozunu azaltip yada cogaltmalari lazim doktorlarin.
Canim cok özel olmassa sorabilirmiyim ilk bebeginde kendi kendinemi hamile kaldin yoksa onuda tüpbebek olarakmi yaptirdin.
Benimde 4 düsügüm oldu ve simdide kendim hamile kalamiyorum artik yumurta yollari kapandigi icin tüp bebege basladim onun icin sordum canim

çok güzel çok sevindim canım allah daim etsin bu mutlulugunu sununa kadar :Saruboceq:

slm millet sositososito
herkesin geçmiş bayramını kutluyorum bunlar sizin için..a.s.
öğretmen arkadaşlarımın yeni eğitim öğretim yılını kutlarım bunlarda sizin için a.s.
çok ösledim sizleri..
PAPATYACIM happy birtday canım buda senin içina.s. kızçenin parmağını yerim ben delikafadulden
SİMGE gözün aydın ,herşey çok güzel olacakopuyorumnanaktan
ÇALIKUŞUM slm muckopuyorumnanaktan
öğlenci oldum okulda,bu saatten sonra okula gitcem :sinifsinif:

çalıkuşu benim anlamadıgım birşey var burdakilerin çogu iyne kullanıyor ama kimse her ay tam kan sayımı vermiyor niye birtek benden böyle birşey istendi bilgin varsa beni biraz aydınlatırmısın bu konuda

sağolun kızlar hep böyle mutlu haberlerle dolsun burası.
gülaycım doktor bedende kan sayımı istemedi,sadece ultrasonda bebeğe giden kan akışına bakıyor ve normal diyor.belki de sadece heterezigot olduğum içindir,sormadım gerçi de.iğneleri doğuma kadar kullancaz yalnız onu belirtti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…