Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Simgecim gözünaydın, herşeyin iyi olmasına çok sevindim canım. ınşallah sonuna kadar böyle sağlıkla devam edersin:)

Papatya canım mutlu yıllar,inşallah bir dahaki doğumgününü bebeğinle kutlayacaksın :) Bebeğinle eşinle ve tüm sevdiklerinle birlikte çok uzun yıllar sağlıkla yaşamanı dilerim canım benima.s.

Gülaycım başkalarını bilmiyorum ama ben zaten çok düşük doz iğne kullanıyorum (0.2 clexane), bebe aspirinini de 7. haftada kanama olunca kesmiştik, bu nedenle doktorum şimdilik kana bakmak istemedi.
Senin dozun yüksekse belki bundan dolayı kontrol altında tutmak istemiştir doktorun. Ama seninki daha güzel bence, sürekli takip altında olacaksın hem için daha rahat eder:)

Gülaycigim iyikide senin doktor bunu sana yapiyor, zaten normalide bu.
Benim doktorun bana dedigine göre bu kan sulandirici igeneleri yapinca dogal olarak kan daha bi sivilasiyo ve belirli bir degerin altinda olursa Allah korusun kanama gecirip bebegi bile kaybetme tehlikesi varmis, onun icin ilk baslarda düzenli olarak kan alinip bakilmasi lazim ona görede ignenin dozu azaltip yada cogaltabilinirmis.
Burdaki birkac arkadaslarda basta bunun icin kan verdi bunu hatirliyorum.
Ama galiba Lütfü hoca ultrasonda rahimdeki kan basincindan anlayip burdaki arkadaslarima ona göre ignenin dozunu ayarladi.
Sen arkadasimdi yanlis hatirlamiyorsam.
Demekki bu adamin ultrason aleti cok iyi. Burda bu sayimi sadece kan alip degerlerine bakarak kontrol ediyorlar canim

slm kızlar çalıkuşu şekerimmmmm nasılsın :emir_bebek:
simgecim siz nasılsınız :ecrin_bebek:
renkli1 seni hep görüyorum ama hiç konuşmuyorsun :sinifsinif:

9cef3b9b00af9cbaafd21915e713b14f.png
[/url][/IMG]

kız galevera.. ben seviyom seni.. ay ilgiye ihtiyacı varmış :) kıyamam...
beni sev kahvem lokumumevet ilgiye ihtiyacım var :kedi: bende seni çokkk seviyommm opuyorumnanaktan
iyiyim canım bugün bebeğimin gayet sağlıklı olduğunu öğrenince daha da bir iyi oldum. herşey yolunda imiş çok şükür 37. haftada coraspirini keseceğiz doğuma kadar da iğneye devam edeceğim. şimdilik normal doğum gözüküyor bakalım 3 hafta sonra kesinleşecek. ama ben normal istiyorum tabi becerebilirsem:kedi:kafamçokkarıştı funda bende 1 hafta önce. bende bazen inanamıyorum bu topikle tanıştığımda daha 6 7 haftalıktım galiba vakit geçmiyor gibiydi ama geçti çok şükür bu günlere.inşallah senin bebişinde iyidir. çok tatlılar yaa pazartesi güzel haberlerini bekliyorum canım.bakalım senin kızın size nasıl pozlar verecek yerim ben bunların hepsinicokacimcoook öpüyorum canım görüşmek üzere allaha emanet ol.
herşey güzel olur hepiniz için inşallah.... aman allhım pıhtıcanların hepsi artist olucak valla sengözlerimebaksanab
bir haftadır giremiyorum topiğe ne kadar çok özledim sizi .... sanki bir tarafım eksik gibiydim bugünde fırsat bulunca hemen girdim ... şimdi doktora gitmek için çıkmak zorundayım ... hepinizi çok öpüyorum...
burdaki herkes benim için çok değerli can yoldaşlarımsınız benim .... allaha emanet olun ....
özletme kendini :eek:lmaz:
gelevera canım tüm iyi dileklerin teşekkür ediyorum
opuyorumnanaktan
:CüvCüv:canım sende yokmu bi şeycikler??şakkıdı
:umursamaz: malesef yokkkkk... daha bu ay başladık üstünkörü çalışmalara bakalım kısmet ya tutarsa dimi ama... önce senin güzel haberlerini alırız inşallah
günaydın kızlar ben fragmin 5000 ünite iğne kullanıyorum iğnenin dozajını neye göre seçiyor doktorlar biliyormusunuz benim tüp bebek tedavisi gördüğüm hastanede bana bu dozaj verildi birde bebe aspirini her gün bir tane,bir arkadaşımız hamileyken tekrar test yapmış ona göre iğnenin dozajını değiştiriyorlarmış,iğneni dozajını hamileyken değiştiren varmı
geçmiş olsun canım allah kolaylık versin
GÜNAYDINNN KIZLAAAARR ..

Bugün güzel bi gün olur inşallah hepimiz için..Bugün benim doğum günüm..Bu doğumgünümde daha ayrı bi mutluyum.Eşime , aileme bana bu defa hediye falan almayın diyorum. Zaten en güzel hediyeyi Allahım bahşetti bu doğumgünümde.Kızımla beraber kutluyoruz yeni yaşımı..

Bugün Meryem için de özel bi gün. Şu sıralar oğluna kavuşmuş olmalı.Müjdeli haberlerini alacağız inşallah..

Hepinizi öpüyorum.Herkese tekrar güzel bi gün gün diliyorum , yarın da haftasonu , iyi haftasonları da diliyorum. Çok sevgiler...
:1hug: mutlu yıllar canım sağlıklı ve güzel bir ömür diliyorum bebişinle birlikte... NİCE MUTLU YILLARA
kızlar doktordan geldim,bebişimiz kocaman olmuş.herşeyi yerli yerinde çok şükür,gelişimi normalmiş,çok mutluyum.darısı isteyen herkesin en kısa sürede başına.ikili test için kan da verdik bugün.1 haftaya çıkacakmış sonuçlar.12. haftamız bitiyor,doktor bebek ölümlerinin en çok ilk 10 hafta içinde olduğunu söyledi,risk her zaman vardır ama dedi,giderek azalıyor dedi.böyle işte
MAŞALLAHMAŞALLAH rabbim ömürlü kılsın canım
Gülaycigim iyikide senin doktor bunu sana yapiyor, zaten normalide bu.
Benim doktorun bana dedigine göre bu kan sulandirici igeneleri yapinca dogal olarak kan daha bi sivilasiyo ve belirli bir degerin altinda olursa Allah korusun kanama gecirip bebegi bile kaybetme tehlikesi varmis, onun icin ilk baslarda düzenli olarak kan alinip bakilmasi lazim ona görede ignenin dozu azaltip yada cogaltabilinirmis.
Burdaki birkac arkadaslarda basta bunun icin kan verdi bunu hatirliyorum.
Ama galiba Lütfü hoca ultrasonda rahimdeki kan basincindan anlayip burdaki arkadaslarima ona göre ignenin dozunu ayarladi.
Sen arkadasimdi yanlis hatirlamiyorsam.
Demekki bu adamin ultrason aleti cok iyi. Burda bu sayimi sadece kan alip degerlerine bakarak kontrol ediyorlar canim

:uhm: :uhm: :uhm:

Gelevera iyiyim canim sen nasilsin annen nasil oldu.opuyorumnanaktan

iyiyim canım annem de iyi...
sen neler yapıyorsun okuyorum yazdıklarını ne öyle kocişle kovalamaca oynamalar gülmeler falan ciddiye al bakalım meseleyi :eek:lmaz: kocişine söyliycem :mymeka: yapsın akıllı ol dur bak bebişin olucak :1hug: sen anne olucan ciddi ol tamammı :içelim:

GÜNAYDINNN KIZLAAAARR ..

Bugün güzel bi gün olur inşallah hepimiz için..Bugün benim doğum günüm..Bu doğumgünümde daha ayrı bi mutluyum.Eşime , aileme bana bu defa hediye falan almayın diyorum. Zaten en güzel hediyeyi Allahım bahşetti bu doğumgünümde.Kızımla beraber kutluyoruz yeni yaşımı..

Bugün Meryem için de özel bi gün. Şu sıralar oğluna kavuşmuş olmalı.Müjdeli haberlerini alacağız inşallah..

Hepinizi öpüyorum.Herkese tekrar güzel bi gün gün diliyorum , yarın da haftasonu , iyi haftasonları da diliyorum. Çok sevgiler...

dogum gunun kutlu olsun papatyacim bu kez senin icin daha farkli bi dogum gunu seneyede 3 kisi kutlatacaksiniz insallah

kızlar doktordan geldim,bebişimiz kocaman olmuş.herşeyi yerli yerinde çok şükür,gelişimi normalmiş,çok mutluyum.darısı isteyen herkesin en kısa sürede başına.ikili test için kan da verdik bugün.1 haftaya çıkacakmış sonuçlar.12. haftamız bitiyor,doktor bebek ölümlerinin en çok ilk 10 hafta içinde olduğunu söyledi,risk
her zaman vardır ama dedi,giderek azalıyor dedi.böyle işte

cok guzel masallaah ne guzel ne guzel

limburggggggggggggg

canimmmmmmmm nasilsin

iyiyim canım annem de iyi...
sen neler yapıyorsun okuyorum yazdıklarını ne öyle kocişle kovalamaca oynamalar gülmeler falan ciddiye al bakalım meseleyi :eek:lmaz: kocişine söyliycem :mymeka: yapsın akıllı ol dur bak bebişin olucak :1hug: sen anne olucan ciddi ol tamammı :içelim:

zaten dün aksam kisdi bana :çok üzgünüm: rahat durmassan bes kardes geliyo dedi bana :eek:lmaz: ne yapayim yaaaaaa :umursamaz:
çalıkuşu canım sen foto koycaktın proofiline koy bakıymmmm
evet koyacagim söz :kedi: seni gördüm kirk bin kere masallah canim sana cok tatlisin :nazar::nazar: senin kocis yasadi a.s.

BELİZCİM ; inanamıyorum yaa senden haber aldığımıza , canım kendini çok özlettin , çok merak ettirdin.Canan ın dediği gibi seni çok merak ediyorduk , aramızda konuşuyorduk , napıyor acaba inşallah iyidir diyorduk. Allaha şükür çok güzel haberlerle döndün. Tebrik ediyorum canım , maşallah 10 haftalık olmuşsun.Bundan sonraki zamanlarında beraber olalım , beraber paylaşalım herşeyi , inşallah herşey çok güzel olacak. Bu arada takip edebildin mi bilmiyorum .Benim de kızım olacak , Ekimden sonra 1,5 ay gibi bi zamanımız kalıyor Allahıma şükürler olsun.Zaman herşeyi onarıyor değil mi canım , beraber ne üzüntüler yaşadık , paylaştık biliyorsun.Allahım artık sabrımızın karşılığını verir , yüzümüzü güldürür inşallah. Darısı da Canancığımın ve diğer arkadaşların başına olur inşallah.

Böyle işte canım , bundan sonra birbirimizi kaybetmeyelim , hep iyi haberlerimizi alalım inşallah. Çok öpüyorum canım...

Papatyacım öncelikle doğum günün kutlu olsun canım, doğum günü hediyeni 1,5 ay sonra kucağına alırsın inşallah hayırlısıyla, bundan sonraki doğum günlerin bundan çok daha mutlu, huzurlu geçer inşallah.... Canım arada bakmaya çalışıyodum sayfaya ama kaçırmışım o ksıımları kusura bakmayın görsem yazardım, kızımızdan haberim var canım, kavuşmanızıda Allahın izniyle çok az kalmış canım sağlıkla inşallah.. Ben kendi adıma hala inanamıyorum bu haftaya bile geldiğimize çünkü iğnenin benim için çözüm olup olamayacağı bile tartyışmalıydı ama işte kaderinde varsa hiçbir engel dinlemiyor, yeterki sabır gösterebilelim....Tabi risk bebeği kucağına alana kadar devam ediyor ama insan geçirdiği her güne bile şükrediyor..Amin canım darısı bekleyen herkeze en kısa zamanda canım, kaydirigubbakcemile5

hıııhhhh olacağı oydu aferin kocişe sen anca öyle durursun yerinde kaydirigubbakcemile5
zaten dün aksam kisdi bana :çok üzgünüm: rahat durmassan bes kardes geliyo dedi bana :eek:lmaz: ne yapayim yaaaaaa :umursamaz:

evet koyacagim söz :kedi: seni gördüm kirk bin kere masallah canim sana cok tatlisin :nazar::nazar: senin kocis yasadi a.s.

canım teşekkürler kalbinin güzellliği diye klasik bir cümle kurcam ama uymaz dimi benim gibi marjinallllll birine delikafadulden şaka

hadi koyuver resminide görelim o gül cemalini çok güzel olduğunu düşünüyorum...

limburcumbitanem ben iyiyim siz nasılsınız...
sende bir fotonu koysan ya profiline Şeniz

hıııhhhh olacağı oydu aferin kocişe sen anca öyle durursun yerinde kaydirigubbakcemile5

canım teşekkürler kalbinin güzellliği diye klasik bir cümle kurcam ama uymaz dimi benim gibi marjinallllll birine delikafadulden şaka

hadi koyuver resminide görelim o gül cemalini çok güzel olduğunu düşünüyorum...

limburcumbitanem ben iyiyim siz nasılsınız...
sende bir fotonu koysan ya profiline Şeniz

aaaa kocisten yana oldu inanmiyorum kaydirigubbakcemile
gelevera deniyom deniyom olmuyo dur bir yönetime sorayim niye olmuyo diye

kardelen canim cok gecmis olsun.
Sen doktora sorbi bu kan sayimi mutlaka yapilmasi lazim, ona göre ignenin dozunu azaltip yada cogaltmalari lazim doktorlarin.
Canim cok özel olmassa sorabilirmiyim ilk bebeginde kendi kendinemi hamile kaldin yoksa onuda tüpbebek olarakmi yaptirdin.
Benimde 4 düsügüm oldu ve simdide kendim hamile kalamiyorum artik yumurta yollari kapandigi icin tüp bebege basladim onun icin sordum canim

hayır oda tüp bebek tedavisiyle olmuştu bizim erkek faktörüydü sonradan bende kan pıhtılaşması olduğunu öğrendik.yüce rabbim en kısa zamanda sanada küçük bebeğini gönderir inşallah

X