Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Simgecim gözünaydın, herşeyin iyi olmasına çok sevindim canım. ınşallah sonuna kadar böyle sağlıkla devam edersin:)

Papatya canım mutlu yıllar,inşallah bir dahaki doğumgününü bebeğinle kutlayacaksın :) Bebeğinle eşinle ve tüm sevdiklerinle birlikte çok uzun yıllar sağlıkla yaşamanı dilerim canım benima.s.

Gülaycım başkalarını bilmiyorum ama ben zaten çok düşük doz iğne kullanıyorum (0.2 clexane), bebe aspirinini de 7. haftada kanama olunca kesmiştik, bu nedenle doktorum şimdilik kana bakmak istemedi.
Senin dozun yüksekse belki bundan dolayı kontrol altında tutmak istemiştir doktorun. Ama seninki daha güzel bence, sürekli takip altında olacaksın hem için daha rahat eder:)

Gülaycigim iyikide senin doktor bunu sana yapiyor, zaten normalide bu.
Benim doktorun bana dedigine göre bu kan sulandirici igeneleri yapinca dogal olarak kan daha bi sivilasiyo ve belirli bir degerin altinda olursa Allah korusun kanama gecirip bebegi bile kaybetme tehlikesi varmis, onun icin ilk baslarda düzenli olarak kan alinip bakilmasi lazim ona görede ignenin dozu azaltip yada cogaltabilinirmis.
Burdaki birkac arkadaslarda basta bunun icin kan verdi bunu hatirliyorum.
Ama galiba Lütfü hoca ultrasonda rahimdeki kan basincindan anlayip burdaki arkadaslarima ona göre ignenin dozunu ayarladi.
Sen arkadasimdi yanlis hatirlamiyorsam.
Demekki bu adamin ultrason aleti cok iyi. Burda bu sayimi sadece kan alip degerlerine bakarak kontrol ediyorlar canim

slm kızlar çalıkuşu şekerimmmmm nasılsın
simgecim siz nasılsınız :ecrin_bebek:
renkli1 seni hep görüyorum ama hiç konuşmuyorsun :sinifsinif:

kız galevera.. ben seviyom seni.. ay ilgiye ihtiyacı varmış :) kıyamam...
beni sev kahvem lokumumevet ilgiye ihtiyacım var :kedi: bende seni çokkk seviyommm opuyorumnanaktan
herşey güzel olur hepiniz için inşallah.... aman allhım pıhtıcanların hepsi artist olucak valla sengözlerimebaksanab
özletme kendini lmaz:
gelevera canım tüm iyi dileklerin teşekkür ediyorum
opuyorumnanaktan
:CüvCüv:canım sende yokmu bi şeycikler??şakkıdı
:umursamaz: malesef yokkkkk... daha bu ay başladık üstünkörü çalışmalara bakalım kısmet ya tutarsa dimi ama... önce senin güzel haberlerini alırız inşallah
geçmiş olsun canım allah kolaylık versin
:1hug: mutlu yıllar canım sağlıklı ve güzel bir ömür diliyorum bebişinle birlikte... NİCE MUTLU YILLARA
MAŞALLAHMAŞALLAH rabbim ömürlü kılsın canım

:uhm: :uhm: :uhm:

Gelevera iyiyim canim sen nasilsin annen nasil oldu.opuyorumnanaktan

iyiyim canım annem de iyi...
sen neler yapıyorsun okuyorum yazdıklarını ne öyle kocişle kovalamaca oynamalar gülmeler falan ciddiye al bakalım meseleyi lmaz: kocişine söyliycem :mymeka: yapsın akıllı ol dur bak bebişin olucak :1hug: sen anne olucan ciddi ol tamammı :içelim:

dogum gunun kutlu olsun papatyacim bu kez senin icin daha farkli bi dogum gunu seneyede 3 kisi kutlatacaksiniz insallah

cok guzel masallaah ne guzel ne guzel

limburggggggggggggg

canimmmmmmmm nasilsin

zaten dün aksam kisdi bana :çok üzgünüm: rahat durmassan bes kardes geliyo dedi bana lmaz: ne yapayim yaaaaaa :umursamaz:
çalıkuşu canım sen foto koycaktın proofiline koy bakıymmmm
evet koyacagim söz :kedi: seni gördüm kirk bin kere masallah canim sana cok tatlisin senin kocis yasadi a.s.

Papatyacım öncelikle doğum günün kutlu olsun canım, doğum günü hediyeni 1,5 ay sonra kucağına alırsın inşallah hayırlısıyla, bundan sonraki doğum günlerin bundan çok daha mutlu, huzurlu geçer inşallah.... Canım arada bakmaya çalışıyodum sayfaya ama kaçırmışım o ksıımları kusura bakmayın görsem yazardım, kızımızdan haberim var canım, kavuşmanızıda Allahın izniyle çok az kalmış canım sağlıkla inşallah.. Ben kendi adıma hala inanamıyorum bu haftaya bile geldiğimize çünkü iğnenin benim için çözüm olup olamayacağı bile tartyışmalıydı ama işte kaderinde varsa hiçbir engel dinlemiyor, yeterki sabır gösterebilelim....Tabi risk bebeği kucağına alana kadar devam ediyor ama insan geçirdiği her güne bile şükrediyor..Amin canım darısı bekleyen herkeze en kısa zamanda canım, kaydirigubbakcemile5

hıııhhhh olacağı oydu aferin kocişe sen anca öyle durursun yerinde kaydirigubbakcemile5

canım teşekkürler kalbinin güzellliği diye klasik bir cümle kurcam ama uymaz dimi benim gibi marjinallllll birine delikafadulden şaka

hadi koyuver resminide görelim o gül cemalini çok güzel olduğunu düşünüyorum...

limburcumbitanem ben iyiyim siz nasılsınız...
sende bir fotonu koysan ya profiline Şeniz

aaaa kocisten yana oldu inanmiyorum kaydirigubbakcemile
gelevera deniyom deniyom olmuyo dur bir yönetime sorayim niye olmuyo diye

hayır oda tüp bebek tedavisiyle olmuştu bizim erkek faktörüydü sonradan bende kan pıhtılaşması olduğunu öğrendik.yüce rabbim en kısa zamanda sanada küçük bebeğini gönderir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…