Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

dinamis canım nasılsın bebegin nasıl cinsiyeti belli oldumu azdaha oglun nasıl yazacaktı allahmı söyletti acaba

kahvelokum kullanıcısından alıntı
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 24 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........9 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Taha ..........1 haftalık

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
meryemmeryem...........38 haftalık (erkek) (25 eylül) (cuma sabah saat 7 de geliyor bebişimiz)
çiçeklara......................37 haftalık (kız)
funda1980....................36 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................35 haftalık (kız)
sılaya..........................34 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............30 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........27 haftalık (kız)
smmm06.....................26 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................18 haftalık
limburg1985.[arzu]........17 haftalık
umutsevgim.[sibel]........16 haftalık
nilüfersahh....................15 haftalık
kardelen86.....................11 haftalık
simge............................10 haftalık
aslghh...........................10 haftalık
gulsummm....................10 haftalık
_beray_.........................8 haftalık
göbete.........................8 haftalık
umutluyuz ....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................7 haftalık (kalp atışları duyuldu tatlı ikizlerimizin)
büşra44........................6 haftalık
melek76.......................6 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................5 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 3 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Son düzenleme:

dinamis canım nasılsın bebegin nasıl cinsiyeti belli oldumu azdaha oglun nasıl yazacaktı allahmı söyletti acaba

Canım iyiyiz biz, sen nasılsın dicem ama maşallah iyisiniz okuduğum kadarıyla aman nazar değmesin maşallah diyelim

Canım doktorumuz büyük ihtimalle kız dedi ama netleştiremedi. Doktorumuzun ifadesi şöyleydi, inceledi inceledi ve "çokk terbiyeli bu çocuk çokkk, göstermiyor" dedi :))

Ama kız gibi görünüyormuş, bakalım önümüzdeki cumaya falan kontrolümüz var, heralde artık gösterir diye bekliyoruz bizde..Nedense eşimin de benim de içimde kızmış gibi bir his var ilk günden beri ama bilemiyoruz.

Canderya canım elinden geldiğince sakin kalmaya, olayları mantığın ile yorumlamaya çalış lütfen.
İnşallah bebeğin de gelir, bebişinle birlikte eşinin de senin de moraliniz düzelir canımcım:1hug:

İNŞALLAH CANIM.SAOL
ÇOK MORALSİZİM.NE OKULA GELMEK İSTİYORUM NE İNSANLARLA MUATAP OLMAK İSTİYORUM
ALLAH SONUMU HAYIR ETSİN.
Bİ HAMİLE OLSAM BELKİ MORAL BULURUM.
SANKİ DÜNYA ÜSTÜME GELİYOR...
BÜTÜN KÖTÜ OLAYLAR ARKA ARKAYA OLUYOR
NELER OLUYOR ALLAHIM YAA:gitme:

saglıklı sıhatlı olsunlarda gerisi önemli deyil allah gönlünüzdekini hayırlısını nasip etsin :Saruboceq:

canım merhaba,
valla ben de kız olduğunu düşünüyorum senin yaramazın.. hatta bir kitapta okumuştum, kız çocuklarının utangaçlığı daha anne karnından başlar, ultrasonda olabildiğince saklamaya çalışırlar kendilerini yazıyordu :) sağlık, akıllı, hayırlı evlat olur inş..

Canderya neler yaşadığını bilemeyiz elbette ama mümkün olduğunca yaşadıklarından daha kötü olayları da düşünmeye çalış lütfen..
Düşünsene aslında dünya üzerindeki milyonlarca insana göre çok şanslıyız.. Aç değiliz, açık değiliz, okumuşuz mesleğimiz var kimseye muhtaç değiliz..
Biliyorum çok polyannacılık bu yaptığım ama ne bileyim ben çok düşünürüm kendimi kötü hissettiğimde bunları, genelde de işe yarar, sen de dene canım.

Eminim hayatında seni gülümseten olaylar, kişiler vardır, onları düşün ve silkin kendine gel.
Hem çok güzel bir mesleğin var, okula gitmek istemiyorum deme, okula gidip çocukları gençleri görüp eğlenmeye çalış onlarla birlikte.
Sen bence bunu yapabilirsin, biraz kırılmışsın bu günlerde ama kendini toparlarsın, eminim ki yaparsın canım benim.İyi şeyler düşünmeye çalış lütfen a.s.

Sağol canım benim, inşallah hepimizinki dediğin gibi sağlıklı akıllı hayırlı evlatlar olurlar :)

Kızını öp bizim için, okulun ilk günü çok güzel geçmiştir umarım canım, kendine de bebişlere de iyi bak, hoşçakal:)

kızlar hepınızı opuyorumopuyorumnanaktan ben kacıyorum hepınıze guzel huzurlu gunler dılıyorummmhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

iyne kullanan arkadaşlar cevap yazarlarsa sevinirim ben kaçıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…