Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ya evet canım cananla yım.. ben nicikim değiştirdim ama bunu unuttum tabi, aynen devam ettim yazmaya :) bu konuda herkesten özür dilerim.. canım lupus la ilgi aynı ilaçları kullanmaya devam ediyorum.. bariz bi şikayetim yok ama ilaçlar hep hayatımda.. lupus hamile kalmayı da hamileliği devam ettirmeyi de engelliyor maalesef.. 11 aydır uğraşıyoruz ama maalesef tutturamadık.. en son histeroskopi oldum.. şimdi yeniden başladık çalışmalara.. geri sayımdayım.. ama hiç belirti yok.. gene olmadı galiba..
çok sevindim aramıza dönmene .. hatırlıyorum senin eşinde askerdeydi.. sonra dönmüştü falan :sm_cool: özlettin kendini ama verdiğin iyi haberle moral verdin bize... hep güzel haberler vermen dileğiyle.. diğer rahatsızlıkların için takip ediliyorsun değil mi?
sevgiler...[/QUOTE]

Olur inşlallah canım, inanki herşey zamanını bekliyor sadece, bize düşen sabredebilmek.... Belirtilere takılma canım çok yanıltıcı oluyor, asıl belirtiler hamileliğini öğrendikten sonra başlıyor. Evet eşim askere gidip geldi senin eşinde aynı zamanlarda askerdeydi galiba, Allaha şükür o meseleyi bari çıkardık aradan.. Takip ediliyorum canım troit testlerim falan sık sık takip ediliyor.

canım gözün aydın 6+1'de kalp atışlarını görmek çok süper yaa:)) valla bizim burdaki ultrasonlarda 8 haftaya kadar göremedikleri oluyo bu lütfü hocanın ultrasonu süperrrr:))genelde lütfü hoca zaten kalp atımını duyduktan sonra iğneye başlıyo. bence senin kilon için 0,2 ve 0,3'lük iğne veriliyo canım. bu ikiside koruma amaçlı olan. bence fazla değildir canını sıkma. hem bak ne güzel bir ay sonra değerlendirecekmiş hoca. ultrasona falan bakarken çok konuşmuyo biliyosun ultrasonda görmüştür o herşeyi ona göre iğne başlatmıştır sonuçta fazla doz iğnenin de düşük yapıcağını bizim kadar o da çok iyi biliyodur dimi:))) ultrasonda kan akışıyla ilgili değişik birdurum gördüyse vermiştir sana bu iğneyi daha önce gerek görmemişti ya canım bence içini ferah tut. bana bile 0,4 verdi ama ben ne yazıkki 70 kiloyum(( ve benhamile kalır kalmaz hemen kullanıcam senin gibi kalp atımını falan beklemiycem ben. halbuki seninle aynı değerlerdeyim sadece kilo hariç:))bence burda kafanı çok karıştırma hocaya güven vedediklerini yap. biz araştırmamızı yaptık ve en doğru hocayı bulduk ona güven canım. tabi önce allah sonra lütfü hocaya güvenmeliyiz. içini ferah tut sonuçta adam koskoca prof eğer hala içinde soru işaretleri varsa hocaya mail at orda korkularını dile getir. yada keşke gittiğinde sana bu dozda iğne verdiği zaman bu korkularından bahsetseydin. sonuçta burdaki bazı arkadaşlarla değerlerimiz aynı olsa bile herkesin herkesle bünyesi, kilosu farklı artı farklı hastalığı olanlar var ne biliyim canım hepimiz farklıyız. tek bir pıhtılaşma değeriyle olayı yorumlamamak gerekiyo sonuçta bize bir sürü tahlil uygulandı ve herkesinkide farklı değilmi. stres yapma herşey olucağına varıyo allahım onu sana nasip ettiyse 0,2liklede gelirrrrrrrr 0,3lüklede:)))) öptüm

KRıZANTEMMMMMM bacımmmmmmmmmm kız hamilemisin iğne dozları kese falan soruyosun benmi birşey kaçırdımmmmmmmmmm:)))

KRİZANTEMMMMMM bacımmmmmmmmmm kız hamilemisin iğne dozları kese falan soruyosun benmi birşey kaçırdımmmmmmmmmm:)))

canım aynı değerdeyiz seninle,ben öğrendiğim günden beri 0,3 lük kullanıyorum,aspirin folbiol 7-8 aydır zaten.yarın kontrolğm var bakalım.11+4 olduk bugün

Canım her şey gönlünce olsun , sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın inşaallah :)Güzel haberlerini bekliyoruz...

Canım durumunu lütfü hoca mail atarak sorsana , bildiğim kadarıyla bütün maillere cevap veriyor , aklında soru işareti kalmaz...

cok sukur canim ne guzel yaaa bizde ilk kalp atislarini duydugmuzda 6+1 bir hafta sonra kontrolumuz vardi 8+2 di nasil oldu o bilmiyorum ondan sonraki gidisilerimizdde iki gun onden gitti simdi normal artik her gidisimiz bildigimiz tarih oluyor
Canım belki erken döllenme olduğu için öyle görünmüştür diye düşünmüştüm ben , belkide bebişim şimdiden uzun boyludur :)

Dinamiscim çok teşekkür ederim...bildiğim kadarıyla mthfr677 , mthfr1298 e göre daha çok pıhtılaşmaya neden oluyo...Belkide ondan benimki 0,3 ml dir...Bugün raporumu çıkarttırıp , iğnemi ilk kez vurulcam...Hayırlısı inşaallah...
Canım teşekkür ederim...İnşaallah seninde bu ay bebişin konmuştur göbüşüne...Canım ben keseyi 5+0 da gördüm ama öncesinde gitmedim doktora...Adetime 7 gün varken idrarımda çıkmıştı ama hamileliğim...

Canım yaa , sağol rahatlattın beni...Dediğin gibi ultrasona bakarken hiç yorum yapmıyo :) Ama her şey beklediğimiz gibi dedi .Hala pıhtılaşma yok ama çok küçük bir pıhtılaşma olursa , o bile bebeiğin kaybedilmesine neden olabliyo dedi...Normalde bu iğneler 3 aylık yazdırılabiliyo diye biliyorum ama bana 1 aylık yazılsın dedi (Hemşiresi halledecek iğne ve rapor işini , birazdan gidicem )...Şu an için test yaptırmıyor , sırası gelince yaptırıcam dedi...Hemotologda benden haber bekliyor , yarınada randevu alıcam ondan , bakalım o test isteyecekmi?
canım aynı değerdeyiz seninle,ben öğrendiğim günden beri 0,3 lük kullanıyorum,aspirin folbiol 7-8 aydır zaten.yarın kontrolğm var bakalım.11+4 olduk bugün
Canım çok teşekkür ederim...Yarına güzel haberlerini bekliyoruz...

gunaydın canım masalllah dıyeyım ıkınıze cınsıyetı tam olarak bellı oldumu bızımkı gostermedı daha hareketlerınıde duymak ıcın sabırsızlanıyorum rabbım bıızede herkese de kucagına almayı nasıp etsın opt

gunaydın canım masalllah dıyeyım ıkınıze cınsıyetı tam olarak bellı oldumu bızımkı gostermedı daha hareketlerınıde duymak ıcın sabırsızlanıyorum rabbım bıızede herkese de kucagına almayı nasıp etsın opt

...

kızlar benim hemotoloji doktorum ayda bi gelip kan vereceksin dedi kanına bakacagız sizlerde hae ay kan veriyormusunuz tam kan sayımı birde ayak parmaklarda morluk olursa burundan bi damla bile olsa kan gelirse ve vucudumun herhangi bi yerinde morluk olursa hemen geleceksin dedi vucuttaki morluk eyer biryere vurmadıysan çarpmadıysan tabiki kendiliginden oluşan bi morluksa dedi sizlere söylendimi

ayy kızlarrr ben yanlıs sekılde sordum heralde soruları pardon ya hamıle degılım yanı su anda hıcbısey

bılmıyorum cunku daha 1 hafta var adetıme beklıyorum bakalım ınsallah vardır bırseyler.2 gundur sol

kasıgıma bır seyler gırıp cıkıyo ama belırtımı degılmı bılmıyorum 1 hafta sonra hersey ortaya cıkcak bklm.

ya ben sımdı hamıle oldugumda keseyı gorur gormez ıgneye baslıycam ya sımdı en erken ne zaman bellı oluyo dıye arastırıyorum hemen keseyı gorup ıgneye baslamk ıstıyorum ınsallah eger tabı bu ay olduysa ole bıseyler??????

canım benim kesenin gözükmesi kişiye göre deyişir kiminin ki 3cü haftasında gözükür kimininki benim gibi 5haftasında kasık agrıların iyne batması gibimi nasıl

sol kasıgımda arada boyle bı cekılme gıbı bı acı oluyo arada oluyo ama sureklı degıl ya dıyorum usuttum yada ............?

kahve lokum benim bebeklerinde kalp atışları gözüktü teyzesi

inanılmaz bi duygu anlatamam hele 2tane olunca bu duygu yogunlugunu dahada artıyor ikisinin birden kalp atışlarını görmek allahım ne eylerse güzel eyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…