Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım inşallah dediğin gibi olur. inşallah allahım bu dileklerini dua olarak görürde hepsi kabul olur. sen nasılsın bakalım güzel kızımız nasıl

canım demekki senin tek sorun kan pıhtılaşmasıymış. benimde rahimde perde varmış inşallah tek sebep odur benim içinde bilmiyorumki canım

aynen canım benimde betahcg korkulu rüyam:)) o zaman akışına bırakalım ve günümüzü bekleyelim dimi:)))

canım zaten tahlillerde bişey çıkmazsa sırf sizin dualarınızla diycem ben. evet perdeleri kaldırdıkkkkkkzemuszemuslaelaelaelaelae

inşallah ben büyük ihtimalle ekim 15 gibi orda olurum lütfü beyin muayenehanesinde yani senide ilk tebrik eden ve kucaklayan ben olurum inşallah:Saruboceq:

canım inşallah dediğin gibi olur. inşallah allahım bu dileklerini dua olarak görürde hepsi kabul olur. sen nasılsın bakalım güzel kızımız nasıl

İyiyiz sanırım canım, bakalım önümüzdeki hafta sonu kontrolümüz var inşallah iyiyizdir merakla bekliyorum bebişi görmeyi ben de:)

Sen içini ferah tut canım benim, senin için edilen dualar da en kısa zamanda kabul olacak inşallah.

Canım benim doktorum böyle bir şey demedi ama bilemiyorum ki..
Çünkü ben ayıca hemotoloğa gitmedim, yani iğne dozuma falan da hep kadın doğum uzmanı karar verdi.
Belki hemotologlar daha ayrıntılı inceliyorlardır.

Merhaba kızlar…
Artık doğumuma saatler kaldı,Allah kısmet ederse sabah 07:00 de sezeryan başlayacak..
sabah 05:30 da çıkıcaz evden hastaneye gidicez..
yarın hastanede kalıcam..orda fırsat bulursam tlf dan internete girer sonucu yazarım size ..
olmazsa cumartesi eve döndükten sonra yazarım..

ıyi kötü ne günler ne paylaşımlarımız oldu burada..iyiki varsınız…
çünkü en güzel en rahat paylaşımlarım sizlerle oldu..
yanıbaşımdakine bile iğne kullandığımı kan pıh. olduğunu söylemedim çoğu zaman..
çünkü beni en iyi anlayacak kişiler buradaydı..hepinizi çok seviyorum..

bize dua edin..
inşallah sağlıklı bir doğum geçiririm..
dualarımda hepinizi tek tek sayıyorum..sabah anesteziden öncede sayıcam dua edicem :)
şimdilik hoşçakalın,oğlişimle birlikte döneriz size inşallah…

sabah çok erken,akşamda işimiz olur hazırlık felan belki fırsat bulamam diye şimdiden yazmak istedim

Meryemcim canım inan ki sen de oğluşun da dualarımızdasın, inanıyorum ki sağ salim döneceksin evine.
ınşallah kolaylıkla sağlıkla bebeğini kucağına alır, bir an önce toparlanır ayağa kalkarsın canım:Saruboceq:

canım şimdiden tebrik ederim. hayırlı doğumlar dilerim. allah sağlıkla sıhhatle kavuşmanı nasip etsin oğluna. bize de sua edersin artık bizde size duacıyız.....
öptümm opuyorumnanaktan

kızlar bişey sorucam.. benim adetime daha 5 gün filan var ama biraz önce çok hafif kahverengi bir akıntı geldi. sizce ne demek acaba bu? geçen hamileliğimde de hafif kanamam olmuştu ama 6-7. haftalarda filan. merak ettim

Arkadaşlar metioninden sınırlı diyeti uygulayanlara bir sorum olacak.cevaplarsanız sevinirim.bu diyette yani sinan beyin verdiği,balık ve ceviz kesinlikle yasak.kanı pıhtılaştırıyormuş.bu besinler de omega 3 açısından zengin ve hamilelikte bebeğin beyin gelişimi açısından omega 3 çok önemli.bu besinler yenilemeyecekse hamilelikte bebek için gerekli omega 3 nasıl sağlanır? çok kafam karıştı.bilenler cevap verirse sevinirim.

BELİZCİM ; inanamıyorum yaa senden haber aldığımıza , canım kendini çok özlettin , çok merak ettirdin.Canan ın dediği gibi seni çok merak ediyorduk , aramızda konuşuyorduk , napıyor acaba inşallah iyidir diyorduk. Allaha şükür çok güzel haberlerle döndün. Tebrik ediyorum canım , maşallah 10 haftalık olmuşsun.Bundan sonraki zamanlarında beraber olalım , beraber paylaşalım herşeyi , inşallah herşey çok güzel olacak. Bu arada takip edebildin mi bilmiyorum .Benim de kızım olacak , Ekimden sonra 1,5 ay gibi bi zamanımız kalıyor Allahıma şükürler olsun.Zaman herşeyi onarıyor değil mi canım , beraber ne üzüntüler yaşadık , paylaştık biliyorsun.Allahım artık sabrımızın karşılığını verir , yüzümüzü güldürür inşallah. Darısı da Canancığımın ve diğer arkadaşların başına olur inşallah.

Böyle işte canım , bundan sonra birbirimizi kaybetmeyelim , hep iyi haberlerimizi alalım inşallah. Çok öpüyorum canım...

kızlar bişey sorucam.. benim adetime daha 5 gün filan var ama biraz önce çok hafif kahverengi bir akıntı geldi. sizce ne demek acaba bu? geçen hamileliğimde de hafif kanamam olmuştu ama 6-7. haftalarda filan. merak ettim
Cherrycim , bahsettiğin lekelenme , bebek yerleşmeye çalıştığı , rahme tutunduğu zamanki yerleşme kanaması olabilir. ınşallah öyledir canım. Benim 3. hamileliğimde öyle olmuştu , hamile olduğumu öğrenmiştim. ınşallah hayırlısıyla sen de hamilesindir. Çok öpüyorum..

canım kendine çok dikkat et dualarımız seninle olcak sende doğuma girerken bize dua etmeyi unutma seni ve bebişini çok öpüyorum allah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip eder inşallah

Aybala , ben MTHFR de homozigot , paı-1 gen mutasyonunda heterozigotum. Metionin diyetini bana hiçbir kadın-doğumcu da önermedi , hematolog da. Haftada 1 gün balık yiyorum , cevizi , fındığı ise her gün yiyorum. Bebeği çok yoksun bırakmanın da bi anlamı yok bence. Homosistein seviyen nasıldı , yüksekse uyabildiğin kadar , çok sıkmadan yapmaya çalış bence , yüksek değilse gerek yok denmişti bana. Bi araştır istersen , sen bilirsin canım..

canım hadi hayırlı dogumlar allah kurtarsın senide oglunuda inşallah

ay hadi inşallah canım yaa. sağolasın ben de öpüyorum a.s.

amin papatyacığım.... inş...

Canderya canım elinden geldiğince sakin kalmaya, olayları mantığın ile yorumlamaya çalış lütfen.
İnşallah bebeğin de gelir, bebişinle birlikte eşinin de senin de moraliniz düzelir canımcım:1hug:

saol canım imşallah hamile olurumda belki o zamn düzelir bişeyler.:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…