Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

:emir_bebek:zemuszemus
ya ben sımdı hamıle oldugumda keseyı gorur gormez ıgneye baslıycam ya sımdı en erken ne zaman bellı oluyo dıye arastırıyorum hemen keseyı gorup ıgneye baslamk ıstıyorum ınsallah eger tabı bu ay olduysa ole bıseyler??????

allahmı söyletti nedir bize belkide hamilesindir canım. benim son hamileliğimde kasıgımda tek taraflı batma olmuştu belli olmaz belkideeeeee:emir_bebek::ecrin_bebek:şutarafagittia.s

seninde bu ay müjdeni alırız allahın izniyle inşallah ve isteyen herkesin:Saruboceq::emir_bebek:

saol canım ayy ınsallah okadar cok ıstıyoruzkı esımle 1 hafta sonra bellı olcak bakalım.ınsallah benım gıbı ısteyen bekleyen calısan butun arkadaslarım en kısa zamanda hayırlı haberler alırlar:emir_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv:

Gülayy canım kalp atımlarını gördün demek ufaklıkların ne güzel yaa allah inşallah o sesleri gümbür gümbür duymayı ve sonundada sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah

:emir_bebek:zemuszemus

allahmı söyletti nedir bize belkide hamilesindir canım. benim son hamileliğimde kasıgımda tek taraflı batma olmuştu belli olmaz belkideeeeee:emir_bebek::ecrin_bebek:şutarafagittia.s

bılmemkı tatlımm belkıde allah soylettı benımde gecen hamılelıgımde tam yerlesme gunlerınde kasıgımda batma olmustu sımdıde 2 gundur var ama kendıımı hhemen umıtlendırmek ıstemedıgım ıcın usutmuste olabılrıım veya baska bırseyde olabılır dıyorum bakalım merak ıcınde beklıyorum.

sen napıyon bacıımmm?

MELEKCıM canım hemetoloji uzmanı yanlış hatırlamıyosam sana kaçlık iğne kullanıcağını söylememişti galiba dimi lütfü hocayla birlikte karar veririrz demişti sen keşke lütfü hocanın muayenesinde bir arattırsaydın hemetoloji uzmanını ikisini bir konuştursaydın. baksana hoca herşey istediğimiz gibi gidiyo demiş hemetoloji uzmanıyla kafanı karıştırmasanmı acaba diyorum ama bence git sen gittt:))) için rahatlasın ben seni engellemiyim:))

Gülayy canım kalp atımlarını gördün demek ufaklıkların ne güzel yaa allah inşallah o sesleri gümbür gümbür duymayı ve sonundada sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah

amin amin inşallah saglıklı sıhatli allahım herkesin kucagına versin benide içinden ayırmasın

bılmemkı tatlımm belkıde allah soylettı benımde gecen hamılelıgımde tam yerlesme gunlerınde kasıgımda batma olmustu sımdıde 2 gundur var ama kendıımı hhemen umıtlendırmek ıstemedıgım ıcın usutmuste olabılrıım veya baska bırseyde olabılır dıyorum bakalım merak ıcınde beklıyorum.

sen napıyon bacıımmm?

hayırlısı diyelim o zaman canım. allah bu hamileliğini tatlı bir şekilde sona erdirecekse ve kucağına alıcaksan nasip etsin:Saruboceq:anaaaaa bacım hamileliğini dedim kızzzzz:jeyyar:var bunda bir iş bakalım bir hafta sonra belli olur. aslında adetine bir hafta kaldıysa şimdi bile belli olur ne dersin bir betahcg hıııı:jeyyar::jeyyar:

ben napıyım bacımm bildiğin gibi daha kasıma kadar benden bir haber alamazsınıznaniknanikkromozom tahlillerimçıkmadı daha. bugün lütfü hocanıın muayenesini aradım normalde önümüzdeki hafta kontrolüm var histereskopi sonrası ama tahlillerimçıkmadığı için daha sonra gelsem olurmu dedim olur dedi ordaki hemşire boş yere gelme şimdi dedi. tahminine ekim 15 gibi giderim hocaya tahlillerde çıkar sonrasında eğer bir aksilik olmazsa en erken kasım görünüyosositosositonolur dua edin bana kromozomlarda birşey çıkmasınnnnn:kedi:

canderya200 kullanıcısından alıntı
okuyun kızlar
kızlar ya ne diycem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bugün ünv.hastanesine tahlillerim çıkmışmı diye uğradım çıkmamış.
tesadüf kapıda doçent doktorumla karşılaştım aspirin ve folbiole devam et dedi
bende iğnenin dozajını artırıcaz mı diye sordum hayır 0.4 lüğe devam bunun tedavisi bu dedi
çok şaşırdım çünkü aramızda bu dozları günde iki kere vuranlar var.
sonra bana araştırıcam bu konuyu dedi.
bende şimdi bu doktora güven kalmadı.
napıcam bilmiom
geçen gebelikte 0.4 lük yetmedi 11 haftalık kalbi durdu..
e bende haklı olarak dozajın artmasını istiyorum hamile kalınca.
napıcam yaaaaaaaaaaa..
bişeyler yazın kızlar!!!!!!

reisdevrim bana en son histeroskopi temiz çıktı kromozom analizide temiz çıktı en son kan pırtılaşmasını buldular bende

reisdevrim bende histeroskopi yaptırdım eşimle benim krmozom analizi yapıldı sana niye yaptılar

canım benim ilk bebek 2,5 aylıkken kalp atışıdurduğu için kürtajla alındı. ondan sonra 2 gebelik daha yaşadım ama bebeklerin rahme tutunamadığı söylendi bana. bende bu durumu lütfü hocaya anlattım acaba kürtajdan sonra rahimde bir yapışıklık veya zedelenme falan olduda bebekler onun içinmi tutunamıyo diye lütfü hocada bir histereskopi yapıp bakalım rahme dedi. onun için yapıldı sonrasındada zaten rahimde minimüm düzeyde perde oldugu tespit edildi ve kesildi. yani histereskopi sırasında kesmişler. düşükler bu perdedende kaynaklanıyomuş sanırım. sonra bizede kromozom tahlili yaptılar eşli olarak diğer tahliller çıktı bir sıkıntı yok dendi şimdi bu kromozom sonuçlarını bekliyorum heyecanla:KK43:( sizin bir sıkıntı çıkmadı sanırım kromozomlarda dimi sana neden histereskopi yaptılar canım

CANDERYAAAAA sinirli arkadaşım benimmmmm. napıyon hormonların nasıl:)))

ya bu aralar çok kötü günler yaşıyorum.eşimle okulda herşey üst üste geliyor.sanırım pskolojik tedaviye ihtiytacım var:KK43:(
önümüzdeki hafta da test yapıcam bakalım hamilemiyim diye...

Reiscim canım inanıyorum ki kromozomlarında birşey çıkmayacak, sen de çıkmayacağını düşün canım benim inşallah güzel çıkacak herşey, kasım da da hayırlısı ile ilk aydan gelecek bebişin sana :Saruboceq:

canım benim ilk bebek 2,5 aylıkken kalp atışıdurduğu için kürtajla alındı. ondan sonra 2 gebelik daha yaşadım ama bebeklerin rahme tutunamadığı söylendi bana. bende bu durumu lütfü hocaya anlattım acaba kürtajdan sonra rahimde bir yapışıklık veya zedelenme falan olduda bebekler onun içinmi tutunamıyo diye lütfü hocada bir histereskopi yapıp bakalım rahme dedi. onun için yapıldı sonrasındada zaten rahimde minimüm düzeyde perde oldugu tespit edildi ve kesildi. yani histereskopi sırasında kesmişler. düşükler bu perdedende kaynaklanıyomuş sanırım. sonra bizede kromozom tahlili yaptılar eşli olarak diğer tahliller çıktı bir sıkıntı yok dendi şimdi bu kromozom sonuçlarını bekliyorum heyecanla:KK43:( sizin bir sıkıntı çıkmadı sanırım kromozomlarda dimi sana neden histereskopi yaptılar canım

benim ilk hamileligimde 1 buçuk aylıkken karnımda öldü bir sefer kalp atışını gördüm zaten o gördügüm günde ölmüş doktor öyle söyledi 2ciye hamile kaldım oda kese oluştu bebek olmadı banada rahimde bi sorun olabilir dediler ve histeroskopi yapıldı şükür temiz çıktı o aradada eşimle benim kromozom analizi vermemizi istediler oda şükür temiz çıktı ve enson kanıma baktılar pırtılaşma varmış

hayırlısı diyelim o zaman canım. allah bu hamileliğini tatlı bir şekilde sona erdirecekse ve kucağına alıcaksan nasip etsin:Saruboceq:anaaaaa bacım hamileliğini dedim kızzzzz:jeyyar:var bunda bir iş bakalım bir hafta sonra belli olur. aslında adetine bir hafta kaldıysa şimdi bile belli olur ne dersin bir betahcg hıııı:jeyyar::jeyyar:

ben napıyım bacımm bildiğin gibi daha kasıma kadar benden bir haber alamazsınıznaniknanikkromozom tahlillerimçıkmadı daha. bugün lütfü hocanıın muayenesini aradım normalde önümüzdeki hafta kontrolüm var histereskopi sonrası ama tahlillerimçıkmadığı için daha sonra gelsem olurmu dedim olur dedi ordaki hemşire boş yere gelme şimdi dedi. tahminine ekim 15 gibi giderim hocaya tahlillerde çıkar sonrasında eğer bir aksilik olmazsa en erken kasım görünüyosositosositonolur dua edin bana kromozomlarda birşey çıkmasınnnnn:kedi:

artık korkuyorum betahcg bu kelıme bıle gozume guzel gorunmuyorkafamçokkarıştı adet gunumden once bı ıdrar testı sonrada kan testı yaptırırım herlade.

canım ıcını ferah tut ınsalllahhhhhhhhhh hıc bısey cıkmıycak kromozmlarda oyle dua etcez:Saruboceq: bırlıkte senınde ınsallah hıcbır sorunun problemın kalmıycak ortada perdelerıde kaldırdık artık bebısın:ecrin_bebek: rahatlıkla annesının sıcacık gobusunde:CüvCüv: annesıne kavusmayı beklıycek ben ınanıyorum sende bole dusun ınan canım.:teselli:

bende belkı lutfu beye hamıle olursam bu ay ınsallah gıdebılırım aynı zaamna denk gelıyomusuz:teytey:

ya bu aralar çok kötü günler yaşıyorum.eşimle okulda herşey üst üste geliyor.sanırım pskolojik tedaviye ihtiytacım var:KK43:(
önümüzdeki hafta da test yapıcam bakalım hamilemiyim diye...

Canderya canım elinden geldiğince sakin kalmaya, olayları mantığın ile yorumlamaya çalış lütfen.
İnşallah bebeğin de gelir, bebişinle birlikte eşinin de senin de moraliniz düzelir canımcım:1hug:

artık korkuyorum betahcg bu kelıme bıle gozume guzel gorunmuyorkafamçokkarıştı adet gunumden once bı ıdrar testı sonrada kan testı yaptırırım herlade.

canım ıcını ferah tut ınsalllahhhhhhhhhh hıc bısey cıkmıycak kromozmlarda oyle dua etcez:Saruboceq: bırlıkte senınde ınsallah hıcbır sorunun problemın kalmıycak ortada perdelerıde kaldırdık artık bebısın:ecrin_bebek: rahatlıkla annesının sıcacık gobusunde:CüvCüv: annesıne kavusmayı beklıycek ben ınanıyorum sende bole dusun ınan canım.:teselli:

bende belkı lutfu beye hamıle olursam bu ay ınsallah gıdebılırım aynı zaamna denk gelıyomusuz:teytey:

X