Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

saol canım ya o kadar çaresizim ki daha 15 gün olduğu ikinci bebeğimi kaybedeli bunu doktorun mu önermesi gerkiyo ben istesem yaparlarmı ki offf çok çaresizim

cabım bende de protein C eksikliği var ve başkada tahlil yapmamıştı doktorum.sonra burdaki bazı arkadaşlardan öğrendiğim bazı testleri söyledim doktoruma neleri yazdı verdi bilmiyorum.geçmiş sayfalarda var yazdığım yazılarda hangi tahliller olduğu.bir tane faktor 3 testim de bu aralar çıkıcak.
faktör 3 ün içeriği ne onuda hiç bilmiom.
ama senle aynı bizim derdimiz.
PROTEİN C VE S EKSİKLİĞİ AYNI GİBİ. yani oda pıhtılaşma problemi yaratıyor ve bebeği besleyen damarları tıkıyor.
:gitme:

geçmiş olsun canım.artık çalışmalara başla bence:hulya::lepi:

Umutluyuz canim benim cok gecmis olsun.:teselli:
Insallah bundan sonrasi güzel gececek:Saruboceq:

Kahvelokumum canim benim hamur isimi yapiyon sahurda:1shok: ben uykudan bazen suyu nereme ictigimi bile karistirirken , sen hamur yapiyon he, vay be len bende kadinim diye geciniyom :mymeka: tüh bana.
Ben senelerden beri sahura kalkmadan orucu tutuyorum diye benim kociste artik kalkmiyormafoldumben. Garibim baslarda tek basina kalkiyordu, pek yiyemiyor diye oda yavas yavas bana benzedi. Simdi cok utandim,:kedi: ben ne kadarda uykucuymusum bemirmirmirmir

Son düzenleme:
gelevera dualarını okudum allah kabul etsin bin kere amin eline yüreğine sağlık allah dualarımızı kabul etsin inşallah sana ve burdaki tüm bebek isteyen arkadaşlarımın bir an önce kucağını doldursun

melekcim canım gözün aydın inşallah sende haftaya kalp atışlarını duyacaksın bir bakacaksın günler geçmiş küçük bebeğin kucağında sevgiler canım

yeni arkadaşlar sizde hoşgeldiniz vallahi bu topik git gide çoğalıyor ben yetişemiyorum artık bizde nerdeyse sekiz aylık olduk ağırlaştım artık koca göbekle bu kadar oluyor kızlar biraz yavaş olun bizide düşünün yahu vereliniortak

umutluyuz canım benim geçmiş olsun lütfen üzülme bebeğin sana sımsıkı tutunacak hiç bırakmayacak sende bol bol yat dinlen kendini hiç yorma allaha emanet kuzucuklar kendine çok iyi bak canım çok öpüyorum:1hug:

kızlar moralim çok bozuk dr la görüştüm şekerim yüksek çıkmış ve 100 lük yükleme yapılcak yarın sabah canım sıkıldı niye yüksek çıktığını anlamadım öyle çok kiloda almadım 25 haftam bitmek üzere 3.5 kilo aldım ama şeker yüksek çıktı bide insülin derse naparımmafoldumben

Sagol KAHVE LOKUM,
Emegıne saglık.Şimdilik mıde agrısı,mıde bulantıları dısında ıyı gıdıyor.Bugün doktora gıdecem kontrol var.Bakalım ne dıyecek.Darısı ınsallah en kısa zamanda sana...Yumurtlama adetın tam 14. gunu oluy gunun 2 gun öncesı 2 gun sonrasını bos gecırme calıs.....

Smmm06 bozma moralini canım lütfen. Hemen insülin demiyorlarki, önce diyet yapılıyor diye biliyorum. Diyet ile düşürürsün inşallah canım ya.
Bu arada kilo durumun süper valla, ne güzel 25 hafta 3,5 kilo.
İnşallah ben de senin gibi olurum.
Ben de yarın 18 hafta oluyorum ama şimdiden 2,5 kilo almışım.

günaydın kızlarr,kandiliniz mübarek olsun..allah dualarınızı kabul etsin..
(geç oldu ama int. sorunum var biliyorsunuz)

ben ve oğlum çok şükür iyiyiz,ama birkaç gündür sanki göbeğim birden büyüdü ve bazen inanılmaz kaşıntı oluyor..
9 ay boyunca hiç çatlak olmadı sanırım olacak..ama hiç umrumda değil bu kaşıntı ne gıcık bişeymiş yaa..
doktora tlf la sordum normal dedi.. son ayda bebek kilo alır karnın büyür ondandır,krem ve yağ kullanarak rahatlayabilirsin dedi..
şimdilik tek sorunum bu.

yarın kontrolüm var artık son durum belli olacak.yani doğum tarihimiz..
birde iğneyide 3 gün sonra bırakıyorum bakalım..
ay düşündükçe inanılmaz duygular alıyor içimi..
artık uzun korkulu bekleyişler,tedirginlikler,tedbirler bitti diyebilirim sanırım haftaya oğluma kavuşucam inşallah..
ayy doğumu nasıl ne olacak diye hiç düşünmüyorum nedense tek düşüncem sağlıcakla oğluma kavuşmak birde yüzünü ellerini neye benzeyeceğini çok merak ediyorum bu aralar..

allahım herkese tüm isteyenlere sağlıklı gebelikler ve bebekler nasip etsin..

zamanım olduğu kadar geçmişi okuyacam şimdi..
umarım herkes iyidir

yapıyom valla canım.. börek çörek bir de hurma olmadan oruca dayanamıyorum ben.. eşim de alıştı şimdi, börek falan olmazsa, tafra yapıyor artık :) tutmadığım zamanlarda bile kalkıp ona bir şeyler hazırlıyorum...uykucu seni..... akşam yoktuni gözlerim aradı seni..

ya aylardır yapıyom bu hesabı yok yokkkkk........ off offf.... umarım iyi haberlerle gelirsin....

inş. canım dediğin gibi olur benim iştah durumu baya kötü yemek yiyemiyorum pek en son kontrolde bebeğin kilosu ii di ama o yüzden dr bişey demiyor yarın şu tahliller ii çıkarsa çok mutlu olucam zaten günde 2 tane iğne yapıyorum bide insülin derlerse diye korkuyorum artık hayırlısı yapacak bişey bişey yok

seninde kilo durumun ii 18.haftaya göre 2.5 kilo gayet ii ama 20.21. haftadan sonra kilo alımı hızlanıyo baştan dikkatli gitmek lazım

Meryemmeryem canım iyi olmana çok sevindim.
Ne mutlu sana bu güzel yolculuğun sonuna geldin sayılır artık.
ınşallah sağlıkla, kolaylıkla bebeğini kucaklayacaksın tatlım:)

ınşallah iyi çıkar canım benim, ama stresin üzüntünün ne kadar önemli olduğunu benden daha iyi biliyorsundur. Bu nedenle hep olumlu düşünmeye çalış elinden geldiğince.
Umarım sağlıkla, insüline falan gerek kalmadan atlatırsın:)

evet çalıkuşum son ama ben bayramdan sonrada geleceğim yeni eleman başlayacak ona işleri göstermem gerekiyor yerime bakacak kimse yok malesef şöyle ayaklarımı uzatıp bir yatamayacağım işte sağlık olsun bebeğin sağlıkla dünya gelsinde bu yorgunlukların hepsi geçer ... sende bayramdan sonra tüp bebeğe başlıyorsun değilmiş hatırladığım kadarıyla iğnelerin vardı inşallah ilk seferde tutarda burdan bayram ederiz canım

smmm06 canım 50 lik yüklemen yüksek çıkmış korkma canım benimki seninkinden yüksekti ama yüzlük yüklemem normal çıktı doktorum genetik olabilir dedi diyet vermedi sadece şekerli gıdalar dikkat et tatlı ve hamur işini kes demişti allaha şükür bir sorunumuzda yok inşallah seninde olmaz canım.... ama kendine stres yapıp durma stres şekeri tetikliyor sakin olmaya çalış tamam mı canım çok öpüldünüz.

çok sağol canım bakalım inş. benimde 100 lük yüklemem normal çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…