Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

valla işte sadece bu protein c ve s yapılmış s biraz düşük doktor coraspin yeter iğneye gerek yok dedi ama benim diğer testleride yaptırmam lazım galiba mthfr falan yapılmamış çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Kızlarrr,
Kadır gecenın mübarek olsun.Rabbım hamıslere saglıkla bebeklerını kucaklarına almayı,hamıle olmayanlarında tez gunde hamıle haberlerını almayı nasıp etsın.

amin canım... hem galevera hem de benim için amin..amin...

umutluyuz, canım hemen panik yapma.. biliyorsun burda çok kanama hikayesi olan arkadaş var ve Allah2a şükür ki problemsiz devam etti hamilelikleri... sen de içini ferah tut.. kendini yoracak iler yapma.. dualrımız seninle..

Kahve lokum,,
Canım bende 7 haftalık oldum benıde bı ara düzeltırmısın?Şimdiden tesekkur ederım.
göbete.. canım.. çarşambadan çarşambaya güncelliyorum listeyi... seninkini de birazdan düzelteceğim.. maşallah diyelim bebişimize.. iyisin değil mi bi şikayetin yok...

duruyoz duruyoz açılınca pis açılırız bir on dk da beş sayfa Şeniz

galevera canım.. Allah razı olsun.. ne güzel bir dua göndermişsin, tşkler paylaşımın için.. duan için de kocaman bir AMİN...

kahvelokumcum sanada şöyle lokum gibi bir prenses veya prens verir inşallah bu rabbim. amin..

yüce rabbim bu gece kendine açılan hiçbir eli boş çevirmesin inşallah...

kahvelokumcum sanada şöyle lokum gibi bir prenses veya prens verir inşallah bu rabbim. amin..

yüce rabbim bu gece kendine açılan hiçbir eli boş çevirmesin inşallah...

Allahım dualarımızı duysun canım... ne güzel dilekte bulunmuşsun benim için tşk ederim.. seninde gönlünden çeken her şeyi versin Rabbim... amin...

arkadaslar bende 1 yil kadardir bebek icin ugrasiodm derken hamile kaldim ama daha sevincini yasayamadan 2 gun once dusuk olayi gerceklesti 8 haftalikti,cok perisan ve mutsuzum simdi icimde bi korku var ya bidaha olmazsa diye lutfen bisiler yazin ilk dusk yapanlar aydinlatin beni nolurr..

doktorum 2 ay beklememin iyi olabilecegini belirtti,2 ay gozumde cok uzun gibi suan burda cok yalnizim bi bebise cok ihtiyacim var,arkadaslar 2.hamilelik olurmu tekrar?yada ne kadar surede olur?bilen yada aynini yasayan varsa lutfen yazin

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 16 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........9 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....3 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........37 haftalık (erkek)
çiçeklara......................36 haftalık (kız)
funda1980....................35 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................34 haftalık (kız)
sılaya..........................33 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............29 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........26 haftalık (kız)
smmm06.....................25 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................17 haftalık
limburg1985.[arzu]........16 haftalık
umutsevgim.[sibel]........15 haftalık
nilüfersahh....................14 haftalık
kardelen86.....................10 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
gulsummm....................9 haftalık
_beray_.........................7 haftalık
göbete.........................7 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
melek76.......................5 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim
canderya200..........1 haftalık (bende şöle ilişiverdim)

arkadaşlar, listeyi güncelledim.. hata varsa, özelime yazarsanız düzeltirim.. ama unutmayın bir kaç günden kaynaklı hafta hataları olabilir çünkü haftalık değişiyor listemiz.. Rabbim bebişlerimizi korusun..

doktorum 2 ay beklememin iyi olabilecegini belirtti,2 ay gozumde cok uzun gibi suan burda cok yalnizim bi bebise cok ihtiyacim var,arkadaslar 2.hamilelik olurmu tekrar?yada ne kadar surede olur?bilen yada aynini yasayan varsa lutfen yazin

balimsu, öncelikle geçmiş olsun.. burda düşük yapmış çok arkadaşımız var.. ama çoğu şimdi hamile ya da bebeğini kucağına almış durumda.. endişe etme.. inş sana da nasip olacak bebek sahibi olmak...
şu an içinde bulunduğun duyguyu anlıyorum.. hemen bebek sahibi olmak istiyorsun.. sanırım düşük yaptıktan sonra bayanların çoğu bu durumu yaşıyor.. ama acele etme.. vucudun kendini toplasın.. bu sağlıklı bir hamilelik geçirmen için gerekli... doktorunun tavsiyelerine uy lütfen..

canım benım yuregıne emegıne ve ellerıne saglık allah razı olsun yazdıkların oyle guzel dualar kı hepsıne bınlerce kez amınnnn ya rabbım sen kabul eyle dualarımızı

AMIN CANIM AMIN AMIN AMINNNNNopuyorumnanaktan

gecmıs olsun canım dr gıttınmı ya dınlen bırsey olmaz ınsallah rabbımın ıznıyle dua et bol bol hersey ondan canım

Günaydin kizlar,Şeniz

len oku oku bitmiyo :mymeka: alacaginiz olsun benden habersiz kaynatmissiniz yine, insan banada haber verir dimi.:dilcikar:

selam ANLAK aramıza hoşgeldinvereliniortak
en son düşük ne zamn yaptın?
tekrar düşünüyorsundur herhalde

merhaba Canderya,

en son Nisan ayında düşük yaptım. Pıhtılaşma ile ilgili sonuçlarımı Mayıs ayında aldım. Temmuzda da çikolata kisti ameliyatı olduğımdan ancak bu ay bebek çalışmalarına başalayabileceğiz bakalım bizi neler bekliyor.
Umarım hersey gonlümüzce olur.

Canim benim Insallah o pit pitlarida duyacan:Saruboceq:

Amiiiiiiiiiinnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq: Canim bu ne güzel bir dua, ellerine saglik

Günaydın kızlar, dünü okumaktan bugüne ancak geçebildim gece gece amma yazmışlar tabi bizim evde internet yok böyle sabah sabah işyerinden okuyoruz ancak.

Melek76 gözün aydın canım inş. sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik nasip etsin rabbim.

Anlak, can10, thales952 hoşgeldiniz kızlar,

Gelevera eline sağlık, yüreğine sağlık tüm dualarına yürekten katılıyorum amin.

Umutluyuz geçmiş olsun canım. dikkat et kendine inş. bişey olmaz rabbim korur meleğini.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…