Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım geçmiş olsun öncelikle...Genetiğine bakmaları lazım ; mthfr gen mutasyonu , faktor v mutasyonu , paı gen mutasyonu ve protrombin 20210 a mutasyonu...Eğer genetikte problem varsa protein c ve protein s değerleride normal aralığın dışında olabiliyor.Protein c, s değerleride pıhılaşma ile ilgili testler ama...

valla işte sadece bu protein c ve s yapılmış s biraz düşük doktor coraspin yeter iğneye gerek yok dedi ama benim diğer testleride yaptırmam lazım galiba mthfr falan yapılmamış çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Kızlarrr,
Kadır gecenın mübarek olsun.Rabbım hamıslere saglıkla bebeklerını kucaklarına almayı,hamıle olmayanlarında tez gunde hamıle haberlerını almayı nasıp etsın.

Gelevera canım sağolasın güzel dileklerin için. İnşallah senin de bir an önce meleğin gelecek güzelim hem göbişine hem de kucağına sağlıcakla :)

Kahvelokum çok teşekkür ederim güzelim, senin de en kısa zamanda güzel haberlerini duymak istiyoruz, inşallah bir an önce kendini de o güzel listemize ekleyeceksin.

amin canım... hem galevera hem de benim için amin..amin...

kızlar kandiliniz mübarek olsun....ben dün biraz kanama oldum ama bebişim yaşıyor çok şükürki kızlar bana dua edin nolur bu mübarek gecede dualarınıza ihtiyacım var bu sefer bebeğimi kucağıma almak koklamak istiyorum,,Allah isteyen herkese bebeğine kavuşmayı nasip etsin bu duyguyu yaşatsın.amin

umutluyuz, canım hemen panik yapma.. biliyorsun burda çok kanama hikayesi olan arkadaş var ve Allah2a şükür ki problemsiz devam etti hamilelikleri... sen de içini ferah tut.. kendini yoracak iler yapma.. dualrımız seninle..

Kahve lokum,,
Canım bende 7 haftalık oldum benıde bı ara düzeltırmısın?Şimdiden tesekkur ederım.
göbete.. canım.. çarşambadan çarşambaya güncelliyorum listeyi... seninkini de birazdan düzelteceğim.. maşallah diyelim bebişimize.. iyisin değil mi bi şikayetin yok...

duruyoz duruyoz açılınca pis açılırız bir on dk da beş sayfa Şeniz

galevera canım.. Allah razı olsun.. ne güzel bir dua göndermişsin, tşkler paylaşımın için.. duan için de kocaman bir AMİN...

kahvelokumcum sanada şöyle lokum gibi bir prenses veya prens verir inşallah bu rabbim. amin..

yüce rabbim bu gece kendine açılan hiçbir eli boş çevirmesin inşallah...

kahvelokumcum sanada şöyle lokum gibi bir prenses veya prens verir inşallah bu rabbim. amin..

yüce rabbim bu gece kendine açılan hiçbir eli boş çevirmesin inşallah...

Allahım dualarımızı duysun canım... ne güzel dilekte bulunmuşsun benim için tşk ederim.. seninde gönlünden çeken her şeyi versin Rabbim... amin...

arkadaslar bende 1 yil kadardir bebek icin ugrasiodm derken hamile kaldim ama daha sevincini yasayamadan 2 gun once dusuk olayi gerceklesti 8 haftalikti,cok perisan ve mutsuzum simdi icimde bi korku var ya bidaha olmazsa diye lutfen bisiler yazin ilk dusk yapanlar aydinlatin beni nolurr..

doktorum 2 ay beklememin iyi olabilecegini belirtti,2 ay gozumde cok uzun gibi suan burda cok yalnizim bi bebise cok ihtiyacim var,arkadaslar 2.hamilelik olurmu tekrar?yada ne kadar surede olur?bilen yada aynini yasayan varsa lutfen yazin

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 16 Eylül)
(celen35)........ cemre...........11 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........9 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....3 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........37 haftalık (erkek)
çiçeklara......................36 haftalık (kız)
funda1980....................35 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................34 haftalık (kız)
sılaya..........................33 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............29 haftalık (kız)
ravza1818(feride)...........26 haftalık (kız)
smmm06.....................25 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................17 haftalık
limburg1985.[arzu]........16 haftalık
umutsevgim.[sibel]........15 haftalık
nilüfersahh....................14 haftalık
kardelen86.....................10 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
gulsummm....................9 haftalık
_beray_.........................7 haftalık
göbete.........................7 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
melek76.......................5 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim
canderya200..........1 haftalık (bende şöle ilişiverdim)

arkadaşlar, listeyi güncelledim.. hata varsa, özelime yazarsanız düzeltirim.. ama unutmayın bir kaç günden kaynaklı hafta hataları olabilir çünkü haftalık değişiyor listemiz.. Rabbim bebişlerimizi korusun..

doktorum 2 ay beklememin iyi olabilecegini belirtti,2 ay gozumde cok uzun gibi suan burda cok yalnizim bi bebise cok ihtiyacim var,arkadaslar 2.hamilelik olurmu tekrar?yada ne kadar surede olur?bilen yada aynini yasayan varsa lutfen yazin

balimsu, öncelikle geçmiş olsun.. burda düşük yapmış çok arkadaşımız var.. ama çoğu şimdi hamile ya da bebeğini kucağına almış durumda.. endişe etme.. inş sana da nasip olacak bebek sahibi olmak...
şu an içinde bulunduğun duyguyu anlıyorum.. hemen bebek sahibi olmak istiyorsun.. sanırım düşük yaptıktan sonra bayanların çoğu bu durumu yaşıyor.. ama acele etme.. vucudun kendini toplasın.. bu sağlıklı bir hamilelik geçirmen için gerekli... doktorunun tavsiyelerine uy lütfen..

ya rabbi, sana ve resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

- ya rabbi, faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan, gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan

kötü arkadaştan ve kötü komşudan sana sığınırım!

- bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden muhafaza et,

her işimizin sonunu güzel eyle, dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!

- bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle!

- işinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle!

Sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk ver! Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle!

- kulağıma, gözüme sıhhat ver!

Küfürden, fakirlik ve kabir azabından, zulmetmekten ve zulme uğramaktan sana sığınırım.

- kusurlarımızı ört, korkulardan emin kıl ve borçlarımızı ödememizi nasip eyle!

- ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasıp et ve cennetini ihsan eyle!

- ya rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve cehennem azabından bizi koru!

Yâ rabbî! Kıldığım namazı kabûl eyle! âhir ve âkıbetimi hayr eyle. Son nefesimde kelime-i tevhîd söylememi nasîb eyle. ölmüşlerimi afv ve magfiret eyle. Allahümmagfir verham ente hayrürrâhimîn. Teveffenî müslimen ve elhıknî bissâlihîn. Allahümmagfir-lî ve li-vâlideyye ve lilmü’minîne vel mü’minât yevme yekûmül hisâb. Yâ rabbî! Beni şeytân şerrinden ve düşman şerrinden ve nefs-i emmârem şerrinden muhâfaza eyle! Evimize iyilikler, helâl ve hayırlı rızklar ihsân eyle! Ehl-i islâma selâmet ihsân eyle! Kâfirlerle cihâd etmekte olan müslümanlara imdâd-i ilâhiyyen ile imdâd eyle! Allahümme inneke afüvvün kerîmün tuhibbül’afve fa’fü annî. Yâ rabbî! Hastalarımıza şifâ, dertli olanlarımıza devâ ihsân eyle! Allâhümme innî es’elükessıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüs-nelhulkı verrıdâe bilkaderi bi-rahmetike yâ erhamerrâhimîn. Bana, anama, babama ve evlâdlarıma ve akrâba ve ahbâbıma ve bütün din kardeşlerime hayırlı ömürler ve hüsn-i hulk, akl-ı selîm ve sıhhat ve âfiyet, rüşdü hidâyet ve istikâmet ihsân eyle yâ rabbî!

“yâ rabbî!.. Günahlarımızı rahmetinle af ve mağfiret eyle! ölülerimizi de mağfiret eyle, yaşayanlarımıza hayırlar ihsan et!
Riyadan, nifaktan, şikaktan, her türlü hastalıktan, kazadan, belâdan, tembellikten, âcizlikten, zelil olmaktan, zulüm etmekten ve zulüm görmekten, cimrilikten, müsriflikten, azdıran zenginlikten ve doğru yoldan ayrılmaya sebep olan fakirlikten, şeytan ve nefsin şerrinden, düşmanın galebesinden, kötü huydan, bidat işlemekten, dalalete düşmekten, halis olmayan amelden, her çeşit günahtan, küfre girmekten, ölürken gelecek fitnelerden, kabir azabından, dinimize ve dünyamıza zarar verecek işlerden sana sığındık, bunlardan bizleri koru yâ rabbî!..
Yâ rabbî!.. Bize sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, salih evlât, dünya ve ahirette güzellik ihsan et! Ana ve babamızı da mağfiret eyle!

Yâ rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, ehl-i beytin, eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!

Yâ rabbî!.. Dinine severek hizmet etmeyi, kul borçlarını ödemeyi ve şehit olarak ölmeyi nasip eyle!

Bize hakkı hak, bâtılı bâtıl olarak göster!
Yâ rabbî!.. Bu vatanı bizlere bırakan ecdadımızın ruhunu şad eyle! Memleketimize hizmetleri geçmiş ve allah için harp etmiş dedelerimize rahmet eyle! Yurdumuzu her çeşit düşmandan koru! çünkü sen her şeye kâdirsin!.. Dualarımızı kabul eyle!” (âmin!)

canım benım yuregıne emegıne ve ellerıne saglık allah razı olsun yazdıkların oyle guzel dualar kı hepsıne bınlerce kez amınnnn ya rabbım sen kabul eyle dualarımızı

Zaten Limburg benim de sonucu alana kadar da içim hep rahattı. İçimden bir ses hep iyi şeyler diyordu, sağlıksız olsa bunca şeyden sonra düşerdi diyodu.

İnşallah seninde hepimizin de daima sağlıkla sürer ve sağlıkla sonuçlanır hamileliği, sonra da allah evlatlarımızı analı babalı sağlıkla büyütmemize zaman verir inşallah:Saruboceq:

AMIN CANIM AMIN AMIN AMINNNNNopuyorumnanaktan

kızlar kandiliniz mübarek olsun....ben dün biraz kanama oldum ama bebişim yaşıyor çok şükürki kızlar bana dua edin nolur bu mübarek gecede dualarınıza ihtiyacım var bu sefer bebeğimi kucağıma almak koklamak istiyorum,,allah isteyen herkese bebeğine kavuşmayı nasip etsin bu duyguyu yaşatsın.amin

gecmıs olsun canım dr gıttınmı ya dınlen bırsey olmaz ınsallah rabbımın ıznıyle dua et bol bol hersey ondan canım

Günaydin kizlar,Şeniz

len oku oku bitmiyo :mymeka: alacaginiz olsun benden habersiz kaynatmissiniz yine, insan banada haber verir dimi.:dilcikar:

selam ANLAK aramıza hoşgeldinvereliniortak
en son düşük ne zamn yaptın?
tekrar :emir_bebek: düşünüyorsundur herhalde

merhaba Canderya,

en son Nisan ayında düşük yaptım. Pıhtılaşma ile ilgili sonuçlarımı Mayıs ayında aldım. Temmuzda da çikolata kisti ameliyatı olduğımdan ancak bu ay bebek çalışmalarına başalayabileceğiz bakalım bizi neler bekliyor.
Umarım hersey gonlümüzce olur.

Arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
Ben bugün ilk kontrolüme gittim , kesemizi gördük çok şükür:nazar:Kese boyutu ve yapısı istediğimiz gibi dedi doktorum...Haftayada kalp atımını duymak için çağırdı...Bu arada ben sezeryandan 5,5 ay sonra hamile kaldım , bunun önemli olmadığını söyledi ve içimi çok rahatlattı doktorum...
Canim benim Insallah o pit pitlarida duyacan:Saruboceq:

Ya Rabbi, sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

- Ya Rabbi, faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan, gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan

kötü arkadaştan ve kötü komşudan sana sığınırım!

- Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden muhafaza et,

her işimizin sonunu güzel eyle, dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!

- Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle!

- İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle!

Sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk ver! Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle!
Amiiiiiiiiiinnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq: Canim bu ne güzel bir dua, ellerine saglik

Günaydın kızlar, dünü okumaktan bugüne ancak geçebildim gece gece amma yazmışlar tabi bizim evde internet yok böyle sabah sabah işyerinden okuyoruz ancak.

Melek76 gözün aydın canım inş. sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik nasip etsin rabbim.

Anlak, can10, thales952 hoşgeldiniz kızlar,

Gelevera eline sağlık, yüreğine sağlık tüm dualarına yürekten katılıyorum amin.

Umutluyuz geçmiş olsun canım. dikkat et kendine inş. bişey olmaz rabbim korur meleğini.opuyorumnanaktan

X