Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kahvelokumcum , çok teşekkür ederim , seninde güzel haberlerini almamıza az kaldı , hissediyorum bunu ...Bu arada listeyi güncelleyince beni 5 haftalık olarak düzeltirsen sevinirim canım , öptüm kocamann...

Kahvelokumcum , çok teşekkür ederim , seninde güzel haberlerini almamıza az kaldı , hissediyorum bunu ...Bu arada listeyi güncelleyince beni 5 haftalık olarak düzeltirsen sevinirim canım , öptüm kocamann...

yaptım bile şekercim.. yarın güncelleyecektim ama sana torpil yaptım, şişşşş aramızda kalsın kaydirigubbakcemile5
inş hislerin yanılmıyordur canım.. ahhh .. ahh....

annelerim, anne adaylarım, anne olmayı sabırsızlıkla isteyen güzel arkadaşlarım,
hepimizin kandili mübarek olsun.. Rabbim.. hayırlı sağlıklı evlatlar dileyerek açılan ellerimizi boş çevirmesin.. hepimizin yüzünü güldürsün... aminn..

yaptım bile şekercim.. yarın güncelleyecektim ama sana torpil yaptım, şişşşş aramızda kalsın kaydirigubbakcemile5
inş hislerin yanılmıyordur canım.. ahhh .. ahh....
Canımcım benim çok teşekkür ederim :) İnşallah bu ay olcak tatlım , bunu gönüldn hissediyorum...

canderya.. ben çıkarmadım.. ağlama öyle.. sanırım kopyalayıp yapıştırınca eksik kaldı.. hemen ekliyorum.. yeter ki sen üzülme.. ama dediğim gibi çok bekletmem ona göre.. sıkı çalış....

KAHVELOKUMcuum alkisalkisalkis tamam o zaman anlaştık:lepi: bu gece de çalışıcam umarım.öff bu kocalar hepsi aynı.
neolur beni zorlamadan yapıversek şu işi.Şeniz
normalde mart kedileri gibi peşimdedir.kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
GELEVERAAAAAAAAAAAAAAA heyyyyyyyyyyyy kızzzzzzzzzzz:teytey:
nerelerdesin
sana kaçıncıya sesleniom yoksun.çalışmalar yoğun galiba:hulya:
benim yoğun bu ara:hooray:

canım teşekkürler iyiyim seninde iyi olmanı diliyorum.. bebek çalışmaları başladı çok endişelerimle birlikte yine de istiyorum... canım seninde kandilin mübarek olsun herşey gönlünce olsun allah bebeğini ömürlü kılsın... Şeniz
kimse bana cevap yazmamış....:a015::çok üzgünüm:
ben sana cevabımı önceden yazmıştım fisfisfis
ay maşallah canım çok güzel inşallah herşey hep güzel olur senin için..
hoşgeldin canım geçmiş olsun sevgiler.. a.s.
günaydın kızlar yüce rabbimin bu mübarek günde herkese hayırlı sağılıklı bebekler vermesini diliyorum

Teşekkür ederim Tuluncum sağolasın:)

Arkadaşlar hepimizin kadir gecesi mübarek olsun, allahım inşallah bugün aklımızdan geçen tüm duaları kabul etsin, dileklerimizi gerçek yapsın:Saruboceq:

kızlar kadir gecemiz mübarek olsun hayırlara vesile olsun hepimiz için.....Allah bu günün hürmetine bebiş isteyenlere bebiş hamilelere de sağlıklı şekilde kucaklarına almayı nasip etsinnnnn...aminn

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun dualarımızın geri çevrilmeyeceği bir gecede birbirimiz için dua edelim.
bütün dualara can-ı gönülden AMİİİİİİNNNNNNNN
a.s. hoşgeldin canım allah gönlüne göre versin
canım nerede mutlu olursan orası senin vatanın sayılır... türkiyeyi kendinden mahrum bırakma kaydirigubbakcemile3
canım maşallah herşey yolunda gider inşallah herşey gönlünce olsun Şeniz

AMİİİİİİİİİNNNNNNNN BÜTÜN DUALARA
GELEVERAAAAAAAAAAAAAAA heyyyyyyyyyyyy kızzzzzzzzzzz:teytey:
nerelerdesin
sana kaçıncıya sesleniom yoksun.çalışmalar yoğun galiba:hulya:
benim yoğun bu ara:hooray:

:umursamaz: BURDAYIM KIZ... :tomato: HE BAŞLADIM ÇALIŞMALARA BAKALIM HAYIRLISI İNŞALLAH. YOK O KADAR GAYRETLİ DEĞİLİM YUMURTA ÇATLAMA DÖNEMİM DEĞİL DAHA BAYRAMDA DA YOĞUNLAŞACAM İNŞALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISI.... RABBİM SAĞLIKLI BEBİŞLER NASİP EDER İSTEYEN HERKESE.. :Saruboceq:

arkadaşlar ben iki kez bebeğimi kalp atımı durması nedeniyle kaybettim bana testler yaptılar ama sanırım yetersiniz nolur acil cevaplayın sadece benim protein s protein c ye bakmışlar protein s aralığı60-140 olması gerekirken benimki 54 müş ama ben daha fazla test olduğunu düşünüyorum mesela mtfhr mutasyonu burdan duydum bu da ayrı bir testmi nolur cevaplayın

Ya Rabbi, sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

- Ya Rabbi, faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan, gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan

kötü arkadaştan ve kötü komşudan sana sığınırım!

- Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden muhafaza et,

her işimizin sonunu güzel eyle, dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!

- Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle!

- ışinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle!

Sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk ver! Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle!

- Kulağıma, gözüme sıhhat ver!

Küfürden, fakirlik ve kabir azabından, zulmetmekten ve zulme uğramaktan sana sığınırım.

- Kusurlarımızı ört, korkulardan emin kıl ve borçlarımızı ödememizi nasip eyle!

- Ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasıp et ve Cennetini ihsan eyle!

- Ya Rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve Cehennem azabından bizi koru!

Yâ Rabbî! Kıldığım namazı kabûl eyle! Âhir ve âkıbetimi hayr eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhîd söylememi nasîb eyle. Ölmüşlerimi afv ve magfiret eyle. Allahümmagfir verham ente hayrürrâhimîn. Teveffenî müslimen ve elhıknî bissâlihîn. Allahümmagfir-lî ve li-vâlideyye ve lilmü’minîne vel mü’minât yevme yekûmül hisâb. Yâ Rabbî! Beni şeytân şerrinden ve düşman şerrinden ve nefs-i emmârem şerrinden muhâfaza eyle! Evimize iyilikler, helâl ve hayırlı rızklar ihsân eyle! Ehl-i islâma selâmet ihsân eyle! Kâfirlerle cihâd etmekte olan Müslümanlara imdâd-i ilâhiyyen ile imdâd eyle! Allahümme inneke afüvvün kerîmün tuhibbül’afve fa’fü annî. Yâ Rabbî! Hastalarımıza şifâ, dertli olanlarımıza devâ ihsân eyle! Allâhümme innî es’elükessıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüs-nelhulkı verrıdâe bilkaderi bi-rahmetike yâ erhamerrâhimîn. Bana, Anama, babama ve evlâdlarıma ve akrâba ve ahbâbıma ve bütün din kardeşlerime hayırlı ömürler ve hüsn-i hulk, akl-ı selîm ve sıhhat ve âfiyet, rüşdü hidâyet ve istikâmet ihsân eyle yâ Rabbî!

“Yâ Rabbî!.. Günahlarımızı rahmetinle af ve mağfiret eyle! Ölülerimizi de mağfiret eyle, yaşayanlarımıza hayırlar ihsan et!
Riyadan, nifaktan, şikaktan, her türlü hastalıktan, kazadan, belâdan, tembellikten, âcizlikten, zelil olmaktan, zulüm etmekten ve zulüm görmekten, cimrilikten, müsriflikten, azdıran zenginlikten ve doğru yoldan ayrılmaya sebep olan fakirlikten, şeytan ve nefsin şerrinden, düşmanın galebesinden, kötü huydan, bidat işlemekten, dalalete düşmekten, halis olmayan amelden, her çeşit günahtan, küfre girmekten, ölürken gelecek fitnelerden, kabir azabından, dinimize ve dünyamıza zarar verecek işlerden sana sığındık, bunlardan bizleri koru Yâ Rabbî!..
Yâ Rabbî!.. Bize sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, salih evlât, dünya ve ahirette güzellik ihsan et! Ana ve babamızı da mağfiret eyle!

Yâ Rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, Ehl-i beytin, Eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!

Yâ Rabbî!.. Dinine severek hizmet etmeyi, kul borçlarını ödemeyi ve şehit olarak ölmeyi nasip eyle!

Bize hakkı hak, bâtılı bâtıl olarak göster!
Yâ Rabbî!.. Bu vatanı bizlere bırakan ecdadımızın ruhunu şad eyle! Memleketimize hizmetleri geçmiş ve Allah için harp etmiş dedelerimize rahmet eyle! Yurdumuzu her çeşit düşmandan koru! Çünkü sen her şeye kâdirsin!.. Dualarımızı kabul eyle!” (Âmin!)

hoşgeldin öncelikle geçmiş olsun...
canım proteinler hakkında pek bilgim yok ama. pıhtılaşma konusunu soracak olursan evet canım sana TROMBOFİLİ PANELİ testlerini yapılması gerekiyor bulunduğun ildeki üniversite hastanelerinde ücretsiz yaptırabilirsin. ve ücretli yapan özel labaratuarlar varsa oradanda yaptırabilirsin...

DİNAMİS canım tahlil sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. dedimya herşey çok güzel olucak diye. hayırlı kandiller. bu gece banada dua et olurmu. seninki kadar güzel bir kızım olsun benimde:)

Teşekkür ederim tatlım, inşallah en kısa zamanda gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olacak herşey, elbetteki daima dualarımdasın sen de diğer arkadaşlarımda.

Şöyle bir şey yapabilirsin tatlım, değerlerini bir doktora daha göstersen, en azından iki görüş almış olursun, ya da dediğim gibi aspirin işini doktoruna bir kez daha sor. En azından sana bir açıklama yapar, belki de kullanman gerekmiyordur değerlerine göre, ama sebebini öğrenirsin için rahatlar:)

saol canım ya o kadar çaresizim ki daha 15 gün olduğu ikinci bebeğimi kaybedeli bunu doktorun mu önermesi gerkiyo ben istesem yaparlarmı ki offf çok çaresizim

Canım öyle sevindim ki inan, ne mutlu sana, inşallah bunan sonra da herşey böyle yolunda devam edecek.
Bu arada senin iğne kullanma durumun ne oldu, son karar nedir?

NE GUZEL CANIM COK SUKUR. BIZ NELERI ATLATTIK 3LU TESTMIS BUNLAR NEYMISSS HIHHHHHzemuszemus

Zaten Limburg benim de sonucu alana kadar da içim hep rahattı. İçimden bir ses hep iyi şeyler diyordu, sağlıksız olsa bunca şeyden sonra düşerdi diyodu.

İnşallah seninde hepimizin de daima sağlıkla sürer ve sağlıkla sonuçlanır hamileliği, sonra da allah evlatlarımızı analı babalı sağlıkla büyütmemize zaman verir inşallah:Saruboceq:

saol canım ya o kadar çaresizim ki daha 15 gün olduğu ikinci bebeğimi kaybedeli bunu doktorun mu önermesi gerkiyo ben istesem yaparlarmı ki offf çok çaresizim

canım doktorunun istemesi lazım şu an gitmekte olduğun doktorun düşüklerini neye bağlıyor geçerli bir sebep öne sürdümü o da önemli... eğer geçerli bir sebep gösteremiyorsa doktorunu değiştir, bu durumda istemesi lazım ama yinede doktorun düşünceleri de önemli tabiki.. üzülme öncelikle sakin ol ama herşeye rağmen yaptırmakta fayda trombofili testlerini

Canım geçmiş olsun öncelikle...Genetiğine bakmaları lazım ; mthfr gen mutasyonu , faktor v mutasyonu , paı gen mutasyonu ve protrombin 20210 a mutasyonu...Eğer genetikte problem varsa protein c ve protein s değerleride normal aralığın dışında olabiliyor.Protein c, s değerleride pıhılaşma ile ilgili testler ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…