Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ya Rabbi, sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!

- Ya Rabbi, faydasız ilimden, makbul olmayan ibadetten ve kabul edilmeyen duadan, acizlikten, tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten ve her çeşit hastalıktan, gece ve gündüz gelecek kötülüklerden, sıkıntılardan

kötü arkadaştan ve kötü komşudan sana sığınırım!

- Bildiğimiz-bilmediğimiz bütün iyilikleri ver, bildiğimiz-bilmediğimiz bütün kötülüklerden muhafaza et,

her işimizin sonunu güzel eyle, dünya sıkıntılarından ve ahiret azabından bizi koru!

- Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle!

- İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle!

Sıhhat, afiyet ve güzel ahlâk ver! Kaza ve kaderine rıza gösterenlerden eyle!

- Kulağıma, gözüme sıhhat ver!

Küfürden, fakirlik ve kabir azabından, zulmetmekten ve zulme uğramaktan sana sığınırım.

- Kusurlarımızı ört, korkulardan emin kıl ve borçlarımızı ödememizi nasip eyle!

- Ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasıp et ve Cennetini ihsan eyle!

- Ya Rabbi, bize dünya ve ahirette güzellik ver ve Cehennem azabından bizi koru!

Yâ Rabbî! Kıldığım namazı kabûl eyle! Âhir ve âkıbetimi hayr eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhîd söylememi nasîb eyle. Ölmüşlerimi afv ve magfiret eyle. Allahümmagfir verham ente hayrürrâhimîn. Teveffenî müslimen ve elhıknî bissâlihîn. Allahümmagfir-lî ve li-vâlideyye ve lilmü’minîne vel mü’minât yevme yekûmül hisâb. Yâ Rabbî! Beni şeytân şerrinden ve düşman şerrinden ve nefs-i emmârem şerrinden muhâfaza eyle! Evimize iyilikler, helâl ve hayırlı rızklar ihsân eyle! Ehl-i islâma selâmet ihsân eyle! Kâfirlerle cihâd etmekte olan Müslümanlara imdâd-i ilâhiyyen ile imdâd eyle! Allahümme inneke afüvvün kerîmün tuhibbül’afve fa’fü annî. Yâ Rabbî! Hastalarımıza şifâ, dertli olanlarımıza devâ ihsân eyle! Allâhümme innî es’elükessıhhate vel-âfiyete vel-emânete ve hüs-nelhulkı verrıdâe bilkaderi bi-rahmetike yâ erhamerrâhimîn. Bana, Anama, babama ve evlâdlarıma ve akrâba ve ahbâbıma ve bütün din kardeşlerime hayırlı ömürler ve hüsn-i hulk, akl-ı selîm ve sıhhat ve âfiyet, rüşdü hidâyet ve istikâmet ihsân eyle yâ Rabbî!

“Yâ Rabbî!.. Günahlarımızı rahmetinle af ve mağfiret eyle! Ölülerimizi de mağfiret eyle, yaşayanlarımıza hayırlar ihsan et!
Riyadan, nifaktan, şikaktan, her türlü hastalıktan, kazadan, belâdan, tembellikten, âcizlikten, zelil olmaktan, zulüm etmekten ve zulüm görmekten, cimrilikten, müsriflikten, azdıran zenginlikten ve doğru yoldan ayrılmaya sebep olan fakirlikten, şeytan ve nefsin şerrinden, düşmanın galebesinden, kötü huydan, bidat işlemekten, dalalete düşmekten, halis olmayan amelden, her çeşit günahtan, küfre girmekten, ölürken gelecek fitnelerden, kabir azabından, dinimize ve dünyamıza zarar verecek işlerden sana sığındık, bunlardan bizleri koru Yâ Rabbî!..
Yâ Rabbî!.. Bize sarsılmaz bir iman, güzel bir ahlâk, şükredici bir kalb, sabredici beden, zikredici dil, kaza ve kaderine rıza gösteren hayırlı ömür, salih evlât, dünya ve ahirette güzellik ihsan et! Ana ve babamızı da mağfiret eyle!

Yâ Rabbî!.. Kendi sevgini, sevdiklerinin sevgisini, bütün enbiyânın, Ehl-i beytin, Eshâb-ı kirâmın ve bütün evliyâ-i kirâmın sevgisini ve sevgine kavuşturacak amel ve işleri nasip eyle!

Yâ Rabbî!.. Dinine severek hizmet etmeyi, kul borçlarını ödemeyi ve şehit olarak ölmeyi nasip eyle!

Bize hakkı hak, bâtılı bâtıl olarak göster!
Yâ Rabbî!.. Bu vatanı bizlere bırakan ecdadımızın ruhunu şad eyle! Memleketimize hizmetleri geçmiş ve Allah için harp etmiş dedelerimize rahmet eyle! Yurdumuzu her çeşit düşmandan koru! Çünkü sen her şeye kâdirsin!.. Dualarımızı kabul eyle!” (Âmin!)

Amiiiiiiiiiiinnnnn canım...

Gelevera canım sağolasın güzel dileklerin için. ınşallah senin de bir an önce meleğin gelecek güzelim hem göbişine hem de kucağına sağlıcakla :)

Kahvelokum çok teşekkür ederim güzelim, senin de en kısa zamanda güzel haberlerini duymak istiyoruz, inşallah bir an önce kendini de o güzel listemize ekleyeceksin.

kızlar kandiliniz mübarek olsun....ben dün biraz kanama oldum ama bebişim yaşıyor çok şükürki kızlar bana dua edin nolur bu mübarek gecede dualarınıza ihtiyacım var bu sefer bebeğimi kucağıma almak koklamak istiyorum,,Allah isteyen herkese bebeğine kavuşmayı nasip etsin bu duyguyu yaşatsın.amin

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin kadir gecesi mübarek olsun, Allah dualarınızı kabul etsin. Rica etsem değerlerinizi ve tedavi şekillerinizi gösteren listeyi tekrar yayınlayabilir misiniz. Geçmiş sayfalara baktım ama yerini bulamadım :KK43:

yaaa kızlar kalkıp namaz kılmak istiyorum ayy öyle bir eriniyorumki anlatamam :mymeka: bu bana... kötükedihüso bırakmıyor galiba

Canım öyle sevindim ki inan, ne mutlu sana, inşallah bunan sonra da herşey böyle yolunda devam edecek.
Bu arada senin iğne kullanma durumun ne oldu, son karar nedir?
Sağol tatlım , inşaallah herkesin hamileliği sonuna kadar iyi gider...Canım haftaya belli olacak iğne konusu...Hemotolog belki 0,2 ml fraxprin olabilir demişti ama kadın doğumcumla birlikte vermek istiyor kararı...Bugün ultrasondan kan akışıda iyi çıktı , kalp atımını duyup tekrar kan akışına bakacakmış ve ona göre karar verecekler...Şu an sadece asprin+folbiol yani...

melek
dinamis nasılsınız kızlar kandiliniz mübarek olsun allah bebeklerinizi ve sizi korusun

Canım iyiyim çok , seninde kandilin kutlu olsun...Canım sen sadece bayramda değil , şimdide biraz ağırlık ver , ne olur ne olmaz , garantiye alalım bence :) Sağlıkla gelir inşaallah güzel bebişimiz...

canım ben daha önce kopyalamıştım pc me.
Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinizin kadir gecesi mübarek olsun, Allah dualarınızı kabul etsin. Rica etsem değerlerinizi ve tedavi şekillerinizi gösteren listeyi tekrar yayınlayabilir misiniz. Geçmiş sayfalara baktım ama yerini bulamadım :KK43:

hamileler
hamile olmayı bekleyenler
bebeğine kavuşanlar

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)-------------------------------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k--------------------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu------------------------------------???

(bkale) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A----------------------------------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek--------------------------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------------------------------------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot------------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------0.3 fraxiparine,folik ast,progesteron,clomifen,orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot--------------------------------------------------------------------------------------------0.6 cexane

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------------------------------------------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek------------------------------------------------------------------------------ coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot-------------------------------------------------------------------------------Coraspin+fo lbiol (şimdilik)

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ----------------------------------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot-------------------------------- bebek aspirini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot--------------------------------------------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------------------------------------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-fibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot-----------------------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------------------------------------------------------------------------------------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok………………………………………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G---------------------------------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı kızım kollarımda)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot .................................................. ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10 .....................................günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot....................................... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............................???

(smmm06 )------------------------------------protrombin heterozigot ----------------------------------------- 0.6 fraxparine+ coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)...............................677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) .................................................. mthfrC677T heterozigot ---------------------------------------------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 ).......................................b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------------------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20)....................mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot-----------------------------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ................0,2 fraxparine

(ARUB) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ...........................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,4 cexane

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot...........................iğne??????

(lal 82) mtfhr homozigot ..................................0,4 cexane yarım coraspin

(sido)mtfhr 677 heterozigot ................................0,35 innohep

kızlar kandiliniz mübarek olsun....ben dün biraz kanama oldum ama bebişim yaşıyor çok şükürki kızlar bana dua edin nolur bu mübarek gecede dualarınıza ihtiyacım var bu sefer bebeğimi kucağıma almak koklamak istiyorum,,Allah isteyen herkese bebeğine kavuşmayı nasip etsin bu duyguyu yaşatsın.amin
Canım seninde kandilin mübarek olsun ...Ben herkes için dua ettim canım , bebeğini sağlıkla kucağına almanı diliyorummmmm....amiiiinn...

Gülay30 sen nerelerdesin canım, lütfen yaz bize. Seni çok merak ettim, en son kanamam var dedin, progestana başlamıştın.
ınşallah geçmiştir olumsuzluklar ve inşallah iyisindir canım.

yaaa kızlar kalkıp namaz kılmak istiyorum ayy öyle bir eriniyorumki anlatamam :mymeka: bu bana... kötükedihüso bırakmıyor galiba
Hadi bakiiimmm hemen namazını kıl , bütün dualarının kabul olacağına inanarak kıl namazını , Allah şimdiden kabul etsin canım...Bende biraz üşenmiştim ama bitirdim namazımı ve duamı ettim , herkes için...

Gelevera çok teşekkür ederim ben de şimdi bilgisayarıma kopyaladım arayınca bulmak zor oluyor sağol.

Gelevera canım dua için de ayrıca teşekkürler, ne güzel bir dua imiş. İnşallah amin diyen, okuyan herkesin duası kabul olur.

Geçmiş olsun canım, moralini bozma sakın, inşallah iyi gider herşey.
Ben de kanama geçirdim 7. haftada, kan pıhtısı bir türlü dağılmadı, yaklaşık 45 gün raporluydum, hep evdeydim ama geçti çok şükür.
Doktorum bana mümkün olduğunca kalkmamamı, dinlenmemi söylemişti. Sen de böyle yap lütfen, dikkat et kendine.
İnşallah bebişin sıkı sıkı tutunacak sana :Saruboceq:

tamam kılcam namazımı az daha duruvereyimde....
hem sen gayretlerinin sonucunda hamile kaldın dimi dediğin gibi çalışmalar ara vermiyeyim bayramı beklemiyeyim dimi kaydirigubbakcemile2 biraz sonra namaz kılayım sonrada kocişi oyuna davet edeyim mübarek gün ay çarpılcaz beeeee kaydirigubbakcemile3

BAHAAAAAAAAARRRRRRRRR
ya ben bahar diye diye memlekete baharı getircem hala bizim bahardan haber yok... baharcım seni merak ediyorum nerelerdesin her girdiğimde sana sesleniyorum amaaaaaaaa kaydirigubbakcemile

X