Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar kadir gecemiz mübarek olsun hayırlara vesile olsun hepimiz için.....Allah bu günün hürmetine bebiş isteyenlere bebiş hamilelere de sağlıklı şekilde kucaklarına almayı nasip etsinnnnn...aminn

DıNAMıS canım tahlil sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. dedimya herşey çok güzel olucak diye. hayırlı kandiller. bu gece banada dua et olurmu. seninki kadar güzel bir kızım olsun benimde:)

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun dualarımızın geri çevrilmeyeceği bir gecede birbirimiz için dua edelim.

Canım ben de hamile kalmadan 3 ay önce bebe aspirini kullanmaya başlamıştım, doktorum gerekli olduğunu söylemişti. Değerim MTFHR gen mutasyonu
Mutant 1298AC heterozigot ve Mutant 1298CC Homozigot benim ama.

Neticede bebe aspirini başlasan diyeceğim ama doktoruna sor gene de bence. Neticede burada her ne kadar birbirimize deneyimlerimizi aktarsak da doktorlarımızın sözünü dinlemeliyiz öncelikli olarak diye düşünüyorum.

İnşallah bir daha ki gebeliğin seni bekletmeden gelir ve de sağlıkla sonuca ulaşır güzelim.

canım çok teşekkür ederim cevabın için...farklı çıkmış değerlerin canım senin benimkinden...her dr farklı bişey diyor kafam karıştı inan..güzel dileklerin içinde amin diyorum canım....rabbim tüm isteyenlere verir inşallah bekletmeden....

Arkadaşlar Merhaba,

öncelikle tüm hepinizin Kadir Gecesini kutluyor ve hepiniz için hayırlı olacak dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum.
Fırsat buldukça sohbetlerinizi takip ediyorum birbirinize vermiş olduğunuz destek çok etkileyici.
Benim hikayemde sizlerle oldukca benzer MTFHR ve b-fibrinojen heterozigotum ayrıca endometriyozis hastasıyım. İkisi yaklaşık 6 haftalık biriside 9 haftalık olmak üzere gebelik kayıplarım var. Tabiki çok üzüldüm ama en azından artık sebebini belirleyebildik. Bundan sonraki süreç kiminizin başarılı olduğu kiminizin uğruna hala mücadele ettiği gibi evlat sahibi olmak hedefi üzerine kurulu.
Fırsat buldukca sizlerle tabi beni kabul ederseniz sohbet etmek isterim.

çok geçmiş olsun canım lütfü bey hacettepede doğuma giriyor ama kürtaj yapıyormu bilmiyorum inş. bidaha öyle bişeyle karşılaşmazsın

Tekrar merhaba.İnşallah karşılaşmam bi daha bu durumlarla.Ama gene de insan 2 kez yaşıyınca korkuyor.Lütfü Bey'e baştan beri gidiyorsun sanırım.Senin şahsi fikrin hoca hakkında nedir.Bide testlere de ayrıca para veriyormusun yoksa hacettepe demi yaptırıyorsun.Senin düşüğün varmıydı.Çok soru soruyrm sanırım :))))))))

8.günden hamİle kalırmıyım acaba
benİm kociş pek nazlıda

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba,

öncelikle tüm hepinizin Kadir Gecesini kutluyor ve hepiniz için hayırlı olacak dileklerinizin gerçekleşmesini diliyorum.
Fırsat buldukça sohbetlerinizi takip ediyorum birbirinize vermiş olduğunuz destek çok etkileyici.
Benim hikayemde sizlerle oldukca benzer MTFHR ve b-fibrinojen heterozigotum ayrıca endometriyozis hastasıyım. İkisi yaklaşık 6 haftalık biriside 9 haftalık olmak üzere gebelik kayıplarım var. Tabiki çok üzüldüm ama en azından artık sebebini belirleyebildik. Bundan sonraki süreç kiminizin başarılı olduğu kiminizin uğruna hala mücadele ettiği gibi evlat sahibi olmak hedefi üzerine kurulu.
Fırsat buldukca sizlerle tabi beni kabul ederseniz sohbet etmek isterim.

selam ANLAK aramıza hoşgeldinvereliniortak
en son düşük ne zamn yaptın?
tekrar :emir_bebek: düşünüyorsundur herhalde

Tekrar merhaba.İnşallah karşılaşmam bi daha bu durumlarla.Ama gene de insan 2 kez yaşıyınca korkuyor.Lütfü Bey'e baştan beri gidiyorsun sanırım.Senin şahsi fikrin hoca hakkında nedir.Bide testlere de ayrıca para veriyormusun yoksa hacettepe demi yaptırıyorsun.Senin düşüğün varmıydı.Çok soru soruyrm sanırım :))))))))

evet ben baştan beri lütfü beye gidiyorum yani dediğim gibi çok konuşan bi dr değil ama gerekli herşeyi yaptığına inanıyorum tecrübesine çok güveniyorum o yüzden başka dr düşünmedim hoca bazı testleri düzen de yaptırıyor ama bazılarınıda soruyo hacettepede istersen yaptırabilirsiniz diyo benim hiç düşüğüm yok ama pıhtılaşmaya bağlı derin ven trombozu geçirdim daha önce istersen bi kere gidersin muaynesine içine sinerse devam edersin

limburgcum hep hastalıktan konuşuyoruz senin belçikada vaktin nasıl geçiyor ailen akrabalarında ordamı türkiyeye geliyormusun bunlardan da bahset tatlım... Uzaktasın canım

yok canım ben buraya gelın geldımaılem tr de martta 5 sene olacak evlenelı her sene yazın geldım bıkezde kısın geldım tr ye bu senede gelıcektık ucak bıletlerımızı aldık otelede rezerve yaptırdık ama kaldı ıste hamıslık olunca olsun.esım burda volswagenın fabrıkasında calısyor ben de bazen gecıcı ısler oluyor bı kac aylık onlara gıdıyorum genelde evdeyım esımın hem anne hem baba tum akarabalrı burda gezıyruzda cok pek sıkılmaya fırsat kalmıyor canım ama turkıyemede benzemez yanı buranın havası genelde bulutlu yagmurlu kasvetlı oluyor ama cok sukur memnunum halımden yınede

Arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
Ben bugün ilk kontrolüme gittim , kesemizi gördük çok şükür:nazar:Kese boyutu ve yapısı istediğimiz gibi dedi doktorum...Haftayada kalp atımını duymak için çağırdı...Bu arada ben sezeryandan 5,5 ay sonra hamile kaldım , bunun önemli olmadığını söyledi ve içimi çok rahatlattı doktorum...

Kızlar şimdi doktorumla görüştüm telefonda, üçlü test sonucumuz çıkmış.
Gayet güzel dedi doktorumuz zemuszemus
5113 de 1 çıkmış sonuç, allahım bunu da atlattık, inşallah böyle sonuna kadar hep güzelce gideriz hepimiz :)

NE GUZEL CANIM COK SUKUR. BIZ NELERI ATLATTIK 3LU TESTMIS BUNLAR NEYMISSS HIHHHHHzemuszemus

arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
Ben bugün ilk kontrolüme gittim , kesemizi gördük çok şükür:nazar:kese boyutu ve yapısı istediğimiz gibi dedi doktorum...haftayada kalp atımını duymak için çağırdı...bu arada ben sezeryandan 5,5 ay sonra hamile kaldım , bunun önemli olmadığını söyledi ve içimi çok rahatlattı doktorum...

amın canım sol cmlemızın cok sukur melekcım kalp atısınıda goreceksın kıpırtılarınıda sonrada yavrunun yuzunu ınsallahhhhhh yanı sımdı ne kadarlıkmıssın

Canım arkadaslarım hepınız kadır gecesı mubarek dualarınız kabul olsun hamıslere saglıcakla dogurmayı bebek yolu gozleyenlere de hayırlısıyla tez zamanda hamıs kalmayı nasıp etsın dualarda bulusmak dılegıyleeee...........

Arkadaslarım bın aydan daha mubarek olan kadır gecesınde yuce rabbım tum dualarımızı kabul ve makbul eylesın ınsallah benım gıbılerı hayırlısıyla yavrularını kavusturmak hamıle olmayı bekleyen arkadaslarımızı gobıslerını bır an once yavrularıyla doldurmak dogum yapmıs lara saglıkla cocuklarını buyutmek nasıp et ya rabbım

arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
Ben bugün ilk kontrolüme gittim , kesemizi gördük çok şükür:nazar:kese boyutu ve yapısı istediğimiz gibi dedi doktorum...haftayada kalp atımını duymak için çağırdı...bu arada ben sezeryandan 5,5 ay sonra hamile kaldım , bunun önemli olmadığını söyledi ve içimi çok rahatlattı doktorum...

canım tebrık ederım saglıcakla ve hayırlısıyla kucagına aladıgın gunlerıde gorursun ınsallahhh..........

kızz beni niye çıkarttınız listeden:gitme::gitme:
çalışmalara başladık biz 15 günn sora allahın izni ile benimde çivt çizgi çıkma olasılığım çok yüksek:gitme::gitme:

canderya.. ben çıkarmadım.. ağlama öyle.. sanırım kopyalayıp yapıştırınca eksik kaldı.. hemen ekliyorum.. yeter ki sen üzülme.. ama dediğim gibi çok bekletmem ona göre.. sıkı çalış....

Kızlar şimdi doktorumla görüştüm telefonda, üçlü test sonucumuz çıkmış.
Gayet güzel dedi doktorumuz zemuszemus
5113 de 1 çıkmış sonuç, allahım bunu da atlattık, inşallah böyle sonuna kadar hep güzelce gideriz hepimiz :)

dinamis gözün aydın canım.. çok sevindim.. hep böyle güzel gider inş.

sanada günyadin sekerli sütlü kahvem benim, kaydirigubbakcemile3 saurami kalktin bu saatte hayatim. opuyorumnanaktan Ben kalkmadan tutuyorum :dilcikar: uyku daha agir basiyo bende zaten kalkinca birsey yiyemem midem almaz onun icin kalkar su icer yatarim mirmirmirmir

canım.. nasılsın.. ben sahursuz tutamıyorum oruçu canım ya... muhakkak kalkıyorum ve hamur işi yapıyorum.. yoksa çok zorlanıyorum...

bana delü deyip deyip şimdide gönlümümü alıyosun burda bakıyım:umursamaz: valla bilmem gülüm benim kızı buranın en yakışıklı oğlanı kimse ona vericemzemuszemus yavrum ben vallahi delüyüm yaaaaa-tatlicadiarzu-olmamış kıza damat arıyom burdanşakkıdı

lülülülülülü

8.günden hamİle kalırmıyım acaba
benİm kociş pek nazlıda

Çok üzgünüm çoook niye hep böyle bu adamlar :eek:lmaz: denemekte fayda var tabi.. bazen olabiliyor.. sırnaşık şey

Arkadaşlar hepinizin kadir gecesi mübarek olsun...
Ben bugün ilk kontrolüme gittim , kesemizi gördük çok şükür:nazar:Kese boyutu ve yapısı istediğimiz gibi dedi doktorum...Haftayada kalp atımını duymak için çağırdı...Bu arada ben sezeryandan 5,5 ay sonra hamile kaldım , bunun önemli olmadığını söyledi ve içimi çok rahatlattı doktorum...

canım.. nasıl sevindim anlatamam... hep böyle güzel devam eder inş.. gözün aydın...

[

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 15 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................6 haftalık
melek76.......................5 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................3 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim
canderya200..........1 haftalık (bende şöle ilişiverdim)

Son düzenleme:
X