Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Sağol canderyacım :)

ınşallah hepimizin duaları kabul olur, göbişine bekleyenler de kucağına bekleyenler de bir an önce kavuşurlar meleklerine :)

KIZLAR BEN OKULDAYIM ŞUAN AZSOORA ÇIKICAM AKŞAMA DA ÇALIŞMALARDAN VAKıT BULURSAM:teytey: UĞRARIM ıKı LAFLARIZ:hooray::hooray:

canım çok geçmiş olsun inş. tekrar aynı şeyleri yaşamazsın ben 25 haftalık hamileyim lütfü beyin hastasıyım hakkında okuduğun olumsuz şeylere katılıyorum yani muaynesi kısa sürüyo sen sormazsan cevap vermiyo ama ultrasonda hiçbişeyi atlamıyo herşeye ayrıntsıyla bakıyo kafana bi şey takıldığın gayet açıklayıcı cevap veriyo ve genel bakış açısı pozitif yani olayı bazı dr lar gibi abartıp strese sokmuyo insanı ama kendi dr undan çok memnunsan ona devam et derim ben sonuçta güven çok önemli

Herkese Hayırlı Kandiller.Kadir Geceniz mübarek olsun.Bu güzel günde herkesin duaları kabul olur inşallah.Öncelikle cevap yazdığın için teşekkürler.Evet kendi doktorumdan memnunum ama ilgi konusunda memnunum istediğim zaman ulaşabiliyorumkürtajlarımda beni yanlız bırakmadı.Yanlız iki düşük yaşadım.aynı şeyi tekrar yaşamak istemiyorum.Doktorum ilk başta bana fsh değerim yüksek diye bir sürü olumsuz şeyler anlatmıştı ama ben iki hamileliğimde kısa süre de oldu.Hamile kalabiliyorum ama bebeğim durmuyo.Doktorumunda bana açıklamaları yeterli gelmiyor.Rahim filmi filan vs. istemedi.Hormon değerlerime 2,5 yıl önce hamileliği düşünmediğim zamanlar baktırmıştım.Tekrar bakmadı.Fsh değerimi düşürmek için hiçbir tedavi vermedi.Çok yüksek değil ama sınırın üstünde.Özellikle burda yazılan yazıları yaptırılan testleri okuduktn sonra.Acaba diyorum başka bir doktor bana ne önerecek düşüklerim hakkında nasıl yorum yapacak merak ediyorm.O yüzden tekrarlayan düşükler hakkında uzman doktora gitmek istiyorum.Burda da genelde lütfü hocanın hastaları var.yazılanların çoğunu okudum.Bayramda sonra gitmeye karar verdim.Genel olarak iyi bir hoca sanırım.Birde Allah izin verir tekrar hamile kalırsam doğuma kendisi hacettepe de giriyormu.Birde Allah korusun gene kürtaj durumuyla karşılaşırsam kendisi kürtaj yapıyormu.Çok soru soruyorum ama inanın kafam çok karışık.Korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan.Allahım inşallah isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlat sahibi olmayı nasip eder.Görüşmek üzere...

Çalıkuşum , moralim bozuk canım yaa..Bugün şeker ölçümü istemişti doktorum. Gene yüksek çıktı. Üst sınır 170 benimki 168 .Çok canım sıkıldı.Diyete o kadar dikkat ediyorum napabilirim ben başka ? En son çok güzel düşmüştü , baya bi sevinmiştim. Açlık ve 2 saat sonra tokluk vermiştim. Şimdi tokluktan 1 saat sonra verdim. Az sonra doktoruma doğru gidicem bakalım ne diyecek.Celenin dediği gibi hayırlısıyla benden kendini kurtarsaydı canım bebeğim. Şurda 2-2,5 ayımız kaldı. Allahım inşallah hayırlısıyla kavuşturur bizi. Dua edin nolur..

Papatyacigim canim benim moralini bozma,:teselli: bak benim bir arkadasimdada yüksek cikinca doktor diyetle falan ugrasmayalim yüksek olunca bebise zarar veriyor en iyisi igne verelimdemis. Insulin dogal bitanem, tabiki gönlümüz insallah sinirin altinda olsun diyor ama eger gercekten siniri gecerse kullan canim benim. Biraz daha dayan annesi az kaldi :teselli: biraz canin yanar iki igne birden ama en azindan bebis icin zarar ortadan kalkacak. Ama yinede Insallah düsmüstür canim dualarim seninle :Saruboceq:

KIZLARRRR son saatlerim :) sabah 06.30 da artık gelsin bebişim dicem nasipse... suni sancı bakalım ne kadar işe yarayacak eğer bu seferde bebişim gelmezse tamam kalsın göbüşümde dicem artık :) benim için dua edin bende doğumumda hepiniz için dua edicem. sizlere en kısa zamanda haber vermeye çalışıcam. hepiniz sağlıkla kalın...
Canim saglicakla kucagina almayi nasip eder Allahim Insallah :Saruboceq:

ay canım limburgum burdamıydın sen... canım yaa kızgınlığım şeyden oldu. ben inan burda herkesi düşünüyorum aklıma geldikçe tek tek isim vererek soruyorum ama benim kendini sorduğum bir insan mesajımın hemen akabinde mesaj yazdığı halde bi iyiyim veya sen nasılsın diye cevap yazmadı ona kızdım... hani mesajım geride kalmış olsa görmemiş derim ama benim mesajdan hemen sonra yazıyor aman neyse o gün kızdım işte biraz :eek:lmaz: .... sen nasılsın tatlım sağlığın bebişin nasıl
Kiz geleveraaaa opuyorumnanaktan banami kisdin yoksa kis :tomato:

günaydınnnn şekerleerrrr........

sanada günyadin sekerli sütlü kahvem benim, kaydirigubbakcemile3 saurami kalktin bu saatte hayatim. opuyorumnanaktan Ben kalkmadan tutuyorum :dilcikar: uyku daha agir basiyo bende zaten kalkinca birsey yiyemem midem almaz onun icin kalkar su icer yatarim mirmirmirmir

gelevera fraksiyum nasılsınız kızlar bebek çalışmaları ne zaman başlıyor fazla ara vermeyin güzel haberler bekliyorum sizden bebeklerimi kaybettiğimde önce bende çok mutsuz ve tedirgin oluyordum ama inanın tekrar hamile olduğu duyunca içinde umut çiçekleri tekrar yeşeriyor tek farkı biraz tedirgin oluyorsun ....... allah bebek isteyen herkesin dualarını kabul etsin özellikle bu mübarek günde ..........

kandiliniz mübarek olsun ben burdaki bütün arkadaşlarım için dua edeceğim sizde benim için dua edin olurmu kızlar ........

Fundacigim ve tüm arkadaslarim hepinizin kandili mübarek olsun.Rabbim bu güzel günde tüm dilekleri kabul eder Insallah

Kızlar şimdi doktorumla görüştüm telefonda, üçlü test sonucumuz çıkmış.
Gayet güzel dedi doktorumuz zemuszemus
5113 de 1 çıkmış sonuç, allahım bunu da atlattık, inşallah böyle sonuna kadar hep güzelce gideriz hepimiz :)
Canim gözün aydin opuyorumnanaktan Insallah hep böyle devam eder ve bebisin sana saglicakla gelir

Herkese Hayırlı Kandiller.Kadir Geceniz mübarek olsun.Bu güzel günde herkesin duaları kabul olur inşallah.Öncelikle cevap yazdığın için teşekkürler.Evet kendi doktorumdan memnunum ama ilgi konusunda memnunum istediğim zaman ulaşabiliyorumkürtajlarımda beni yanlız bırakmadı.Yanlız iki düşük yaşadım.aynı şeyi tekrar yaşamak istemiyorum.Doktorum ilk başta bana fsh değerim yüksek diye bir sürü olumsuz şeyler anlatmıştı ama ben iki hamileliğimde kısa süre de oldu.Hamile kalabiliyorum ama bebeğim durmuyo.Doktorumunda bana açıklamaları yeterli gelmiyor.Rahim filmi filan vs. istemedi.Hormon değerlerime 2,5 yıl önce hamileliği düşünmediğim zamanlar baktırmıştım.Tekrar bakmadı.Fsh değerimi düşürmek için hiçbir tedavi vermedi.Çok yüksek değil ama sınırın üstünde.Özellikle burda yazılan yazıları yaptırılan testleri okuduktn sonra.Acaba diyorum başka bir doktor bana ne önerecek düşüklerim hakkında nasıl yorum yapacak merak ediyorm.O yüzden tekrarlayan düşükler hakkında uzman doktora gitmek istiyorum.Burda da genelde lütfü hocanın hastaları var.yazılanların çoğunu okudum.Bayramda sonra gitmeye karar verdim.Genel olarak iyi bir hoca sanırım.Birde Allah izin verir tekrar hamile kalırsam doğuma kendisi hacettepe de giriyormu.Birde Allah korusun gene kürtaj durumuyla karşılaşırsam kendisi kürtaj yapıyormu.Çok soru soruyorum ama inanın kafam çok karışık.Korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan.Allahım inşallah isteyen herkese sağlıklı,hayırlı evlat sahibi olmayı nasip eder.Görüşmek üzere...

Canim benim cok gecmis olsun.
Bende 4 düsük yasadim. Bence mutlaka tekrar hamile kalmadan tüm testlerini yaptir.
En iyisi 3 düsügüm oldu deyiver yoksa bazi doktorlar iki düsükte pek fazla önemsemiyorlar.
Insallah Allahim bu mübarek günde her isteyene bebis nasip etsin.
Allahim kimsenin kucagini bos birakmasin

Teşekkür ederim çalıkuşu sağolasın :1hug:

ınşallah sana da kısa zamanda sağlıkla gelir sağlıkla doğar bebişlerin:Saruboceq:

günaydın kızlar yüce rabbimin bu mübarek günde herkese hayırlı sağılıklı bebekler vermesini diliyorum

PAPATYA canım ,sonucun inşallah iyi çıkmıştır ,benim kuzenimin eşi şeker hastası,herkes senin çocuğun olmaz ,olsada durmaz dediler ama çok sağlıklı bi hamilelik geçirdi,moralini yüksek tut canım:Saruboceq::

DİNAMİSS çok şükür sonucun iyi çıkmış herşey çok güzel olacak..:lepi:

bu arada herkesin mübarak kadir gecesi mübarek olsun:Saruboceq::Saruboceq: bu gece birbirimize dua edelim

çok geçmiş olsun canım lütfü bey hacettepede doğuma giriyor ama kürtaj yapıyormu bilmiyorum inş. bidaha öyle bişeyle karşılaşmazsın

kadirxl1.jpg
[/URL][/IMG]

bütün arkadaslarımın kandili mübarek olsun.allah ınsallah bu mübarek günlerde gönlümüzden gecen bütün hayırlı dualarımızı kabul etsin.
dogum yapan arkadaslarımada hayırlı ugurlu olsun.
calısmalara baslayan arkadaslarımında allah yardımcı olsun ınsallah emeklerını bosa cıkarmasın.

mrb arkadaslar KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN ALLAHtan hayırlara vesile olmasını diliyorum cocuk bekleyen cocuğu olmayan arkadaslara Allah hayırlı evlatlar nasib etsin en kısa zamanda cocuğu olan arkadaslarada uzun uzun hayırlı ömürler versin yüce rabbim (AMİN) ALLAHA EMANET OLUN

KIZLAR Kadir Geceniz Mübarek olsun,rabbim bu mübarek gecede dualarımızı kabul etsin inş. dualarda bulaşmak dileğiyle.

Papatya Süreyya canım moralini bozma lütfen çoğu tahlillerin sonucunu moral etkiliyor, bişeycik olmaz inş.

Dinamiss canım gözün aydın allah sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik nasip etsin inş.

Teşekkür ederim Tuluncum sağolasın:)

Arkadaşlar hepimizin kadir gecesi mübarek olsun, allahım inşallah bugün aklımızdan geçen tüm duaları kabul etsin, dileklerimizi gerçek yapsın:Saruboceq:

papatyacım canım benim lütfen moralini bozma sınıra yakın çıkmış en azından daha çok dikkat edersin stres yapma lütfen şekeri daha çok tetikliyor biliyorsun çoğu gitti azı kaldı papatyacım ... gerekirse insilünde kullanırsın ne yapalım herşey küçük meleklerimiz için ..... zaten verdikleri insülin vücuttaki insilünle aynıymış canım üzülme lütfen ikinizide çok öpüyorum

naniknanik

bak bak.. hemen de hava atar.. senin yüreğin güzel canım, eminim kendinde güzelsindir... ama dur acele etme bence talipler konusunda... kaydirigubbakcemile2
güzel arkadaşım benim... sana da nazar değimesin...a.s.

bana delü deyip deyip şimdide gönlümümü alıyosun burda bakıyım:umursamaz: valla bilmem gülüm benim kızı buranın en yakışıklı oğlanı kimse ona vericemzemuszemus yavrum ben vallahi delüyüm yaaaaa-tatlicadiarzu-olmamış kıza damat arıyom burdanşakkıdı

kızlar evet bende burdan tüm arkadaşların kandilini kutluyorum. ne olur herkes birbiri için dua etsin bu akşam. siz benim her zaman dualarımdasınız. öptüm

X