Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

AYY CANIM YAA BENDE OYLE KOTU OLDUMKI KENDIMI KOTU HISSETMEYE BASLADIM BEN BILE BILIYORSUN SENI ASLA ATLAMAM AMA BEN BILE ACABA BANAMI KIZDI DIYE DUSUNMEYE BASKAMISTIM AMA HAKLISIN CANIM INSAN KIRILIYOR OYLE OLUNCA NEYSE CANIM EMINIKI YAPAN KIMSE BILEREK YAPMAMISTIR CANIM COK SUKUR BEBISTE BENDE IYIYZ BUGUN GITTIK DR A HERSEY YOLUNCAYDI BACAKLARIYLA BERABER 16 CM OLMUS YAVRUM HEMEN HEMEN BIR ELIN TAM ACILIMI KADAR CANIM BENIM TEYZOSUNU ELINI CABUK TUT TAMAMMI YANLIZ BIRAKMA BIZIMKINI EMINIMKI RABBIM EN KISA ZAMNDA KAVUSTURUCAK SIZI BEN HER NAMAZIMIN ARKASINDAN HEPINIZI GONLUMDEN GECIRIP DUA EDIYORUM
:1hugpuyorumnanaktan

hımmmm hatırladım DıNAMıSıNıN mesajını....... dinamisin minicik prensesi olacak ve sağlıkla annesine gelecek inşallah sağlıkla...
BAHAAAAARRRRR merak ettiğimi her seferinde yazacam seni neredesin merak ediyorum seni nerelerdesin

ALLAH HAYIRLSIYLA SAGLIKLA KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN KOLAYCA DOGUR BI BAGIRDIGINI BIDE BEBISINI GOR INSALLAH HEMENCECIKa.s.

merhaba arkadaşlar
merhaba canım hoşgeldin..

seveyim ben o minicik şeyi ayyy allahın hikmeti işte nasıl var oluyor bir insan yahu mucize tamamen... allahım korusun seni ve bebişini... inşallah canım rabbim hayırlısıyla nasip etsin bizede... canım Şeniz

canım ben senın msjı gorene kadar sen bulmussun dınamıssın msjı
haklısın yaa nerde bu baharrr baharcım bı haber et bıze naptın nasılsın

homozigot mutant hastasıyım bir ay önce öğrendim bu hastalık gebe kalamamada bi etkisi varmı

canım ben sana daha önce cevap yazdığımı hatırlıyorum... öncelikle geçmiş olsun.. canım gebe kalamamanda etkili değil ama ben inanılmaz araştırıyorum pıhtılaşmayı gebe kalamamada etkili değil ama bebeğin tutunmamasında etkili diye okudum çokyerde. o yüzden gebelik öncesi aspirin ve folbiol kullanımı çok önemli.. hormonlarında ve başka hiçbir sorunun yoksa bunları gebelik öncesi kullanmalısın tatlım

evet canım gercekten bır ınsanın olusumu mucızeymıs gor bak canım rabbım hayırlısıyla yuzunuzu ve dolasıyla bızım yuzumuzude guldurecek
iki kere boş gebelik geçirdim tüp bebek tedavisiyle hamile kalmştım ama olmadı.

hosgeldın arkadasım gecmıs olsun dogru yerdesın san ayardımcı oacak cok kısı var burada ama ben pek bılemıorum bu degerlerı kusura bakma

limburgcum hep hastalıktan konuşuyoruz senin belçikada vaktin nasıl geçiyor ailen akrabalarında ordamı türkiyeye geliyormusun bunlardan da bahset tatlım... uzaktasın canım

mthfr c677t homozigot mutant diğerleri normal yazıyo

canım diğerleri normalse bu güzel. canım seninle aynı değerde olan arkadaşlar gebelik öncesi 100 lük coraspirin kullanıyorlar, folbiol kullanıyorlar ve gebelikle birlikte 0.4 lük iğne... gebe kalamamakta etkili değil dediğim gibi ama öncesinde kullanılan ilaçlar benim değerim seninkinden farklı ama gebelik öncesi tedavi şekli hepsinde aşağı yukarı aynı.. bende bir ay önce düşük yaptım gebelik öncesinde ön hazırlık yapmadığım için oldu... yani coraspirin ve folbiol kanı gebeliğe hazırlıyor... benim doktorum en az birbuçuk ay gebelikten önce kullanmam gerektiğini söyledi şimdi kullanıyorum... sevgiler umarım yardımcı olabilmişimdir

canım çok teşekkür ederim çok sağol.bir ay önce öğrendim homozigot olduğumu ilk öğrendiğimde çok korktum ama şumdi alıştım

kezbancım hepimiz ilk duyduğumuzda hepimiz korkuyla herkese sorduk cevap bulmaya çalıştık ama şimdi alıştık... ama burada kendimiz gibi insanları görmek ve bebeklerinin olduğunu duymak hepimizi rahatlatıyor... burada herkes birbirine umut oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…