Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

inşallah canım umarım dediğin gibi hep güzel şeyleri paylaşırız burdan.

Herkese Merhaba

Yeni üye oldum.uzun zamandır da yazılanları okuyorum.Ankara da tekrarlayan düşükler konusunda uzman doktor araştırıyordum.ben mayıs ayında 9 haftalık bebeğimin kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kalmıştım 2 ay korunduktan sonra temmuz ayında tekrar hamile kaldım.bu sefer de 8 haftalık kap atışı oluşmadığı için tekrar kürtaj olmak zorunda kaldım.Kan pıhtılaşması mı nedeni henüz bilmiyorum test yapıldı sonucu bu hafta alcam.Ama Allahım ne verirse herşeyin hayırlısını versin 2 kere aynı şeyi yaşamak insanın psikolojisini baya etkiliyo.Rabbim inşallah isteyen herkese en kısa zamanda bebeğine kavuşturur.sizlerden yardım almak istiyorum kendi doktorumda memnunum ama bu konuda uzman bir doktorun önerilerini de almak istiyorum.kafamda iki isim var birisi Hacettepe den prf.dr.Lütfü Önderoğlu diğeri de Gazi den Prf.dr.Onur Karabacak.Lütfü hocanın hastası olanlar yardımcı olursanız çok sevinirim.Onun hakkında bazı olumsuz şeylerde okudum o yüzden bir türlü karar veremedim.Genel olarak Lütfü hoca nası bir doktor konusunda uzman olduğu kesin ama yaklaşımı nasıl.Bir de aynı şeyi tekrar yaşamak istemiyorum.Kürtaj olayını Allahım tekrar yaşatmaz inşallah.Böyle bir durum olursa ki okumuştum daha önce hiç ilgilenmemişler başka hastaneden kürtaj olmak zorunda kalmış.Bu çok zor bi durum.Ben Başkent hastanesine gidiyorum tabiki kimse istemez ama kürtaj olcağım zaman doktorum yapıyor.Biraz fazla yazdım sanırım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Herkese Hayırlı Ramazanlar.

kahvelokum bacımmmm delüüüüüüü geliyooo şimdi yanına-tatlicadiarzu-kız beni delimi ettin millete ben sormazsam sana ne delülüğümü gördün yavrumm:umursamaz:

naniknanik

bak bak.. hemen de hava atar.. senin yüreğin güzel canım, eminim kendinde güzelsindir... ama dur acele etme bence talipler konusunda... kaydirigubbakcemile2
güzel arkadaşım benim... sana da nazar değimesin...a.s.

Papatyasüreyyacigim umut_sevgim nasilsiniz kizlar
Çalıkuşum , moralim bozuk canım yaa..Bugün şeker ölçümü istemişti doktorum. Gene yüksek çıktı. Üst sınır 170 benimki 168 .Çok canım sıkıldı.Diyete o kadar dikkat ediyorum napabilirim ben başka ? En son çok güzel düşmüştü , baya bi sevinmiştim. Açlık ve 2 saat sonra tokluk vermiştim. Şimdi tokluktan 1 saat sonra verdim. Az sonra doktoruma doğru gidicem bakalım ne diyecek.Celenin dediği gibi hayırlısıyla benden kendini kurtarsaydı canım bebeğim. Şurda 2-2,5 ayımız kaldı. Allahım inşallah hayırlısıyla kavuşturur bizi. Dua edin nolur..

canım ya,
moralini bozma lütfen annesi, prensesimiz de üzülür sonra... inş düzelir canım ya.. dualarımdasın hep.. doktor güzel şeyler söyler umarım.. döndüğünde keyfin yerine gelmiş olur...

bugün nasipse başlıcam,ama benden bu ayda umut yok..bayrama şehir dışına kayın validemlere gitcez sonrasında eşim şehir dışına cıkacak pekte umutlu değilim emmee bellide olmas..sositosositosen ne yaptın başladın mı??birdahaki yıldönümüne yetiştirmemiz lasımmdelikafadulden

canım çok geçmiş olsun inş. tekrar aynı şeyleri yaşamazsın ben 25 haftalık hamileyim lütfü beyin hastasıyım hakkında okuduğun olumsuz şeylere katılıyorum yani muaynesi kısa sürüyo sen sormazsan cevap vermiyo ama ultrasonda hiçbişeyi atlamıyo herşeye ayrıntsıyla bakıyo kafana bi şey takıldığın gayet açıklayıcı cevap veriyo ve genel bakış açısı pozitif yani olayı bazı dr lar gibi abartıp strese sokmuyo insanı ama kendi dr undan çok memnunsan ona devam et derim ben sonuçta güven çok önemli

canım bozma moralini üst sınıra yakın çıkmış muhtemelen aynen diyete devam etceksin sabret hayırlısıyla az bi zamanın kaldı bebişinide strese sokma canım

Papatya canım lütfen sıkma canını, bozma moralini. Sen diyetine dikkat ettiğin müddetçe sınırı geçmeyeceksin inşallah canım.
Bak azıcık bir zaman kaldı önünde, bebeğinin kollarında olacağı günü düşün ve kendini de bebişi de moralsiz bırakma:1hug:

Dualarım seninle, inşallah çok kısa bir zaman içinde düzelteceksin bu şeker durumunu.

Bu arada kızlar biz de bu akşam doktorumuza gittik, her hafta her hafta kontrol doktor da sıkıldı bizden vallahi :)
Allah şükür herşey normal, hatta bu sefer haftaya çağırmadı, 20. haftaya girdiğimde gideceğim.
Şimdi 17 haftalığız , ama cinsiyetimiz hala netleşmedi, çokkk terbiyeli bizim bebek teyzeleri, açmıyor bir türlü.
Geçen hafta kız gibi demişti ya doktorumuz bu hafta onu bile diyemedi, hiç göremedi.
Ama neyse önemli değil, sağlıklı ya o yeter bize:)

Sizler de durumlar nasıl?

Limburg, Lidya, Gelevera, Kahvelokum, Celen, Canderya, Smmm06 ve adını şimdi sayamadığım tüm kızlar hepiniz iyisiniz umarım :1hug:

Can10 geçmiş olsun canım, allahım bir dahaki gebeliğinde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, tabii hepimizinkini de:Saruboceq:

DİNAMİSS cim iyiyim allaha şükür.bugün yoğun bir gündü benim için beden eğitimi öğretmeni olduğumdan ilköğretim haftası çelenk sunma töreni komutanıydımzemuszemus
ve bu benim ilk görevimdi.görevimi iyi yaptım ama istiklal marşına elimdeki kağıtla yönetene kadar fena sayılmazdıkafamçokkarıştı
program kağıtı elimde iken marşı yönettim:tomato:
napem yaa hem ilk görevimdi hemde ses sistemsiz zor olduu istiklal marşını okutmak ayrıca müzik öğretmeni değilim ki
hem ben daha 5 aylık taze bi örtmenimhihoyyythihoyyyt
bu arada benim kociş bebek istemiyo yaa.delircem tehtit ettim en son çare lmaz:lmaz:
terk ederim dedim!!şimdilik tamam
gibilerinden davranıyo ama bu gece görcez bakalım:hulya::hulya::kedi:

KIZLARRRR son saatlerim :) sabah 06.30 da artık gelsin bebişim dicem nasipse... suni sancı bakalım ne kadar işe yarayacak eğer bu seferde bebişim gelmezse tamam kalsın göbüşümde dicem artık :) benim için dua edin bende doğumumda hepiniz için dua edicem. sizlere en kısa zamanda haber vermeye çalışıcam. hepiniz sağlıkla kalın...

Geleveracım nasılsın canım sana yazmıstım ama gormedın sanırım noldu ya hayırdır kıme kızdın yada kırıldın canım yaaaa

limburgcum canım sevgiler
umutsevgim canım sana niye kızayım canım sevgiler tatlım
eserizmircimcanım duacınız tabiki allah yardımcın olsun bebişin sağlıkla gelsin inşallah allah uzun ömürlü kılsın inşallah.... dualarında olmak dileğiyle... doğumdan sonra sabırsızlıkla haberlerini bekliycem

DRA GIDINCE ICIMIZ RAHATLIYOR CANIM YAA COK SUKUR BIZ IYIYIZ SIZINDE IYI HABERLERINIZI DUYDUK SEVINDIK CANIM OPTUK SENI VE BEBISINIopuyorumnanaktan

ay canım limburgum burdamıydın sen... canım yaa kızgınlığım şeyden oldu. ben inan burda herkesi düşünüyorum aklıma geldikçe tek tek isim vererek soruyorum ama benim kendini sorduğum bir insan mesajımın hemen akabinde mesaj yazdığı halde bi iyiyim veya sen nasılsın diye cevap yazmadı ona kızdım... hani mesajım geride kalmış olsa görmemiş derim ama benim mesajdan hemen sonra yazıyor aman neyse o gün kızdım işte biraz lmaz: .... sen nasılsın tatlım sağlığın bebişin nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…