Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

mrb kızlar bişey öğrenmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. lütfü bey' den randevu almak için çok bekletiyorlarmı yani kaç gün önceden randevu almamız gerekiyor. bayram sonu inşallah gideceğim.

kızlar hepinize günaydın bu aralar fazla pcye giremediğim için tam anlamıyla takip edemiyorum eğer atladığım şeyler olursa kusura bakmayın kızlar olurmu .......bayram sonrası doğum iznine ayrılıyorum bu nedenle işleri bitirmem lazım tek başıma çalışıyorum inşallah bir eleman getirecekler ona işleride öğretmem gerekiyor offf of vallahi çok zor geliyor artık ... bu gecede hiç uyumadım resmen ayakta uyuyorum sol elimde sürekli bir ağrı ve uyuşukluk var geceleri bu dahada çoğalıyor uyutmuyor beni ....

eserizmir kanamanın azalmasına çok sevindim yarında doğum yapacaksın sanırım allah bir avazda kurtarsın inşallah ..... kolay bir doğum olur inşallah ..... bizide haberdar etmeyi unutma biliyosun bende normal doğum yapacağım herhangi bir aksilik çıkmazsa allahın izniyle ..... bu yüzden seni çok merak ediyorum ..... allaha emanet olun ikinizde

ecesem allah analı babalı büyütsün inşallah ... allah küçük boraya sağlık mutluluk şans dolu bir ömür diliyorum sizinle birlikte ... bizim için kokla küçük oğluşunu çok öpüldünüz

celencim canım benim umut ışığım cemreyi böyle güzel ve sağlıklı gördükçe o kadar mutlu oluyorum ki sanki o da canımdan bir parça gibi beni oğluma kavuşturacak yolu umut seren cemrem benim allah nazarlardan saklasın allah ona hep sağlık ve mutluluk versin inşallah gülen yüzünü hiç soldurmasın çok öpüyorum canım

çalışmalara başlayan kızlar sizinde inşallah en kısa sürede göbüşleriniz ve kucaklarınız dolar allah bu yolda kimseyi oyalamasın bir daha evlat acısı vermesin bizi bizden başka kimse anlamaz kızlar bu yüzden birbirimiz için hep dua edelim destek olalım o kadar ihtiyacımız oluyor ki allah gönlünüzün muradını versin hepinizi çok çok öpüyorum dualarım sizlerle kızlar

kahvelokum sende başlıyorsun çalışmalara ne güzel inşallah kendi adınıda yazmak nasip olur listeye o an seni düşünemiyorum bile allahım en kısa sürede nasip etsin inşallah....

eve neti bağlatmışsın ne güzel sürekli takip ediyosun ben iş yerinden bağlanıyorum evde internet yok eşimde inat etti bağlatmıyor benim psikolojimin bozulacağını düşünüyor bir türlü ikna edemedim hayırlısıyla bir doğum yap ondan sonra bakarız diyor o da haklı burda üzüntülü haberleri aldığım zaman çok üzülüyorum kaybettiğim bebeklerim geliyor aklıma oda bu durumu görünce istemiyor tabi neyse bende izine ayrıldıktan sonra ancak annemlere gittiğim zaman girebileceğim hepinizi çok öpüyorum

bende ilişcem şimdi:))

şişşş... yaramazlık yapmayın bakiimm... çalışın... çalışın...kaydirigubbakcemile3

tşk ederim funda.. evet başladık ama bakalım ne zaman kısmet olacak.. dualarınızıu eksik etmeyin...
seninde büyüdü, ne güzel.. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... daha sık gir tabi merak ediyoruz seni ve bebişini..

selam kızlar...2 kere 7 haftalık bebeğimi kalp durması sonucu kaybettim...ve araştırıldı bende mthfr heteroziğt gen mutasyonu olduğu analşıldı...onun dışında herşey normal...önümüzdeki ay tekrar bebek çalışmalarına başlayacağız...dr um 2 ay önceden çinko s ve folbiol başladı....b vitamin kompleksi ve coraspirin başlamadı...b vitamin oranım iyiydi kanımda coraspirinde hamile kalınca başlarız dedi...ama ben önceden başlamak istiyorum...2. bebeğimdede hamile kalınca başlamıştık coraspirini....sizce ne yapmalıyım çok kararsız kaldım.....

Son düzenleme:

canım hayırlı uğurlu olsun oğlun. allah anneli babalı büyütsün. lütfü beyin hastası olarak ileride allah nasip ederse doğumdada kendisini tercih edeceğimiçin soruyorum. nasılmemnun kaldınmı hocadan ve hastaneden. nasıl geçti ameliyatın iyisin şimdi dimi güzelim. ayıldıktan sonra çok sancın oldumu. ayrıca bir ücret falan ödemedimi hocaya ve hastaneye

nergiscim benim bi müddet dinlenmem gerekiyor daha 1 ay oldu kürtaj olalı.
kendi testlerimiz var onları bir halledelim hayırlısıyla bakalım eşimde bende önümüzdeki kışa kadar bekleyelim diyoruz bakalım eğer canımıza tak etmezse kaydirigubbakcemile3
bende çok öpüyorum opuyorumnanaktan

kızlar ben geldim bugün işe,geçmiş sayfaları okuyamadım.geçen hafta dinlendim evde.11. haftaya girdik dün hayırlısıyla umarım herşey yolundadır.dün iğnemi kendim yaptım,biraz kanattım ama zamanla alışır elim heralde.bende durumlar böyle.

canım ben hamile olmadan önce 1 hafta önce almıştım randevuyu 1 hafta öncesinden alırsan daha garanti olur çünkü bi kaç gün önceden ararsan vermeyebilirler hocanın baya bi hastası var bide h.içi 2 den sonra alıyo muayneye

kahvelokum bacımmmm delüüüüüüü geliyooo şimdi yanına-tatlicadiarzu-kız beni delimi ettin millete ben sormazsam sana ne delülüğümü gördün yavrumm:umursamaz:

canım desteğin için çok teşekkür ederim. umarım dediğin gibi herşey yolunda gider. doğumda dua et bana olurmu. senin tosun oğlan için güzel bir kız doğurayımda belki bellimi olur gelinin olurzemuszemus bak ben sarışın ve yeşil gözlüyüm benden çıkan kız fena olmaz ona göre demedi demezemuszemus

UMUTSEVGİM canım sanada verdiğin destek için çokkkkkkkkk teşekkür ediyorum canım. allah o güzel kalbine göre versin inşallah. öptüm senide.

hadi hayırlısı canım inşallah hemen tutar

Smmm06 sağol canım bende yoğun olabileceğini tahmin ettim onun için sorayım dedim. hayırlısıyla bide biz tanışalım lütfü beyle.

sidocumm tebrikler. allah anneli babalı büyütsün. sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin inşallah

canım buralardayım. geçen hafta yoğundum fazla giremedim. hafta sonları da evden girmem pek. sen nasılsın?

bu akşamdan itibaren çalışmalara başlıyorum
benim allahtan hemen tutuyoooo:Saruboceq:
inşallah bu sefer de tutar kendi kendime nazar deydirmeyeyim birde

hadi hayırlısı bakalım. iiinnşalllaaaaahh hemen tutar

tebriklerr. allah tamamına erdirsin inşallahh.

canım hadi hayırlısı bakalım. allahım inşallah hemen verir bebişini sağlıkla. haklısın çok zor o stresle ve düşünceyle. ben de 3 ay aynı şeyi yaşadım ve olmadı. biliyorum tamamen stresten. çünkü geçen sefer ilk denememizde olmuştu. ama çok şükür bu ay biraz daha rahatım. bakalım hayırlısı. sen de alışacaksın ve stresin azalacak inşallah. gerçi umarım bu stresi yaşamadan hemen hamile kalırsın da. herşey olacağına varıyor. herşey yolunda gidecek sen gönlünü ferah tut arkadaşım :teselli:

hayırlısı olsun canım. çok tebrikler. sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

Son düzenleme:
melekcim allahım gönlünden ne geçiyorsa onu nasip etsin..... herşey iyi olacak bu sefer inşallahh

eserizmir.. allah hayırlı doğumlar nasip etsin. sağlıcakla sağ salim bebeğine kavuşmanı diliyorum...

celen kızın çok tatlı maşallah.... allah nazarlardan korusun

esraben sen de başladın mı bakiim bu ayki çalışmalara??

UMUTSEVGİM canım sanada verdiğin destek için çokkkkkkkkk teşekkür ediyorum canım. allah o güzel kalbine göre versin inşallah. öptüm senide.

canım ne demek her durumda bırbırımızın yanında olmalıyız cunku boylerı sylerı yasayan bılır ancak bundan sonra hep guzel seylerı paylasırız ınsalla rabbım tez zamanda herkesın yuzunu guldursun ınslallahhh....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…