Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

işe yeni girdim geçen sene kasım ayında işi bırakmak zorunda kalmıştım özel sektör işte zorladılar bırakayım diye ama ocaktada erken doğumum oldu iş bulmak bu zamanlara kaldı işte
Allahım bir daha yarı yolda bırakmasın şimdide tekrar düşünüyoruz ama korkuyorum endişeler işte bu sefer bırakmama gerek kalmayacak baştan sorun olmayacak dendi
daha bir ay oldu işe gireli takip etmeye çalışıyorum ama biraz zor oluyor ben zir.müh.yim işim bazen arazide bazen serada bazen ofiste oda çok kısa süre kalıyorum nete bakayım diyorum bir şey çıkıyor hemen çıkıyorum
doğum yapmış arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum
doğum yapacaklara sorunsuz bir doğum diliyorum
hamile arkadaşlara rahat bir hamilelik süreci geçirmenizi diliyorum
benim gibi hamilelik bekleyenlerede tez zamanda göbüşlerimizin dolması dileğiyle Allahım hayırlısını versin

ıyi akşamlar kızlar :)

Eserizmir canım inşallah kolaylıkla çok sancı çekmeden hani bir avazda derler ya o şekilde yaparsın doğumunu normal olarak. Dualarımız seninle :Saruboceq:

Ecesem ve Sido sağlıkla, huzurla, mutlulukla büyütün bebeklerinizi inşallah.

Limburg canım biz iyiyiz sen nasılsın?
Ben artık gezmeye dolaşmaya başladım ya haftasonu da akşamları da çok sık giremiyorum. Yattığım günlerin acısını çıkartıyoruz, kendimi çok yormadan da olsa geziyoruz aşkımlan :)
Cumartesi diş hekimine gitim, hafif hafif kanama olmuştu diş etlerimde onu kontrol ettirdim. Ama önemli bişe yokmuş, biraz ödem yapmış ama geçermiş. Bebişimiz de iyi sanırım, 17. haftadayız şimdi. Bakalım ben de merakla bekliyorum ilk hareketlerini hissedeceğim günü.

Umutsevgim sen nasılsın tatlım ? Nasıl geçiyor hamilelik ? ınşallah sağlıkla sonuna kadar gideriz hepimiz.

Gelevera sen niye kime kızdın böyle yoksa kızmadın da ben mi böyle anladım bilemedim ama..Kime kızdıysan da kırılma lütfen canım benim :1hug:
ınşallah en kısa zamanda güzel haberleri vereceksin bize :Saruboceq:

Lidyacım sen iyisin di mi, umarım atlatmışsındır kırgınlığını :) Bak lütfen iyi bak kendine, hava da serinledi dikkatli ol:)

Nisanurhak, canderya ve hamilelik isteyen herkesin de bir an önce bu duyguyu yaşamasını ve tüm hamilelerin sağlıkla bu süreci tamamlamasını diliyorum.

Celen tekrar maşallah diyorum canım, allah nazarlardan korusun bu güzelliği

Son düzenleme:
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 13 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................3 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

ayyyyyyyalkisalkisalkishadi bakalım hayırlısı..olcak olcak delikafadulden stres yok moral bozmak yokkopuyorumnanaktan

ecesemm gözün aydın arkadaşımm..Boramızı öpüyorummkaydirigubbakcemile2

Allah gönlünüze göre versin inş ,erkek olsun kızlarımız olursa talipolursun artık lülülülülülü

Allah yardımcın olsun esercimm.iyi haberlerini bekliyoruz:ecrin_bebek:

CELENNN kızın çok tatlı,hele o saççç :))) çok havalıyısss :smiley-cool: allahım nazarlardan saklasın

GELEVERA cım kız aynı zamanda çalışmalara başlıyoruz:kedi::kedi:
ha:kedi:di bakalım iyi çalışmalarkaydirigubbakcemile3

hadi hamilelikten öncesini gectim hamiellikte neden kullandırmadı?folik asit cok öenmli..sen bu knuyu hamilelik öncesi ve sonrası kullanımı baska doktorlarada sor yerimseniben
:1shok: ne kanaması yaaaa :1shok: benm haberim yoktu esercim...cok gecmiş olsun..allaha emanet olun..rabbi sağsalim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:
geçmiş sayfalara bakmak istemiyorum hiç... çalıkuşunun mesajından gördüm celencim maşllah allah nazarlardan korusun şirin şey ne tatlı öyle

celenim allah bağışlasın, maaşşallah suphanallah elma şekeri sanki :icecream: ısır ısır bitmez cimcime

maşallah bu şirin kızçeye Allah nazarlardan korusun celen
coook teskr ederim canımın içleri..alıntı yapamadığım güzel dileklerde bulunan güzel sözler söyleyen herkse cok ama cok tskr ederim..allahım hepinize nasip etsin bu duyguyu :Saruboceq: rabbim oyalamasın-bekletmesin :Saruboceq: cok zor cok :çok üzgünüm: mafoldumben ama en gzli de ne bilomusunuz bizim durumumuzda..şükretmeyi daha ii biliosunuz...ööle bir gecede bulanlardn değiliz biz..sabır sınavından gecip şükretmeyi öğreniyoruz :asigim:

amin :Saruboceq:

bende ilişcem şimdi:))

kahvelokum kullanıcısından alıntı
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 13 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................3 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim
canderya200..........1 haftalık (bende şöle ilişiverdim:kedi:)

CELENNN kızın çok tatlı,hele o saççç :))) çok havalıyısss :smiley-cool: allahım nazarlardan saklasın

tskr ederim esracım kaydirigubbakcemile5 2 tutam sacımız var onuda zorla tutturuyoruz kaydirigubbakcemile3 tokası olmayınca aynı erkek bebeğine benziodaaa :kedi:

renkli1 yine burda... ama sanırım geçmişi okumaktan bu sayfalara bakamıyor hu hu?

canım benimde giriş tarihim aralık 2008 yani ilk düşüğümü yaptığım ay..... o zaman size yazsaymışım belki çok farklı şeyler olacaktı sadece okuyodum yazmaya 3. hamileliğimde karar verdim ve o da düştü... sanırım gebelik öncesinde ilaç kullanmam gerekiyomuş....keşke ilk girdiğimde yazsaymışımmmmmmmmm

canim merak etme RABBIM yardim eder yuzdun yuzdn kuyruguna geldin hayirlisiyla kucagina alicaksin yavrunu insallah canim

canım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına canım hastaneden memnun kaldınmı çocuk dr larından falan ilgi nasıldı özel odanın dışındaki odalar kaç kişilik bide hastaneden taburcu olurken herhangi bi ücret ödedinizmi kendine ve bora beye çok ii bak öptüm

Eserizmir canım inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın büyük buluşmaya çok az kaldı biraz daha sabır ve mutlu son inşallah.dualarımız seninle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…