Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çok şükür canım bende zillide iyiyiz teyzesi her şey yolunda gidiyor darısı sana işallah şimdi ne durumdasınız yapışıklık açıldı değilmi ne zamandır deniyorsunuz canım

ESRABEN,
cANIM ALTTAN MUAYENE ETTIRME DÜŞÜK OLABILIR DEMISLERDI.bENDE ALTTAN YAPTIRMADIM.hASTANEDE BEKLERKEN BENIM GIBI BI KADIN VARDI O DAHA ÖNCEKI BEBEGINI ALTTAN MUAYENE ETTIRMIS DUSMUS.Bende korktum.

çok şükür canım bende zillide iyiyiz teyzesi her şey yolunda gidiyor darısı sana işallah şimdi ne durumdasınız yapışıklık açıldı değilmi ne zamandır deniyorsunuz canım

maşallah canım, hep iyi olun.. açılmış canım... daha yen, başladık denemeye... dualarında bana da yer ver olmaz mı? adım canan bu arada :)

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 12 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................3 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

ravza canım çok daha iyiyim, başım geçti allahıma şükür :Saruboceq:

yesin teyzoşu o zilliiyii yesiiinn cokacimcoook allaha emanet olun tatlım sonua kadar :Saruboceq:

kahvelokumcum allah yardımcın olsun tez zamanda hayırlı haberler al inşallah, alalım hepimiz teker teker :Saruboceq:

canancım duayı hep ediyorum namazımın arkasına hepinizin tek tek ismini sayamıyorum ama gönlümden hepinizi geçiriyorum yüce rabbim hepimizin yüzünü güldürsün işallah bak tembellik etmek yok çooookkkk sıkı çalışacaksın melek gibi geceni gündüze katacaksın bu ay hayırlısıyla hayırlı haberini alıcaz kendi ismini oraya eklerken kimbilir ne hissedeceksin canım allahım gönlünün uradını versin kucağın yaramaz zillilerle dolsun taşsın işallah

gobeteciğim, bu konuda içiniz rahat olsun, alttan muayene (eğer ki kanamalı düşük tehdidin yoksa) düşük sebebi değildir diyor bütün doktorlar üstüne basa basa. ben onların yalancısıyım vallahi yerimseniben

lidyacım benim zilliden tez zamanda sana kahvelokumcuma yani cananıma ve çalıkuşuma versin işallah benim kız kardeşim yok sizin zilliler bana teyze dermi acaba dedirtin kızlar ya teyze olmayı çok istiyorum çok bekletmeyin beni

amin ravzacım tüm isteynlere inşallah, allah razı olsun :Saruboceq:

ay dedirtmez miyim teyzoşuuu dedirtirim tabii, bak derim benimkine bu teyze annenin pıhtıdaşı, kızı da senin zigotdaşın a benim tatlı yavru zigotum derim :teytey:

çalıkuşşuuum kkıızzzz yoksa aldın mı 52 bardağı onları mı seyrediyosun hayran hayran )
sen şimdi onlar koynuna da alır yatarsın he kaydirigubbakcemile3

yaw maç bitmek üzere gelin kızlar, kociş gelir maçtan birazdan.daha ekime var, ben pek yüz vermiyorum ama o öyle düşünmüyor ona göre farketmiyor tabii :mymeka:

hadü gelüüünnnn :mymeka:

alemsin lidyacım valla bizim kızlar zigotdaş olacak değilmi senin değerin neydi canım sadece heterozigotmusun bayadır değerlerimizi güncellemiyoruz kimin değeri neydi unuttum

haklısın valla aldı kristal bardakları kocişininde dediği gibi sıra sıra dizdi saat başı biriyle su içiyo eeee bu kadar su içincede malum tuvaletten çıkamıyo doğal olarak bizede vakit ayıramıyo bacımmmm gelir belki birazdan

amin canım inş... bi mucize olsa hep beraber hamiş olsak, ne harika olur..

amin canım.. Allah razı olsun... valla inş nasip olur listeye kendi adımı da yazmak..

teyzesi olcaksın tabi.. bbeişlerimizin bir sürü teyzeleri olacak...sıkıntılarımızı bu kadar rahat başka kimlerle paylaşabiliyoruz ki...

benim sadece bir değerim heterozigot 677 şuanki pıhtılaşma değerim çok iyi bu gidişimde doktor iğneyi 3 günde bir kullanabiliriz dedi bir an çok korktum kabul etmedim tabi zaten iğneyi gün aşırı kullanıyorum zaten 1 gün durup bi gün vuruyorum ben buna bile tedirginim ama doktorumada güveniyorum neticede ona ne çektiğimi bu bebişin 5. ci olduğunu biliyor zatende 15 günde bir çağırıyo tahlilleri yaptırıyo

canım tabii doktoruna güvenmelisin, zaten 1 tek değermiş tatlım, allahın dediği olur, içini ferah tut bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…