Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

herkese merahaba kızlar umarım herkes ıyıdır
bız 2 gundur depremle yatıp kalıkıyoruz korkudan bı sey yapamaz olduk depreme alısık olmadıgımız ıcın.konyalı arkadaslarım umarım ıyısınızdır.

fransiyum kullanıcısından alıntı
ne güzel Hamilelerimiz bebeklerini dünyaya getirip kokularını duymuşlar bile ne mutu sizlere tebrikler diliyorum ve Allahım yavrularınızı size sizide yavrularınıza bağışlamasını temenni ediyorum.
bende bebeğimin sonucunu aldım dün kromozom ve genetiğinde bir problem yokmuş sıra bizim testlerimize geldi bakalım inşallah tedavimiz çıkar yoksa sebebi belli olmamasından çok korkuyorum
ve bebeğimin cinsiyeti de belli olmuş kızmış
en çok buna üzüldüm keşke söylemesydi doktor

kızlar ya bugün beni ağlattınız valla:gitme:
ne güzel herkes birbirine destek oluyor aynı hisleri paylaşıp dertlere derman olmaya çalışıyoruz...
helede bebişlerini kucağına alan anneleri duyunca ağlamaktan gözlerim şişiyor:gitme
artık yavaş yavaş sıra olmayanlarda.
bugün adetimin 5. günü çalışmalara başlıycam.çünkü kanamam durdu.
ve inanın daha hamile kalmadan kaldığımda yaşayacağım sitresi düşünüp kahroluyorum:gitme:
kendimi ferahlatmaya çalışıyorum "ya hiç hamile kalamasaydım diye" ama bazen avunamıyorsun işte.
ya kalbi atmazsa ya kalbi durursa!!!!!!
hep bu sorularla yaşamak 9 ay boyunca bitiriyor. farkındamısınız hepimizin psikolojik destege ihtiyacı var.bu konuda terapi almalıyız ama maddi imkanlar kısıtlı.
herzamn maddiyat iyi olmuyor.
allahım nolur bu sefer yaşamıyayım.bu seferde olursa 4. hamileliğim olucak noolur benim ve benim gibilerin acılarını artık dindir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benım ya senı en ıyı ben ve burdakı kayıplar yasayan arkadslar anlar neler hıssettıgını ınankı cok ıyı anlıyorum cunku henemen hemen aynı sınavlardan gecıyoruz bızım ıcın hersey sıfırdan baslıyo kalbımızde gıdenlerın uzuntusu hamıle kalmaya calıs hamıle kaldımmı hamıle kal kalp atısı duyulacakmı duy kalbı hala atıyormu valla haklı soyluyosum psıkolojık destek alamalıyız ama burda terapı aldıgıma ınanıyorum cunku butun arkadslar sagolsun uzuntumuzde ve sevıncımızde hep yanımızdalarrr ınsalllah hep sevıncler yasayıp mutlu oluruzz yanı 9 ay sure zarfında aklımız hep sorularda ne olacak yasanılmadan da ne olacagı bılınmıyor ınsallah bundan sonra hepımız adına en buyuk mutlulukları yasarızz nbebıslerımızı saglıcakla kucagımıza alırızzz hemen calısmalara baslaaa ınsallah hersey cok guzel olacakkkk........

bız 2 gundur depremle yatıp kalıkıyoruz korkudan bı sey yapamaz olduk depreme alısık olmadıgımız ıcın.konyalı arkadaslarım umarım ıyısınızdır.

gecmıs olsun canım benım bende orda okudum cok severım konyayı hala devam edıyomu ....

Canim gecmis olsun. Allahim korusun herkesi.

kızlar ya bugün beni ağlattınız valla:gitme:
ne güzel herkes birbirine destek oluyor aynı hisleri paylaşıp dertlere derman olmaya çalışıyoruz...
helede bebişlerini kucağına alan anneleri duyunca ağlamaktan gözlerim şişiyor:gitme
artık yavaş yavaş sıra olmayanlarda.
bugün adetimin 5. günü çalışmalara başlıycam.çünkü kanamam durdu.
ve inanın daha hamile kalmadan kaldığımda yaşayacağım sitresi düşünüp kahroluyorum:gitme:
kendimi ferahlatmaya çalışıyorum "ya hiç hamile kalamasaydım diye" ama bazen avunamıyorsun işte.
ya kalbi atmazsa ya kalbi durursa!!!!!!
hep bu sorularla yaşamak 9 ay boyunca bitiriyor. farkındamısınız hepimizin psikolojik destege ihtiyacı var.bu konuda terapi almalıyız ama maddi imkanlar kısıtlı.
herzamn maddiyat iyi olmuyor.
allahım nolur bu sefer yaşamıyayım.bu seferde olursa 4. hamileliğim olucak noolur benim ve benim gibilerin acılarını artık dindir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Allahin izniyle birsey olmaz canim, sen hele bir basla Rabbim yardim eder Insallah.

Gelevera gitmissin ama,:sm_confused: ben burdaydim ama sen yoksun, demin islere daldim, evi temizliyorum tatliskom gel yardim et akannehir

samp75c5a10c1178a23f.jpg
[/IMG]

SİDOCUM , çok tebrik ediyorum canım Allah anneli babalı büyütsün ..Darısı da hepimizin başına olsun inşallah. İkinizin de iyi olmasına çok sevindik. Oğlunla mutlu dakikalar , saatler , günler , bir ömür inşallah...

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 11 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............4 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........4 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
sido ......................38 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00) (dualarımız seninle sido)
meryemmeryem...........36 haftalık (erkek)
çiçeklara......................35 haftalık (kız)
funda1980....................34 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................33 haftalık (kız)
sılaya..........................32 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............28 haftalık (kız)
smmm06.....................24 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...........25 haftalık (kız)
Dinamiss.....................16 haftalık
limburg1985.[arzu]........15 haftalık
umutsevgim.[sibel]........14 haftalık
nilüfersahh....................13 haftalık
simge............................9 haftalık
aslghh...........................9 haftalık
kardelen86.....................9 haftalık
gulsummm....................8 haftalık
_beray_.........................6 haftalık
umutluyuz ....................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gülay30........................6 haftalık
büşra44........................5 haftalık
göbete.........................4 haftalık
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba canım benide eklermisin 3 haftalık hamileyim adetim 4 gün geçti beta hcg 1405 çıktı doktorum normal dedi ama yinede korkuyorum kalp atışlarını duyacağım günlerde gelir inşallah doğum yapan arkadaşlarımız varmış güle güle büyütsünler

kızlar bugün misafirim vardı iki gündür temizlik yapmaktan ellerim acıdı.mamalar yaptım güzelce ağırladım azönce gittiler.bende hemen koştum geldimkaydirigubbakcemile
akşama girermiyim bilmem...malum çalışma var:kedi:

merhaba canım benide eklermisin 3 haftalık hamileyim adetim 4 gün geçti beta hcg 1405 çıktı doktorum normal dedi ama yinede korkuyorum kalp atışlarını duyacağım günlerde gelir inşallah doğum yapan arkadaşlarımız varmış güle güle büyütsünler

canım benım tebrık ederım rabbım tamamına erdırsın ınsalllahh.....

kızlar bugün misafirim vardı iki gündür temizlik yapmaktan ellerim acıdı.mamalar yaptım güzelce ağırladım azönce gittiler.bende hemen koştum geldimkaydirigubbakcemile
akşama girermiyim bilmem...malum çalışma var:kedi:

canım aksam gırmıyosun bebek yapıyosun tamam kolay gelsın canımm:)

gunaydın...11*09*09 gunu oglum DORUK dunyaya geldı...ıyıyız cok sukur kızlar:nazar: hepinize dua ve desteğiniz için çok teşşekkür ederim. bende hepiniz için dua ettim. en kısa zamanda doğum öykümü ve fotorafları ekleyeceğim.... kendinize iyi bakın...

canım, gözün aydın..adıyla yaşasın... Allah hep güzel günler göstersin ona...

Kiz Kahveli lokumum sen bu saatte nirdedin ha nirdesiinnnn eve net baglattinmi sen bakim naniknanik

bağlattın canım, bağlattım sonunda..oh be, sizden uzak kalmak kötü oluyor.. nasılsın?

gözün aydın hatoce.. hemen ekliyorum..

kahvelokum merhaba tatlım nasılsın iyi misin?
canım iyiyim sen nasılsın... oturduk tvnin karşısına çay içiyoruz kayınvalide,eşim ve ben.. fırsat bu fırsat nete gireyim dedim bende... sen nasılsın?

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 12 Eylül)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (10 eylül)
sido ......................Doruk bey annesinin kollarında..(dünyaya hoşgeldin Doruk...hayat sana hep gülen yüzünü göstersin) (11 eylül)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................Taha bey annesinin sıcak ve güvenli göbişini bırakmak istememiş.. keyfine pek düşkün anlaşılan :)
melek76.......................3 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................3 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 4 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim

afiyet bal şeker olsun :icecream: iyiyim canım teşekkür ederim.
ben de aynen tv karşısındayım, kahve keyfi yapıyorum.
eşim maç izlemeye gitti, kumanda bende. zapping zapping....

ravzacım kızçeyle tatlı annesi nasıllar?
bu arada manisaya 1 kere gelmiştim, kardeşim askerlik yaptı orda bi 4 ay önce kadar.
çok beğenmiştim, çok modern, gençler insanlar cıvıl cıvıldı etraf...

lidyacım canım yeni geldim bilgisayarın başına kusura bakma hemen cevap yazamadım iyiyim canım sen nasılsın baş ağrın nasıl oldu evet manisa gerçekten güzel bi yer ama ben ilçesindeyim ilçe dediysem 100 bin nufusu var buranın izmire yakın olması daha bi avantaj canım sıkılınca izmir sahilinde çay içip geliyoduk tabi hamilelikten önce işallah kızım sağ salim doğsunda kız<ımla gider çay içeriz

lidyacım gene kimsecikler yok hadi işi olanlar bebiş yapanlar var ama hamişlerimiz nerde çalıkuşumda yok bu akşam ramazandan sonra işallah herkes burda olur oruç diye heralde boş buralar

kahvelokum canım hoşgeldin nasılsın eve net bağlatmışsın iyi olmuş valla artık her zaman girersin nete bu arada neler yapıyorsun senin ismini ne zaman ekleyecez listeye

canım tşk ederim iyiyim...bağlattık sonunda.. ah canım ya ben hemen eklemek istiyorum da... aylardır boşuna uğraşmışız, yapışıklık varmış... şimdi tekrar deniyoruz, bakalım.. sinan hocaya kaç defa demiştim oralı olmamıştı.. o kızgınım ona..
sen nasılısn? bebiş nasıl? her şey yolunda değil mi?

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 11 Eylül)
ecesem..................Bora bey de annesinin kollarında... (dünyaya hoşgeldin Bora.. hayat sana hep gülen yüzünü göstersin)

sido ......................38 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00) (dualarımız seninle sido)

X