Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sidoooo sidocummmm gözün aydınnn alkisalkisalkis,çok şükürr,kendine dikkat et artık.fotoları 4 gözle bekliossositososito

şen
papatya
limburgcum
esra
bkale
sizler nerelerdesiniz nasılsınız özletmeyin kendinizi... sevgiyle öpüyorum hepinizi...

canımmm geleveram
misafirlerim vardı şehir dışından yatılı,giremedim nete,sen naptın nasılsın?tayin belli olmuştu,taşınmıyo musunuz?

alttan bakmak zararlı mı CADIARZU

layylayylommm;keşke bi ikiz gelseeedelikafaduldenohhhhh bir kız bir erkek ..tamam işte :lepi:

esercimm çok geçmiş olsun..seni merak ediyorum,ne yaptınnn??

gelevera canim benim güzel dileklerin icin tesekkür ederim cenim benim Şeniz

Meleeegiiiim bitanem ikizlerin annesiiii Insallah ikizdir ohh ohhh sositososito bana diyordunuz al simdi sana ikiz kaydirigubbakcemile3

Insallah canim Allahim bizi daha fazla yormadan aglatmadan cilemizi doldurur Rabbim Insallah :Saruboceq:

bu saatte topiğimizde bir misafir var... kim acaba... şişşş.. sayın misafir.. katıl aramıza gel.. öyle uzak durma :)
Kiz Kahveli lokumum sen bu saatte nirdedin ha nirdesiinnnn eve net baglattinmi sen bakim naniknanik

Ayy Ayy dorukcugumda gelmis :ecrin_bebek: hos gelmis teyzosu o süt kokan melegi yermis.cokacimcoook
Sidocum canim benim gözün aydin Şeniz Allah anali babali saglikli bir sekilde büyütmeyi nasipe etsin bitanem:Saruboceq:. Dün aklim sendeydi esime bugün sido dogum yapacak dedim, artik isimlerinizi bile ögrettim herife oda, sido bir kac ay önce hamileyim dememismiydi fisfisfis dedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Canım benim , her şeyin yolunda gitmesine çok sevindim...Bebeğine uzun ve sağlıklı ömür diliyorum...Her şey gönlünüzce olsun...

saol canım,darısı herkese olsun.. hiç sorma nasılda heyecanla bekliyorum bir bilsen..

çok saol bitanem..hemde ne yalayıp yiyecem bunca şeyler yaşattı bize:)
sağlıcakla doğsunda .

canım ben adet günüme 2 gün kala kan testin yaptırmıştım 822 çıkmıştı banada hep ikiz mi dediler ama değil..
doktorum erken döllenme demişti.döllenme tarihine göre beta değerleri farklılaşıyormuş..
bu değerin yüksek olması ikiz olduğunu göstermez demişti..
ama hayırlısı sağlıklısı olsun,allah gönlüne göre versin ikiz istiyorsan ikiz olur inşallah..

bende önceden ay ne güzel ikiz olsa derdim ama şimdi son aya gelince ağırlaştım ya iyice,ayy ikiz olsa napardım dedim..

allahım herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

ayyy tebrikler canım yaa ne güzel allahım sağlıklı analı babalı büyümeyi nasip etsin..ilk günlerdesin şimdi kolay geçer ,çabucak ayağa kalkar keyifli saatler geçirirsin bebişinle inşallah..

esraben , çalıkuşum inşaallah ikizdir...Bende istiyorum tabi sağlıkla geleceklerse...Ama hcg yüksek olupta ikiz gebelik olmayabiliyormuş...Erken döllenmede olabilirmiş...Hayırlısı inşaallah...Nasıl olsa haftaya keseyi görünce öğreniriz :)

meryemmeryemcim dediğin gibi erken döllenmedir yüksek ihtimalle...Eeeee adetin 8. günü başlayıp 22. günü çalışmayı bırakırsam erken döllenmde başıma gelebilirdi , geç döllenmede : ) Yada iki yumurtayıda yakalamış olabilirim :)

Canim benim artik üzülme ne olur :teselli: yasandi ve bitti.
Herseyde bir hayir vardir sirasi gelince Rabbim teker teker yada cifter cifter veriyor bitanem sen yetrerki ümidini kaybetme. Bir ümit mutlaka olmali. ( Bu söz Prof.Saracoglunun bana gönderdigi kürün icinde yaziyordu cok duygulandim)
Ben 4 düsügüme sükretmedim agladim mafoldumben belkide isyan ettim neden ben diye.
Sonra miyomum cikti onada sükretmedim ve artik yumurta yollarim kapandi yani doktorlarin dedigine göre artik kendim hamile olamayacagim asla.mafoldumben
Artik ben bunada binlerce sükrediyorum beterin beteri var canim.:Saruboceq:
Ben bunu simdi anladim, benim bir ümidim var tüp bebekle yine hamile kalabiliyorum.
Düsünsene ya Allah korusun bana birdaha asla anne olamayacaksin deselerdi , ben bunu düsündükce bu halime, yani yine bir ümit olduguna binlerce sükrediyorum ve hep diyorum demekki benim icin bu daha hayirliymis.
Canim sen benden bir asama öndesin yani henüz kendin hamile kalabiliyorsun beni düsün ve haline sükret canim , bende benden kötü durumda olanlari düsünüp sükrümü biliyorum artik.
Annem der hep kendinden yüksek olani degil kendinden kötü durumda olana bak ve sükrünu bil.
Bunlari seni üzmek icin degil ümit vermek icin yazdim canim :teselli:artik senide neseli görmek istiyoruzalkisalkisalkis. Giden gitti canim ben ne kadarda aglasamda üzülsemde 4 bebegimi geri getiremem :gitmenun icin gelecege bakalim. Üzme artik kendinia.s.

valla o çalışmalara ikiz bile az bence :jeyyar: ne olursa olsun hayırlısı olsun inş...erken döllenmeyse son dönemdeki çalışmalar boşuna mı gittilaelaelaelaelae

Fransiyum üzülme lütfen , bundan sonra her şey yolunda gidecek inşaallah...

valla o çalışmalara ikiz bile az bence :jeyyar: ne olursa olsun hayırlısı olsun inş...erken döllenmeyse son dönemdeki çalışmalar boşuna mı gittilaelaelaelaelae
hayırlısı tatlım...Evet yaaa erken döllenme ise son çalışmalar boşunaymışdelikafadulden

canım benim allahım gönlüne göre versin ,ikiz,üçüz,beşiz:) ama herşeyden önemlisi sağlıklısını hayırlısını versin..

allah tüm isteyenlere nasip etsin

Canım esım ıftar davetındeydı.Onu beklıyorum yoldaymıs.Bılmıyorum gıtsemmı kotu sonucla karsılasmaktan korkuyom

canım benım telas yapma benı mıdem ulanırdı bıseymı ooldu acaba derdım bulanmazdı acaba kalp atıslarımı durdu derdım 2 ay annnemlerde kaldım kızkardesım esım ve annem kafayı yıyeceklerdı:) canım benım kalbını ferah tut ınsallah bıseyı yoktur bebeısımızın opt

canım benım tebrık ederım rabbım analı babalı guzel gunlerde buyumeyı nasıp etsın darısı tum ısteyenlere ınsalllahhh.....

gecmıs olsun canım benım elımızden dua etmekten baska bısey gelmıyor rabbım hayırlısını ve saglıkısını nasıp etsın moralını bozma olurmu bıtanemm...

Son düzenleme:

sidocum canım benim gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün doruk bebeği allah ona hep şans mutluluk ve sağlık versin allah size bağışlasın inşallah güzel haberlerini almak çok mutlu etti ... iyi olmanızada çok sevindim allah daim etsin ... ayrıca en kısa sürede doğum hikayeni ve fotoğrafları bekliyoruz.... doruk bebeği bizim için kokla sev olurmu annesi

sidocum tebrikler bitanem ne kadar güzel maşallah allah onun kokusundan seni hiçbir zaman mahrum bırakmasın tatlım
fransiyum canım üzülme senin prensesin gelecek yeniden annesine ve herşey çok güzel olacak inşallah. dayanamıyorum senin üzülmene lütfen tatlım.....problemin nerde olduğu ortaya çıkacak ve allahın izniyle tedavini alacaksın ve prensesine kavuşacaksın :1hug:
esracım canım kapalıda olsa benimki mesaj bırak merakta bırakma böyle. yok tatlım daha gitmiyoruz. bakalım bayramdan sonra herşey netleşecek. sevgiler canım
çalıkuşu günaydın canım nasılsın şeker
kezbancım heterezigot taşıyıcı oluyor homozigot hasta oluyor. ama endişelenmene gerek yok hepsinin tedavisi var allahın izniyle iyi bir doktor bulduğun takdirde herşey yolunda gider inşallah. tabi hangi değerinin homozigot olduğu önemli. başka değerlerinde yoksa tek bir değerin homozigot çıkmışsa korkma canım iğnenin dozuda çok yükselmez. gebelik öncesi coraspirin 100 kullancan,folbiol kullancan sonrasındada gebe kalıncada yüksek ihtimalle 4lük heparin kullanırsın....herşey gönlünce olsun

canderya nerelerdesın
cheryy sen nerelerdesın
bahar ne oldu canım son durum ne...kendıne Çok ıyı bak. Sevgıler
bkale gÖremıyorum senı
lıdyoŞum yoksun bugÜn
celencım karŞılaŞamıyoruz nasıl gıdıyor hayat
herkese sevgıler

Allah seninde gönlüne göre vesin tatlım...Senden haberleri almaya az kaldı...Bak ümitlendirdin beni ilk seferde olcak diye , ona göre tamammı ,sakın çalışmayı ihmal etme :)

bu akşamdan itibaren çalışmalara başlıyorum
benim allahtan hemen tutuyoooo:Saruboceq:
inşallah bu sefer de tutar kendi kendime nazar deydirmeyeyim birde

sidocum canım gözün aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. bebişin ve senin iyi olmmanıza çok sevindim. darısı bizlere inşallah. doruk bebek için sağlıklı huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum seninle ve eşinle beraber. öptüm canım allaha emanet olun.a.s.

kız ağlattın ya beni hay allahhh:gitme:
allah uzun ömürler versin bebişine çok sevindim :Saruboceq:
allahım bizlerede nasip etsin:Saruboceq:

fransiyum kullanıcısından alıntı
ne güzel Hamilelerimiz bebeklerini dünyaya getirip kokularını duymuşlar bile ne mutu sizlere tebrikler diliyorum ve Allahım yavrularınızı size sizide yavrularınıza bağışlamasını temenni ediyorum.
bende bebeğimin sonucunu aldım dün kromozom ve genetiğinde bir problem yokmuş sıra bizim testlerimize geldi bakalım inşallah tedavimiz çıkar yoksa sebebi belli olmamasından çok korkuyorum
ve bebeğimin cinsiyeti de belli olmuş kızmış
en çok buna üzüldüm keşke söylemesydi doktor

kızlar ya bugün beni ağlattınız valla:gitme:
ne güzel herkes birbirine destek oluyor aynı hisleri paylaşıp dertlere derman olmaya çalışıyoruz...
helede bebişlerini kucağına alan anneleri duyunca ağlamaktan gözlerim şişiyor:gitme
artık yavaş yavaş sıra olmayanlarda.
bugün adetimin 5. günü çalışmalara başlıycam.çünkü kanamam durdu.
ve inanın daha hamile kalmadan kaldığımda yaşayacağım sitresi düşünüp kahroluyorum:gitme:
kendimi ferahlatmaya çalışıyorum "ya hiç hamile kalamasaydım diye" ama bazen avunamıyorsun işte.
ya kalbi atmazsa ya kalbi durursa!!!!!!
hep bu sorularla yaşamak 9 ay boyunca bitiriyor. farkındamısınız hepimizin psikolojik destege ihtiyacı var.bu konuda terapi almalıyız ama maddi imkanlar kısıtlı.
herzamn maddiyat iyi olmuyor.
allahım nolur bu sefer yaşamıyayım.bu seferde olursa 4. hamileliğim olucak noolur benim ve benim gibilerin acılarını artık dindir:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…