Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

iyi geceler canlarım...yarın ınsallah sıze guzel haberlerımı ıletebılmek dılegıyle dınleneyım ben artık...umarım uyuyabılırım...dualarınızı esırgemeyın...sızlerı unutmucam bende sezeryanda sayıcam hep:))) sızlerı sevıyorum....

canım rabbım yardımcın olsun uzun bır bekleyısın ardından yarın ınsalllah bebısıne saglıcakla kavusacaksın dualarımız senınleee........

BUSRAAAA nerelerdesın kz sen hamıslık nasıl gıdıyo ıgnelere alısabıldınmı kıb opt canım.....

BUSRAAAA nerelerdesın kz sen hamıslık nasıl gıdıyo ıgnelere alısabıldınmı kıb opt canım.....

Burdayım canım opuyorumnanaktan
Eşimden pek fırsat bulamıyorum sizlere yazmaya
Canım ya şimdilik iyi gidiyor ama daha keseyi göremedik
Yarın tekrar kontrole gitcem ama 2günde bir bthcg yaptırıyor doktorum
değerim herseferinde fazlasıyla katlıyor inşallah yarın keseyide görürüz
İğnelere alıştım sayılır bazen çok acıtıyor yaparken bazende hiç acımıyor sadece ilaç yakıyor biraz okadar sen nasılsın nasıl gidiyor

iyi geceler canlarım...yarın ınsallah sıze guzel haberlerımı ıletebılmek dılegıyle dınleneyım ben artık...umarım uyuyabılırım...dualarınızı esırgemeyın...sızlerı unutmucam bende sezeryanda sayıcam hep:))) sızlerı sevıyorum....

canım, Allah yardımcın olsun.. umarım her şey yolunda gider... bizi habersiz bırakma...

SEN NERDEYDİN KIZ İNMİSİN CİNMİSİN ALTTA GÖRÜNMÜYORSUN YAZIN GELİYOR.... NEYSE... VALLA KAHVELOKUM YAZDI YA BENİ DAHA DURMAM GALİBA kaydirigubbakcemile3 :roflol:

böyle olacağını bilsem listede ilk seni yazardım canım ya... inş en kısa zamanda hafta hafta ilerliyeceksin..

kızlar ya iğne kullananların hepside sezaryanlamı doğum yapıyo iclerinde normal doğum yapan varmı

Kızlar yarın akşam hemotologtan randevu aldım , yarın sonuçlarımın bir kısmı çıkacak .Bakalım neler söyleyecek...Şu an için iyiyim...Henüz bir belirti yaşamıyorum ... ınşaallah iyi haberlerle geleceğim sizlere....

Kızlar yarın akşam hemotologtan randevu aldım , yarın sonuçlarımın bir kısmı çıkacak .Bakalım neler söyleyecek...Şu an için iyiyim...Henüz bir belirti yaşamıyorum ... İnşaallah iyi haberlerle geleceğim sizlere....

İnşallah canım güzel haberlerle dönersin dualarım seninle
Yarın bende tekrar keseyi görmek için gidicem umarım ikimizde iyi haberle döneriz
Gelir gelmez yaz hemen sonuçları cnm

İnşallah canım güzel haberlerle dönersin dualarım seninle
Yarın bende tekrar keseyi görmek için gidicem umarım ikimizde iyi haberle döneriz
Gelir gelmez yaz hemen sonuçları cnm
İnşaallah tatlım , benimde dualarım seninle...Yarın keseyi göreceğinizi düşünüyorum , hatta bir sürpriz olsa ve kalp atımınıda hemen alsanız...Seninde için rahat ederdi...

İnşaallah tatlım , benimde dualarım seninle...Yarın keseyi göreceğinizi düşünüyorum , hatta bir sürpriz olsa ve kalp atımınıda hemen alsanız...Seninde için rahat ederdi...

İnşallah canım
Kalp atışlarınıda duysam dünyalar benim olur heralde

Doğru söylüyorsun bende ilk bebeğimi düşük yaptığımda deli gbi hemen tekrar hamile kalmak istemiştim ama 2.bebeğimi kaybettikten sonra bu sefer o his yerini korkuya bırakmıştı.

Ben çok endişeliyim kuzu ya yarın kontrolüm var ama çok korkuyorum ya bu seferde keseyi göremezse doktor diye. Tekrar hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum
olacak şimdiye kadar olan tehlikeler atlatıldı inşallah buda güzel geçecek ve minik yeğenim orada olacak.... doktor sonrası msn den veya telden haber ver canım öptüm
canım heyecanını anlamaya çalışıyorum hani yaşamayan bilemez ya.... inşallah herşey güzel olacak güzel haberlerini umutla bekliycem canım sevgiler...
böyle olacağını bilsem listede ilk seni yazardım canım ya... inş en kısa zamanda hafta hafta ilerliyeceksin..
:eek: kaydirigubbakcemile5 uçuşa geçelim artık dimi. :eek: inaşllah canım yaa herkes için herşey güzel olur... :Saruboceq:
Kız diziden sonra niye gelmedin bakiimmmm...

ben geldimmmmmmm şimdi anca akşam aerobiğimi yapıyorum. bayrama kadar 4 kilo vermeyi hedefledim :dance:
senin nasıl gidiyor canım yeni neler var yazsana

KIZLARRRRR Sinirlerim çok bozuk benim doğum gerçekleşmediiiiii... dr.um çatı muayenesi yaptı ve 1cm.lik açılma var salıya kadar bekleyelim dedi. ve çatı muayenesinden sonra psikolojim çok bozuldu inanılmaz derecede canım yandıııııı... ve kanamam var... bu saate kadar uyuyamadım acayip ağrım var eğer yarın öğlene kaadar geçmezse gel dedi ben normal yapmak istemiyordum ama salı günü suni sancıyla normal doğurmamı deneyecekmiş eğer olmazsa sezeryana cevirecekmiş. bakalım yarın öğlene kadar neler olacak benim için ne olur dua edin yolu bitirdim derken başıma başka kötü olaylar gelsin istemiyorummm inanın sinirden ağladım valizler kapının yanında tekrardannnnnnn.... ağlamaktan helak oldummm..

aranızda ÇATI MUAYENSı olan oldu mu neler yaşandı anlatabilir miii çok korkuyorummmm

kızlarrr çok mutluyum bebişimin kalp atışlarını gördüm Allahıma şükürler olsun,inşallah 9 ay boyunca görürüm o pıt pıtları,destekleriniz için teşekkürler arkadaşlar

cok sukur canim hadi gozun aydin insallah saglikli sorunsuz bir hamilelik gecirir ve hayirlisiyla kucagina alirsin bebisini

KIZLARRRRR Sinirlerim çok bozuk benim doğum gerçekleşmediiiiii... dr.um çatı muayenesi yaptı ve 1cm.lik açılma var salıya kadar bekleyelim dedi. ve çatı muayenesinden sonra psikolojim çok bozuldu inanılmaz derecede canım yandıııııı... ve kanamam var... bu saate kadar uyuyamadım acayip ağrım var eğer yarın öğlene kaadar geçmezse gel dedi ben normal yapmak istemiyordum ama salı günü suni sancıyla normal doğurmamı deneyecekmiş eğer olmazsa sezeryana cevirecekmiş. bakalım yarın öğlene kadar neler olacak benim için ne olur dua edin yolu bitirdim derken başıma başka kötü olaylar gelsin istemiyorummm inanın sinirden ağladım valizler kapının yanında tekrardannnnnnn.... ağlamaktan helak oldummm..

aranızda ÇATI MUAYENSİ olan oldu mu neler yaşandı anlatabilir miii çok korkuyorummmm

aaa canim napalim hayirlisi olsun bebisine bisey olmasinda en onemlisi bu zamani varmis demekki canini sikma canim

canım kanaman çoksa gitsene hastaneye .endişelenme inşallah birşey olmaz .tecrübem olmadığı için yardımcı olamıyorum canım .ama kanaman varsa nasıl yolluyorlar anlamadım yani?

X