Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

umut_sevgim benimde gerçek adım feride benim ismimide ekle listeye birbirimizin adına dua edelim dediğin gibi öptüm

ekledim canım feridecim:) sen troıd hapını kaclık kullanıyosun.....kızlar lısteye baktım erkek kız seklınde gıdıyo bakalım bızımkı ne olacak guya ogrenmeyıp suprız olacaktııı catlarım kız merktannn...

başım nasıl ağrıyor anlatamam, yaw ne oldu bana 2 gündür bacılar yaw :bbo:

lidya bebeiş icin calısıyomusun sen ınsallah belırtıler arasındadır haaaa....

gunaydın canımmmm.....

umut sevgim canım biz eylülde de koruncakmışız, ekimde inşallah serbest.

ama al benden de o kadar hayatım yani nerdeyse inanıcam hamiş olduğuma, baş, mide, şişkinlik, hayırdır inşallah mafoldumben

ama al benden de o kadar hayatım yani nerdeyse inanıcam hamiş olduğuma, baş, mide, şişkinlik, hayırdır inşallah mafoldumben

hadi canım insallah allah kolaylık versın ekımde hemen hamıs kalaman dılaegıyleee.......

ihiiiiiiiii ihiiiiiiiiiii niye kimse yokkk....... lidyam bidenem bekleme eylülü boşver gel başlıyak bu ay hep birlikte :içelim: ve hamiş kalalım oy oy oy ne kadar güzel
lidya :lepi:
gelevera :lepi:
esraben :lepi:
cheryy :lepi:
melek ve diğer isteyen arkadaşlar :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:
topluca kalalım hamile ve topluca doğuralım sonra toplucada diş çıkarma,yürüme,koşma,okula başlama,bitirme,evlenme vs.
gitim bir anda 25 sene sonraya kaydirigubbakcemile3

sibelcim benim hapımın adılevotiron 0.1 mg günde 1 tane tam olarak alıyorum benim troitler iflas hiç çalışmıyor senin çokmu çalşıyo yoksa benim gibi iflas etmiş durumdamı bebişini ve seni öpüyorum sibelcim allaha emanet olun

kızzz gökçemmm işallah hamilesindir değilsende boşver ekimi bu ay başla ne bekleyecen sanki ciddi diyorum bak bekleme bebiş çalışmalarına başla bak melekcime gece gündüz mesai yapıyo işallah bu ay ondanda hayırlı haber alacaz hadi sende başla artık öpüyorum canım allah yar ve yardımcın olsun göbüşün bebişle dolsun

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzz herkesssssss gezmeyemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiii çabukkkkkkkkkkkk gelinnnnnnnnnnnnnn topiğimizzzzzzzzzzz çokkkkkkkkkk tenhaaaaaaaaaaa tek başına korktum burda gelinde yalnız bırakmayın beni

Canim SIKILIYOR kaydirigubbakcemile2 bugün davetliyiz ee evin isinide bitirdim, ne yapsam acaba, delikafaduldenkocis söyle asagiya dogru yürüyeyim ben dedi ben gitmek istemedim susuyorumcokacimcoook

aaaa çalıkuşum burdasın yaşasın gittin sandım mutfağa gitmiştim o ara o yüzden görmedim bacım kusura bakma

canım benım ınsallah sızde tez zamanda hamıle kalacaksınız su mubarek gunde rabbım herkesın gonlune gore versın....

canım ben hacettepede yaptırdım tahlılllerı lh normal tsh 8,00 cıvarında cıktı sonra endrıkolojı uzmanına gıttım normal cıktı dr onlem olarak etrox 25mg kullanalım dedı daha sonrakı tahlıllerde normal cıktı hacettepede yaptırdım bu hafta yıne 9,00 cıvarlarında cıktı sasırdım tekrar gıdıcem bakalım ne olacak bızde sızı opuyozzz tatlımm....
Canim SIKILIYOR kaydirigubbakcemile2 bugün davetliyiz ee evin isinide bitirdim, ne yapsam acaba, delikafaduldenkocis söyle asagiya dogru yürüyeyim ben dedi ben gitmek istemedim susuyorumcokacimcoook

[/URL][/IMG]

yürüyerek buraya ciktik kocisle, ramazandan önce kahvalti ve öglen yemegini burda yedik

lıdya senın problem neydı kısaca anlatsana optt....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…