Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

adanadayım ben elifcim ama eşim ankarda hematologa gidelim diyor. anladıgım kadarıyla bu drdan herkes memnun kalmış. inşlallah bende gidebilirim en kısa zamanda

Merhaba nergız 60;
ben bebeĞımı 3 hafta oldu kaybedelı ve son kÜrtajdan sonra kendıme gelemedım.kanamam Çok fazlaydı.o yÜzden fazla gıremıyorum.yenı yenı.
Benım deĞerımde mthfr 677 heterezıgot.son gebelıĞımde 0,4 lÜk ıĞne ve coraspın kullandım ama yetmedı.onuda kaybettım.hayırlısı.osmanıyedeyım ve artık ıyı bır doktora gıdıp testlerımın hepsının tekrar yapılmasını ıstıyorum o yÜzdende ıyı bır doktor arıyorum.ben hep Özelde yaptırıyordum testlerımı ama araŞtırma hastanelerı bu konuda daha baŞarılıymıŞ.
Allah hepımızın yardımcısı olsun

Canım ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm:gitme: bilirim çok zordur ama bugünlerde geçecek allahım yeni meleğiyle yüzünü güldürecek İnşallah bu yaşadığın son acı olur allahım bir daha yaşatmaz inşallah

Canım ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm bilirim çok zordur ama bugünlerde geçecek allahım yeni meleğiyle yüzünü güldürecek ınşallah bu yaşadığın son acı olur allahım bir daha yaşatmaz inşallah

ATLATTIM CANIM YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERıM.ıNŞALLAH BıR SONRAKıNE DOĞRU TEDAVıYı BULURUM.ALLAHIM HıÇ BıRıMıZE YAŞATMASIN ACILARINI.

kusura bakma canım yaaa benim haberim yoktu.inşallah bi daha ki gebeliğinde bi problem olmaz ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın.bende 3. düşüğümü 3 hafta önce yaptımve bendemtfhrc677 heterezigot ve paı 4g/5g var. ama 3. haftadan itibaren 0.3 lük farxıparin kullanmama rağmen 5+4 te düştü. bende yeniden tüm tetkiklerimi yenileyecem ve extradan bi de rahim filmi istediler.
inşallah en kısa zamanda bizimde sağlıklı bebişlerimiz olur..

öncelikle gecmiş olsun dilerim. benim bildigim bi hematolog yok. ben zaten hematoologa hiç gitmedim. benim tahlilllerimi cüneyt bey degerlendirdi ve igneyi dozunu falan o verdi. çok şükürki hiçbir sorun yaşamadım hamileligim boyunca. bu forumda kızların bazılarının doktorları hamilelikleri süresince arada bi pıhtılasma için tahlil isteyip ignenin dozunu degiştirebiliyorlardı. ben bunu sordum doktora çünkü benden hiç böyle bi tahlil istemedi 9ay. ben gerekli görürsem söylerim dedi. sana 0,4lük iğne yeterli dedi.
bende korktum hemşirelerine sordum. cüneyt beyin böyle iğne olupta dogum yapan hastası varmı dedim. hemşirede bana, buraya gelen 10 hastadan 7si igne vuruluyor zaten dr sounlu hastalara bakıyor dedi. gerçektende herşey yolunda gitti. bence sende git. begenmezsen degiştirirsin ama bence sende memnun kalacaaksın. opuyorumnanaktan

Lal 82 teŞekkÜr ederım canım.Çok kararsızdım senın fıkrını almam ıyı oldu.

Nergıs60 evet bızım de olucak canım saĞlıklı bebıŞlerımız.allahım hepımızın Çabalarını gÖrÜyor.yaŞadıĞımız acılara raĞmen ŞÜkrettıĞımızı yılmadıĞımızı.allahım en kısa sÜrede hepımızın yÜzÜnÜ gÜldÜrsÜn

Bırde arkadaŞlar ben son hamılelıĞımde brokolı ve bezelyeyı Çok yemıŞtım.hep canım onları ÇekmıŞtı.Şen arkadaŞımızın dıyetını okudum bu kayıbımdan sonra yasaklar arasında.gerÇı ÇoĞu yedıĞı halde dokunmuyor ama.ben yenı hamılelıĞımde yedıklerımede Çok dıkkat edıcem.

kızlar ben bugün doktora gittim hcg değerimin yüksek olduğunu hamileliğimin devam ettiğini söyledi,arkadaşlarım birbirimize çok dua edelim bu sefer kavuşalım bebişlerimize ben çok kötüydüm geçen gün ama bugün biraz daha umutluyum,iğneyi de göbekten vurulmaya başladım acımıyor artık kendim vurmuyorum daha sağlık personeline vurduruyorum.Beni de listenize ekleyin kızlar sat28temmuz şuanda 5 haftalık hamileyim

GERILERDE KALMASIN DIYE ALINTI YAPTIM KAHVEM LOKUMUM ARAMA ARKALARDAkaydirigubbakcemile5

canım bu rahimdeki perde dediğin nasıl anlaşılıyor?:uhm:

benim üç tane düşüğüm oldu belki okumuşsundur burda canım. son ikisi bana nedense rahme tutunamamış gibi geldi öyle hissettim çünkü ilk bebekte tutunmuştu ve düşmedi kürtajla aldılar ikinci ve üçüncü bebek kendi kendine ve çok kolay düştü hep acaba dedim bunlar tutunamıyomu. allahmı söyletti nedir bilmiyorum ama ben hep kürtaj sonrası rahimde yapışıklık olabileeğinden şüphelendim o nedenle en son gittiğim profa anlattım bebeklerim tutunamıyo galiba kürtajdan dolayı rahimde bir sıkıntı olabilirmi rahime bakabılirmiyiz dedim. oda histereskopi yapalım dedi. yani ofis histereskopi denilen şey şuCADIARZU vajinadan ince bir ışıklı aletle girilerek rahimin yapısına bakılıyo orda miyom kist polip rahim bozuklukları varsa tespit ediliyo. ve anında müdahale edilebiliyo. benim öyle oldu mesela. rahimde perde olduğu tespit edilmiş doğuştan olurmuş bu tür şeyler çok büyük değilmiş benim. ve histereskopi sırasında kesilmiş. aynı zamanda miyomlar ve polipler alınıyo bu yöntemle hem tanısal hemde tedavi amaçlı bir işlem yani. genel anestezi altında yapılıyo korkulacak bir şeyi yok sadece stres yapıyosun ameliyathane ortamından dolayı. ama bilgili kişilerin yapması önemli bu işi çünkü çok nadir de olsa rahmezarar verebiliyomuş

FTGG7779 geçmiş olsun, allahım bir daha yaşatmasın.

Büşra44 tebrikler canım, inşallah sağlıkla sonuna kadar gidersin hamileliğinin :)
İğnelerden de hiç korma canım, 3-4 gün geçsin iyice alışırsın, valla benim için artık hap içmekten farkı kalmadı.

Günaydın Reisdeverim, smmm06?

Nasılsınız kızlar iyisiniz umarım :)

Haftanın son iş günü ya ben pek mutluyum, seviyorum cumaları hihoyyyt

canım benim de son iki gebeliğim aynen senin gibi oldu. ilk bebekte 6. haftada keseyi bebeği herşeyi görmüştük. onu 10. haftada kaybettim en uzun gebeliğim yani:sinifsinif:daha sonraki ikinci hamileliğimde gebelik haftam 6 iken keseyi bu haftada zor gördük geç döllenme olabilir dediler onada tamam dedikakannehir neyse son hamileliğimde değerler 800 e kadar çıktı ama ne kese göründü ne bebek onuda 6. haftada düşürdüm. bu sadece kanda belli olan hamileliklere kimyasal gebelik deniyomuş sanırım. benim doktorda benden bir sürü tahlil istedi son düşükten sonra. dün aradılar tahliler çıkmış temiz dedi. bir tek kromozom tahlillerimiz kaldı. sana ne gibi tahliller yaptılar canım?

Günaydın Reisdeverim, smmm06?

Nasılsınız kızlar iyisiniz umarım :)

Haftanın son iş günü ya ben pek mutluyum, seviyorum cumaları hihoyyyt

günaydın canımm çok şükür iyiyim yarın dr kontrolüm heycanlıyım benim oğluşu görcez kaydirigubbakcemile2 yarın yarım gün çalışıyorum ama dr agitceğim için bende çalışmıycam son iş günüm mutluyummzemuszemus

sen nasılsın canım ?

Ne güzel smmm06 ultrasonda görmeyi nasıl da iple çekiyoruz değil mi? Ben de öyle doktora gitmem yaklaştıkça heyecanlanıyor mutlu oluyorum:)
Ben de pazartesi ya da salı gideceğim kontrole bakalım, artık 16.haftaya girdik biz de inşallah bundan sonra da normal ve sağlıklı bir şekilde devam eder hamileliğim, tabii hepimizin ki:Saruboceq:

Reiscim sağol canım, iyiyiz sanırım, şimdilik bir sorun yok gibi :)
Kromozom tahlillerinde temiz çıkacak inşallah güzelim, içini rahat tut sen :1hug:

Bahar canım günaydın nasılsın?
ınan hep aklımdasın ve içtenlikle inanıyorum ki bu çektiklerinin, emeklerinin, metanetli ve sabırlı oluşunun karşılığını alacaksın güzelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…