Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ben bugün doktora gittim hcg değerimin yüksek olduğunu hamileliğimin devam ettiğini söyledi,arkadaşlarım birbirimize çok dua edelim bu sefer kavuşalım bebişlerimize ben çok kötüydüm geçen gün ama bugün biraz daha umutluyum,iğneyi de göbekten vurulmaya başladım acımıyor artık kendim vurmuyorum daha sağlık personeline vurduruyorum.Beni de listenize ekleyin kızlar sat28temmuz şuanda 5 haftalık hamileyim

cnamı senin adına çok sevindim. dualarımız seninle inan bana şu mübarek günlerin hatrına inşallahhhhhhhh bebeğini kucağına almayıda nasip eder allahım sana.

Ne güzel smmm06 ultrasonda görmeyi nasıl da iple çekiyoruz değil mi? Ben de öyle doktora gitmem yaklaştıkça heyecanlanıyor mutlu oluyorum:)
Ben de pazartesi ya da salı gideceğim kontrole bakalım, artık 16.haftaya girdik biz de inşallah bundan sonra da normal ve sağlıklı bir şekilde devam eder hamileliğim, tabii hepimizin ki:Saruboceq:

Reiscim sağol canım, iyiyiz sanırım, şimdilik bir sorun yok gibi :)
Kromozom tahlillerinde temiz çıkacak inşallah güzelim, içini rahat tut sen :1hug:

aman olmasın güzelim :nazar: maşalah diyelimde nazarımız deymesin dimi:Saruboceq:inşallah temiz çıkar gülüm ya bir tek ondan tırsıyorumakannehirbu arada histereskopi sonrası 7 gün süren hafif bir kanamam olmuştu ve temizlenmiştim ya. misafir geldi yoruldum derken biraz kasıklarım ve belim ağrıdı birde kilo veriyim diye işe yürüyerektempolu bir şekilde geldim bir kaç gündür. son iki gündürde kahverengi akıntım yine başladı bitmişti aslında. geçen ay 11 agğustosta adet oldum acaba diyorum bu kasıktaki ve beldeki ağrı ile kahverengi akıntı adet olacağım içinmi oluyo acaba bir bilgin varmı canım

Olabilir canım ya kesin bişe diyemeyiz ama benim de adet olmadan 1 hafta öncesinden falan hep belim ağrırdı. Belki senin de böyle bir durumdur.
Ama akıntıyı bilmiyorum, neticede o kadar çok şey yaşanıyor ki vücutlarımız da bazen böyle önden tepki veriyordur belkide..Ya da biraz daha erken adet olacaksan bu ay ondan başlamış olabilir akıntın da..

Ama kendini çok da yorma, sporunu da yavaş yavaş yap güzelim:)

herkese gunaydin hanimlar cumalariniz mubarek olsun RABBIM dualarinizi kabul eylesin gonlunuzun muradini tez zamanda versin insallah

canım çok ama çok geçmiş olsun. hayırlısı böyleymiş demekki hayatta herşey bizim için. benimde son gebeliğimde kan pıhtılışmam normaldi sık sık baktırmıştım sanırım benimkide sen gibi boş gebelikte kesede bebekte görünmemişti bende sadece kan değerlerimde hamile olduğum belliydi ama hiç bir şey belli olmasada boş ta olsa üzüntü oluyo insanda ama dedimya allah sağlıklı sıhhatli nasip etsin eksiksiz noksansız versin diğer hamileliklerimizi inşallah. olan oldu şimdi önümüze bakma zamanı canım. çok öptüm tekrar geçmiş olsun

amin canım ne yapalım bunuda yaşamam gerekiyomuş yaşadım geçti bitti.bir daha yaşatmasın rabbim hiçbirimize

canım meleğin kendi geliyo önemli olan bu şimdi senin için,en kısa sürede toparlıcaksın inşallah.
dişi ihmal etme,eğer bir problem varsa mutlaka yaptır,ben mecburen diş çektirdim bu yüzden hamile kalmadan önce,hemde bu korkaklıkla.

efet canım ramazandan sonra izine ayrılcam ve işlerimi halletçem tek tesellim kendim hamiş kalmış olmam bu gebeliğimde

BAHARRRR aklımız hep sendeydi valla biliyorum boyle durumlarda ınsan ne soylecegını sasırıyo gecmıs olsun canım benım esın ve sen ıyısınız ya rabbım sıze ve tum ısteyenlere saglıklı hayırlı bebekler nasıp etsın canım dunya ımtıhan dunyası herkesın bı snv var ıste ama bız ınsalllah bu sınavları gecıp sabrımızın meyvelerını toplayacaz alllah yar ve yardımcımız olsun canımm

saol canım benim evet sınanıyoruz rabbim daha kötü imtahanlara tutmasın inşallah allah sevdiği kulunu sınrmış bu da en büyük tesellim

Bahar canım çok geçmiş olsun canım.
Allah bir daha acı hiçbir şey yaşatmasın sana inşallah güzelim.
Eşine de sana da sabırlar diliyorum, inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik ve sağlıklı bir bebek nasip etsin allahım sana :Saruboceq:

saol tatlım amin inşallah bir dahakine yaşamıycaz umudumu hiç kaybetmiyorum.

BAHAR çok geçmiş olsun canım hiç üzülme sakın herşeyde bir hayır vardır bir dahakine herşey çok daha güzel olacak merak etme canım

efet herşeyde olduğu gibi bundada bir hayır var gülüm inşallah dediğin gibi bir dahakine herşey daha güzel olur ve sizlerle burda güzel şeyleri paylaşırım.

bahar canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm 4ay öncebende boş kese aldırdım seni çok ıyı anlıyorum allah sabır versin allah kocana sana can saglıgı versin olur çocuk allahın izniyle inşallah :Saruboceq:

saol canım efet üzmüyo değil insanı ama ben elimden geldiği kadar oyalanmaya çalışıyorum şükretmeye çalışıyorum daha kötülerinin olmadığına seviniyorum sabır diliyorum allahtan şükürler olsun veriyo. normalde sabırsız aceleci bir insan olan ben nasıl böyle sabırlı olduğuma şaşıyorum rabbim herşeyin dermanını veriyo mutlaka.

BAHARCIM CANIMMM, İYİYİM BENİM GÜÇLÜ PIHTIDAŞIM. YAZINI OKUDUM, SANA DA BU YAKIŞIR.ÖZEL BEBEKLERİN ÖZEL ANNELERİ OLUR. AÇIKÇASI ÇALIKUŞUMUN DA DEDİĞİ GİBİ BAZEN HASTA KATEGORİSİNDE GÖRMEMEKTE FAYDA VAR KENDİMİZİ, ÇOK ABARTAMAMAYA ÇALIŞMALI, AKILLI VÜCUTLARIMIZ ATIYOR Kİ YENİSİ GELSİN VE SAĞLIKLI OLSUUUUNN :Saruboceq:

lidyam ne kadar doğru söyledin kuzu özel bebeklerin özel anneleri efet bencede bunu hastalık gibi algılamamak lazım böylee düşününce daha basit geliyor insana

baharcım canım çok çok geçmiş olsun. allah sabır versin ama maalesef yapacak birşey yok. hayırlısı böyleymiş demekki. allah sana ve eşine sağlık sıhhat versin. dikkat et kendine...

cherrycim saol hayatım efet elden birşey gelmiyor ne yazıkki seninde yaşadıkların hiç kolay değil allahım sabırlar versin nişallah bir daha ne sen ne ben nede bir başka arkadaşımız böyle acılar yaşamasın

evet baharcim hepimiz seni oyle cok merak ettikki canim
ne yapalim canim ya herseyin hayirlisi demekkten baska bisiy gelmior elden sabir diliorum canim sana bak hersey daha bi arastirilacakmis kucuk melegin dahada ii saglikli olarak gelicek insallah en kisa zamanda canim

limburgum canım efet herşeyin hayırlısı efet sağlıkla gelsin tek isteğim o canım

Önümüzdeki aya inşaallah gelir bebişin canım...Bende şimdilik heyecan yok , geçen aydan ders aldım tabi , o kadar stres yapıp hamilelik belirtileri yaşamıştım...Şimdi ise hiç belirti yok , hamile değilsemde üzülmicem kendime söz verdim çünkü...

Canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...Bizde bu yaz 3. evlilik yıldönümümüzü kutladık...Bebeğiniz bir sonraki yıldönümünüzde inşaallah yanınızda olcak canım...

Baharcım , çok geçmiş olsun canım...Bundan sonra sağlıklı bir gebelik diliyorum sana...

saol canım teşekkürler

sende bnm canımsın :çok üzgünüm: gercekten dediğin gibi cok üzüldüm baharcım...sanki ben yasadım hatta senden daha cok yasadım a.s napalım buna şükür...kendi kendine bi yokladı gecti..sinyalini verdi..benm için uğrasmayın ben zaten kendi kendime gelicem dedi Şeniz gelmiş gecmiş olsun tekrar :Saruboceq:

efet teyzesi sinyal çaktı bize uğraşmayın ben kendim gelirim uleyn dedi :)

:asigim: ck sevindim...canımın içidir o benm...memnun kalman ne gzl..umarım bundan sonrada hersey yolunda ve istediğin gibi gider opuyorumnanaktan

baharcım canım geçmiş olsun çok üzüldüm ama senin güçlü olman çok güzel. hayırlısı böyleymiş demekki. inşallah bir dahakine çokkkk sağlıklı bir hamişliğin olur. dualarım seninle canım:Saruboceq:.
bu arada kızlar hepinize mutlu ve huzurlu bir gün diliyorum öpüldünüza.s.

saol bkalecim efet üzüldüm ama geçti bir dahakine inşallah

Mrb kızlar sürekli giremesemde yazdıklarınızı takip etmeye çalışıyorum.
Bahar geçmiş olsun canım rabbim bi daha yaşatmasın inş hayırlısıyla hepimize nasip etsin anne olmayı.

saol canım rabbim herkese sağlıklı hayırlı bebeiş nasip etsin bu arada kendinden bahset biraz tanıyalım seni

Yeni hamile kalan arkadaşların haberlerini gördükce daha bi umutlu oluyor insan inş bir gün sıra bizede gelecek. pes etmeden dua etmeyi ve umut etmeyi bilelim yeter.a.s.a.s.

BAHARCIM , çok geçmiş olsun canım.Ne diyelim hayırlısı değilmiş , daha zamanı varmış demek ki .Benim de 3. gebeliğim boş gebelikti.Doktorların hepsi tesadüfi olduğunu , bi daha olacak diye korkmamamı , kötü bi tesadüf-şanssızlık olarak değerlendirmemi söylemişti. Bak ondan sonra yine hamile kaldım , Allaha şükür bu hamileliğimden sonra kızıma kavuşacağım Allahın izniyle. İnşallah senin de öyle olur canım. Hiç umutsuzluğa kapılma , dirayetli ol. Allah başka acı göstermesin inşallah , kendine dikkat et , bi an önce iyileş. Çok sevgiler..

papatyam saol kuzu efet demekki zamanı var aynı şeyleri benim dr umda söledi tamamen tesadüfi bişey kalitesiz bir yumurta veya spermden kaynaklanan birşey dedi tekrarlayacak diye korkmana gerek yok dedi bende olayın bilincindeyim zaten daha öncedende konuyla bazı araştırmalar yapmıştım şimdi birkaç testim ve diş kontrollerimi yaptırıp sonra tekrar deneyeceğim riskli gebelik uzmanıyla birlikte çalışacak dr um

canım çoooooooook geçmiş olsun bidahakine o kese dolacak inşallah... boşu veren allah doluyuda verir elbette... markete gidince önce boş sepeti alıyorsun sonra dolduruyorsun dimi... allah önce sepeti verdi sonrada gerisini verecek inşallah.... canııııııımmmmm morale ihtiyacın var diye meseleyi tiğe alarak yazdım.. ama seni güçlü görmek beni çok mutlu etti...

valla kuşum efet biraz morel düzeltmek için bende aynı şeyleri yapmıyo değilim hatta anneme morel vermek için çok kullandığım bir yöntem ama bir dahakine ona bile söylemeyeceğim hamiş olduğumu çok üzülüyo efet güçlüyüm öyle olmak zorundayım bir yıkılırsam kolay kalkamam biliyorum daha yaşadım çünkü zor toparlanıyorum o yüzen ağlamıyorum çünkü ağlamak ağlamayı getiriyo susamıyorum gülmek en iyisi geliyo

Bahar canım günaydın nasılsın?
İnan hep aklımdasın ve içtenlikle inanıyorum ki bu çektiklerinin, emeklerinin, metanetli ve sabırlı oluşunun karşılığını alacaksın güzelim.

inşallah canım inşallah sizler gibi bende alacağım

DıNAMıSCıM, gerçekten canım vücutta artık şaşırdı napıcağını:))) ama çokta takmıyorum sonuçta 1 ay sonra lütfü hocayla randevum var anlatırım orda hayırlısı bakalım:))) valla bıktım artık şeyimle uğraşmaktan aç kapa aç kapa bir hal oldu:))))))))))

cnamı senin adına çok sevindim. dualarımız seninle inan bana şu mübarek günlerin hatrına inşallahhhhhhhh bebeğini kucağına almayıda nasip eder allahım sana.

amin canım çok sağol ağzından bal damlıyor ne güzel konuştun inşallah dediğin gibi olur herşey,,,,bebeğimi koklayacağım günleri de görürüm inşallah ve isteyen herkes bu duyguyu yaşar biran önce inşallah....

DİNAMİSCİM, gerçekten canım vücutta artık şaşırdı napıcağını:))) ama çokta takmıyorum sonuçta 1 ay sonra lütfü hocayla randevum var anlatırım orda hayırlısı bakalım:))) valla bıktım artık şeyimle uğraşmaktan aç kapa aç kapa bir hal oldu:))))))))))

Alemsin valla reisimdevrimim kaydirigubbakcemile3
Zaten kontrollerin de sonuna geldin artık, bişecik kalmadı, sonra da zaten bırakırsın korunmayı, artık çok iyi bi doktorun da var, bundan sonrası da sağlıkla olur inşallah:1hug:

amin canım çok sağol ağzından bal damlıyor ne güzel konuştun inşallah dediğin gibi olur herşey,,,,bebeğimi koklayacağım günleri de görürüm inşallah ve isteyen herkes bu duyguyu yaşar biran önce inşallah....

canım bak rumuzun bile umut vadediyozemuszemusherşey çok güzel olucak inan bana:Saruboceq:bak sana bir tavsiye ben hamile kalınca ne kadar yapabilirim bilmiyorum ama-tatlicadiarzu- kesinlikle aklına kötü şeyler getirip kendini strese sokma biliyosun bizim durumumuzda stres en önemli faktör. sonuçta iyi düşün iyi olsun herşey kötü duygularla çağırmayalım düşüğü negatip olmayalım her gün kalktığında kendi kendini telkin et kötü düşünmemeye çalış sonuçta herşey olucağına varmıyomu. sen iyi düşünsende kötü düşünsende insan kaderini yaşıyo dimi. o zaman kötü kötü düşünüp neden boş yere kendimizi üzelimki. eğer kötü birşey olursa üzülürüz şimdi boş yere gerilip üzülmenin manası yok. :eek:lmaz:pozitif olma zamanı şimdiiiialkisalkisalkishihoyyyt

Alemsin valla reisimdevrimim kaydirigubbakcemile3
Zaten kontrollerin de sonuna geldin artık, bişecik kalmadı, sonra da zaten bırakırsın korunmayı, artık çok iyi bi doktorun da var, bundan sonrası da sağlıkla olur inşallah:1hug:

napıyım bacım dölülüğe vurduruyom artık işi-tatlicadiarzu-bundan sonrası sağlıklı olurmu bilmem ama benim ruh sağlığım bozuluyo gibialkisalkisalkiskafamçokkarıştı ya şaka bir tarafada herşeye iyi yöndenbakıyom baksana olurrrrr geçerrr modundayımzemuszemus birşeyi kafayatakınca sorunun çözülmeyeceğini gördüm takmıyom gız artık gafama bişeyi tavsiye ederim valla iyi geliyolaelaelaelaelae

canım bak rumuzun bile umut vadediyozemuszemusherşey çok güzel olucak inan bana:Saruboceq:bak sana bir tavsiye ben hamile kalınca ne kadar yapabilirim bilmiyorum ama-tatlicadiarzu- kesinlikle aklına kötü şeyler getirip kendini strese sokma biliyosun bizim durumumuzda stres en önemli faktör. sonuçta iyi düşün iyi olsun herşey kötü duygularla çağırmayalım düşüğü negatip olmayalım her gün kalktığında kendi kendini telkin et kötü düşünmemeye çalış sonuçta herşey olucağına varmıyomu. sen iyi düşünsende kötü düşünsende insan kaderini yaşıyo dimi. o zaman kötü kötü düşünüp neden boş yere kendimizi üzelimki. eğer kötü birşey olursa üzülürüz şimdi boş yere gerilip üzülmenin manası yok. :eek:lmaz:pozitif olma zamanı şimdiiiialkisalkisalkishihoyyyt

evet canım çok haklısın kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız sonuçta bu sefer biraz daha umutluyum ama insan ister istemez korkuyor yinede

Haklısın canım, elimizden geldiğince iyi yönünden bakmaya çalışmalıyız..Bir de dünyada ne dertler var onları düşünmek gerek...
Allah korusun benim bir tanıdığıma çok kötü bir hastalığın teşhisi kondu bu hafta başında, öyle sabırla metanetle karşıladıki durumu kendimden utandım, düşük yaptığımda ne hale geldiğimi hatırlayınca..
Allah beterinden saklasın demek gerek her daim.

HARIKASIN CANIMalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

haklısın canım, elimizden geldiğince iyi yönünden bakmaya çalışmalıyız..bir de dünyada ne dertler var onları düşünmek gerek...
Allah korusun benim bir tanıdığıma çok kötü bir hastalığın teşhisi kondu bu hafta başında, öyle sabırla metanetle karşıladıki durumu kendimden utandım, düşük yaptığımda ne hale geldiğimi hatırlayınca..
Allah beterinden saklasın demek gerek her daim.

cok gecmıs olsun canım allah sıfa versın ınsallah
ama ben boyle olanlara gıbta ıle bakıyorum ben olsam herhalde o uzuntuyle daha derın hastalıga yakalanırım dedıgın gıbı bı dusukte bıle nasıl uzuluyoruz

kızlar belimde çok ağrı var,doktoru aradım hemşire çıktı,doktor arıcak tekrar beni belki görmeye çağırır yine,korkuyorum

X