Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

BAHARCIM CANIMMM, ıYıYıM BENıM GÜÇLÜ PIHTIDAŞIM. YAZINI OKUDUM, SANA DA BU YAKIŞIR.ÖZEL BEBEKLERıN ÖZEL ANNELERı OLUR. AÇIKÇASI ÇALIKUŞUMUN DA DEDıĞı GıBı BAZEN HASTA KATEGORıSıNDE GÖRMEMEKTE FAYDA VAR KENDıMıZı, ÇOK ABARTAMAMAYA ÇALIŞMALI, AKILLI VÜCUTLARIMIZ ATIYOR Kı YENıSı GELSıN VE SAĞLIKLI OLSUUUUNN :Saruboceq:

KIZLAR OFıSTEYıM, PEK GıRMıYORUM BURDAN, TEK TEK HATIR SORAMADIM, NOLUR KIZMAYIN OLUR MUUUU sositososito

limburgcum haberler güzel, hadi pazartesi de güzel haberlerle inşallah ( yanlış hatırlamıyorsam)

dinamisscim, maşşalah azimle bak bu günlere geldin, darısı kucağın almaya inşallah.

geleveracım çok öpüldün, sizin de tayin hayırlı uğurlu olsun.

siddoooo, çok az kaldı bacım hayırlısıyla ve eserizmir'in de öyleee sositososito

çalıkuşum, tam isabet. ben de öyle düşündüm, şu tüpcük bebciklere bi başla kürü düşünürüz soona yine, öpüldün çook çook yerimseniben

baharcım canım çok çok geçmiş olsun. allah sabır versin ama maalesef yapacak birşey yok. hayırlısı böyleymiş demekki. allah sana ve eşine sağlık sıhhat versin. dikkat et kendine...

gelevera he ya cherry nerdesin hamile oldun da kutlamalardan bize vakit ayıramıyormusun

işlerim biraz yoğundu pek giremedim canım. maalesef kutlamalar ileri bir tarihe atıldı.... hamile değilim (( neyse darısı sizlere inşallah. sizlerden güzel haberler bekliyoruz şimdiii...

bu arada bugün 4. evlilik yıldönümümüz arkadaşlar. çok şükür herşey çok iyi ama hep bir yanımız buruk.... bir tek kızımız eksik. geçen sene onunla birlikte kutlamıştık. alışmak çok zor yokluğuna ((

arkadaşlar lütfen yardım edin...testlerimi şimdi aldım dr gösteremedim henüz.

hastada factor v G 1691 A (LEİDEN) MTHFR A 1298 C genlerinde mutasyon saptanmıştır.
PAI-1 5G/5G genotipi ve ACE ins/del genotipi saptanmıştır. APO E alleli 3/3 saptanmıştır.

ne demek bunlar benim bebeğim olmaz mı?

Gel bende seni öpeyim canim benimmm kaydirigubbakcemile3:1hug:

Canım benim ya sevincimi bu kadar içten paylaştığın için çok teşekkür ederim
Darısı sana ve tüm isteyenlere olsun.
Dün doktora gittim ve clexane 0.4lük iğne folbiol ve progesteron verdi. Şimdilik herşey yolunda dedi inşallah 9ay boyunca herşey yolunda gider bu sefer aynı acıyı yaşatmaz allahım bana inşallah

tebrikler büşra. allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallaaahhhh...

Canım evlilik yıldönümünüz kutlu allahım bir ömür boyu sağlık huzur ve mutluluk versin.
İnşşallah rabbim size tekrar bir bebek verir en kısa zamanda

evet baharcim hepimiz seni oyle cok merak ettikki canim
ne yapalim canim ya herseyin hayirlisi demekkten baska bisiy gelmior elden sabir diliorum canim sana bak hersey daha bi arastirilacakmis kucuk melegin dahada ii saglikli olarak gelicek insallah en kisa zamanda canim

canım tebrikler,allah sağlıklı bir şekilde tamamlamayı nasip etsin.

limburgcum haberler güzel, hadi pazartesi de güzel haberlerle inşallah ( yanlış hatırlamıyorsam)
canim benim iyiyiz cok sukur sen nasilsin sali gunu gidicem canim ama meraktanda oluyorum insallah iyi haberlerle donerim kolay gelsin sanada canimopuyorumnanaktan

Merhaba Melekçim. sorduğun için teşekkürler. ama maalesef hamile değilim. adet oldum ( sıra sen de bakalım seni bekliyoruzz :))

Önümüzdeki aya inşaallah gelir bebişin canım...Bende şimdilik heyecan yok , geçen aydan ders aldım tabi , o kadar stres yapıp hamilelik belirtileri yaşamıştım...Şimdi ise hiç belirti yok , hamile değilsemde üzülmicem kendime söz verdim çünkü...

Canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun...Bizde bu yaz 3. evlilik yıldönümümüzü kutladık...Bebeğiniz bir sonraki yıldönümünüzde inşaallah yanınızda olcak canım...

Baharcım , çok geçmiş olsun canım...Bundan sonra sağlıklı bir gebelik diliyorum sana...

ayyy kiyamam canim yaaa o simdi daha guzelbi yerde uzme kendini canim bu arada kutlarim canim daha ne guzel ve bebisli senelere kocisinle birlikte insallah

hayirli olsun busracim saglikla kucagina almak nasip olur insallah

:teytey:canım ya ne güzel söylemişsin çok doğru vallavereliniortak

Merhaba Melekçim. sorduğun için teşekkürler. ama maalesef hamile değilim. adet oldum ( sıra sen de bakalım seni bekliyoruzz :))

cherry bidahaki ay inş canım hayırlısı olsun:dance:çalışmalara devamdelikafaduldendelikafadulden

yaaaa canımmm na kadar haklısınnkaydirigubbakcemile5 hayırlısı artık düşünmüyomalkisalkisalkisteşekkür ederima.s.

a.s.çok geçmiş olsun canım Allah birdaha yaşatmasına.s.

hayırlısı canım allah eşine sana sağlık versin..kendiliğinden oluyo bir daha olur ..sen çok güçlüsün bunuda aşacaksınopuyorumnanaktan
delikafaduldenaminnnndelikafaduldenbüşra gözün aydınnn çokkk sevindim.delikafaduldenYAŞASIN GELSİN BEBEKLER KİM TUTAR BİZİ:lepi::lepi:kaydirigubbakcemile2
cherrycim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun al bak buda hediyena.s.

ya kızlar gebeliğin ilk haftalarında oruç tutmak sakıncalımı eşim sakın tutma diyor ama ben tutmak istiyorum bir sitede gebeliğin ilk 3ay ve son 3ayında oruç tutmanın çok sakıncalı olduğunu okudum doğrumu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…