Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sağol canım. ayyyyyy çok teşekkürlerrrr opuyorumnanaktan

esraben canım senin adet tarihin ne zamndı , benim 11 eylül...
Büşra44 oruç tutman belki sakıncalı olabilir...Doktoruna sor olmazsa...
cherry76,canım benimde öncekinde ilk seferde olmuştu...Bende senin gibi hemen olcak diye düşünmüştüm...Anlaştık ama bundan sonra stres yok :)

Kahvelokum canım iyimisin ? neler yapıyprsun?Ara ara seni merak ediyorum , arada bişeyle yaz olurmu :)

ok anlaştık. kaydirigubbakcemile5.

7 eylül adetim..benimde ilk bebeğim ilk denememizde olmuştu ama bunda çok stres olmuştum ama şuan iyiyim..hayırlısıysa olsunkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıamannnn rahat olalım delikafaduldenşakkıdınaniknanik

arkadaşlar bu konuda yardımcı olacak kimse yok mu çok kötüyüm:gitme::gitme:

sende bnm canımsın :çok üzgünüm: gercekten dediğin gibi cok üzüldüm baharcım...sanki ben yasadım hatta senden daha cok yasadım a.s napalım buna şükür...kendi kendine bi yokladı gecti..sinyalini verdi..benm için uğrasmayın ben zaten kendi kendime gelicem dedi Şeniz gelmiş gecmiş olsun tekrar :Saruboceq:

:asigim: ck sevindim...canımın içidir o benm...memnun kalman ne gzl..umarım bundan sonrada hersey yolunda ve istediğin gibi gider opuyorumnanaktan

esracım doğru yerdesin bebeğin olur neden olmasın..geçmiş sayfalarda ,bizim değerlerimizin olduğu sayfalar var onlara bak istersen ,rahatsızlıklar ve tedavi şekillleri yazıyo.bilgi edinmiş olursun.geçmişi oku istersen

kıyamam sana ben :teselli: kötü olucak bir sey yok bitanem..sende artık bir zigotcan sın kaydirigubbakcemile3 yani kanda pıhtılaşman var...ama altta yazanları anlayamadım CADIARZU
ama anlaadığım bir sey varkib tabiki bebeğin olucak opuyorumnanaktan hemde nur topu gibi sağlıklı güzel bir bebek :Saruboceq:
değerlerinde heterezigot veya homozigot yazıomu esracım?bunlarda önemli cünkü..

baharcım canım geçmiş olsun çok üzüldüm ama senin güçlü olman çok güzel. hayırlısı böyleymiş demekki. inşallah bir dahakine çokkkk sağlıklı bir hamişliğin olur. dualarım seninle canım:Saruboceq:.
bu arada kızlar hepinize mutlu ve huzurlu bir gün diliyorum öpüldünüza.s.

Canim evlilik yildönümünüzü kutlar daha nice senelere mutlu bir sekilde ve tabiki bebislerinizle gecirmenizi dilerim.opuyorumnanaktan

Canim hayirli olsun gözün aydin.:1hug:
Bencede riske atma bebisini sonra borclarini tutarsin.klava:

Esracigim öncelikle gecmis olsun canim. :teselli:
Korkmana gerek yok canim lmaz: senin durumunda olan burda cok arkadaslarimiz var. kaydirigubbakcemile2
Bu Forumun gecmisini biraz oku canim senin pitilasma sorununla cok faydali bilgiler yazdilar burdeki kisceler.buyrunnnnnnnnn

hadi bakalım hayırlısı canımmm. stresss yokkk doğru zamanda gelecekler inşallaaahhh....

İnşaallah hamilesindir tatlım... okullar açılsaydı stres hiç yapmazdık, öğrenciler bizi bayağı oyalar valla :)

Canım bebeğin olur tabi...Ama pıhtılaşma var galiba , asprin + iğne ile hamileliğin devam edcek tabi...Ama değerlerinin heterozigot yada homozigot olup olmadığı öğrensen iyi olur canım...Heterozigotsan taşıyıcısın , homozigot biraz daha ileri derecede...

Kiz celenim bu asagida senin adin niye yok, gisli gislimi giriyon foruma biz görmeyelim diye bu arkadaslarin hepsi online ama sen nirdesin :uhm: bkale, büşra44, cherry76, esra2811, esraben, funda1980+, kahvelokum+, melek76+, smmm06, SİMGE, tulun

kislar hepinize merhaba kaydirigubbakcemile2

ben biraz hava almaya çıkayım arkadaşlar.. hepinize çok çok çok teşekkürlerrrr..... daha iyiyim şimdi .... mucukkkss

mrb canım, ikiz bebeklerin bunlar senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…