Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım üzülme birazcık nazlı gelişiyordur sadece bizim hep öyle nazlı işte ne yaparsın bizimkilerin hepsi nazlı hemen ümitsizliğe kapılma yerimseniben

kızlar bahar aklımda hep...onun ıcın acmıstım ama gelmemıs daha...

umutluyuz canım dur bakalım hemen endıse etme...sen yat dınlen bol bol duae et.gercektende gec dollenme olmus olabılır.benımde cok gec gozukmustu...

baharcımm, hepimiz meraktayız çokk...hala haber vermeyişin aklımıza olumsuz şeyler getiriyor canım yaa...inşallah yanılıyoruzdur...allah yardımcın olsun...

umutluyuz, geç döllenmedir canım, hemen telaş etme, moral çok önemli biliyosun, iyi olumlu şeyler düşün e mi arkadaşım, olumsuz düşünme ki bebişin üzülmesin annesi...hem daha çokk erken, sido nun muydu geç göstermişti kendini minik yaramaz, öyledir umarım seninkiside...bir kaç gün sonra tekrar gir ultrasona , olmadı bi de başka hekime git tek hekimle kalma sakın...öptüm.

kısslarrr, tayinim çıktı, bugün sabah kesinleşti artık, hayırlı olur inşallah...

güzel dilekleriyle destek veren buradaki tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler, umarım dediğiniz gibi olur, herşey yolunda gider..

öpüyorum hepinizi...

umutluyuz inşaallah problem yoktur ve bebişinizi en kısa zamanda görürsünüz...

Şencim hayırlı olsun canım , çok sevindim...ınşaallah yeni okulunda rahat edersin...

Baharcım güzel haberlerini bekliyoruz...

şen aen kocacından ayrımıydın canım? ben bilmiyordum. şimdi karabüke onun yanınnamı gidiiyorsun?

Kızlar bende uzun bir aradan sonra işe başladım....Ohhhhh be dünya varmış , meğer çalışmak ne de güzelmiş...Bende yazın anadolu lisesinden ilköğretime geçiş yapmıştım , bugün okula ilk kez gittim , evime yakın...ıyiki değiştirmişim okulumu , ortamı şimdiden çok sevdim...Biliyomusunuz ilköğretime sırf hamile kalırsam diye geçtim , anadolu lisesi tam gün çünkü , yarım günlük bir okulda çalışmak istedim , hamile kalırsam daha iyi bebişime bakarım diye...Halbuki bir zamanlar anadolu lisesinde çalışmak benim için çok önemliydi...Önceliklerimiz zamanla değişiyor işte...Her şeyden önemlisi bizim ve bebişlerimizin sağlığı...

gelevera cım, bende günde iki kez yapıyodum iğnemi, korkma canım, bak pelincik büyüdü bile çok şükür, unutup gidiyosun:)) evet kolay bişi değil tabii, son günler zorlanmıştım çok,iğneyi yaparken eşim gözlerimden yaşlar süzülüyordu acıdan, eşim öyle üzülerek bakıyordu ki yüzüme, "hiç acımıyor ki" diyordum her seferinde, sonunda öyle bir mükafat var kiii inan tüm acılarını unutuyosun...minicik kollarıyla yarım yamalak konuşmasıyla "ennemmm" diye bi sarılışı var ki boynuma ...dünyada hiçbir şeye değişilmeyecek bir mutluluk...
bizler güçlü anneler olucaz di mi ama...defalarca evlat acısı yaşamış olan bizlere iki iğne acısı nedir ki...hadi bakimm güzel haberlerini bekliyoruz...hem gerçekten "hiççç acımıyo":))) öpüldün yanacıklarından...

evet lal cim ayrıydık kocişimle bi süredir( gerçi arada geliş gidiş yapıyordu ama...zor oluyordu...onun için şimdi bende gidicem inşallah canım...

Hamiş kalan kızlar.......ıstanbulda olubda ıyı bır doktor bulub hamıleleyı ıyı gıden kızlar doktorunuzu bana soylersenız sevınırım. bır ıyı doktora ıhtıyacım var.... heterezigot 1298 mutasyon bulundu ben de.onceden her kese tesekkur ederım...

Çalıkuşuuuummm pek girmiyorsun bir kaç gündür...Tüpler için uyguladığın kür nasıl gidiyor...Soğan kürüne başladınmı tatlım...Bende rahim temizlensin diye 3 ay önce filan soğan kürünü uygulaşmıştım ...Benden sana tavsiye , soğan suyunu içerken nefesini iyiceeee tut ve iç , 20 saniye filan burnundan nefes al , ağzından nefes ver :) Böyle olunca kokusunu hiç almıyosun :)

lalcim nasılsın..oğlanla pek zamanımız olmadığı için pek giremiyorum nete. gaz sancımız var. geceleri de pek uyumuyor.. sen neler yapıyorsun

iyiym canım. anlıyorum seni. bi süre sonra hersey yoluna girer canım. bebişde 40gün sonra kendine bi düzen tutturur gider. ben 40ı çıksın derlerdi de pek inanmazdım. ama gercekmiş. yaşayınca gördüm. bebiş gerçekten çok degişiyor. ben bile degişmiştim. gerginligimi ancak o zaman atabilmşiştim.

nazlıcım gaz ilacı kullanmıyormusun? 1ay dolduysa veya dolmasına bikaç gün kaldıysa başla artık gaz ilacına. gazlanınca bebk ağlıyor, zbide aglamasın diye kucagımız alıyoruz ya, veya emziriyosun ya. bu durumda da bebek, AGLADIM MAMA GELDİ, AGLADIM KUCAGA ALDI, gibi moda giriyor. inanılmaz akıllılar yani. benimki gazlıyken her agladıgında gazını çıkarmak için kucagıma aldım evde dolastırdım falan, şimdide kucak istegini aglayarak belirtiyor. acıkınca da aynı sey oluyor.

ama benim kardesimin bebegi benimkinden 9ay büyük. hiç gaz problemi yoktu, hiç aglamadı, yani aglamayı ögrenmedi. şu an 13 aylık sadece hastaysa aglıyor.

bizim kaderimiz bu kafamçokkarıştınerde bi zorluk var bizi bulur kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın nazlıcım? efe büyüdümü? emziriyormusun?

Eeee şencim , senin bebişte büyüdü...Hani diyorum yeni bir kardeş ? Ne dersin :) Bence güsell olur :)

sağol melekcim...ve kesinlikle katılıyorum sana, bebişten sonra önceliklerimiz değişiyor...yarım gün çokk rahat oluyor...senin adına çok sevindim, insanın çalıştığı ortamın içine sinmesi çokk önemli, inşallah darısı başıma olsun...hayırlı olsun yeni okulun, evine de yakınmışşş, ohhh gelsin bebiş artık...rahat rahat büyütürsün inşallah...

hadi gözün aydın olsun şen cim opuyorumnanaktan umarım içine siner yeni yerin :Saruboceq:

evet hiç acımıooo :asigim: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

İnşaallah tatlım inşaallah...Bebişimi dört gözle bekliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…